Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Autoškole u Osijeku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kikica1987
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Lokacija: U krevetu!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.03.2008. 22:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čula sam i ja da je živčan...al ono...tko nebi bio živčan-ja bi prva zamračila...al znam tog dečka pa ono..meni skroz ispravan..

_________________
Ako neMaš Ništa Lijepo reĆi o dRugima, sjeDni kRaj Mene!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.03.2008. 23:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam siguran jel već netko pitao, ali ako je da utvrdimo gradivo, kolika je cijena za skutere do 50 kubika?

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.03.2008. 0:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kikica1987 je napisao/la: ›
čula sam i ja da je živčan...al ono...tko nebi bio živčan-ja bi prva zamračila...al znam tog dečka pa ono..meni skroz ispravan..


a zna popizdit ako bas sranja radis kao sto sam ja znao nekad al da se trudi da te nauci vozit trudi se....

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 24.03.2008. 0:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anita_os je napisao/la: ›
Ja bila u Tornadu. Položila u 12.mj. Sad su dobili novog nekog još. Meni bio Peko, čovjek je legenda! Malo će ti pojesti živce dok se ne navikneš na smisao za humor, narodnjake ili piljenje mozga kada si najmanje raspoložen ali na kraju ti čak i fali Very Happy Very Happy Ali kao instruktor je odličan, nauči dobro, ne pušta te sam tako na ispit, a da ne misli da možeš, sto se organiziranja sati tiče-isto ok. Eto to je moja mala preporuka.
Wink
(moj Boze...da sam znala prije nekoliko mjeseci, kada sam ga poželila udariti, da ću ga jednom preporučiti..hehhe...)


meni je peko bio instruktor, polozila sam iz 1 puta, iako se moje polaganje razvuklo na dugih 6 mj, danas mi je taj covjek jako drag, iako sam znala doci na sat i njega vidjet i istresirat se za cijeli dan, znalo je biti i svada izmedu nas i lijepih komlimenata al na prijateljskoj bazi, to mi je bilo malo cudno, trazi da mu se obracas sa ti, a onda nakon toga da ga slusas.stvarno su bili razliciti dani polaganja, jedan dan smo si super, a drugi se koljemo, jednom sam mislila da cu ga ubit, a jednom sam cak i plakala, al sve je to za ljude. to iskustvo nebi nikad vise ponovila, al mi je eto covjek na kraju te cijele price ispao jako drag.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kikica1987
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Lokacija: U krevetu!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.03.2008. 0:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam ga (Becka) nedavno pustila na mjestu gdje ni budala nebi puštala 2.auto-al ajd...još nije kandidat vozio već on...samo mi je zapljeskao iz svog auta...koja bruka..haha

_________________
Ako neMaš Ništa Lijepo reĆi o dRugima, sjeDni kRaj Mene!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.03.2008. 3:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam polagao kod oca i sina Dundović dok su još u Bilju imali svoju autoškolu. Mislim da je stariji sad prešao u Magnet, mlađi ne znam gdje je.

Vrhunski instruktori i kvalitetni predavači, a stariji poznaje sve ispitivače i rute kojima oni vode kandidate Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Igor_OS
Offline
Ukupno postova: 200
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.03.2008. 12:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Preporučam AŠ Junior (do prije mjesec dana bili u Ružinoj, sad su u Pejačevićevoj).
Instruktor Mario.
Čovjek je profesionalac, voziš SVAKI dan (osim vikenda) od dana polaganja PPiSP-a.

Škola je pri vrhu po prolaznosti.


Zadnja promjena: Igor_OS; 24.03.2008. 14:32; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kikica1987
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Lokacija: U krevetu!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.03.2008. 12:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i ja sam kod Kikija vozila svaki dan.. bez iznimke..odvozila za mjesec i pol dana,ali sam 3 puta polagala vozački...(haha) pa se moje polaganje odužilo..i još mi je poklonio 2 sata pred zadnji ispit.

_________________
Ako neMaš Ništa Lijepo reĆi o dRugima, sjeDni kRaj Mene!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lucija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.03.2008. 12:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam išla u Slavonac prije 5 godina,i moram reći da sam prezadovoljna.Instruktorica mi je bila gđa.Marta.Vozila sam svaki dan,osim kad ja nisam mogla.Za cca 2 mjeseca sam sve riješila.I teoriju i vožnje,sve.I sve sam iz prvog puta položila.Ona poznaje sve te ispitivače,i kad sazna tko ti je u komisiji obično ti da da provezeš još jednom taj dan tu rutu i još malo radi s tobom ono što ti ne ide.Ja sam zadovoljna.A Špiro što predaje je legenda(samo ne sjediti u prvoj klupi na predavanjima-dobijete bespla tuširanje)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.03.2008. 22:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Išao sam u autoškolu blic... Ali... ne znam kako je sada, no dok sam ja išao u autoškolu, blic nije imao svoje predavače nego se na predavanja išlo u autoškolu speed... u blicu je samo vožnja i polaganje vožnje... tako da preporučam autoškolu speed... predavač je super... predavanja su opuštena, bez neke nervoze i napetosti... ne znam kako je na vožnji, no na predavanju je dobro...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lero85
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.03.2008. 21:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imam jedno pitanje di se u Osijeku moze polagat za motor tj. za A kategoriju, koliko bi to doslo s obzirom da imam B kategoriju , i dal je potrebno imati svoj motor ili ga auto skola ima?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.03.2008. 23:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lero85 je napisao/la: ›
i dal je potrebno imati svoj motor ili ga auto skola ima?

Ja mislim, da ti možeš polagati sa svojim, ako ga imaš, a ako ne onda dobiješ od autoškole.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kikica1987
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Lokacija: U krevetu!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.03.2008. 23:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: ›
lero85 je napisao/la: ›
i dal je potrebno imati svoj motor ili ga auto skola ima?

Ja mislim, da ti možeš polagati sa svojim, ako ga imaš, a ako ne onda dobiješ od autoškole.



da,samo koja ima neki dobar motor... mislim da svi imaju one do 50 kubika..ja kad sam polagala bilo je nekih 1000 i nešto kuna više za A kategoriju ali uz B...sve zajedno ideš,prvo odvoziš auto pa motor. a posebno neam pojma..glavno da ne moraš propise polagat...Wink

_________________
Ako neMaš Ništa Lijepo reĆi o dRugima, sjeDni kRaj Mene!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kikica1987
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Lokacija: U krevetu!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.03.2008. 23:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to me podsjetilo....stojim ja neki dan na kružnom na stanici i gledam kak neki dečko polaže za motor...(ponedjeljak ujutro bio)...i jadan,kak ispitivač bude u autu iza tebe s motorom,dečko se jadan tolko ufuro u slušanje šta mu ispitivač govori da se zabio u auto ispred sebe...ajme bruke!baš mi ga bilo žao!Blic autoškola mislim...

_________________
Ako neMaš Ništa Lijepo reĆi o dRugima, sjeDni kRaj Mene!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Avi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 204
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.03.2008. 17:48 
Naslov:  Re: Vozačke škole u osijek
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A jadan. XD Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: