Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



gologuzani / badići

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.07.2007. 15:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mada mi i nije higijenski da sjedneš poslije nekoga na stolicu u kafu, ili ti birtiju.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ennna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: grad osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.07.2007. 20:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo ja sam nudist! cijeli svoj život, i idem u nudističke kampove, dakle samo na plaže koje su predviđene za nas. mislim da su nudisti općenito pristojni, Poppy, i da ne mašu dlakavim guzicama i sisama ostalim ljudima. imaš neke predrasude. nit imaš doticaj s nudistima ni ništa...šta te imamo nervirat? nije mi baš jasno.
što se tiče miješanja i odlazaka nudista na "normalne plaže", mislim da je to glupavo, jer znam da se mnogi osjećaju neugodno kad vide gole ljude, jer nisu navikli na to, iako odlazak na zabačene plaže i otočiće koji se ne smatraju uopće plažom smatram u redu, jer često mi odemo tak negdje čamčićem, hehe.
mislim da biti nudist nije ništa nastrano(ali mnogima je jako čudno) jer svoje roditelje uopće ne smatram nastranim, a kamoli sebe...
mnogi me ispituju pa kak ja sad to, jel mi nije neugodno...pa je mi neugodno prvih 5min, a kasnije...sve ok
što se tiče voajera... moram priznat da nije baš ugodno kad na plaži vidim nekog tipa s kamerom... nije baš dobar osjećaj osijek031.com smile

_________________
daću ti savet: CRKNI! Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ennna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: grad osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.07.2007. 20:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
8 je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › A što mene ti nudisti živciraju! Kad mi počnu mahat okolo dlakavim guzicama, obješenim sisama i mlohavim... Odvratni su!


Ma odvratan ti sustav vrijednosti.
Zar se zreliji ljudi ne bi smjeli jebati/reklamirati/zeljubljivati?

Eto, predlažem te za nagradu Balkanka godine.


uuuu... oprosti što nisam tako širokih pogleda ko ti!

I ko je spominjo starije ljude?!

nek radi ko šta oće kad je solo, al odvratno mi je kad nepotnati ljudi mašu spolovilom u mojoj blizini. bez obzira na njihove godine i izgled. ne znam di bi gledala. i još mi je gore kad sjednu u krug i počnu mazat paštetu na kruv, a okolo sve dlakavo... Ma fuj! A i nehigijenski.


nehigijenski... o bože. normalni ljudi smo, nismo svemirci da ne znamo za higijenu... znamo se mi i obuć kad jedemo, znaš?
ne volim kad ljudi govore i komentiraju nešto o čem su pročitali u novinama il na netu...
nudizam jest čudan, i shvaćam ljude koji tako razmišljaju, al ljudi, nemojte baš pljuvat...
Smile

_________________
daću ti savet: CRKNI! Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DojaJa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 88
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.07.2007. 21:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nehigijenski... o bože. normalni ljudi smo, nismo svemirci da ne znamo za higijenu... znamo se mi i obuć kad jedemo, znaš?
ne volim kad ljudi govore i komentiraju nešto o čem su pročitali u novinama il na netu...
nudizam jest čudan, i shvaćam ljude koji tako razmišljaju, al ljudi, nemojte baš pljuvat...
Smile[/quote]
eh moja enna još smo mi kao društvo duboko zaglibljeni u konzervativno nastrojen sustav vrijednosti ... iako se predstavljamo kao sasvim liberalno društvo ... tako da se ne trebaš ni truditi objasnit pojedincima svoje stavove, jer što oni ne čine odmah je uvrnuto i neprihvatljivo, prag tolerancije-o bodova...
Ja osobno nisam nudist i ne smetaju mi ukoliko se kupaju na za njih predviđnim mjestima, ali iako koji zaluta okrenem glavu da ne blejim i nece mi ni smetati! Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.07.2007. 8:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@enna; ma možda ja nisam bila posve jasna... zaista nemam ništa protiv nudista koji se drže nudističkih plaža. naprotiv; mislim da je to super kad se ljudi malo oslobode... ali ne podnosim kad se netko skida na običnoj plaži... i ne govorim napamet, to mi se već više puta dogodilo.

nisam nikakva čistunka ni moralist, ali nije mi to lijepo vidjet i kad se utabore negdje blizu mene bude mi jako nelagodno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anita_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.07.2007. 11:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › @enna; ma možda ja nisam bila posve jasna... zaista nemam ništa protiv nudista koji se drže nudističkih plaža. naprotiv; mislim da je to super kad se ljudi malo oslobode... ali ne podnosim kad se netko skida na običnoj plaži... i ne govorim napamet, to mi se već više puta dogodilo.

nisam nikakva čistunka ni moralist, ali nije mi to lijepo vidjet i kad se utabore negdje blizu mene bude mi jako nelagodno.


Eh, a da joj se utabori neki zgodan frajer ne bi pizdila ovako! Laughing
Ne znam... malo je bezveze ako se neko full skine na običnoj plaži, postoje mjesta za to..
opet gledam, ako si na moru..ima hrpa turista, ljudi sa svih strana svijeta, treba biti malo tolerantniji..ako ti nesto smeta, ne biti mrgud, već odeš na neko drugo mjesto...
Ja sam neki polunudist, heheh : Embarassed , također mi nije fora ak sam u totalnoj gužvanciji na plaži ..pa ak treba obiđem ju uzduž i popreko da nađem neko ljepše i mirnije mjesto..

_________________
"Svaki ljudski problem ima rješenje!
Precizno, uvjerljivo i pogrešno."
Dr.House
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2007. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › @enna; ma možda ja nisam bila posve jasna... zaista nemam ništa protiv nudista koji se drže nudističkih plaža. naprotiv; mislim da je to super kad se ljudi malo oslobode... ali ne podnosim kad se netko skida na običnoj plaži... i ne govorim napamet, to mi se već više puta dogodilo.

nisam nikakva čistunka ni moralist, ali nije mi to lijepo vidjet i kad se utabore negdje blizu mene bude mi jako nelagodno.

U vezi higijene, ako je već do badića, onda bi bilo bolje za neke da badiće nose pod pazuhom i na nogama. Wink Ako si se ikad bavila sportom, pretpostavljam da se u svlačionici nikad nisi skidala s drugim curama, tuširanje vjerojatno u badiću?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.07.2007. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › @enna; ma možda ja nisam bila posve jasna... zaista nemam ništa protiv nudista koji se drže nudističkih plaža. naprotiv; mislim da je to super kad se ljudi malo oslobode... ali ne podnosim kad se netko skida na običnoj plaži... i ne govorim napamet, to mi se već više puta dogodilo.

nisam nikakva čistunka ni moralist, ali nije mi to lijepo vidjet i kad se utabore negdje blizu mene bude mi jako nelagodno.

U vezi higijene, ako je već do badića, onda bi bilo bolje za neke da badiće nose pod pazuhom i na nogama.


Meni djeluje nehigijenski kad se netko mota gol oko hrane. A i kad golom guzicom sjedneš na stolicu, pa netko golom guzicom sjedne iza tebe... Ok, možda ja malo pretjerujem, znam da sam previše gadljiva, ali eto, to je moje viđenje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2007. 12:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Najljepše se kupati gol. Ne samo u moru, već i u bazenu, rijeci, jezeru, kadi... Moram priznati da nemam ništa protiv gologuzog ručka. Bar se ne moraš meškoljiti u sve neudobnijim hlačama dok puniš želudac.
A to što nekome smeta moja hemeroidna, prištičava i brabonjaka puna guzica - jebe mi se Cool

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
there is no spoon
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2007. 12:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
A i kad golom guzicom sjedneš na stolicu, pa netko golom guzicom sjedne iza tebe...


ako se kupaju i suncaju goli to ne znaci da nisu higijenski osvjesteni

alo zeno, obicno se sjedne na rucnik i to bi svako ljudsko bice bilo nudist ili ne tako napravio jer bi u suprotnom svi imali kojekakva gljivicna oboljenja a nisam bas sigurna da je tako

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2007. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: › Meni djeluje nehigijenski kad se netko mota gol oko hrane.
Hm, zar tebi nitko nije obogatio objed?! Hm, nije li to licemjerno... sjeme sezama sigurno jedes...

bazooka_joe je napisao/la: › Najljepše se kupati gol. Ne samo u moru, već i u bazenu, rijeci, jezeru, kadi...

Da, da,to je super dok ne moras skociti u vodu... jesi ikad dozivio susret povrsine vode i nezasticene mosnje?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2007. 13:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam bas da li bi pristao da mi dijete bude u blizini nekog lika koji mlatara kitom po plazi.

Zasto uvijek onaj kome nesto smeta mora popustiti ili otici. Ako nudisti znaju da mjesto nije primjereno da pokazuju svoje genitalije onda neka to ni ne rade.

Svakako je bolje kupati se gol, pa ako treba biti gol cijelo vrijeme po ovim vruciinama ali ipak nije doslo do toga da bar tange ne mozes imati bio zensko ili musko (Borat).

Usput potpisujem neciji topic reply da je lijepo vidjeti zensku u toplesu. Ako djevojke mogu gledati nase bradavice mozemo i mi njihove Smile

To ne smatram nudizmom!

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ennna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: grad osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.07.2007. 16:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SmokeY je napisao/la: ›

Zasto uvijek onaj kome nesto smeta mora popustiti ili otici. Ako nudisti znaju da mjesto nije primjereno da pokazuju svoje genitalije onda neka to ni ne rade.



naravno da neću otić na plažu gdje prevladavaju tekstilci, a pogotovo gdje ih je hrpa! (neka gradska plaža i sl). zamisli da na Zrće odem! pa osakatili bi me, haha. zato na Zrću ima i nudistička plaža, pa se onda tamo ide..
a recimo obrnuta situacija kad na FKK plažu dođu u badićima?
nije ista stvar, okfors,ali glupavo je ne? pogotovo ako se to radi o kampu koji ima i tekstilni dio i FKK. pa nek idu onda kod tekstilaca.
Wink

_________________
daću ti savet: CRKNI! Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2007. 16:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
jesi ikad dozivio susret povrsine vode i nezasticene mosnje?!


Naravno da jesam, al' to se zove čeličenje, jes' vidio ove u Kini?

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2007. 21:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nikad mi nije bila jasna ta fama oko nudista...
ljudi su se nekada kupali u odjeći, stotinjak godina kasnije badići su imali duge rukave i nogavice, danas se sastoje od 4 kvadratna centimetra tkanine... prije 100 godina ta 4 cm bi bila vulgarna i nemoralna.. sve je to relativno.
i ne vidim zašto bi mi smetala nečija golotinja.. guzice i malo mufova, stvarno big deal..
gola koža cijelog tijela je ok, ali na tim mjestima, e to je već svetogrđe... nisu mi jasna takva dvostruka pravila. svi se mi sastojimo od istih organa i svi oni izgledaju više manje slično.. ništa što netko od nas nije već bezbroj puta vidio..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: