Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Seks na klupama perivoja i u pola bijela dana...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.04.2007. 14:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

plitko

nauci citati

nisam ja opterecen pedofilijom, nego sam opterecen nepravdom u kojoj se konstantno izjednacava homosexualizam i pedofilija.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.04.2007. 17:31 
Naslov:  Re: Seks na klupama perivoja i u pola bijela dana...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tomo je napisao/la (Pogledaj post): ›
ahahahahahaha sorry na off topic-u ali ti si upravo poznat po tome da generaliziraš stvari...


Oprošteno, ali zamijenio si me s 23 milijuna Jugoslavena.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
meso
Offline
Avatar

Ukupno postova: 63
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.04.2007. 17:58 
Naslov:  Re: Seks na klupama perivoja i u pola bijela dana...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa malo seksualnog odgoja djeci ne bi škodilo dok se vlada ne odluči ko će ih učit o tome Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.04.2007. 18:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
toni je napisao/la: ›
zeko je napisao/la: ›
sljedeće okupljanje iliti sastanak : Perivoj kralja Tomislava Laughing

po dvoje na svakoj klupici... Smile)

toni nisam znala da si tako konzervativan! Smile

Poppy! Ovo je čista petica u zalaganje! Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.04.2007. 23:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene samo zanima koliko doticna gospodja ima godina....nisam tip koji generalizira stvari, ali nekako mi uvijek bode oci kako su najglasniji ti nazovi "cuvari naseg morala" bas oni koji se sex-a rado i sa sjetom prisjecaju, isto kao lijecnici koji ti pricaju kako je pusenje stetno paleci cigaretu, politicari koji ti pricaju o postenju i demokraciji i da ne duljim vec milion puta ispricanu pricu...samo se kresite djeco, bez obzira kako i na kojim klupicama...sto se one male djece na igralistu tice, njihov mentalni razvoj je puno vise ugrozen onime sto svakodnevno mogu vidjeti na tv-u.

U vodjenju ljubavi je buducnost, pogledajte samo kakav belaj je banda impotentnih uradila svijetu zadnjih 15 godina!!!

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2007. 9:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tvoj daleko pretjerani liberalizam koji ti širi osmijeh na licu lako ti može postati bolan grč kada ti mala kaže:" ...tata jebala sam se u parku, trudna sam... malo sam se i droksala , pa ne znam šta sam pokupila" Da, da sve će tata srediti, malog koji nije impotentan, njegove starce koji isto nisu impotentni , društvo koje je impotentno jer se ne brine o njegovoj djevojčici. A najmanje će tata biti kriv jer upravo je on rekao : "Dijete jebi se...!"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2007. 9:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Allende je napisao/la: ›
Mene samo zanima koliko doticna gospodja ima godina....nisam tip koji generalizira stvari, ali nekako mi uvijek bode oci kako su najglasniji ti nazovi "cuvari naseg morala" bas oni koji se sex-a rado i sa sjetom prisjecaju, isto kao lijecnici koji ti pricaju kako je pusenje stetno paleci cigaretu, politicari koji ti pricaju o postenju i demokraciji i da ne duljim vec milion puta ispricanu pricu...samo se kresite djeco, bez obzira kako i na kojim klupicama...sto se one male djece na igralistu tice, njihov mentalni razvoj je puno vise ugrozen onime sto svakodnevno mogu vidjeti na tv-u.

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Allende je napisao/la: ›
U vodjenju ljubavi je buducnost, pogledajte samo kakav belaj je banda impotentnih uradila svijetu zadnjih 15 godina!!!

u vođenju ljubavi ili u jebanju? smatram kako to nisu iste stvari Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2007. 9:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vođenje ljubavi i jebanje kažeš nisu isto, je, tako smatram kao niti godine nisu važne u tom smjeru . Drago mi je kako ti isključivo samo vodiš samo ljubav, a jebeš druge ili je bilo obrnuto

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 931
Lokacija: u muvingu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.04.2007. 10:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oo-oooo
znaš li ti Anonymous možda nešto više o ovoj problematici? mislim, imaš iskustva po parkovima pa khmm..

_________________
..like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
sucker love I always find,
someone to bruise and leaves behind..
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.04.2007. 10:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
Allende je napisao/la: ›
Mene samo zanima koliko doticna gospodja ima godina....nisam tip koji generalizira stvari, ali nekako mi uvijek bode oci kako su najglasniji ti nazovi "cuvari naseg morala" bas oni koji se sex-a rado i sa sjetom prisjecaju, isto kao lijecnici koji ti pricaju kako je pusenje stetno paleci cigaretu, politicari koji ti pricaju o postenju i demokraciji i da ne duljim vec milion puta ispricanu pricu...samo se kresite djeco, bez obzira kako i na kojim klupicama...sto se one male djece na igralistu tice, njihov mentalni razvoj je puno vise ugrozen onime sto svakodnevno mogu vidjeti na tv-u.

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Allende je napisao/la: ›
U vodjenju ljubavi je buducnost, pogledajte samo kakav belaj je banda impotentnih uradila svijetu zadnjih 15 godina!!!

u vođenju ljubavi ili u jebanju? smatram kako to nisu iste stvari Wink


Vodjenju ljubavi, naravno. Potpuno se slazem da su to dvije apsolutno razlicite stvari

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.04.2007. 10:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

diva je napisao/la: ›
tvoj daleko pretjerani liberalizam koji ti širi osmijeh na licu lako ti može postati bolan grč kada ti mala kaže:" ...tata jebala sam se u parku, trudna sam... malo sam se i droksala , pa ne znam šta sam pokupila" Da, da sve će tata srediti, malog koji nije impotentan, njegove starce koji isto nisu impotentni , društvo koje je impotentno jer se ne brine o njegovoj djevojčici. A najmanje će tata biti kriv jer upravo je on rekao : "Dijete jebi se...!"


Hmmmm....o ovome bi se dalo popricati...na listi onih koji se trebaju brinuti o djeci su prvi i najbitniji roditelji, a ne drustvo. Nitko se nije naucen rodio, a sto vise sa djecom pricamo o nekim stvarima o kojima se kod nas jos uvijek ne prica, tipa kontracepcija, selekcija partnera, droga, alkohol i njihove posljedice i tako to, rizik je manji, a djeca normalnije rastu.....najnormalnija faza mentalnog i fizickog razvoja je eksperimentiranje, ali postoji razlika u eksperimentiranju kad nesto o materiji znas, i kad nesto o materiji ne znas. Neces saznati sam od sebe.

Rizik uvijek postoji, ali je vrlo "manageable", ako se roditelji i okolina tome posvete kako treba, a ne da se klincima u skoli propovijeda kako je kontracepcija bogohuljenje i grijeh.

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.04.2007. 11:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mia je napisao/la: ›
oo-oooo
znaš li ti Anonymous možda nešto više o ovoj problematici? mislim, imaš iskustva po parkovima pa khmm..


imam,i ja sam se u parkovima znala je*avati Wink ali daleko od očiju drugih i samo jednom u ovom je*enom parku Wink...
bez je*emti mogu reći da je baš je*beno cool u parku osijek031.com smile i da me nikad nitko nije uhvatio na je*enom djelu...
mene to ne je*e ni 5 posto...
meni ako se je*e ja ću se je*ati...
e sad oće mene netko je*bati u mozak što se ja je*em na nekoj je*enoj klupici u nekom je*enom parku boli me ku*ac...

"je*ite se ,nije to sramota
bez je*anja nema ni života!"

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile



ps idem se sutra ispovijedati Embarassed

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2007. 12:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

diva je napisao/la: ›
vođenje ljubavi i jebanje kažeš nisu isto, je, tako smatram kao niti godine nisu važne u tom smjeru . Drago mi je kako ti isključivo samo vodiš samo ljubav, a jebeš druge ili je bilo obrnuto

zaključke čudnovate izvlačiš ti iz posta mojega a interpunkcije i poredak rečenični baš najjača strana tvoja nisu iako tako je da i meni drago je... whatever

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2007. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hrvatski jezik je naporan za ovakav tip komunikacije. Ne razmišljam o tome kako me prate lektori. Ovo je mjesto gdje nitko nije opterećen izričajem, tako niti dosljedan. Ovaj ili neki drugi forum za mene je zabava te se sukladno tome i ponašam. Čast tvojoj iznimci koja je za pohvalu. Ako je kod tebe zaista prisutna takva koncentracija u svakom obraćanju naciji skidam kapu ili stvarno radiš u tiskovinama. Razumjela si napisano i drago mi je da ti je drago.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.04.2007. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mia je napisao/la (Pogledaj post): › meni je isto jako drago, ali nemojmo offtopičariti..

reci mi Anonymous klupa ili klackalica?


uopce nije poanta sexa u parku. ja to ne smatram pristojnim, i ja sam preveliki zec da bi to napravio, a nisam imao ni potrebe.Svog komada odvedem kuci i tako mi je puno bolje. Mozda jednog dana probam park, kazu da je super adrenalin rush Smile

Ono sto mene u svemu tome smeta je lov na 'vjestice' (citaj pedere). Jer u tom clanku se spominju 3 puta u negativnom tonu, a niti na jednom mjestu se ne spominje njihov 'grijeh'. Sto su napravili ? Kome su napravili ?? I izmedju redova se implicira pedofilija, koja ... naravno, neizbjezno ide uz homosexualizam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: