Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Starčević je stigao!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
silversurfer
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.06.2007. 20:47 
Naslov:  Re: Starčević je stigao!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jutros,13.06.2007., na redakciji "Gradskog radija" (ko zna kako se danas zove jer uposlenicima mjenjaju ime tvrtke u ugovoru o radu svake godine - al to je problem njih samih i porezne uprave) priopćeno je novinarima da se o postavljanju spomenika A.Starčević u programu mora govoriti afirmativno jer je gradonačelnik uplatio Grackom 10 000 kn na ime promocije postavljanja istog.

Živio naš urbani radio i njegov eldirektore Renato Lukić.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.06.2007. 21:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

baš se isprsio - 10.000 kn

ali fotelja je fotelja.
živjeli mediji. nepotkupljivi i tako to.

nekako kontam da je danas ipak kirvaj u Tvrđi i bilo bi mu bolje da je tamo negdje natandrčio spomenik jer bi ispalo da je došlo puno ljudi.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2007. 22:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: › nekako kontam da je danas ipak kirvaj u Tvrđi i bilo bi mu bolje da je tamo negdje natandrčio spomenik jer bi ispalo da je došlo puno ljudi.


Došlo je i na trg, ne boj se... Ovaj narod bi se prodao i za šareno g****, a negmoli za majicu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.06.2007. 23:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Onda neka jedu g.....a. Za neki idući praznik ne treba kuhati grah, samo neka napune iz kanalizacije. Jeftino, super iskorištenost a narod sretan što je džabe.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2007. 23:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja bio, al gra' nije bilo.
Pederi!

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.06.2007. 0:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): › Ja bio, al gra' nije bilo.
Pederi!

Poštuj pravila ovog foruma, iskaži svoje mišljenje ali u granicama kulture. Mnogi ljudi, branitelji i invalidi domovinskog rata, sigurno ne spadaju u tu skupinu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.06.2007. 1:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poštovanje mislim da pripadam skupini pedera iako sam i branitelj i invalid. Jer nisam uzeo plinsku bocu i vezao se uz spmenik i prijetio da cu da ga dignem u vazduh jer se ja nisam za to borijo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nekvinda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 138
Lokacija: Istočno od šanka
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 4:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakve veze imaju invalidi i branitelji sa spomenikom Anti Starcevicu, te samovoljom pojedinaca ovoga grada?

Wtf?

_________________


Kroz moj život prolaze mnoge budale. Samo ja ostajem!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.06.2007. 7:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U ovom gradu bi tebali živjeti građani.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 8:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nekvinda je napisao/la: ›
Kakve veze imaju invalidi i branitelji sa spomenikom Anti Starcevicu, te samovoljom pojedinaca ovoga grada?

Wtf?


Itekako imaju veze.Takvi pojedinci se hrane, kao strvinari, na braniteljima i invalidima. Branitelji i invalidi su najizmanipuliranija skupina u Hrvatskoj, iracionalno podržavajući takve kao Đapić.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.06.2007. 9:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Spomenik političke samovolje je podignut, a kako se Đapić bojao fijaska oko neposjećenosti otvaranja spomenika pozvao je autobusne skupine HSP-ovaca i izmanipuliranih (slažeme sa Blofeldom) braniteljia i udruge branitelja. Juče u Tvrđi mlatila se skupina omladine u crnim majicama sa vukom, dobro namazani , jedan je tražio od nekih cura mobitel i derao se "daj telefon, ubit će mi brata, zovi 92, odmah" Ženske su ga uputile u obližnji restoran. Prisjeo mi kirvaj.Nije mi palo na pamet da se više krećem gradom pogotovo spoznajom otvaranja Vucinog nedjela i Đapićeve govorancije. Čekam izbore i nadam se kako će građani imati više svijesti i izaći u većem broju i izreći svoje demokratsko pravo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 9:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

diva je napisao/la: ›
Spomenik političke samovolje je podignut, a kako se Đapić bojao fijaska oko neposjećenosti otvaranja spomenika pozvao je autobusne skupine HSP-ovaca i izmanipuliranih (slažeme sa Blofeldom) braniteljia i udruge branitelja. Juče u Tvrđi mlatila se skupina omladine u crnim majicama sa vukom, dobro namazani , jedan je tražio od nekih cura mobitel i derao se "daj telefon, ubit će mi brata, zovi 92, odmah" Ženske su ga uputile u obližnji restoran. Prisjeo mi kirvaj.Nije mi palo na pamet da se više krećem gradom pogotovo spoznajom otvaranja Vucinog nedjela i Đapićeve govorancije. Čekam izbore i nadam se kako će građani imati više svijesti i izaći u većem broju i izreći svoje demokratsko pravo


Upravo tako. Zvijeri se nakon pokolja u kokošinjcu vrate u šumu, da se izrazim Tompsonovsko-Đapićevski, a na nama je da sagradimo bolju ogradu. Na izborima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vuk dlaku mijenja...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 12:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): ›
Poštuj pravila ovog foruma, iskaži svoje mišljenje ali u granicama kulture. Mnogi ljudi, branitelji i invalidi domovinskog rata, sigurno ne spadaju u tu skupinu.


Forum na internetu je davno prestao biti rezerviran za elitu i avangardu... A to se vidi kroz širinu tema o kojima se raspravlja, načinu i slično.

Pederi, sam rekao ja, stradalnik rata i to što sam rekao stoji.

Kužiš?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neurozan
Offline
Ukupno postova: 27
Lokacija: essek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 13:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

no pasaran
Jučer ja na središnjem Trgu A.Starčevića u Osijeku otkriven spomenik dotičnom "Ocu Domovine"...

citiram:Zabranjujem svaki spomenik i svaku javnu počast... Ja sam si spomenik ostavio u mojemu životu i u delih mojih, a narod ima na koristne stvari trošiti".
nadalje...Čemu to??? Spomenik se ahitetktonski ne uklapa na središnji Trg, bolje bi prisajao u nekome od osječkih prelijepih parkova...neki forumaši spomenik zovu "crnim reperom"...da stvar bude gora, na otvorenju i naravno fešti (pada mi na um asocijacija - panem et circenses) pjevao je Mate Bulić...Kao rođeni Osječanin - Esseker, poprilično sam zgranut cijelom zgodom..nemam riječi, žao mi je jer osobno smatram da ovako što nije duša Osijeka i njegovig građana...napominjem građana, a ne seljačina (ne mislim ovdje na vrijedne seljake) Mate Bulić u srcu Osijeka...nevjerojatno...
Svakako da će se ovaj postupak aktualne lokalne vlasti dostojno honorirati na predstojećim izborima...no i to je upitno jebo, pardon - tipfeler - jerbo, gradu gravitira jako veliki broj poluljudi vječito zadojenih takvim politićkim strukturama...teško je promjeniti svijest...moju trenutnu razjarenost i razočaranost trenutno prekida jedna zgodna ženska koja mi je došla u posjet pa mi tenzija razjarenosti polako pada....nešto drugo se diže...No, kako god ipak se nadam NO PASARAN...kad tad - Osijek vraća štih Mietteleuropskoga štiha kojeg je uvijek imao i kojem pripada...a borovina neka gori negdje jaaaako daleko...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: