Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Najbolji uleti komadima

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2007. 13:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cropitta je napisao/la: › Hajde napišite svoje najbolje ulete komadima. Da vidimo što prolazi, a što ne.


Pojam uletavanja smatram necim vrlo low.

Mozda zato sto mi se takav koncept cini nedovoljno smislenim (netko ti se fizicki svidi i ti onda pozelis nesto imati s tom osobom)... Mozda zato sto sam ja jajaros i nemam muda za takve djidje...

Kao picosh sam se uvijek cudio kako netko tko je totalni sljam i lowest of the low ima ribe oko sebe. Onda su mi neke druge ribe rekle "znas, tko ne pita - taj ne dobije". WTF, znaci, dovoljno je samo pitati?! A, jebote, kako izazovno...

IMHO, da bih zapoceo komunikaciju s nekom ribom, mora postojati razlog...Ako u toj blitz komunikaciji riba pokaze interes i neke kvalitete koje mi se svidjaju - ok... Ako ne - hell, there are plenty fish in the sea...

Najgora je situacija kad imas razlog za zapocinjanje komunikacije, pocnes normalno pricati, a riba ti uleti s "dobar ti je ulet" ili "ti ovako ulijeces i drugim ribama?". Go fuckyourself, bitch!


Zadnja promjena: Leteci mungos; 14.02.2007. 13:50; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.02.2007. 13:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Al uvjerljivo je najjače kad kažete...nešto otprilike ovako..."Mala gledam te cijelu večer..pa sam misli..ovaj..hm..jel bi...nas ...dvoje hmm..mogli otići negdje u mrak.?."

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2007. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CAROLINE je napisao/la: › nista nadljudski ili ne znam ti ja sto (cemu bi se trebale skidati (ili krasti i usadjivati u oci ????) ) zvijezde s neba...


Neces vjerovati, ali postoje ribe (i to hrpa njih) koje padaju na takve glupe spike o zvijezdama i slicno... sjecam se kad mi je jednom jedna, s kojom sam par mjeseci dijelio tjelesne izlucevine, s ushitom i zarom u ocima pricala kako je neki lik nekoj njenoj legici uletio s takvom spikom... u ocima, gestama i boji glasa sam skontao da mi zapravo govori - "vidis kako je on romantican, i ja bih voljela da si ti meni tako uletio"...

Ah, zene...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.02.2007. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
CAROLINE je napisao/la: › nista nadljudski ili ne znam ti ja sto (cemu bi se trebale skidati (ili krasti i usadjivati u oci ????) ) zvijezde s neba...


Neces vjerovati, ali postoje ribe (i to hrpa njih) koje padaju na takve glupe spike o zvijezdama i slicno... sjecam se kad mi je jednom jedna, s kojom sam par mjeseci dijelio tjelesne izlucevine, s ushitom i zarom u ocima pricala kako je neki lik nekoj njenoj legici uletio s takvom spikom... u ocima, gestama i boji glasa sam skontao da mi zapravo govori - "vidis kako je on romantican, i ja bih voljela da si ti meni tako uletio"...

Ah, zene...


Istina,kod nekih cura to pali...a i neki dečki koji to govore su zaista romantični,al ima onih koji su obični idioti...a i prave budale od sebe takvim pristupom...

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CAROLINE
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2007. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm...strasno...

ocito da postoje i takve, cim se frajeri jadni toliko trude u usavrsavanju takvih uleta...

medjutim, cinjenica je da ne treba generalizirati, te da treba biti svjestan da u nekih "riba" to izaziva averzivnu reakciju...

ne bih vam bila u kozi-svaki je ulet dakle, dvosjekli mac jer nikad ne znas u koju kategoriju cura spada...

ipak nekako mislim da je s prirodnom spikom teze zabrljati...

mislim, koliko frajer moze biti opusten i spontan dok prica o skidanju zvijezda s neba i slicnim bljuvotinama?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2007. 14:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CAROLINE je napisao/la: › mislim, koliko frajer moze biti opusten i spontan dok prica o skidanju zvijezda s neba i slicnim bljuvotinama?


Tocno. Smirenost frajera u takvoj situaciji bi kokosh...zenama trebao biti ociti znak da se radi o patoloskom lazovu.

Ali, ne mozes tu nista, kad ima riba kojima je sujeta jaca od ratia... zapravo, vecini riba je vise-manje sve jace od ratia... ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ilija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 389
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.02.2007. 14:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije na ovom forumu već bilo priče o tome pa je nastao neki koncenzus oko toga da ako se tip ribi svidi može baljezgati štogod želi i to prolazi...?

Evo jedan copy/paste sa: http://forum.hr/showthread.php?t=93539&page=8

gužva je pa Ona odlazi do šanka naručit. On frajerski stoji kraj nje, samo ju kratko odmjeri pogledom, i zovne konobara:
-"ej"
-"izvolite"
-"leda mi daj"
-"hoćete u svoju čašu ili da vam dam u drugoj ili..."
-"jesam ti rek´o, leda mi daj!!"
konobar mu stavlja na šank ispred Njega čašu punu leda.
On ispe led u ruku, i tom rukom tresne po šanku, zdrobi led u komadiće, i tek se onda okrene prema Njoj i kaže : "sad kad sam razbio led, oćemo se jebat?!"

_________________
“as you get older, you lose interest in sex, your children want nothing to do with you and your friends drift away. There are other advantages, but these are the main ones.”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2007. 14:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
ajme ovo sa zvijezdama je onaj najgori moguči klišej koji prolazi samo kod onih sa iq na razini sobne temperature...


To su prave žene! Barem po mjerilima naših starih Wink

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.02.2007. 14:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ilija je napisao/la: ›
Nije na ovom forumu već bilo priče o tome pa je nastao neki koncenzus oko toga da ako se tip ribi svidi može baljezgati štogod želi i to prolazi...?

Evo jedan copy/paste sa: http://forum.hr/showthread.php?t=93539&page=8

gužva je pa Ona odlazi do šanka naručit. On frajerski stoji kraj nje, samo ju kratko odmjeri pogledom, i zovne konobara:
-"ej"
-"izvolite"
-"leda mi daj"
-"hoćete u svoju čašu ili da vam dam u drugoj ili..."
-"jesam ti rek´o, leda mi daj!!"
konobar mu stavlja na šank ispred Njega čašu punu leda.
On ispe led u ruku, i tom rukom tresne po šanku, zdrobi led u komadiće, i tek se onda okrene prema Njoj i kaže : "sad kad sam razbio led, oćemo se jebat?!"


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

i ovaj je dobar...

u jednom kaficu na moru (kastela) cura prilazi stolu i veli momku:

- "Momak daj mi malboro da iznenadim pluca."

A momak odgovori:

- "Evo ti kuratz pa iznenadi guzicu!"

Castili smo cara mjesecima za ovu repliku sponzorushi..osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2007. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›
Istina,kod nekih cura to pali...a i neki dečki koji to govore su zaista romantični,al ima onih koji su obični idioti...a i prave budale od sebe takvim pristupom...


Upravo tako, ja sam zapravo zatomljeni romantičar... NOT! Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2007. 17:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ha na svasta ribe padaju...
NIsam vidio ali nemam niti jedan razlog da ne vjerujem liku...

Ulazi u birtiju i prvu ribu opali po guzici i pita za karanje... Njena reakcija je bila ocekivana...
Pola sata kasnije je dosla u drugu birtiju za njim...naravno izgadjao ju je Smile

Ne znam jesu li cure i svjesne na koje spike se sve zene nagovaraju na sex...

Jedna od dratih mi je "ajd popusi mu....dobar mi je prijatelj" Smile

Jednom se jedan frend zrtvovao za ekipu i bio decko jednoj na jedan dan. Uvjet je bio da cijeloj ekipi popusi...

P.S. ne bih ovo pisao da sam bio prisutan Smile

Dakle svakakvi uleti pale kod zena...Stoga zene nemojte se iznenaditi kada vam netko uleti sa glupim uletom...ne postoji glup ulet vec samo onaj koji kod jedne prolazi, a kod druge ne...

Na kocncu ne bi frajeri uljetali sa glupim forama da nemaju uspjeha...Wink

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cropitta
Offline
Ukupno postova: 34
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.02.2007. 19:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svakakvi uleti pale kod žena.
Ima li prirodnijeg uleta od: "Baš si mi lijepa. Hajde pođi sa mnom u mrak"?
Čovjek direktno izrazi svoju želju i ne glupira se sa zvijezdama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kromosom
Offline
Avatar

Ukupno postova: 104
Lokacija: Antigua and barabuda
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.02.2007. 22:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neznam točno mjesto radnje, ali ovako se odigralo.
ženska stoji normalno, priča s legicama i osjeti da joj neko prčka po majci (leđima) i okrene se i vidi da joj lik gleda etiketu. kada se okrenima on kaže ''Made in Heaven, znao sam'' .. reakciju možete samo zamisliti Very Happy

_________________
Štapičaste tvorbe koje se nalaze u jezgri stanice, i nosioci su gena.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.02.2007. 8:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kromosom je napisao/la: ›
neznam točno mjesto radnje, ali ovako se odigralo.
ženska stoji normalno, priča s legicama i osjeti da joj neko prčka po majci (leđima) i okrene se i vidi da joj lik gleda etiketu. kada se okrenima on kaže ''Made in Heaven, znao sam'' .. reakciju možete samo zamisliti Very Happy

hehe.. inače baš nisam tip koji cijeni "ulete" ali ovo mi je simpatično Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2007. 10:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neka netko nađe i stavi link na prijašnji topik o ovoj temi, ima i tamo svega, da se novi malo smiju...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: