Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bez noćnih linija GPP-a mladi ili pješače,ili ih voze pijani

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2007. 16:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›
hvala bogu živim blizu centra grada,tako da mi treba 10min ....a do tvrđe ni ne idem često jer kao prvo ne da mi se vraćati natrag pješke jer najčešće imam na nogama neke cipele/čizme sa povećom petom a i previše pijem Embarassed tako da me često netko mora nositi kući Very Happy a hvala bogu jedna legica ne smije piti zbog bolesti tako da me ubace u auto uvijek i dovezu kući...i nekako(ne znam kako Very Happy ) se ujutro probudim u krevetu obučena.... Rolling Eyes ...ili ako idem negdje u drugi grad/selo prespavamo kod nekoga...nemam mjesečnu jer mi ne treba a i nikad ne plaćam kartu,ali bi rado da ide jedan bus negdje oko 3,4,5 sati ...može relacija šećerana-vij.petrove gore..molim vas Very Happy

Kad se ujutro probudiš gola, i tu u nekom drugom krevetu, shvatit ćeš sve prdnosti i mane alkohola.

No šalu na stranu, očekivati manji broj pijanih vozača, nesreća, poginulih, itd., bez noćnog prijevoza i s taxijem od 70 kuna minimum, mogu samo konjusine u državim i lokalnim tijelima vlasti. Tako i sa 0.0 promila (no tu se ionako radi o Todorićevom zakonu, čovjeku se, u skladu s procjenama prije donošenja, povećala prodaja bezalkoholnih pića za c.c.a. 10% - onda je progurao zakon o skupljanju plastičnih isključivo! boca, da bi poskupio proizvod. Živjela Hrvatska!)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: