Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Starčević je stigao!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Stjepan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.06.2007. 17:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: ›
Pa šta ti sereš i jedeš govna, majku ti jebem u usta da ti jebem, pa hoćeš da ti dođem tamo sa svojim dečkima, krv ćeš pišat, majku ti jebem.
Zato začepi ta žvalava usta, dok ti ih ja nisam začepio, smeće jedno.
Ti ćeš napadati Đapića, govno jedno smrdljivo.
Ovo ti je zadnje upozorenje, pazi da se ne iznenadiš.

Ovako se Đapićjugend stavlja u obranu svog veelikog vođe. Tip (bloodninja.bloger.hr) je ostavio par komentara na Đapićevom blogu (antodjapic.bloger.hr) i zauzvrat dobio ove prijetnjena na svom. Naknadno se Anto zahvalio dotičnom na svom blogu:
Citat: ›
Poštovani acdm,
hvala Vam lijepa na izrečenim komplimentima.


Sve ovo još stoji na blogovima koje sam naveo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 18:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne treba se zavaravati da će sljedeća opcija koja dođe na vlast maknuti spomenik.
Taj spomenik ostaje tamo za dugo sjećanje na ova vremena kad se nacionalsocijalizam u svojoj beta 2.0 formi prodaje kao jedino i pravo domoljublje i to u crnoj boji.

Postavljanjem spomenika uspjelo se postići to da se još jedna osoba, lik ili događaj iz povijesti Hrvata može negativno konotirati.
Od dijelova libreta iz naših opera, pa evo i danas podizanjem i BLAGOSLIVLJANJEM spomenika čovjeku koji je glasno kritizirao licmjerje klerika.
Ovime je podignut spomenik Đapiću, HSPu, radikalnom desničarskom poretku koji profitira od ovog nedemokratskog kaosa jednostavnih (primitivnih razmišljanja i emocija).
Ovo nije spomenik Anti Starčeviću, nego hračak na njegov grob.
Starčević bi dostojan spomenik dobio kad bi klinci u školi učili za što je bio poznat, zaslužan.

Starčević može biti miran, ali ovo je tužan dan za sve koji vjeruju da plovimo prema istinskoj demokraciji.

Osijek je jučer rekao, baš nas briga, kao što uostalom svi kažu kad se velike teme načmu.
Lakše se povući i ne razbijati glavu nečime od čega privatno nemamo koristi.
"Baš me briga, ja idem na Exit, Pepperse... Jebe mi se za politiku."

Konformizam i nepovjerenje među onima (čitaj: "nama") koji bi trebali imati pameti u glavi da spriječe taj bal vampira jučer je adekvatno naplaćen od strane najcrnjih recidiva naše povijesti.

Čestitam, Antunovo će this faul year of our Lord, imati posebnu gorčinu u gradskoj povijesnoj memoriji.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 20:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanimljiva informacija....na nekoj tamo sjednici gradskog poglavarstva dok je još Kramba bio šef odlučeno je da se na trg stavi kip Starčeviću a da se makne Grupa građana!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 15.06.2007. 10:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kipić stigao, namontiran, stoji sa prektiženim rukama i smije nam se u facu. Mada mu price seru po ramenu, uglavnom nitko mu ništa nemože.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.06.2007. 13:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tata Mata je interesantan lik, sam je osobno osmislio Kuću mladih koju im je široke ruke pronašao i dodijelio Tata MAtković. Vjerojatno je on jedan od onih mladih vukova (HSP omladine )što su se makljali na svetog Antuna kako bi privukli pozornost, jer elokventnom , proširenom rečenicom nikako ne mogu. PA nije ni čudno što mu je nick Tata Mata(ković). Možda vam i Vuco napravi kip vuka na vratima Kuće mladih, daj pitajte !?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.06.2007. 13:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

diva je napisao/la: ›
Tata Mata je interesantan lik, sam je osobno osmislio Kuću mladih koju im je široke ruke pronašao i dodijelio Tata MAtković. Vjerojatno je on jedan od onih mladih vukova (HSP omladine )što su se makljali na svetog Antuna kako bi privukli pozornost, jer elokventnom , proširenom rečenicom nikako ne mogu. PA nije ni čudno što mu je nick Tata Mata(ković). Možda vam i Vuco napravi kip vuka na vratima Kuće mladih, daj pitajte !?
Hvala lijepo na ovom ''mladi vuk'', ljepši kompliment dugo nisam dobio.

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.06.2007. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dakle priznaješ. Nije to ništa loše, ja sam za svaki oblik organiziranog rada i pomoći ako je ono kvalitetno usmjereno , pritom koristeći svoju pamet, da ti se ne odbije o glavu i bez umnih mecena .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.06.2007. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

diva je napisao/la: ›
dakle priznaješ. Nije to ništa loše, ja sam za svaki oblik organiziranog rada i pomoći ako je ono kvalitetno usmjereno , pritom koristeći svoju pamet, da ti se ne odbije o glavu i bez umnih mecena .
Pa kada si za pomoći dođi i uključi se, svaka pomoć je dobrodošla, i ako znaš neke bendove da im treba prostor nek se jave, ta kuća je i zamišljena da se pomogne mladima. Ovo nije prvi puta da te pozivam da se konstruktivno priključiš nečemu pozitivnom i kakve veze ima u kojoj sam stranci, valjda je i to moje demokratsko pravo. Bitno je da se radi nešto korisno a ne da se razglaba o politici.

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: