Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Meštrović "NK Osijek nije niti odgojna, niti korektivna institucija, niti institucija za liječenje ovisnosti"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65430
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.03.2019. 19:33 
Naslov:  Meštrović "NK Osijek nije niti odgojna, niti korektivna institucija, niti institucija za liječe
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Danas je u prostorijama NK Osijek, predsjednik kluba Ivan Meštrović održao izvanrednu press konferenciju povodom nedavnog događaja, kada je u petak, nakon koncerta, nogometaš Petar Bočkaj u pijanom stanju demolirao benzinsku pumpu, te ozlijedio djelatnicu koja se u tom trenutku nalazila u prostoriji.

Sustav naših vrijednosti ne trpi takve poremećaje, ne trpi izdaju, ne trpi kukavičluk, ne trpi neprofesionalizam.

Ne trpi činjenicu da netko tko je opetovano upozoravan, baci ovakvu ljagu na ugled institucije u kojoj se nalazi. NK Osijek nije niti odgojna, niti korektivna institucija, niti institucija za liječenje ovisnosti… NK Osijek je profesionalno sportsko društvo. Mjesta za empatiju nema!






Tekst i foto: NK Osijek/Facebook

Pročitajte i..
Petar Bočkaj izbačen iz NK Osijek - noćas je autom demolirao benzinsku pumpu zbog čokoladice
Petar Bočkaj se ispričao: "Ljudi pogriješio sam! Pogriješio sam i beskrajno mi je žao"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: