Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Thompson

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.04.2009. 17:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

thompsonu se zabranjuje...a lepa brena smije nastupat...a ona se 93.g. slikala u srpskoj uniformi...
http://dnevnik.hr/showbizz/glazba/fotografija-lepe-brene-u-uniformi-r-srpske-dize-prasinu.html
super smo...

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.04.2009. 19:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
thompsonu se zabranjuje...a lepa brena smije nastupat...a ona se 93.g. slikala u srpskoj uniformi...
http://dnevnik.hr/showbizz/glazba/fotografija-lepe-brene-u-uniformi-r-srpske-dize-prasinu.html
super smo...


Vauu...moš mislit...i sam kažeš da se slikala 93. kad je sve bilo u odjeku rata, sigurno sad 16 god poslije ne navlači tu uniformu ili još manje da pjeva u njoj. Glupo mi je da se thompsonu zabranjuje koncert, a još mi je gluplje da se opet spominje nešto što je bilo prije 16 god. ili još bolje da se politika i nacionalnost mješa u glazbu!

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.05.2009. 18:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Heroina9 je napisao/la (Pogledaj post): ›
adebisi-jug2 je napisao/la: ›
thompsonu se zabranjuje...a lepa brena smije nastupat...a ona se 93.g. slikala u srpskoj uniformi...
http://dnevnik.hr/showbizz/glazba/fotografija-lepe-brene-u-uniformi-r-srpske-dize-prasinu.html
super smo...


Vauu...moš mislit...i sam kažeš da se slikala 93. kad je sve bilo u odjeku rata, sigurno sad 16 god poslije ne navlači tu uniformu ili još manje da pjeva u njoj. Glupo mi je da se thompsonu zabranjuje koncert, a još mi je gluplje da se opet spominje nešto što je bilo prije 16 god. ili još bolje da se politika i nacionalnost mješa u glazbu!

aj onda nećemo ni sudit karadžiću...šta...pa to bilo prije 17.god....ni karadžić poslije toga nije odjevao svoju uniformu...već je postao doktor...
zna se koji su ciljevi bili tih ljudi u tim uniformama...a ako je ona obukla istu tu uniformu znači da ih podržava u tome...niej se ogradila od njih ni ništa...več je podržala...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2011. 11:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nas najmiliji izvodjac dobio 3,5 milijuna kuna da ne pjeva. Tako barem kaze Barisic koji mu je, prema njegovim rijecima, taj novac urucio.

Utjece li ova cinjenica na ljubav prema ovom velikom, ako ne i najvecem hrvatskom vitezu (covjek ima mac!), katoliku i nadasve Hrvatu?!


_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2011. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto vam vaš faking tonson jebeni domoljub hahahahaahahahah

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.01.2011. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tko kaže nešto protiv velečasnog M.P. Tonsona ne voli Rvasku!!!

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2011. 14:00 
Naslov:  Re: Thompson
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Svakom će se suditi po djelima njegovim ..."

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2011. 14:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uh što volim ove kvaziljevičare i liberale koji samo čekaju priliku da nekog popljuju, daj ostavite tog čovjeka više na miru !
Isti taj yutarnji list je dizao kradnadera u nebesa samo zato što je ovaj dozvolio nini paviću da se proširi i na neke druge poslove, tipa građevinarstvo i izdavaštvo, a sad za potrebe nekih drugih pljuju po njemu. Zadnji sam koji će braniti kradnadera ali licemjerstvu nekih naših medija nema kraja.
I da, jeste čuli kada za presumpciju nevinosti, očito ne. Ako čovjek bude osuđen za korupciju onda pljujte do mile volje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2011. 15:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nas najmiliji izvodjac dobio 3,5 milijuna kuna da ne pjeva.

Uh, koliko taj loše pjeva kad su mu platili toliko da ne pjeva Very Happy ili?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2011. 15:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@mariox, a tko si ti da popujes tko sto smije?! Jesi ti neka UDBA, ili neka slicna sluzba?! Imas palicu? Imas znacku? Imas zig? Reci, sinko...

Naravno da je nevin. Zapravo, cak i da mu je ovaj dao pare, pitanje je je li primanje tog novca [o cijem prijeklu Thompson mozda nije imao pojma] kazneno djelo. Doduse, trebao je dobiti neku priznanicu, nesto, provesti kroz knjige, platiti porez, ali, tja, necemo se sada baviti tim sitnicama.

Ima puno gorih stvari od placanja poreza drzavi u cije ime pozivas zatucane sljedbenike bez mozga i zuba na klanje neistomisljenika, zar ne?!

I, kao sto kaze drugar Simo, avatarom osvjedoceni Hrvat i katolik, Thompsonu ce se suditi na nebu, ili gdje li vec.

Eto, braco Hrvati, onda se ne moramo bojati i nervirati. Tamo ce se suditi i Mladicu, Sljivancaninu i ostalim koljacima te osobama koje mozda upravo vas jednog dana docekaju motkom u mraku.

Doista, krscanski je prastati! Prava je to vrlina... oprostimo Thompsonu, jer nije znao sto cini kad je u dzep stavljao 3,5 milijuna kuna.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2011. 15:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

markonato je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nas najmiliji izvodjac dobio 3,5 milijuna kuna da ne pjeva.

Uh, koliko taj loše pjeva kad su mu platili toliko da ne pjeva Very Happy ili?
osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Defiant
Offline
Ukupno postova: 89
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2011. 15:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Thompson je dakle zavaljao državu, koju toliko voli, za 800.000 kuna PDV-a koliko bi morao platiti da je ovo išlo legalno....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2011. 15:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Defiant je napisao/la (Pogledaj post): › Thompson je dakle zavaljao državu, koju toliko voli, za 800.000 kuna PDV-a koliko bi morao platiti da je ovo išlo legalno....

Treba mu oprostiti, ima malu djecu pa je trebalo za hranu, pelene i tako. A ako država baš inzistira na tih 800 000 kuna organizirat ćemo nekakvu humanitarnu akciju, skupit će se nije problem Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2011. 16:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam kako se naplacuje porez pjevacima, je li oni placaju samo PDV, ili na kraju moraju i porez na dobit platiti?!

Kako god, siguran sam da ima ljudi koji ce reci "pih, za takvu Hrvatinu, 800 000 kuna je nista". Ne cudi, ima ljudi koji brane i podrzavaju ratne zlocince, koljace pa cak i svercere drogom. I to cine javno, bez imalo sramote.

Njih bi trebalo priupitati koliko oni godina moraju raditi da zarade 800 000 kuna?!

Uz placu od 5000kuna mjesecno, toliko se novca zaradi radeci nesto vise od 13 godina (160 mjeseci). Dakle, svi vi kojima se ta suma cini nebitnom zamislite da radite 13 godina, svaki dan, 8 sati i vise dnevno, a da u tih 13 godina ne dobijete ni kune place.

Eto, toliko Thompson voli Hrvatsku i vas Hrvate.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2011. 17:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@leteći mungos
A gdje sam ja to napisao da se nešto ne bi smjelo raditi, ajde reci molim te...i da nemam značku, ne boj se...meni samo smetaju likovi koji samo čekaju priliku kako bi degradirali nekoga i onda generalizirali stvari ......Ako je čovjek kriv , treba mu suditi i točka.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: