Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Seks na klupama perivoja i u pola bijela dana...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.04.2007. 18:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi se jebu di stignu ne samo u tom parku..ima puuuno parkova u gradu....a za te pedofile što mlataraju sa pišom što kaže luna to svi znaju...jednog su ak se ne varam ulovili i strpali na psihijatriju..ali samo jednog...
ja sam hvala bogu imala samo jedan jedini susret s takvim kretenom i baš sam ga fino otepla ( a mogla sam batina dobiti zbog dugačkog jezika Wink ) ...
kad se vraćam iz tvrđe vikendom,uvijek obilazim taj dio..
briga me,imam 20 godina i bez imalo sramote mogu reći da se BOJIM prolaziti tamo da me ne bi netko napao jer svakojakih kretena ima...

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.04.2007. 18:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la: ›
Znam da se priča kako su dvije određene klupe u Perivoju gotovo rezervirane za homoseksualce. Riječ je o prve dvije klupe na malom brdašcu, neposredno uz nogostup na Europskoj aveniji[/i]


znači ak me netko hoće napasti u parku ja zbrišem na brdašce,hop na klupu i puj pik ne vrijedi? Rolling Eyes

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2007. 18:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
toni nisam znala da si tako konzervativan! Smile


dvoje na klupici -- guzva.

a sto se konzervativnosti tice... svi moji kreveti su jaaaaako veliki.. pa ti misli Razz

osijek031.com smile


Zadnja promjena: toni; 22.04.2007. 18:59; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2007. 18:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jednom je takav pedofil startova jednog mog dobrog prijatelja kod elektre pre jedno 10+ godina... prisao mu i rekao... "ako bi da ti se popushi... dojdi samnom"

na sto mu je ovaj, pristojno rekao "neka, hvala" i produzio..

Smile))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2007. 19:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: ›
sex na klupicama osijek031.com smile

sta ? pa nek se jebu ljudi.. ko ne voli nek ide u drugom smjeru.. svast s tim ljudim..

slažem se, ali tamo čim dvoje sjednu na klupicu, iza okolnog drveća se odmah pojavi "ekipa iz parka".... vire od svugdje... kao da se čuju mobitelima - "alo, ekipa, akcija na klupici g8!!!" stvore se u roku sekunde mm im jbm!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.04.2007. 19:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›

slažem se, ali tamo čim dvoje sjednu na klupicu, iza okolnog drveća se odmah pojavi "ekipa iz parka".... vire od svugdje... kao da se čuju mobitelima - "alo, ekipa, akcija na klupici g8!!!" stvore se u roku sekunde mm im jbm!


istina... dozivila to! doduse prije deset godina i bio je samo jedan... pa da... tad nije bilo mobitela! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
borod
Offline
Avatar

Ukupno postova: 282
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2007. 21:43 
Naslov:  Seks na klupama etc.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne vidim razloga za uzbunu, pa mnogi su tamo shevili i ranijih pa i u godinama kada se taj perivoj zvao "Park kulture". Razlog za uzbunu bi trebala biti droga, no cini se da u nasem pa i ostalim drustvima je cigareta veci bauk od droge i alkohola.
Ako nikoga ne smeta razaranje tog i ostalih parkova ne znam zasto smeta seks. Evil or Very Mad
Bolje da se djeca sheve nego da razbijaju. Smile
Sto se pasa tice, nije problem sto psi "seru" po zelenim povrsinama, nego sto vlasnici to ne skupljaju, kako se obicno radi u pristojijim zemljama. Nisu problem psi, nego vlasnici pasa i njihov kucni odgoj pa se zgrazaju nad tudjom nekulturom ne vidjevsi svoju.
U Bibliji pise " Zasto vidis trun u oku brata svoga a ne vidis grede u oku svojemu" Question


Zadnja promjena: borod; 23.04.2007. 4:58; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.04.2007. 1:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja bih samo gospođi A. Furgala i onoj dotičnoj Josipi spomenio da nemaju svi prazne stanove da se ševu u njima. I da treba pustiti djecu da se ševu jer je to zdravo, pa i drvengrad je napravljen tamo gdje je sve započelo. A to za homosexualce, nek se i oni ševu i za njih je to zdravo, jedino ako zabiju narkomanu mogu dobit neku zarazu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.04.2007. 10:28 
Naslov:  Re: Seks na klupama perivoja i u pola bijela dana...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne kuzim bas ovaj clanak. Zena vidjela kako se cura i decko seve na klupi, a u cijelom clanku 3 puta se spominje kako su klupe rezervirane za homosexualce, kako se tamo okupljaju homosexualci, kako je tamo blizina djecijeg igralista ??? Kakave to veze ima sa sexualnom orjentacijom?

Pa, i ja sam primjetio da se u ostalom dijelu parka okupljaju heterosexualci. Neki od njih mi izgledaju sumnjivo, pogotovo kad padne mrak. Onda su mi svi sumnjivi. I cak u pol bijela dana sam primjetio da se na promenadi okupljaju heterosexualci koji se cak i ljube u pol bijela dana, a posebno mi je sokantno bilo kada sam vidio nekoliko djevojaka koje su sjele u krilo svojim deckima i grlilli su se. Mislim da takve scene nikako ne bi bile dobre za djecu, jer se ne treba grliti heterosexualno u blizini djecijih igralista.

Gospodo u Glasu. Postoje ljudi koji krse zakon, i ljudi koji postuju zakon. Ako ga netko prekrsi, onda se pozove policija i sankcionira se. Prestanite siriti homofobiju, obiljezavati homosexualne klupe i izjednacavati pedofiliju sa homosexualizmom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.04.2007. 11:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A di si ti nasao da se spominje pedofilija?

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.04.2007. 11:36 
Naslov:  Re: Seks na klupama perivoja i u pola bijela dana...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › Prestanite siriti homofobiju, obiljezavati homosexualne klupe i izjednacavati pedofiliju sa homosexualizmom.


A, ima mudrih ljudi još...
Inače, kad se kod naših ljudi zauzimaš protiv svih oblika generalizacija i (prividno olakšavajućeg) pojednostavljivanja stvari, onda te ljudi često smtraju ludim jer im pričaš komplicirano (a zapravo te ne žele razumjeti).

Ovako, pakirajući novinarsku priču i gradski urbani mit u zajednički proizvod samo se tako može shvatiti: taj park je prema Glasu rezerviran za jedno, a priča po gradu kaže i za nešto drugo... pa je sve to skupa, oku prosječa promatrača, jedno veliko zlo.

Jebiga, neka se uvrijedi tko hoće - ali Glas nije smeće kojemu fali perforacija na 10x15 (jer se produkcijski dotjerao), nego okoštali medijski monstrum koji je to postao kad je Galvaš u njega ušetao s automatima i počeo navještati svoje seljačko evanđelje.


P.S. Maksimalno podržavam vođenje ljubavi u podrumima i šupama, parkovima i klupama... Kome se ne sviđa, nitko ga ne tjera. Samo nemojte bit' lopovi i drogeristi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.04.2007. 12:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la (Pogledaj post): › A di si ti nasao da se spominje pedofilija?


ne spominje se direktno.

Citat: › ...i vidjela par koji je imao spolni odnos na klupici u Perivoju, i to u pola bijela dana. Sigurno je kako to nije primjereno ponašanje - pa tu šeću roditelji s malom djecom! Znam da se priča kako su dvije određene klupe u Perivoju gotovo rezervirane za homoseksualce. Riječ je o prve dvije klupe na malom brdašcu, neposredno uz nogostup na Europskoj aveniji, rekla je A. Furgala, koju smo zatekli s nećacima na igralištu u tzv. drvenparku.


dakle, ona je vidjela hetero par kako vodi ljubav ... ali, onda odma nastavlja objasnjavati, a vrlo je dobro upucena, kako su prve dvije klupice rezervirane za homosexualce, jer kako bi homosexualci sjedili na tim klupama 'kada tu secu roditelji s malom djecom!!!! ???

dakle, manji je problem hetero sexa, a veci problem rezervacije na klupama, a najveci problem je blizina djecjeg igralista. jer znamo da su homosexualci opasni u blizini djecjih igralista.

nadalje ....

Citat: › Često vidim čudne ljude kako šeću parkom, čak i preko dana, a čim sunce počne zalaziti, Perivoj kralja Tomislava obilazim u širokom luku. Jednom prilikom stariji čovjek je stazicama Perivoja čak šetao gol i to usred dana. Nešto mi je mahao i dovikivao te sam, što sam brže mogla, otišla u drugom smjeru. Osim toga, Osječanima je Perivoj poznat po priči da je okupljalište homoseksualaca. Nadam se da će policija obaviti svoj dio posla i učiniti park sigurnim za građane i malu djecu i danju i noću, rekla je Osječanka Josipa.


cudni ljudi secu parkom ??? kakvi su to cudni ljudi ? ... njoj je mahao neki goli voajer ... i odma nastavlja kako je taj perivoj poznato okupljaliste homosexualaca (zasto bi jednoj babi mahao homosexualac ? sta si laska), te apelira na policiju da taj dio grada ucini sigurnim za gradjane i MALU DJECU. ... dakle, treba ukloniti homosexualce koji masu zenama, jer su opasnost za gradjane i MALU DJECU.

iz ovog clanka je vise nego ocito kako se izjednacava pedofilija i homosexualizam, jer se u vise navrata stavlja u relaciju opasnost od homosexualaca u blizini male djece.

tuzno mi je sto su ljudi tako glupi, a jos je tuznije kada su oni novinari. pedofilija ne poznaje sexualnu orjentaciju. Protiv pedofilije se treba boriti, ali bez sotoniziranja gay populacije, jer to nije istina.

A sto se tice sexa u parkovima ... i moja baka se sevila u parku, jos vise nego sto se to danas radi. Danas puno mladih ima aute, prije su parkovi bili popularniji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tomo
Offline
Ukupno postova: 50
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.04.2007. 12:49 
Naslov:  Re: Seks na klupama perivoja i u pola bijela dana...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › Prestanite siriti homofobiju, obiljezavati homosexualne klupe i izjednacavati pedofiliju sa homosexualizmom.


A, ima mudrih ljudi još...
Inače, kad se kod naših ljudi zauzimaš protiv svih oblika generalizacija i (prividno olakšavajućeg) pojednostavljivanja stvari, onda te ljudi često smtraju ludim jer im pričaš komplicirano (a zapravo te ne žele razumjeti).

ahahahahahaha sorry na off topic-u ali ti si upravo poznat po tome da generaliziraš stvari...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.04.2007. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
Circa je napisao/la (Pogledaj post): › A di si ti nasao da se spominje pedofilija?


ne spominje se direktno.

Citat: › ...i vidjela par koji je imao spolni odnos na klupici u Perivoju, i to u pola bijela dana. Sigurno je kako to nije primjereno ponašanje - pa tu šeću roditelji s malom djecom! Znam da se priča kako su dvije određene klupe u Perivoju gotovo rezervirane za homoseksualce. Riječ je o prve dvije klupe na malom brdašcu, neposredno uz nogostup na Europskoj aveniji, rekla je A. Furgala, koju smo zatekli s nećacima na igralištu u tzv. drvenparku.


dakle, ona je vidjela hetero par kako vodi ljubav ... ali, onda odma nastavlja objasnjavati, a vrlo je dobro upucena, kako su prve dvije klupice rezervirane za homosexualce, jer kako bi homosexualci sjedili na tim klupama 'kada tu secu roditelji s malom djecom!!!! ???

dakle, manji je problem hetero sexa, a veci problem rezervacije na klupama, a najveci problem je blizina djecjeg igralista. jer znamo da su homosexualci opasni u blizini djecjih igralista.

nadalje ....

Citat: › Često vidim čudne ljude kako šeću parkom, čak i preko dana, a čim sunce počne zalaziti, Perivoj kralja Tomislava obilazim u širokom luku. Jednom prilikom stariji čovjek je stazicama Perivoja čak šetao gol i to usred dana. Nešto mi je mahao i dovikivao te sam, što sam brže mogla, otišla u drugom smjeru. Osim toga, Osječanima je Perivoj poznat po priči da je okupljalište homoseksualaca. Nadam se da će policija obaviti svoj dio posla i učiniti park sigurnim za građane i malu djecu i danju i noću, rekla je Osječanka Josipa.


cudni ljudi secu parkom ??? kakvi su to cudni ljudi ? ... njoj je mahao neki goli voajer ... i odma nastavlja kako je taj perivoj poznato okupljaliste homosexualaca (zasto bi jednoj babi mahao homosexualac ? sta si laska), te apelira na policiju da taj dio grada ucini sigurnim za gradjane i MALU DJECU. ... dakle, treba ukloniti homosexualce koji masu zenama, jer su opasnost za gradjane i MALU DJECU.

iz ovog clanka je vise nego ocito kako se izjednacava pedofilija i homosexualizam, jer se u vise navrata stavlja u relaciju opasnost od homosexualaca u blizini male djece.

tuzno mi je sto su ljudi tako glupi, a jos je tuznije kada su oni novinari. pedofilija ne poznaje sexualnu orjentaciju. Protiv pedofilije se treba boriti, ali bez sotoniziranja gay populacije, jer to nije istina.

A sto se tice sexa u parkovima ... i moja baka se sevila u parku, jos vise nego sto se to danas radi. Danas puno mladih ima aute, prije su parkovi bili popularniji.

Cini mi se kako si jedeino ti opterecen pedofilijom, a upravo si dokazao kako je lako citati izmedju redova i donositi neutemeljene zakljucke.

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison girl
Offline
Ukupno postova: 438
Lokacija: somewhere I belong
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.04.2007. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

loooooooooooooooooool

_________________
...servere ću pogasiti, blogere ću pohapsiti...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: