Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Thompson

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.05.2007. 11:41 
Naslov:  Re: Thompson
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ceca je bila u braku s vjerojatno najokrutnijim zločincem s ovih prostora, ne samo da se nije ogradila od njegovih djela i "uvjerenja" već je i ona imala nekoliko bisera vezanih za 90-te, a i pjevala je četnicima diljem "rs" i "rsk". Kad smo kod pjesama, ako se ne varam, Ceca ima jednu pjesmu posvećenu Arkanu. Bilo bi dobro da u Sarajevu dok je pjeva u pozadini bude Arkanova slika. Da je ona tako velika mirotvorka kakvom se u zadnje vrijeme svim silama pokušava pokazat, ne bi stajao tjelohranitelj metar od nje dok pjeva razdraganoj masi u neprijateljskoj Ljubljani.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.05.2007. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja ne mogu vjerovati kakav je to način razmišljanja! umjesto da se stidimo "naših" koji šire mržnju i nasilje, mi se još žalimo zašto ti "naši" ne mogu, ako "njihovi" isti takvi mogu! prestrašno!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Metalucifer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: NYC
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.05.2007. 16:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mislim, u Sarajevo je JNA i VRSK (respektivno) ubacivala granate 4 godine i poginulo je 20.000 ljudi - pa Ceca može doći i tamburati, a pripadnik HVa (koja je glavni faktor zvršetka rata) ne može doći.


Ajd,malo mi dosadno...a i žalosno mi gledat "mrtav" forum,pa da nastavimo sa prepirkama nam dragim Laughing

Jedno pitanje - kad si bio zadnji put u Sarajevu?
Pitam ,jer sam ja imao tamo curu i dobrano sam upoznat sa situacijom glede nacionalnih odnosa.Primjera radi,meni su obili auto samo zbog HR tablica...do mene je bio skuplji auto,sa mp3 playerom unutra + neke finese i nisu ga takli,a tablice iz Srbije.Ratovale su sve tri strane,a mislim da svi znamo kako se to odvijalo.
Mene su par puta pojedinci prozivali Ustašom...ne znam zašto,ali eto jesu...dok su braću Srbe ljubili u pol gujsce!
Mislim na njihove bendove i ekipu od tamo,dok su HR bendovi svirali...ekipa je ležerno sjela na stage okrenuta leđima bendu.Kad su Srbići došli,hopla na noge lagane i grudnjaci lete putem njih...zanimljiva pojava,jel?
Primjera radi,dok je svirao bend iz Banja Luke pod imenom Interfector domaćini su đuskali razdragani i sretni...superiška lutko,šejk det ez!A paz vamo naslov i text njihove pjesme:

Mother Serbia
"Jedna kao srce sto u grudima bije
Jedna kao sunce sto sa istoka sija
Jedna kao krv sto u meni vrije
Jedna je sveta MAJKA SRBIJA ! "

And as I walk this sacred ground
My heart it rings with joy inside
The dark mountains and ancient forests
And all the beauty that lies inside

Glorious land of blood and pain
We fought and died for your pride
Centuries of war, ashes, blood and steel
Forever your honour we'll defend

Oh Mother Serbia where are you now
Is this the faith of the empire so old?
Your western lands are beyond the reach
And the south is closing in

Oh Mother Serbia raise your head
Hear our cries is this the end?
For you we fight for you we die
Let two-headed eagle forever fly

Raise,
Raise,
Oh, MOTHER SERBIA !!!

Koliko znam Srbijanci su ih držali pod opsadom i obasipali svaki dan nekim čudesima sa neba,ne Hrvati.Šta nam to govori? Laughing

Jebe mi se za Tonsona i sve ostalo,malo mi dosadno...a i čisto da neki ljudi vide da baš i nisu totalno u pravu.Aj,uzdravlje! Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.05.2007. 18:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Metalucifer je napisao/la (Pogledaj post): › Ratovale su sve tri strane,a mislim da svi znamo kako se to odvijalo.


Kako?
Evo, dosadno i meni, pa čisto da razbijemo crno-bijelu banalizaciju stvari.

Ne znam u kojem si Sarajevu bio, naime imaš i "Srpsko", Istočno. Naveo si neki marginalni alternativni bend, za koji je Thomspon mega-pojava i pretpostavio si da ja ne studiram u istom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Metalucifer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: NYC
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.05.2007. 19:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): › Ne znam u kojem si Sarajevu bio, naime imaš i "Srpsko", Istočno...


Znam,bio sam u "normalnom" SA,muslimanskom...tamo gdje je ona "Inat kuća",u blizini je i ona knjižnica što dan danas polu sagorena/srušena stoji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.05.2007. 19:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Metalucifer je napisao/la (Pogledaj post): ›
Znam,bio sam u "normalnom" SA,muslimanskom...tamo gdje je ona "Inat kuća",u blizini je i ona knjižnica što dan danas polu sagorena/srušena stoji.


E odlično. Sigurno si vidio kako užasno izgleda. Izgorila je 1992.
Isto tako, svijet je obišla slika kako HVO razvaljuje Stari most u Mostaru.
Sve ostale Mostarske mostove srušila je JNA, ali The Most, sprašio general Praljak, čiji je ćaća, do pred rat, pješice išao Titi na grob.

Imaš mozga, putuj, gledaj. Vidiš da je nacionalizam sranje i ne vidim zašto ga sijati, abolirati i umanjivati. I nemojmo se baviti susjedovim pizdarijama, razlike postoje zbog nas.

Ova tema je završena, Thomson kad se nauči što smije, a što ne, što je uvredljivo, a što nije - bit će ostavljen na miru.
Namjerno ne idem niti ću otići na Bleiburg dok god tamo ridikuli promoviraju i recikliraju svoje destruktivne političke ideje. Na grobovima predaka reklamiraju se oni koji su bar 50% krivi za sve što se narodu dogodilo.

Ma fuj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.01.2008. 1:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je thompson dobar...

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pahulja
Offline
Ukupno postova: 82
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.03.2008. 1:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljudi bezveze se svadate.ko voli nek izvoli,ko ne nek ne slusa.
svi govore thompson antitolerantan i da dalje ne nabrajam a upravo ti sto tako govore pokazuju toleranciju(ili u ovom slucaju netoleranciju)

_________________
nema boli,nema muke samo udri jodan uke
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.11.2008. 21:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

7.12 thompson opet u zrinjevcu...ne dali idem...trčim...šteta što ne stave u novu dvoranu Smile Smile Smile

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.11.2008. 21:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pahulja je napisao/la: ›
ljudi bezveze se svadate.ko voli nek izvoli,ko ne nek ne slusa.
svi govore thompson antitolerantan i da dalje ne nabrajam a upravo ti sto tako govore pokazuju toleranciju(ili u ovom slucaju netoleranciju)


Pa da. Užas. Mislim, zašto se ljudi danas bore protiv diktature? Pa kome se ne sviđa, zašto živi?
Nek se ubije ak mu tolko to smeta. Hada.

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
la_linea
Offline
Ukupno postova: 56
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.11.2008. 22:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zabrane su sulude! Zašto bi ga se zabranilo? Nek pjeva čovjek i zarađuje pare. Ukus mase je takav kakav je, još se ljudi pale i na nacionalizam: sigurna para. Samo nek porez plati.

Čak sam si dao truda i pogledao koncert u Maksimiru na teveu. Uistinu da mi je bila znatiželja glazbene naravi bio bi to čisti gubitak vremena. Pompozno, patetično, stadionski isfurano, dosadno u svakom pogledu. Čobanski hevimetal, s neinteligentim nazovi provokativnim tekstovima tipa: nemoj ići lijevo tamo vukovi napadaju, auto nikad ne upali kad se žuriš, koze daju kiselo mlijeko; bolje idi desno jer tu cvijeće cvate, uvijek dobiješ 5 iz matematike... wow kakav dribler riječi!!!

Ali dobro, bilo je i većih budalaština na našoj estradi. Ovaj barem ima para pa plati ljude koji znaju tamburat.

Ali nikako zabrana... Čemu?!?!?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
la_linea
Offline
Ukupno postova: 56
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.11.2008. 22:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eh da, te desno-lijeve svađe su dosadnije i od Cece i Thompsona zajedno. Kvragu, kako vam nije dosta prepucavanja. Razumijem da je kod Thompsona dosta politike, ali ne razumijem kako vam se da više o tome.

I zbilja, kad razmislim, nije mi jasno zašto neki ljudi inzistiraju na zabrani, a ionako ne misle ići na koncert... To mi je glupo. Kako ti može smetati nešto s čime nikakve veze nemaš. Na koncu, zabrana je totalitarna metoda, a politička je korektnost za ljude slaba duha!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cruela devill
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: ...unseen university...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.11.2008. 23:23 
Naslov:  Re: Thompson
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne mogu, a da se ne nadovezem na ovu temu..

thompson dakle radi glazbu kakvu radi...isto tako u pjesmama ima i političkog štiha, ali u kojima danas pjesmama nema?? sigurno svaki estradnjak ima pjemu u kojoj odašilje neku političku poruku...

isto tako ne vidim razloga u zabranjivanju koncerta istome...naravno, čim je tu lepa brena, ceca...i što ja znam koja silikonka- to moze, to je super... nije mi samo jasno kakva se to poruka šalje??

i ni ne slušam tog thompsona, poslušam tu i tamo kad naletim, ali podrzavam čovjeka u svakom pogledu....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saveyoursoul
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.01.2009. 11:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šalje se poruka da smo previše opterećeni svojom prošlosti. Rat je završio prije 15 godina a ostavlja se dojam da je završio prije 2.
Krivim djelomično i medije što stalo spominju Thompsona i takve stvari, isfrustrirali su naciju, učinilu su to, da je II. svjetski rat sa ustašama i partizanima aktivna tema kod nas već 10 godina, a ljudi moji, nalazimo se u dvijetisuće i devetoj. Užas.

_________________
Samo stranci koračaju ravno.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kudjaokomtiskokom
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2009. 1:09 
Naslov:  Re: Thompson
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

preeeedobro!! Very Happy


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: