Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



hrvatska policija

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.05.2007. 8:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Policajci presretačem srušili mladiće s motora i odbili im pomoći
Dvojica mladića teško su ozlijeđena u subotu oko 19.30 sati u Globočecu Ludbreškomu kad ih je sa sporedne na glavnu cestu, pred fiat koji je nailazio, gurnuo policijski presretač varaždinskih pločica. Dok su mladići ležali na cesti u nesvijesti, policajci su sjedili u autu i smijali se snimkama potjere!



(Foto: Večernji list)

Motociklom yamaha XJ 900 upravljao je 19-godišnji Stevo Rusan iz Šemovca pokraj Varaždina koji je s prijateljem Danielom Bužićem (22) išao na motoparty, piše Večernji list.
- Presretač je stao iza nas na semaforu. Istina je da sam mu, kako nisam imao tablice, pobjegao s glavne na makadamsku cestu, a oni su krenuli za nama, priča Stevo.
- Kako dobro poznajem tu cestu, zakočio sam prije nego što sam se opet vratio na glavnu. Tada sam osjetio udar otraga, motor se 'propeo' na zadnji kotač, ja sam pao i u mene je udario auto. Nakon toga ničega se ne sjećam, ispričao je Stevo, koji se u koprivničkoj bolnici oporavlja od operacije lijeve ruke i noge koje je u nesreći slomio.
Ono što slijedi još je šokantnije.
Kad su stanari iz obližnjih kuća izletjeli na ulicu, vidjeli su mladiće kako u nesvijesti leže na cesti, dok su policajci i dalje sjedili u autu te se smijali gledajući snimke potjere!
Jedan od svjedoka, koji je posljedice nesreće fotografirao mobitelom, tvrdi da je policajac, od kojega je zatražio da pomogne mladićima, uzvratio: 'Nisam ja smetlar, ne skupljam smeće.'
Nakon desetak minuta došla je Hitna pomoć te su Stevo i Daniel odvezeni u bolnicu. Prema neslužbenim informacijama, mještani su bili toliko ogorčeni da su prijetili linčom dvojici policajaca iz presretača.
Oko 20 sati pojavila se i interventna postrojba koja je štitila kolege, a očevici tvrde da se pojavio i sam načelnik PU varaždinske Dražen Vitez.
Stevo je u bolnici odmah operiran, a u nedjelju su ga posjetili i policajci te uzeli uzorak krvi radi alkotesta.
- Još su mi dali neki papir da ga potpišem, ne znam što je to bilo jer sam još bio ošamućen od operacije, rekao nam je Stevo i dodao kako je to vjerojatno bio policijski zapisnik.
Kako policija u svom izvješću ne spominje nikakvu odgovornost presretača, pretpostavlja se da je Stevo potpisao takav opis događaja. No, sve se pročulo zahvaljujući bikerima koji su na svom forumu objavili da je dvojicu njihovih kolega udario presretač.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.05.2007. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pouka je ne vozajte se bez tablica (pločica), pa pred presretačem ne bute morali iti na sporednu cestu. I sigurno vas ne bu puknul drugi auto kad mu izletite sa sporedne ceste.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.05.2007. 10:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Policija pretukla 19-godišnjaka
And show goes on and on...


Dubrovačka policija ovih je dana, osim što ih podnosi, i sama zaradila kaznenu prijavu. Obitelj Muslić ih tuži jer su prilikom privođenja, zbog remećenja javnog reda, navodno premlatili njihovog 19-godišnjeg sina. Više u video prilogu.

http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti/crnakronika/20070504_16572.php?ar=public&dateid=1178259882

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.05.2007. 17:01 
Naslov:  Re: hrvatska policija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ZASJEDE NA IPSILONU
Istarska policija privodila vozače na anketu

Promet s Istarskog ipsilona u pravcu Buja policija je preusmjeravala na odmorišta
Vozači, oprezno i strpljivo po Ipsilonu i pazite na anketarske zasjede!
Istarski magazin Regional javlja da je potom kod spomenutog odmorišta kolona vozila zaustavljena, a mladići zaduženi za anketiranje vozače su ispitivali kamo oni idu, zašto baš tamo i kada se vraćaju!

Glasnogovornica PU istarske Nataša Rogić prethodno se iznenadila takvim 'angažmanom' rovinjskih policajaca, e da bi poslije doznala da je BINA Istra – koncesionar Istarskog ipsilona - zatražila pomoć od policije u anketiranju. Rogićeva nije odgovorila tko je takav zahtjev odobrio.

Naime, zbog daljnjih radova izgradnje punog profila autoceste BINA je dužna izraditi prometnu studiju, a unutar nje je uključeno i anketiranje vozača na određenim pozicijama. Te su pozicije Tunel Učka, naplatna postaja Mirna i - odmorište Bale (na koje se vozači očito privode!).

Slično anketiranje vozača provodit će se i u subotu 12. svibnja od 7 do 19 sati.
T-Portal/Regional
četvrtak, 10.5.2007.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2007. 20:54 
Naslov:  Re: hrvatska policija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prometni policajci oprostili su u subotnjim poslijepodnevnim satima teški prometni prekršaj vozaču skupocjenog Mercedesa E klase, nakon što su utvrdili da je riječ o Ivici Mudriniću, direktoru T-Coma.
Za čitav se događaj vjerojatno nikada ne bi saznalo da se na tom mjestu nije zatekao - fotoreporter Jutarnjeg.
Mudrinić je, naime, oko 16 sati izlazeći iz svojeg Hoto tornja na Savsku cestu prešao preko pune linije na suprotnu stranu kolnika, te se u prekršaju vozio nekoliko metara. Policajci, koji su u sklopu osiguranja međunarodnog skupa u Westinu stajali samo nekoliko metara dalje, zaustavili su neopreznog vozača, piše Jutarnji.
Nakon što su dobili dokumente na pregled, policajci su shvatili da pred sobom imaju, ni manje ni više, već šefa T-Coma. Nekoliko sekundi poslije vratili su vozaču dokumente te ga pustili nekažnjenog. Zanimljivo, unatoč tome što su i Mudrinić i oba policajca vidjeli da ih fotoreporter snima, nisu posustali u svojem nedjelu, već su ga odradili uz obostrani osmijeh.


Net.hr
12.05.2007.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2007. 13:26 
Naslov:  Re: hrvatska policija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Protiv četvorice policijskih službenika će biti podnesena kaznena prijava zbog pokušaja šverca cigareta i alkohola na graničnom prijelazu Karasovići, priopćio je MUP.

U priopćenju stoji da će policajci biti udaljeni s dužnosti, a protiv njih će biti podignut stegovni postupak.

14. lipnja oko 19:40 sati policajci su pokušali preko graničnog prijelaza Karasovići, u prtljažniku autobusa požeških registracija, prošvercati 104 šteke cigareta i 13 boca alkoholnog pića. No, carinske su službe pronašle neprijavljenu robu, a daljnjom je obradom utvrđeno da je ona kupljena u duty free shopovima na graničnom prijelazu Božaj u Crnoj Gori.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladen.jr
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2007. 15:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A koliko tek carinici imaju prilike zažmiriti i dobiti krišku torte!?!!

_________________
osijek031.com smile Mislim, dakle jesam! osijek031.com smile
osijek031.com smile "Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.06.2007. 11:40 
Naslov:  Re: hrvatska policija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pijanog policajca kolege odnijeli s intervencije

Došao je u NK Umag upozoriti goste da se stišaju. No, ponijela ga je pjesma pa su nakon nekoliko čašica kolege došle po njega i iznijeli ga iz kafića.
Revni policajac Davor Renić (46) ozbiljno je shvatio svoj službeni zadatak pa se dovezao u policijskom autu s upaljenom rotirkom tik do ulaza u klub, piše 24sata.
- Teturajući, nerazgovjetno je zatražio da stišamo muziku. Nitko ga nije shvaćao ozbiljno jer je bio mrtav pijan. Minutu kasnije zaboravio je pošto je došao. Nije odolio gemištu i 'ljuštio’ je jedan za drugim. Kad sam vidio da se 'ubio’ od alkohola i da ima show, uključio sam kameru. U uniformi i pijan ko majka bio je prava zvijezda. Svi su se smijali do suza i željeli se slikati s njim - priča 25-godišnjak iz Umaga i kaže da takav prizor nije vidio ni na filmu.
Predstavu su prekinula dvojica policajaca koji su kolegu doslovno iznijeli iz kafića.
Veseli policajac Davor Renić je suspendiran, a u svoju obranu kaže da se našao na krivome mjestu u krivo vrijeme.
- Nas 30-ak policajaca slavili smo momačku večer kolege i ja sam u klub ušao zbog intervencije da se utišaju. Čak nisam ni bio pijan. Vrtjela se lijepa pjesma 'Dalmatinac sam’ i u ugodnom društvu otpjevali smo je do kraja. Kakav je to grijeh? Još su se neke djevojke htjele slikati sa mnom u uniformi, što sam im i omogućio. Žao mi je jer sam suspendiran - kaže Renić.
Zbog nedoličnog ponašanja u službi policajac Davor Renić je suspendiran, rekli su iz istarske policije. Renić će ostati suspendiran do okončanja postupka, najdulje 12 mjeseci, piše 24sata.
Net.hr
19.06.2007.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.06.2007. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gad demet!
šta su ti skrivili kad ovako sprovodiš crni odred smrti prema murji.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.06.2007. 12:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
Nas 30-ak policajaca slavili smo momačku večer kolege i ja sam u klub ušao zbog intervencije da se utišaju. Čak nisam ni bio pijan. Vrtjela se lijepa pjesma 'Dalmatinac sam’ i u ugodnom društvu otpjevali smo je do kraja. Kakav je to grijeh? Još su se neke djevojke htjele slikati sa mnom u uniformi, što sam im i omogućio. Žao mi je jer sam suspendiran - kaže Renić.

osijek031.com smile

posebno na ono: Čak nisam ni bio pijan.
osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sisibla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 245
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.06.2007. 12:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

budale ..

_________________
Ho perso le parole, oppure sono loro che perdono me.
Io so che dovrei dire cose che sai,
che ti dovevo, che ti dovrei.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.06.2007. 12:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

davorccc je napisao/la (Pogledaj post): › gad demet!
šta su ti skrivili kad ovako sprovodiš crni odred smrti prema murji.

ima toga dosta Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.06.2007. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
lufus je napisao/la: ›
Nas 30-ak policajaca slavili smo momačku večer kolege i ja sam u klub ušao zbog intervencije da se utišaju. Čak nisam ni bio pijan. Vrtjela se lijepa pjesma 'Dalmatinac sam’ i u ugodnom društvu otpjevali smo je do kraja. Kakav je to grijeh? Još su se neke djevojke htjele slikati sa mnom u uniformi, što sam im i omogućio. Žao mi je jer sam suspendiran - kaže Renić.

osijek031.com smile

posebno na ono: Čak nisam ni bio pijan.
osijek031.com smile


E, ponila ga pisma!

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.06.2007. 12:02 
Naslov:  Re: hrvatska policija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čak nisam bio pijan. Very Happy


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.06.2007. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma, dobričina i veseljak! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: