Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osijek će 27. lipnja prvi put obilježiti Dan crvenog fiće!?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.05.2007. 12:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Građani koji su svjedočili vremenu agresije na naš grad duboko su zatomili sliku pregaženog fiće.Ubrzo smo počeli hodati krezubim ulicama, tražeći prijatelje, poznanike, rodbinu i osmijeh.Ljudi su si gledali u oči, zbog straha ili potrebe ulaska u memoriju sugovornika. Pretvaranje fiće u suvenir bila bi prodaja tada sveprisutnih motiva, odricanja, boli, odvojenih obitelji, poginulih, ranjenih i nestalih. Hoćemo li obilježiti dan žrtava građana ili ne može biti isključivo na građansku inicijativu. Bez naglaska na bilo koju stranku koja će predizborno ili usput pozivati svoje novorođenče. A Fićo i Građani već su nastradali.Pogledajmo se ponovo u oči, bez straha.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fileos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 22
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2007. 19:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zaboravio sam reći,ako će radit rekonstrukciju tog događaja,mogu im posuditi crvenog fiću,sam neka ga ne gaze!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2007. 20:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fileos je napisao/la (Pogledaj post): › Zaboravio sam reći,ako će radit rekonstrukciju tog događaja,mogu im posuditi crvenog fiću,sam neka ga ne gaze!!


Tako 'e!

Nek' zgaze avto od županije!

Ščelnicima u njem'!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: