Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Najbolji uleti komadima

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
:::Bruno:::
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2007. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hahaha.... ono s ledom je prejebeno Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

"čujem da mi se sviđaš!" ... nikad se nesjetim tako uletiti.... šteta... neulječem curama tako pa zato se ni nesjetim Razz

_________________
...now I pray for all of them to go away...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 15.02.2007. 13:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jedini pravi ulet je:

jebat cu te vristat ces

ak to ne upali postoji velika sansa da si naletio na casnu sestru koja je na tajnom zadatku
Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.02.2007. 9:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni su glupi uopce smisljeni uleti najbolje je spontano... Kad osjetim da se curi svidjam pa navalim sa pitanjima i preskakanjima Smile

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.02.2007. 10:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ovaj uvijek pali...
Staneš na sred lokala i prodereš se "Di ste pi*ke, evo Zdravko Čolić" i ne samo da ćeš imati ženske nego i muške. Wink

A sad šalu na stranu...

Moj naj ulet je da sam jednostavno pričao s curom o najbanalnijim stvarima i odjednom ju poljubio.
Jednostavno sam joj u očima vidio da imam zeleno svijetlo. Smile
Shvatio sam da je zapravo najbitnije gledati govor tijela i pogled u očima i to je dovoljno da znaš možeš li dalje ili ne. Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.02.2007. 11:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a tijela inace govore? a ja mislijo to glasovi u mojoj glavi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.02.2007. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oooo da, govore itekako, kažu "Budalo, uzmi me." Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 37
Lokacija: Tu negdje...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.02.2007. 14:21 
Naslov:  Re: Najbolji uleti komadima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nikada ne zaboravljam jedan ulet koji me se dojmio. Dva sata lik me gledao iz drugog separea. Nije mi se svidio i ignorirala sam ga. Nakon nekog vremena, prišao mi je i uzbuđeno šapnuo na uho: "Imaš najljepšu bradu koju sam ikada vidio." WTF???

Ili, par njih uleti među par nas i počne spika. Jedan mi kaže: "Divno mirišiš, koji je to parfem?" (A ja parfeme ne koristim, rijetko koji mi se sviđa duže od dva dana), pa mu kažem iz zezancije da se samo tuširam, to je moj ključ uspjeha. On će na to: "Aaaa, aqua e sapone, zar ne? Ti si ženska za mene."
Ajme... Confused

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2007. 21:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
- Netko u tvojoj obitelji je lopov!
- Molim?!
- (ponovim isto)
- (zbunjeno bleji u mene)
- Ukrao je sve zvijezde s neba i usadio ti ih u oči...
- (mili osmijeh)


Nakon toga smo se zapili i nikada se više nismo sreli. Jebeš ulete!

ajoj, sprd...
isto ko i ono s "tata ti je terorist - baš si prava bomba"
osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.02.2007. 21:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

najbolji ulet ikad koji sam vidio:

sjede dvije cure za sankom, jedna pije pivo, druga kolu... snajpa ih frajer...drzi buteljicu vina u ruci.. realno je izgledao poput nekog koji nikad nebi trebao imati problema sa zenama.. i sad pridje on ovoj sa kolom, ni bokbok nit ista, ulije frajer bijelo vino njoj u kolu i sad teleci pogled 27 i cekanje reakcije Smile i nista cura se okrene pogleda ga, makne casu od sebe, okrene se i nastavi pricati sa kolegicom... frajer ostade paf jedno 30 sekundi, nakon toga nestade bez traga... Smile

_________________
"Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does."
Tony Wilson, R.I.P.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lunatic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 16
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.02.2007. 14:03 
Naslov:  Re: Najbolji uleti komadima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e ono s ledom kontam da je jedan od boljih 'uleta' za koje sam cula, ne kažem da bi pala na to (jer ipak ne padam na uleta nego na osobu), al bi me sigurno dobro nasmijao...što zapravo želim reći je da sam ulet nije toliko bitan,jer ako ti se netko svidi ne mora ti prići s nekom dubokoumnom spikom, a pogotovo ne s nekom klišejiziranom frazom (što može samo rezultirati tim da pomisliš "Odakle je ovaj ispao?"), s druge strane ak ti se netko ne sviđa to je to, nema toga što bi on/ona mogao izjaviti pa da promjeniš mišljenje...il' klikne il' ne klikne!!!
A što je zapravo ulet? Pa to je samo način na koji pokušavaš stupiti u kontakt s nekom osobom, tj.privući njenu/njegovu pažnju ( i po mogućnosti je što dulje zadržati) tak da kontam da je dovoljno postaviti neko jednostavno pitanje bez puno prenemaganja, a na osnovi povratne reakcije i govora tijela te osobe možeš zaključiti imaš li neke šanse ili ne!!!Osim toga, mislim da je potpuno nepotrebno pričati kako ti je netko lijep ili ga gledaš cijelo veče,bla,bla, jer očito je ako si prišao nekome da je to s nekim razlogom!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.02.2007. 14:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ivan je napisao/la: ›
najbolji ulet ikad koji sam vidio:

sjede dvije cure za sankom, jedna pije pivo, druga kolu... snajpa ih frajer...drzi buteljicu vina u ruci.. realno je izgledao poput nekog koji nikad nebi trebao imati problema sa zenama.. i sad pridje on ovoj sa kolom, ni bokbok nit ista, ulije frajer bijelo vino njoj u kolu i sad teleci pogled 27 i cekanje reakcije Smile i nista cura se okrene pogleda ga, makne casu od sebe, okrene se i nastavi pricati sa kolegicom... frajer ostade paf jedno 30 sekundi, nakon toga nestade bez traga... Smile

KRALJICA!!!!!! osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
duje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 348
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.02.2007. 15:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je jedan spontani ostao u sjecanju...
promenada - setnja psa i kako nikad nije na uzici, onako sav mazan i sladak kakvi su svi zlatni retriveri trckara uokolo i zastane pored jedne djevojke. ja prilazim s carobnom recenicom dok se on s njom mazi "a i tebi se djevojka svidja" - mozete samo zamislit njezin osmjeh.
inace nisam pristalica "uleta", kad mi se neka djevojka svidi dodjem do nje predstavim se i pitam je mozemo li se upoznati

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.02.2007. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

duje je napisao/la (Pogledaj post): › meni je jedan spontani ostao u sjecanju...
promenada - setnja psa i kako nikad nije na uzici, onako sav mazan i sladak kakvi su svi zlatni retriveri trckara uokolo i zastane pored jedne djevojke. ja prilazim s carobnom recenicom dok se on s njom mazi "a i tebi se djevojka svidja" - mozete samo zamislit njezin osmjeh.
inace nisam pristalica "uleta", kad mi se neka djevojka svidi dodjem do nje predstavim se i pitam je mozemo li se upoznati


nisam nikad posumljala da se zato šetaju psi..čovjek uči dok je živ Wink


Zadnja promjena: ela; 16.07.2007. 14:08; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.02.2007. 22:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

duje je napisao/la: ›
meni je jedan spontani ostao u sjecanju...
promenada - setnja psa i kako nikad nije na uzici, onako sav mazan i sladak kakvi su svi zlatni retriveri trckara uokolo i zastane pored jedne djevojke. ja prilazim s carobnom recenicom dok se on s njom mazi "a i tebi se djevojka svidja" - mozete samo zamislit njezin osmjeh.
inace nisam pristalica "uleta", kad mi se neka djevojka svidi dodjem do nje predstavim se i pitam je mozemo li se upoznati

osijek031.com smile
no offence..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Curica
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.03.2007. 14:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znate sta! decki u ovom gradu su straaaaasni! rijetko koji se usudi uopce uletiti! a oni koji se i usude su dobro "namazani". moje frendice i ja izlazimo cesto (obp, tufna, cadillak), al ne sjecam se kad je zadnji put netko uletio nekoj od nas, a one su lijepe u licu, zgodne u tijelu (uglavnom, vrlo atraktivne), o sebi necu Embarassed ...
sad u zadnju subotu neki tip se nasadio prekoputa mene (pol metra) i buuuulji pol sata! pa kakvo je to kretensko ponasanje! pa dođi, reci bok, pitaj kako sam, jesi za cugu (ako necu cugu, vjerojatno nisam zagrizla), dal radis/studiras...Boze sveti pa mi ne grizemo! nama je slatko kad ste hrabri a opet i malkice uplaseni.

Moj bivsi mi je jednom priznao, da ja njemu nisam prisla on meni nebi nikada prisao jer je bio sto posto uvjeren da on nema sanse kod takve zenske kao ja!

samo jedan savjet! ne davat dojam da vam je svejedno koja bi cura s vama bila (tipa, bas VAS gledam zgodne STE)

Ajde decki u subotu svaki nek zavede (NE zbari) komada!!!
sretno osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: