Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Otvorenje Interspara prouzročilo kolaps gradskog prometa

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.04.2007. 16:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
...eto ja cu pohvaliti ove ženske...i da mogu dao bi im cistu 5 iz snalažljivosti.....jer vjerujem da 80% Osjcana i Osjecanki nemaju pojma za taj put...koji baš u trenucima kolapsa na cepinskojmože biti od pomoci.....istina da je jedan dio pita prteni i da se cini kao da je samo za traktore ipak se može normalno proci.....za sve one koji ne znaju gdje je taj put....iz ulice Jablanova kod BrickIng-a skrenete prema Ankin dvoru i prtenim putem dođete na Vinkovacku kod bivšeg poligona C....


bazooka_joe je napisao/la: ›
Nije prteni put, već je put posut tucanikom - spaja Ulicu jablanova i Vinkovačku cestu, a prolazi kroz Ankindvor.
Nije za one sa slabim živcima i novim autima (osim terenaca) ;-)



jeste li im baš morali reći gdje je taj put... sad kad svi nahrle...???

zar nije bilo užitak kad vidiš hrpu ljudi što stoje u koloni na čepinskoj, a ti lagano skreneš pa na "prteni"...

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: