Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Oporba i vladajući 'častili' se uvredama

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.06.2007. 7:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

super_leptir je napisao/la: ›
meni se spomenik svidja... je da malo lici na nekog repera... ali simpa mi je...


Simpa, simpa simpa! 098! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.06.2007. 8:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sto se teletabisa tice, mene su upozorili na rijecnik i rekli da ne smijem psovati, proklinjati ... pa cu se graficki izraziti !##!@$$@!@!#!@!$@#!$@!!!!@$#$

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2007. 9:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tatamata, hoćeš nam otkriti koja je tvoja funkcija u poglavarstvu? Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2007. 9:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

radi na povećavanju broja HSP-ove omladine u krilu Tata Mat(kovića). Toliko ih je već sakupio da mu je "osobno" pala na pamet ideja o Kući mladih u Vinkovačkoj , većina te djece ne znaju pozadinu tog kućnog okupljanja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2007. 9:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
tatamata, hoćeš nam otkriti koja je tvoja funkcija u poglavarstvu? Wink
diva je napisao/la: ›
radi na povećavanju broja HSP-ove omladine u krilu Tata Mat(kovića). Toliko ih je već sakupio da mu je "osobno" pala na pamet ideja o Kući mladih u Vinkovačkoj , većina te djece ne znaju pozadinu tog kućnog okupljanja.

Nema problema, onog trenutka kad vas dvije djevojčice priznate za koju stranku radite. Uostalom, to je očito - za luzere Smile

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2007. 10:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

očito te muči što imam pravo kada ti otvoreno kažem kako večina omladine koja se u Kući "druži- roštilja" isl. nema blage veze u koje je dvorište ušla i da im to može jednog dana štetiti (jer možda to ne bi htjeli u svojim budućim preporukama), a pitam se za maloljetinike, znaju li im roditeljice tko om je drugi Tata?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2007. 10:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

diva je napisao/la: ›
očito te muči što imam pravo kada ti otvoreno kažem kako večina omladine koja se u Kući "druži- roštilja" isl. nema blage veze u koje je dvorište ušla i da im to može jednog dana štetiti (jer možda to ne bi htjeli u svojim budućim preporukama), a pitam se za maloljetinike, znaju li im roditeljice tko om je drugi Tata?

Nema problema, slobodno ti reci što želiš ali nastoj biti objektivna. Po tim ''preporukama'' kontam da ništ ne kužiš, o kakvim preporukama ti pričaš. Što se tiče roditelja, ja sam ovdje odrastao i uglavnom me svi znaju. Za sada nema nikakvih prigovora, dapače u projekt sam uključio i Proni i Crveni križ i većinu škola iz četvrti.

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2007. 10:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata, mislim da vi u HSP-u niste svjesni koliko će vas koštati ovo sa spomenikom na prvim izborima... Ne, ne i ne!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2007. 11:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma vidi ti samoljublja i vrednovanja svog morala u Ind. četvrti.To što si odrastao u Ind. četvrti tebi je dovoljno da roditelji i omladina vjeruju u tvoje dobre namjere i tvoje programe, pardon HSP-ove koji nam proširuje spoznaju o postojanju duplih članova u našim obiteljima. Otac domovine - Trg, Otac Grada i Otac Četvrti. Naravno, sve kreće iz Obitelji ali ne iz čopora. Imam osjećaj kako nam se želiš dopasti. Škole u Ind. četvrti A. Šenoa (koja nema dovoljno učenika za dvije smjene) i D. Cesarić koja isto muku muči sa manjkom djece odlično rade i dobivaju dovoljno priznanja bez politikanstva, bar se nadam. I mislim da si previše pružio papke čak i na osmoškolce Užas.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2007. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la: ›
tatamata, hoćeš nam otkriti koja je tvoja funkcija u poglavarstvu? Wink
diva je napisao/la: ›
radi na povećavanju broja HSP-ove omladine u krilu Tata Mat(kovića). Toliko ih je već sakupio da mu je "osobno" pala na pamet ideja o Kući mladih u Vinkovačkoj , većina te djece ne znaju pozadinu tog kućnog okupljanja.

Nema problema, onog trenutka kad vas dvije djevojčice priznate za koju stranku radite. Uostalom, to je očito - za luzere Smile

bože sačuvaj, prije bi si ruku odrezala nego imala ikakve veze s bilo kojom političkom strankom! nemam za to dovoljno debelu kožu, niti sam raspoložena za ulaženje u bilo čije analne otvore.
nisam ni sumnjala da takvi mogu poimati svijet samo kroz politički spektar Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2007. 11:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

diva je napisao/la: ›
Imam osjećaj kako nam se želiš dopasti.

Sorry, oženjen sam. Imam dvoje klinaca i cijeli projekt je i nastao iz razgovora s njima i njihovim frendovima tako da to nije HSP-ov program nego dječji. A i dosta je lažne skromnosti: vodim besplatni tečaj informatike, održavam web stranicu, moja je i ideja brendiranja četrvti i info letka i idem dalje. U svakom slučaju na kući sam od jutra do mraka već pet tjedana (moš mislit kolko mi je žena sretna) i sve to potpuno volonterski. Već sam te zvao da se uvjeriš sama umjesto što stalno nešto zanovjetaš. Ukoliko želiš raditi nešto korisno i pomoći mladima ove četvrti i grada učini više nešto. Bolje bi ti bilo da nam dođeš pomoći okrečit koju sobu pa češ se osjećati bolje, potpunije i sretnije jer znaš da si napravila nešto korisno Smile

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
roca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.06.2007. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čemu međusobna podbadanja, za mjesec dana će se ionako zaboraviti cijeli ovaj fijasko. Isto kao i ona rugoba od spomenika na trgu Slobode...tko je dao odobrenje za njegovo postavljanje, Kramarić?

_________________
Dogs think they are human, cats think they are God.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.06.2007. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Primjereno njihov mentalnom sklopu

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2007. 11:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[/quote]
bože sačuvaj, prije bi si ruku odrezala nego imala ikakve veze s bilo kojom političkom strankom! nemam za to dovoljno debelu kožu, niti sam raspoložena za ulaženje u bilo čije analne otvore.
nisam ni sumnjala da takvi mogu poimati svijet samo kroz politički spektar Rolling Eyes
[/quote]
Zbog tvog načina poimanja politike tako nam i je, ljudi misle da ne mogu ništa promjeniti i da to ne vrijedi truda pa se predaju i bez borbe. Malo se nešto gunđa po čoškovima i fajront. Kad se treba javno usprotivit onda getva.

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2007. 11:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

davorccc je napisao/la: ›
Primjereno njihov mentalnom sklopu

Potpuno si u pravu, ispričavam se svima na forumu što sam gnjavio, al kad djevojčice vole napadat Smile

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: