Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



gologuzani / badići

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2007. 11:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alo...
CatCloe je napisao/la: ›
...nista sto netko od nas nije već bezbroj puta vidio..


Ajde priznaj da nije bas tako kao sto pricas...
Znas i sama da se tesko fokusirati ako netko tko je "dobro gradjen(a)" prodje pored tebe a da se ne zapitas...

Mislim da ovo sve govori
http://www.glumbert.com/media/sizematter

bas mi treba necija muska dlakava guzica biti pored mene dok jedem langosicu... Smile

A da ne kazem da ako vidim neku butru skroz golu mogao bi mi se dogoditi lapsuz Smile pa bi me bilo sramota da se neko dijete jos nadje u blizini... if you know what i mean.

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.07.2007. 12:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SmokeY je napisao/la: ›
A da ne kazem da ako vidim neku butru skroz golu mogao bi mi se dogoditi lapsuz Smile pa bi me bilo sramota da se neko dijete jos nadje u blizini...


Ja sam, dok sam bio dijete, vidio golu ženu. Više puta. A i iz biologije smo gledali nekakve slike. Skoro sam u zemlju propo, baš. Kad mi se cura gola skine prije seksa, ja ju brže-bolje prekrijem plahtom. A onda, kad ona u veceju gola piški (da ne bi zatrudnjela, jeli), ja se okrenem na drugu stranu. Sramota me, čovječe! Ne daj bože doručka ili večere poslije seksa u krevetu! Prvo se obući, onda jesti pa se svući i na spavanje!
Very Happy ... Twisted Evil ... Rolling Eyes

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 619
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.07.2007. 12:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
osijek031.com smile NEJA osijek031.com smile
My dear the Heart which you behold,
Will break when you the same unfold ,
Even so my heart with lovesick pain,
Sure wounded is and breaks in twain.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ennna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: grad osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.07.2007. 13:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SmokeY je napisao/la: ›
Ajde priznaj da nije bas tako kao sto pricas...
Znas i sama da se tesko fokusirati ako netko tko je "dobro gradjen(a)" prodje pored tebe a da se ne zapitas...
bas mi treba necija muska dlakava guzica biti pored mene dok jedem langosicu... Smile

da, sigurno bi ti se natrčio dok jedeš nešto... o bože dragi
SmokeY je napisao/la: ›
A da ne kazem da ako vidim neku butru skroz golu mogao bi mi se dogoditi lapsuz Smile pa bi me bilo sramota da se neko dijete jos nadje u blizini... if you know what i mean.

žao mi je ak ću te razočarat, al na nudističkim plažama nema baš zgodnih butri (one su ti na tekstilnim, da bi se ljudi pitali šta se točno nalazi ispod badića Very Happy), tu i tamo se pojavi neka sa silikonima, al ono...
ne bi se trebao brinut za neku određenu reakciju Wink možda ak si prenapaljen jedino Wink

_________________
daću ti savet: CRKNI! Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 619
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.07.2007. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bilo jučer na Hrt-u -- neki prilog o golaćima, lijepo ljudi uživaju, nisu frikovi, nisu mladi, nisu silikonska dolina užitaka, ali svi fini, pristojni...sjetih se odmah iz ovog topica nečije priče o zarazama i gljivicama, pa svi koriste ručnike ili sjede u šorcevima...
de malo informirajte se...

_________________
osijek031.com smile NEJA osijek031.com smile
My dear the Heart which you behold,
Will break when you the same unfold ,
Even so my heart with lovesick pain,
Sure wounded is and breaks in twain.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.07.2007. 12:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a jebote, ako vas dlakava guzica dekoncentrira dok jedete, ne znam šta bih više dodala... smiješno osijek031.com smile neće ti sigurno sjesti na stol pokraj tanjura. ako ti se ne sviđa, ne gledaj.
mene više dekoncentrira kad netko mljacka Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
xg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 38
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.07.2007. 18:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ennna je napisao/la (Pogledaj post): › evo ja sam nudist! cijeli svoj život, i idem u nudističke kampove, dakle samo na plaže koje su predviđene za nas. mislim da su nudisti općenito pristojni, Poppy, i da ne mašu dlakavim guzicama i sisama ostalim ljudima. imaš neke predrasude. nit imaš doticaj s nudistima ni ništa...šta te imamo nervirat? nije mi baš jasno.
što se tiče miješanja i odlazaka nudista na "normalne plaže", mislim da je to glupavo, jer znam da se mnogi osjećaju neugodno kad vide gole ljude, jer nisu navikli na to, iako odlazak na zabačene plaže i otočiće koji se ne smatraju uopće plažom smatram u redu, jer često mi odemo tak negdje čamčićem, hehe.
mislim da biti nudist nije ništa nastrano(ali mnogima je jako čudno) jer svoje roditelje uopće ne smatram nastranim, a kamoli sebe...
mnogi me ispituju pa kak ja sad to, jel mi nije neugodno...pa je mi neugodno prvih 5min, a kasnije...sve ok
što se tiče voajera... moram priznat da nije baš ugodno kad na plaži vidim nekog tipa s kamerom... nije baš dobar osjećaj osijek031.com smile


tako je ennna Bravo ......... reci im Very Happy znala sam da ces reagirati na ovu temu hh
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.07.2007. 10:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
SmokeY je napisao/la: ›
A da ne kazem da ako vidim neku butru skroz golu mogao bi mi se dogoditi lapsuz Smile pa bi me bilo sramota da se neko dijete jos nadje u blizini...


Ja sam, dok sam bio dijete, vidio golu ženu. Više puta. A i iz biologije smo gledali nekakve slike. Skoro sam u zemlju propo, baš. Kad mi se cura gola skine prije seksa, ja ju brže-bolje prekrijem plahtom. A onda, kad ona u veceju gola piški (da ne bi zatrudnjela, jeli), ja se okrenem na drugu stranu. Sramota me, čovječe! Ne daj bože doručka ili večere poslije seksa u krevetu! Prvo se obući, onda jesti pa se svući i na spavanje!
Very Happy ... Twisted Evil ... Rolling Eyes


WTF! Alo, pogreno shvacena osobo.... tebi ne bi bio problem da ti se kita digne na neku dobru butru a djeca od 5 godina se igraju u blizini tebe na pijesku.

ja znam sta bi ja napravio takvom liku da ga vidim. mozda bi pogrijesio ali kod takvih stvari ne bi ga ni pitao razlog! Zato i postoje nudisticke plaze... da te ne bi pokopao narod.

Uglavnom.... ovo sa stidom necu ni kometirati!

Sta da ja radim kad si ti takva faca...

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.07.2007. 10:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
a jebote, ako vas dlakava guzica dekoncentrira dok jedete, ne znam šta bih više dodala... smiješno osijek031.com smile neće ti sigurno sjesti na stol pokraj tanjura. ako ti se ne sviđa, ne gledaj.
mene više dekoncentrira kad netko mljacka Rolling Eyes


Ili kad mljacka i ima dlakavu guzicu Smile

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.07.2007. 15:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SmokeY je napisao/la: ›
WTF! Alo, pogreno shvacena osobo.... tebi ne bi bio problem da ti se kita digne na neku dobru butru a djeca od 5 godina se igraju u blizini tebe na pijesku.


Nije uopće problem, dapače - mogu se dječica igrati ringlanja Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.07.2007. 17:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SmokeY je napisao/la: ›
bazooka_joe je napisao/la: ›
SmokeY je napisao/la: ›
A da ne kazem da ako vidim neku butru skroz golu mogao bi mi se dogoditi lapsuz Smile pa bi me bilo sramota da se neko dijete jos nadje u blizini...


Ja sam, dok sam bio dijete, vidio golu ženu. Više puta. A i iz biologije smo gledali nekakve slike. Skoro sam u zemlju propo, baš. Kad mi se cura gola skine prije seksa, ja ju brže-bolje prekrijem plahtom. A onda, kad ona u veceju gola piški (da ne bi zatrudnjela, jeli), ja se okrenem na drugu stranu. Sramota me, čovječe! Ne daj bože doručka ili večere poslije seksa u krevetu! Prvo se obući, onda jesti pa se svući i na spavanje!
Very Happy ... Twisted Evil ... Rolling Eyes


WTF! Alo, pogreno shvacena osobo.... tebi ne bi bio problem da ti se kita digne na neku dobru butru a djeca od 5 godina se igraju u blizini tebe na pijesku.

ja znam sta bi ja napravio takvom liku da ga vidim. mozda bi pogrijesio ali kod takvih stvari ne bi ga ni pitao razlog! Zato i postoje nudisticke plaze... da te ne bi pokopao narod.
o bože dragi, vjerujem da su napaljeni pubertetlije kojima se diže na sve što hoda manjina na nudističkim plažama. u većini su, najčešće, ljudi koji su navikli na gola tijela i to im je normalno jednako kao i tebi vidjeti nekoga u badiću. zar sa svim primjerima moramo ići u krajnosti?
a kad smo već kod erekcije, ako si baš jako zagorio, može ti se dogoditi i na obučenu butru.. Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.07.2007. 0:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da je baš ta slučajna erekcija nešto što golica maštu mnogih. Ne znam zašto se doživljava kao slabost, mene uvijek iznova obraduje!

Inače, naturizam je super stvar, jer naturisti koje ja poznajem ne ulaze u badićima u crkve, a ovi kao "regularni" turisti ulaze.

Inače, biti gol s tisuću ljudi je zanimljivo i predstavlja bijeg od svijeta prepunog skrupula i licemjerja. Na naturističkim plažama teško ćete naći na drkomane, pedofile i lopove - jer se lako prepoznaju.

@bazooka, kad sa svojim curama idem put postelje, prvo im okrunim dva-tri klipa kuruze, pa ondak kleče kraj uzglavlja i mole sva žalosna otajstva. Ondak se skinu od struka nadolje, polijegaju, a ja ih pokrijem plahtama koje imaju mali prorez kroz koji se obavlja spolni čin.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mont
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: pariz
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.07.2007. 10:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

poppy je u pravu,nudizam je dozvoljen jedino na plazama predvidjenim za to ,,,a ne tko kad i gdje zeli ,onda se to zove egzibicionizam ,normalno kaznjivo zakonski,,e sad ,sto je u hr kaznjivo a sto nije ,to je druga prica

_________________
ne zamjeram ljudima sto nemaju moje,vec svoje misljenje
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.07.2007. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jao jucer sam vidio neku zensku na kopici u tangama...svaka joj cast sto se odvazila pokazati ( a i imala je sta i pokazati)...bas zat osto je to rijetkost kod nas...
...valjda je to neka od vas hehehe Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.07.2007. 11:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
@bazooka, kad sa svojim curama idem put postelje, prvo im okrunim dva-tri klipa kuruze, pa ondak kleče kraj uzglavlja i mole sva žalosna otajstva. Ondak se skinu od struka nadolje, polijegaju, a ja ih pokrijem plahtama koje imaju mali prorez kroz koji se obavlja spolni čin.


Bar ne trošiš vece papir na sjemenu tekućinu Smile

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: