Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Starica iz Tvorničke smišljeno truje pse i mačke?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
neja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 619
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.05.2007. 10:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

roca je napisao/la (Pogledaj post): › kada bi, nedaj bože, netko naudio mojim "zvjerima", i kada bi bila 100% sigurna da je baš ta osoba to napravila, završila bi u najmanju ruku na traumi, bez obzira na godine


kad je ljubavnik te iste babe prije jedno 7-8god ulijepio ljepilom mog bivšeg mačora, ja sam izašla na dvorište i tako vikala - Tup, tup naravno da kreten čuje što mu se sprema. Onda sam svima po susjedstvu to ispričala, da svi znaju jer svi imaju neke životinje, i prestalo trovanje, ljepljenje, stavljanje lisica oko vrata (da i toga je bilo,jedva smo ih skinuli mačiću sa vrata) Laughing
Ne mogu takve ljude shvatiti, zašto to rade? Ja sam mojoj ludoj susjedi lijepo rekla da bi joj bilo bolje da si uzme neku životinju, bilo bi joj ljepše, mazila bi i pazila nekoga tko bi joj to uzvratio. Eto moj kum, star i sam, otkad ga je njegov mačak "usvojio i udomaćio se" postao drugi čovjek, vedar i nasmijan, druži se.... Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cookies
Offline
Avatar

Ukupno postova: 368
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.05.2007. 10:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

viđe ti stare bake, đavolje podanice.... osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 619
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.05.2007. 10:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cookies je napisao/la (Pogledaj post): › viđe ti stare bake, đavolje podanice.... osijek031.com smile


Nije on njoj prvi, bogami možda ni zadnji, bila kod bake armada... Twisted Evil
Kud ne voli životinje, al babac ne izgleda nikako, baš je gadna..
Ne znam što joj je od zlata, ali đedova nam nikada nije falilo, sve kao fol neki njeni rođaci, prijatelji i tako to.. Idea
Da ju bar jedan zaveže pošteno, pa da u živine ne dira Exclamation

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 23.05.2007. 10:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gdje je ta tvornička ulica uopće? osijek031.com smile

btw jel ta baba ima kakvog kućnog ljubimca?zašto ne biste napali njene ili joj nešto zločesto napravili...Very Happy

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.05.2007. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › gdje je ta tvornička ulica uopće? osijek031.com smile

btw jel ta baba ima kakvog kućnog ljubimca?zašto ne biste napali njene ili joj nešto zločesto napravili...Very Happy


lol mrak lolčina,
Kao mi mrzimo zlostavljače beštija, mi volimo beštije i zalažemo se za njihova prava.
A jel ima baba neko mače ili psića da mi njemu okice iskopamo, pa nek onda baba truje naše mačke ako smije.

A što ne bi vi svoje mačketine držali u svojoj kući i hranili ih dovoljno , kako se one ne bi morale iskradati iz kuće u potrazi za hranom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
freedom-fighter
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.05.2007. 19:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
allein je napisao/la: ›
Mojoj sestri je isto otrovan mačak :-s već drugi puta. Ona ga našopa aktivnim ugljenom da mu bude bolje, do sad ga je jednom uspjela tako izvući, dal će i ovaj puta, vidjet ćemo :-s the jury is still out.

drzim mu fige...
a mojoj prijateljici nesto cuko... Sad
Jedna sam od susjeda i moram nešto reći i ja. Čitajući ovaj članak a onda i ove strašne komentare teško mi je ostati ravnodušna.

Ne mogu opravdati ono što je učinila gospođa koju ste nazvali „Starica iz Tvorničke“ ali vjerujem da je ona to učinila ne razmišljajući previše nakon dugogodišnjeg izluđivanja i bezobzirnog ponašanja ne malog broja vlasnika pasa.

Tvornička ulica je jedna mala ulica u kojoj živim 30-tak godina ali ovo što se događa u zadnje vrijeme je stvarno prevršilo svaku mjeru. Svako jutro i večer sve je više šetača sa psima koji svoje ljubimce izvode, ma ljudi moji, vjerujte, većina to radi ne radi šetnje nego ih izvode da izvrše nuždu (veliku i malu). Od svih tih šetača do sada samo sam vidjela jednu gospođu koja nosi najlon vrećicu kako bi spremila izmet svoga psa. Ma, tko im daje pravo da to rade u našoj ulici. Pa, zaboga imaju i oni svoju ulicu!

Naši travnjaci puni su izmeta na koje slijeću ogromne muhe koje nam zatim ulijeću u stanove. Često se događa da ugazimo i unosimo taj izmet u svoje kuće. Kad kosimo travu taj izmet skupljamo u košare naših kosilica koje poslije umosimu u svoje garaže i podrume koji smrde po psećem izmetu danima.

Evo vam samo jedan primjer: - Kada je jedan „gospodin šetač“ (poslije sam doznala da je umirovljeni oficir JNA i to vojni liječnik) stajao i čekao da njegov pas obavi veliku nuždu na travnjaku ispred prozora moje kuhinje, na moje negodovanje i spominjanje da bi morao to očistiti iza svog psa samo me je hladno upitao „pa gospođo što vi mislite u kojoj državi vi živite“. I što takvom čovjeku odgovoriti?


Što vi, Nejo, Poppy, Machor, Punisher, Duje, Ela i Roca mislite, pitam vas jeste li i vi šetači poput ovog što sam navela. Ako jeste, onda sve ono što ste onako okrutno naveli da bi toj „Starici iz Tvorničke“ trebalo učiniti ja mislim da bi trebalo učiniti vama.

Vjerujte ja volim i pse i mačke i sve ostale životinje. Nije problem u tim jadnim životinjama, problem je u onima poput vas koji misle da se ne moraju pridržavati kakvog takvog reda da bi i mi i vaši kućni ljubimci mogli ostvariti kakav takav suživot.

Pitala bi i gospodina Davorka iz „Društva za zaštitu životinja“ da li bi mogao organizirati u suradnji s gradskom vlasti, veterinarima ili bilo s kim drugim tko bi bio nadležan ili bi mogao pomoći, neku ali OBVEZNU edukaciju za sadašnje i buduće vlasnike kućnih ljubimaca jer ćemo imati, kako sada stvari stoje, sve više ovakvih „Starica“ iz raznih ulica koje će uzeti stvari u svoje ruke.

Možda to pomogne jer gospodi iz PU ne pada na pamet da bez prijave provedu istragu o šetačima kućnih ljubimaca koji zapravo ugrožavanju naše živote i zdravlje iako zakoni i za njih postoje. To znači da bi mi građani morali istraživati kako se ti šetači zovu, gdje stanuju, koje su pasmine njihovi psi, pratiti vrijeme kada kreću u šetnje pa onda zvati PU i prijavljivati ih. Vjerujte za mene je to ponižavajuće. Ja sam mislila da postoje službe kojima je to posao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.05.2007. 22:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

khm....ajde kad sam već prozvana...ponosan vlasnik već godinama kućnih ljubimaca...koji imaju svoje dvorište u kojem obavljaju što već obavljaju a ponosni vlasnik to počisti..istina nije baš ugodno..ali svako zadovoljstvo se plaća....
što bih ja baki napravila...
ela je napisao/la: ›
Gdje god se okreneš zle bake..i kako da nju ne mrzim Evil or Very Mad


neznam odakle si to izukla Question

ali svakako ništa od onoga što si navela po meni na opravdava ponašanje ZLE BAKE...

wtf.meni pod prozorom svako jutro u 4 pričaju i klebare se suradnici mog susjeda...
sad skontah foru..budem ja njih zvala na kavu sa nekim otrovčićem pa ih se rješim.. Laughing
po tebi ok Question sve ja njih budem Ratata... evo ti!

Sretno!Razumjem vašu nevolju ali zato postoje policija i higijenska služba,a vi zakon u ruke dali ZLOJ BAKI osijek031.com smile

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.05.2007. 23:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a gle, samo ovdje 5 životinjica Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.05.2007. 0:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

freedom-fighter je napisao/la (Pogledaj post): › vjerujem da je ona to učinila ne razmišljajući previše nakon dugogodišnjeg izluđivanja i bezobzirnog ponašanja ne malog broja vlasnika pasa.


A koliko je neodgojene djece na svijetu? Koja rade svašta tamo gdje se to ne radi kad ih roditelji "vode u šetnju" i koja ti naprave više štete nego što možeš zamisliti... Čini se da to sve treba potrovat.

Uostalom, šta ti je kriv pas... to je životinja, ona si bilo gdje napravi klonju jer drukčije ne zna. Ako vam je tako dobra logika, trujte vlasnike, a ne životinje.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 619
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.05.2007. 7:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto i ja sam prozvana,
ponosni vlasnik svojih ljubimaca oko 20-tak godina, kako koji preživi. Uredno čistim njihova govna, smrde kao kuga, znam i bljuvati. Uredno ih špricam, pudram protiv buha, iščešljavam sve moguće iz dlake....Ali problema sa seronjama koji ne pokupe kakicu ispred moje kuće na livadi - sad ujutro već smrdi ko staja. Onda ja namirišim krpu,pod nos je stavim, pa skupljam i to..
Ali ne volim trovače... ubij me freedom-fighter,ali i dalje ih ne volim

_________________
osijek031.com smile NEJA osijek031.com smile
My dear the Heart which you behold,
Will break when you the same unfold ,
Even so my heart with lovesick pain,
Sure wounded is and breaks in twain.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
roca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.05.2007. 8:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › gdje je ta tvornička ulica uopće? osijek031.com smile

btw jel ta baba ima kakvog kućnog ljubimca?zašto ne biste napali njene ili joj nešto zločesto napravili...Very Happy


lol mrak lolčina,
Kao mi mrzimo zlostavljače beštija, mi volimo beštije i zalažemo se za njihova prava.
A jel ima baba neko mače ili psića da mi njemu okice iskopamo, pa nek onda baba truje naše mačke ako smije.

A što ne bi vi svoje mačketine držali u svojoj kući i hranili ih dovoljno , kako se one ne bi morale iskradati iz kuće u potrazi za hranom.

Mačke će, bez obzira koliki ih nahraniš kod kuće, uvijek probati "ukrasti" tuđe hrane. Takva im je prioda.

_________________
Dogs think they are human, cats think they are God.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
duje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 348
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.05.2007. 12:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

freedom-fighter je napisao/la: ›

Što vi, Nejo, Poppy, Machor, Punisher, Duje, Ela i Roca mislite, pitam vas jeste li i vi šetači poput ovog što sam navela. Ako jeste, onda sve ono što ste onako okrutno naveli da bi toj „Starici iz Tvorničke“ trebalo učiniti ja mislim da bi trebalo učiniti vama.

Vjerujte ja volim i pse i mačke i sve ostale životinje. Nije problem u tim jadnim životinjama, problem je u onima poput vas koji misle da se ne moraju pridržavati kakvog takvog reda da bi i mi i vaši kućni ljubimci mogli ostvariti kakav takav suživot.


Oj borče za slobodu naših prava!
Naspominjem se tebe i tvojih rezultantnih komentara u kojima me prozivaš ne znajuči da je Unikom imao (možda još ima) akciju u kojoj dobiješ/dobili 30 vrečica za skupljanje izmeta svaki mjesec za jednog psa....laganom računicom izbrojah i donesoh 90 vrečica u svoj dom koje koristimo za skupljanje izmeta u šetnji naših domačih ljubimaca (tri psa, joj tak se nadam četvrtom uskoro). Naravno da ne uživam u tome (posebno prije košnje) ali bitnost tog održavanja je jedna od osnovica brige za svojim kućnim ljubimcima. Kao i ispred tvog kuhinjskog przora tako i ispred moje kuće koja je nažalost orjentirana na dvije ulice moram površine održavati čistima. Možda još više od tog me nervira kad lik dovede psa da zapiša kapiju jer se njem tamo nanjušilo i želi iznervirat mog psa. Kad ga upozorim i slegne ramenima najrađe bi da završi ko CroCop u Engleskoj nedavno....ukratko
NE ME PROZIVAT MOLIM!!!
A djecu odgajaš ti kao roditelj i onda ih naučite kak da se ponašaju i da razumiju što je to obaveza a ne kupi mi-kupljeno je i onda štene pati.
ašto se tiče starijih generacija nadam se brzom uvođenju represivnih mjera po novčaniku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
roca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.05.2007. 13:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nema tog izgovora ili frustracije zbog koje bi netko trebao trovati ili zlostavljati životinje i kraj priče.

_________________
Dogs think they are human, cats think they are God.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.05.2007. 15:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@roca ja sam svojim mačketinama izbio tu prirodu iz glave, i ja imam taku babetinu u susjedstvu koja truje i tuče mačke, pa ako ti je stalo do mačketina ne puštaj ih van.
A vi seljačine koji izseravate svoje pse pred tuđim kućama, travnjacima i prozorima, a da ne spominjem dječja igrališta i pješčanike i na taj način izlažete ostale građane mogućim izvorima zaraznih bolesti, pazite na svoje pse. Otrova ima raznih, tako da je ovaj za glodavce mila majka što se tiče antidota.
Da moram birati između zdravlja mojih ukućana i nečijeg psa ako se idiotu od vlasnika ne može dokazati, mislim da bih posegao za otrovom.
I neću Vas prozivati jer se bojim da bih nekoga izostavio...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kiki_08
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Lokacija: i tu i tamo
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.05.2007. 13:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

otkad zanam za sebe imala sam mačke kao ljubimce(trenutno nemam Sad ) i nekoliko mačaka bilo otrovano ,namjerno ili ne svejedno je.Kako su se te životinje mučile i koje su bolove imale ,ne bi poželila nikome,pa čak ni toj baki što ih truje! Ima i drugih načina da se otjera mačka ili pas(galamom,boljom ogradom) ,ali trovati ili mučiti životinje je prestrašno. Ja sam mišljenja da osoba koja ne voli životinje ne voli ni ljude!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: