Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ništa bez Kohorte

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOva tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.
Autor Poruka
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 14.02.2007. 11:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao prvo ja nisam clan kohorte...

Kao drugo necu sada nabrajati nista

Kao trece nisam reko da su kohortasi sveci, vec da nisu krivi za sve, ali bitno cim je kohorta u nekoj tuci, odmah su oni krivi...zasto bi bili drugi kada mogu biti oni

Lega mi je bio sa svojim kombijem u rijeci na gostovanju pa su ga iz cista mira ( bez provokacija i podjebavanja ) kamenovali i sjebali mu stakla na kombiju... a covjek je samo dosao gledati tekmu i bodriti osjecane, i normalno kada ih je kohorta povijela i izubijala boga u njima, ko je kriv kohorta naravno... trebali su samo stajati mirno i gledati kako rasturaju kombi i cekati da im koji kamen doleti u glavu... ali naravno da je kohorta kriva, nije armada....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 14.02.2007. 11:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima takvih primjera na bacanje, ali zasto bi ljudi slusali svoje sugrađane koji bodre svoj klub kada su na televiziji culi kako je kohorta prebila armadu....

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2007. 12:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam primijetila po vijestima da su uvijek kohortaši uvijek krivi, vjerojatno se radi o subjektivnom osjećaju....

znam izuzetno simpatične osobe koji vole putovati i navijati. netko se u nečemu pronalazi kao osoba, ja zasigurno ne kao dio čopora (samo se nemoj sada uhvatiti za tu riječ).

moglo bi se beskonačno raspredati o potrebi mladih ljudi da pripadaju skupini, bila to navijačka skupina ili ulična banda ili nešto treće, četvrto.....
ja sam individualac i strano mi je takvo razmišljanje. ima nas svakakvih. ali nema potrebe da se bilo tko pjeni jer različito mislimo.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2007. 12:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sale car je napisao/la (Pogledaj post): › Ima takvih primjera na bacanje, ali zasto bi ljudi slusali svoje sugrađane koji bodre svoj klub kada su na televiziji culi kako je kohorta prebila armadu....


u Osijeku ne navijaju svi za Osijek........ Wink a ima nas i koji smo totalno cijepljeni od nogometa i sporta uopće.......
koliko sam primijetila, osobito kada gostuje Hajduk.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2007. 16:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Ne dajem krv, to sam već objasnila kada je bila tema......
Osim toga, priznala sam da imam predrasude. Hoćeš reći da ih ti nemaš o nekim pitanjima, ljudima, događajima.......?


Moje predrasude su svedene na minimum. Osudjivati cijelu jednu skupinu ljudi na osnovu par je krajnje nezrelo. Nazalost ti si u vecini onih koji robuju predrasudama... Ne samo to..nego upijas sliku koju ti mediji serviraju. Prave od nas idiote koji ne moraju nista razmislajti vec samo prihvatiti ono sto nam se prezentira.
Imas mozga da to nadidjes...samo je pitanje zelis li to?

navijac=huligan
plavusa=glupa
bodybulider=glup

Stvarno vjerujes u to?

Od 20 000 ljudi njih 30ak se potuce....primitivizam...

A ovo sto zene rade je ok?
Broj prekida trudnoća u zdravstvenim ustanovama RH, 1995. - 2005. godine

link
Ovo su sve registrirani abortusi...Koliko ih tek ima ilegalnih...
Ako cemo generalizirati kao sto radi vecina...sto da ja mislim o Hrvaticama?

Ja ne branim navijace koji izazivaju nasilje...no mislim da mi imamo puno vecih problema u drzavi od par modrica i razbijenih glava. Tendencija navijaca jest nenasilje...nisam bas primjetio da vecina zena ima takav stav prema ABu
Isprika na offtopicu...

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): ›
Svako pripadanje "nečemu" - grupaciji ljudi koja bi trebala isto razmišljati i ponašati se - nije u skladu s mojom osobom, bila to Kohorta, politička stranka......
Neću u offtopic.


Ne znam sad kako da se izrazim, a da te ne uvrijedim :)
Misliti da ce bilo koja skupina ljudi razmisljati unificirano jest stvarno presmijesno.
Svaku grupu ljudi veze nesto zajednicko, no oni su ponaosob svi razliciti.
Tako i u Kohorti i svim ostalim skupinama dolazi do razilazenja stavova i misljenja, ali veze ih samo jedno...ljubav prema klubu.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bigns25
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2007. 17:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svaka cast deckima iz kohorte,pokazuju sta znaci voliti svoj grad i bodriti svoje sugradane.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2007. 22:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@rajnus,

brineta kaže da je klub baš "zaslužio" da ga volite...

inače, statistike o abortusima su ti malo zalutale, ovo nije stranica o Crkvi i tome sl., ali eto, djeca se nisu napravila sama.
vjerojatno bi te žene zadržale djecu da su očeve djece smatrale dostojnim da budu očevi i da su im djeca važnija nego možebitno utakmica.
ili, u slučaju bračnih parova, da su muževi bili dovoljno prosvijećeni da se steriliziraju pa da imaju normalan seks, bez neželjene djece i abortusa.
nisu muškarci išli na te abortuse i nisu čačkali po njihovim tijelima, oni su se samo nekontrolirano ispraznili.

nisi osoba koja me može uvrijediti.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.02.2007. 9:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tko sad pise o Crkvi?

Otisao sam malo offtopic ali sam ti htio malo predociti neke stvari. "Vjerovatno" ...opet ti sa svojim pretpostavkama...ne mogu vjerovati da ovo pise jedna "zrela" osoba. Ti si spaljena.
Oprosti, ali da te zene nije zasvrbila pizda nitko niti ne bi ostao trudan. Za trudnocu je ipak potrebno musko i zensko u seksualnom odnosu, a ne samo dignuti kurac...
Uopce necu ulaziti sa u raspravu o kontracepciji. Pitanje abortusa se tice i potencijalnog oca i majke. Namjera mi niti najmanje nije bila razapeti zene nego ukazati na to da medju svima vama koji na navijace gledate generalno kao na primitivce koji se deru i vicu ima onih koji su sukrivci zato da je jedan Osijek u 10godina istrebljen njeznim dodirima kljesta koja kidaju plod iz maternice...

No tebi je to mozda sasvim normalno za razliku od deranja na utakmici...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.02.2007. 9:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne, kliješta mi nisu normalna, ali neželjena djeca mi također nisu normalna.
obožavam kada mi na tv prikažu jadnu obitelj s 10-ero djece koja živi od socijalne pomoći i dječjeg doplatka. nisu znali šta bi pa su pravili djecu. vrlo odgovorno s njihove strane. i onda ja njih trebam sažaljevati.
ako hoćeš temu o ab-u, onda je otvori. ti si stavio podatke o ab-u.
u ovom gradu je gotovo pohvalno biti "spaljen".

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2007. 9:58 
Naslov:  Re: Ništa bez Kohorte
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Danice, Danice... Smile Pozdrav i tebi! A pozdravi i onu "ptičicu"! Skrenuli ste moju temu u sasvim druge vode. Dakle, tema je "Ništa bez Kohorte"! Otvorio sam topic zbog žalosne situacije na utakmicama osječkih klubova. Nema gledatelja, nema navijača. Pustinja. Zašto? Kako? Je'l moguće da ljude u ovom gradu ne zanima sport? Ili se grad toliko promijenio da su rođeni Osječani u manjini, šute i drhture u svojim rupicama kao miševi a neki koji su došli pitajbogaodakle kolo vode? Rolling Eyes Ili je tako teška socijalna situacija u Osijeku da ljude jedino zanima kako preživjeti do prvog u mjesecu? Znači li to da u Osijeku vlada jedna totalna apatija? Crying or Very sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.02.2007. 10:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ptičica je na poslu i druži se s Đurom Smile .
Nije mi bila namjera zeznuti ti topic, ali - eto - priznah pošteno da imam predrasude spram navijačkih skupina pa se ljudi nadovezali. To ti je tako na portalu.

Apatija je drugo ime za Osijek.

p.s.
imaš privatnu poruku

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2007. 10:21 
Naslov:  Re: Ništa bez Kohorte
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa ne znam baš! Možda je bila do prije koju godinu. Danas je grad nekako živnuo. Gradi se na sve strane, otvaraju se šopingaši Laughing , B. Adams, Labuđe jezero, UFO, Panonian challenge(ili kako već Rolling Eyes ), turniri sa europskim ekipama u odbojci i rukometu itd. Gdje je to bilo prije samo 10 godina? A opet, prije deset godina NK Osijek imao je po 4-5000 navijača na tekmi, rukometašice po 700-800, košarkaši minimalno 1000 pa do krcate dvorane kad je dolazila Cibona...A teška apatija u Osijeku u to vrijeme. Nema posla, nema budućnosti, slijepo crijevo u svakom pogledu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.02.2007. 10:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › ne, kliješta mi nisu normalna, ali neželjena djeca mi također nisu normalna.
obožavam kada mi na tv prikažu jadnu obitelj s 10-ero djece koja živi od socijalne pomoći i dječjeg doplatka. nisu znali šta bi pa su pravili djecu. vrlo odgovorno s njihove strane. i onda ja njih trebam sažaljevati.
ako hoćeš temu o ab-u, onda je otvori. ti si stavio podatke o ab-u.
u ovom gradu je gotovo pohvalno biti "spaljen".


Mozda nisi upoznata no nekim zenama je AB jedna od kontraceptivnih metoda. Ovo ti sada ne pricam napamet. Nezeljena djeca se sprijecavaju kontracepcijom a ne ABom.
Osim u ekstremnim slucajevima danas ti se trudnoca moze dogoditi samo ako ne razmisljas glavom. Za nezeljenu trudnocu u 99% slucajeva nema opravdanja. Tako da te price o nezeljenoj djeci zadrzi za sebe... I have made my point..
EOD

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2007. 10:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Molim ne skrećite sa teme!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.02.2007. 9:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Osječanin,

nije mi bila namjera......... , ali kada me već vuče za jezik, mogli bi konatracepciju malo koristiti i muškarci. ovo stvarno čist kohortaški ispalo Cool

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: