Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ništa bez Kohorte

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOva tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.
Autor Poruka
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.02.2007. 3:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A btw ovo me podsjeća na turbo-folk
Došla tri brođanina u Osijek, i jednom se isprazne baterije u walkman-u, i sad oni odu do Slavonija inn-a po nove. Uključivši ga ono dreknu narodnjaci i ljudi u bircu svi iznenađeni i u šoku. A brođani odmah naruče jednu kolu i tri čaše, na to gazda birca skonta da takva buka unapređuje promet. I ubrzo se po gradu pročuje kako ima nekva buka zvana turbo-folk i kako svi od nje budu u šoku.
I sad se svi guraju da budu u prvim redovima, kada to buči, eto vidite da nema ništ bez seljačina.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.02.2007. 7:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...a da nije bila utakmica bilo kojeg osječkog kluba u Zgb?...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.02.2007. 10:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la (Pogledaj post): › A kako to da ste zaboravili bengalke pobacati u teren, pa i u dvoranama su zabranjene Laughing


Bravo osijek031.com smile

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 11.02.2007. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajde ljudi sta toliko pljujete po kohorti... Ja nsiam clan kohorte ali svakoj tekmi osijeka na koju mogu ici ostavim glas na terenu... Da ne bi bilo nesporazuma, protiv nereda sam i bacanja bengalki na travnjak, ali za dobro navijanje, deranje i ztransparente sam uvijek... Ne kazem da su kohortasi sveci i da ne rade sranja, ali nisu oni uvijek za sve krivi, oni isto kao vi vole svoj grad i svoj klub, i daju sve najbolje od sebe kako bi ga sto bolje bodrili, a sto se tice nereda... hmmmm. pa zar ni vi niste u zivotu napravili nikakvu pizdariju...???

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.02.2007. 15:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..ne...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.02.2007. 16:05 
Naslov:  Re: Ništa bez Kohorte
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ne...nikad u zivotu nisam napravio nikakvu pizdariju... osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.02.2007. 17:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja isto idem na tekme i nisam kohortaš osim kad se treba bježati od pomahnitalih protivničkih navijačkih skupina. Ovaj grad obožavam a to ispoljavam na način koji nije nimalo sličan kohortaškom. Ponosan sam kada posjetiteljima mogu pokazati lijepote Osijeka, pri tome mi je vrlo neugodno kada se pravim da ne primjećujem škrabotine Kohorte, koje se nalaze na mjestima koja nisu adekvatna za takove sadržaje. Onda da na neki način opravdam one vjerne navijače, kažem da je to učinila manja skupina delikvenata i huligančića koja je upravo naučila par slova abecede pa na takav način pokušava uvježbati čitanje i pisanje. U svom životu sam napravio par pizdarija , a najveća je što sam ostao u ovom gradu jer ga suviše volim. Ali kohorta ja najmanji problem u ovom gradu, Borbaš nam mnogo više šteti, organiziranjem turbo-folk turizma. Kada me posjetitelji pitaju kako to da Osijek koji nakon silnih stradavanja u domovinskom ratu, tolerira takove manifestacije unutar rata, ja ostanem nijem i kažem ma ajmo na pivo u Novi sad, tamo je manje narodnjaka, a i grad je pitom kao i Osijek. Crying or Very sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.02.2007. 19:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
Ja isto idem na tekme i nisam kohortaš osim kad se treba bježati od pomahnitalih protivničkih navijačkih skupina. Ovaj grad obožavam a to ispoljavam na način koji nije nimalo sličan kohortaškom. Ponosan sam kada posjetiteljima mogu pokazati lijepote Osijeka, pri tome mi je vrlo neugodno kada se pravim da ne primjećujem škrabotine Kohorte, koje se nalaze na mjestima koja nisu adekvatna za takove sadržaje. Onda da na neki način opravdam one vjerne navijače, kažem da je to učinila manja skupina delikvenata i huligančića koja je upravo naučila par slova abecede pa na takav način pokušava uvježbati čitanje i pisanje. U svom životu sam napravio par pizdarija , a najveća je što sam ostao u ovom gradu jer ga suviše volim. Ali kohorta ja najmanji problem u ovom gradu, Borbaš nam mnogo više šteti, organiziranjem turbo-folk turizma. Kada me posjetitelji pitaju kako to da Osijek koji nakon silnih stradavanja u domovinskom ratu, tolerira takove manifestacije unutar rata, ja ostanem nijem i kažem ma ajmo na pivo u Novi sad, tamo je manje narodnjaka, a i grad je pitom kao i Osijek. Crying or Very sad


...potpisujem od riječi do riječi...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.02.2007. 20:02 
Naslov:  Re: Ništa bez Kohorte
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako niste shvatili, tema nisu grafiti Kohorte ili baklje. Možemo sad dalje? Dakle, ja imam 34 godine i nisam balavac koji šara po zidovima. Ovo pišem potaknut donekle i topicom odbojkašice u kojem se spominje i mali odaziv publike na dvoranske sportove. Dakle, Kohorta je u to vrijeme krenula i na rukomet. U početku ista stvar. Sjećam se prve tekme. Osijek-Umag. Kad smo nas dvojica stavili transparent i počeli navijati još na zagrijavanju, rukmetaši su se šokirali. Do kraja tekme navijalo nas je desetak. I tako iz tekme u tekmu, sve više navijača na tribini. Ne znam idete li uopće na tekme u dvorani, a ako idete, onda znate koliko se promijeni atmosfera kad samo desetak ljudi navija a kamoli stotinjak. Uredno smo išli na tekme muškog rukometnog kluba sve dok nisu odigrali Euro tekmu sa Slogom iz Doboja. Iako su imali aktivan rezultat na prvoj tekmi, na drugoj u Osijeku totalno su podbacili. Što je najgore, za svoj poraz optužili su Kohortu kao najvećeg krivca. Od onda više nema navijanja na njihovim tekmama a što se mene tiče, ne bi im više došao na tekmu, pa da igraju Ligu prvaka. A mislim ni Kohorta. Imali su Kohortu na svakoj tekmi a sa svojim glupim izjavama sami su sebe sjebali što se tiče podrške navijača.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2007. 8:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Priznajem da imam predrasude spram Kohorte.... ali ptičica mi je dojavila tko je Osječanin, pa znam da nije od onih što stvaraju nerede.

Znate ono... "ako su lagali mene, i ja lažem vas..."

Evo malo kikirija za dobrodošlicu Wink

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2007. 10:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A nemas predrasude kada se u Kohorti organizira dobrovoljno davanje krvi? Kada se skupljaju i dijele pokloni za Bozic? Ti "huligani" su nedavno dali krv. Kada si ti zadnji puta dala krv?

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2007. 10:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne dajem krv, to sam već objasnila kada je bila tema......
Osim toga, priznala sam da imam predrasude. Hoćeš reći da ih ti nemaš o nekim pitanjima, ljudima, događajima.......?
Svako pripadanje "nečemu" - grupaciji ljudi koja bi trebala isto razmišljati i ponašati se - nije u skladu s mojom osobom, bila to Kohorta, politička stranka......
Neću u offtopic.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 14.02.2007. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
A nemas predrasude kada se u Kohorti organizira dobrovoljno davanje krvi? Kada se skupljaju i dijele pokloni za Bozic? Ti "huligani" su nedavno dali krv. Kada si ti zadnji puta dala krv?


Slazem se u potpusnosti... dao bih ti kikacha, al mi je ela zabranila da dajem ovih deset sto mi je poklonila...

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 14.02.2007. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: ›
Ne dajem krv, to sam već objasnila kada je bila tema......
Osim toga, priznala sam da imam predrasude. Hoćeš reći da ih ti nemaš o nekim pitanjima, ljudima, događajima.......?
Svako pripadanje "nečemu" - grupaciji ljudi koja bi trebala isto razmišljati i ponašati se - nije u skladu s mojom osobom, bila to Kohorta, politička stranka......
Neću u offtopic.


Zbog takvih predrasuda koje imas ti i 73% osjecana kohorta i je huliganska banda... nek naprave 15 dobrih stvari i jednom se potuku zato sto ih je neki debil iz torcide ili ne znam kojeg drugog navijacnkog kluba isprovocirao ili napao jednog pojedinca, odmah se zaboravi onih 15 dobrih stvari ( za koje vecina ljudi i ne zna ) i opet su huligani...

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2007. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, uvijek su drugi krivi za tuču, nikada nitko iz Kohorte......
Evo već sada svojim istupima pokazujete stupanj tolerancije, a ja se javila na topic da pozdravim čovjeka.

Ajd' navedi mi te dobre stvari, ne moraš svih 15, pa ćemo znati i nećemo imati predrasude.
Što ste zapeli za davanje krvi? Ionako je treba nakon dobrih tuča, pa i treba da date.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: