Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ništa bez Kohorte

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOva tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.
Autor Poruka
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.02.2007. 19:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la: ›
jebiga, unaprijeđen sam nakon što sam vodio napad na spomenik. znaš kako je, i mi u kohorti cijenimo poduzetni duh. napredak je neminovan! osijek031.com smile

Sjebite i Paju Kolarića... mjesto predsjednika kluba ti je zagarantirano!


Polako legos! Prvo ovi sa čudnim imenima! ReadThatFuckingManual

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.02.2007. 19:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › iz perspektive pasivnog promatrača u ovom topicu, za oko mi je zapela jedna zakonitost..
osječanin je otvorio ovu temu iz jednog prilično pozitivnog stava, na što je većina ljudi reagirala nekom vrstom pljuvanja i napada (i inače usmjerenih prema toj skupini ljudi). čovjek ni u jednom trenutku nije uvrijedio apsolutno nikoga, unatoč svim napadima i vrijeđanju upućenim u njegovom smjeru... koliko nas bi reagiralo tako u jednakoj situaciji? ja prva znam da ne bih i poklala bi se sa svima ovdje davnih dana Very Happy
ako malo objektivnije pogledamo, možda su njegov stav i reakcije dovoljni za minijaturni pomak protiv predrasuda koje vladaju, a u smjeru shvaćanja kako nisu baš svi navijači divljaci, probisvjeti i štetočine...


Nisam baš pročitao neko pljuvanje i napad u ovom topicu. Možda u nekima od ranije.Inače, drago mi je da si skužila cilj ovog topica. E sad, što neki ljudi imaju potrebu sudjelovati u svakoj temi koja se otvori na forumu a po mogućnosti zauzeti neki gard i pljuvati po nekome jer ih to ispunjava(?), to je njihov problem. Ali ok, nema ljutnje. Ne može meni nitko svoju istinu prodati pod moju, niti ja mislim nekome mijenjati njegov pogled na svijet oko sebe. Da budem iskren, očekivao sam napad "pljuvača" jer im je sam naslov iritantan Laughing pa imaju potrebu ubaciti koju svoju dosjetku! A mene veseli čitati misli 21.st. ljudi koji nisu bili 3 puta na utakmici, koji ne poznaju dva navijača a vole generalizirati neku grupu ljudi. Za razliku od njih, ja sam na tribini više od 20 godina, član Kohorte do danas, upoznao sam dobre i loše ljude u Kohorti a i u širem navijačkom svijetu(pa jedno 200 ljudi sigurno) obišao sam cijelu Hrvatsku kao navijač Osijeka i dobar dio Europe...I onda volim kad mi netko priča o navijačima. Kontam da ljude ne zanima nogomet, ne mogu shvatiti navijački život niti ih zanima ali ne shvaćam njihovu potrebu da se po mogućnosti pljuvanjem uključuju u navijačke teme. A ovo je jedna obična navijačka tema iliti topic! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.02.2007. 19:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Izvori bliski članu portala koji se odazivlje na @Osječanin kažu da on sigurno dobar dečko... Cool

Jedva čekam da se svi fino upoznate i slatko nasmijete što ste si pisali ... Smile

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.02.2007. 19:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Izvori bliski članu portala koji se odazivlje na @Osječanin kažu da on sigurno dobar dečko... Cool

Jedva čekam da se svi fino upoznate i slatko nasmijete što ste si pisali ... Smile


sumnjam osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.02.2007. 21:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
Šta ti je to hsdshb? Nekakva služba bezbednosti?

To ti je firma koja ima veleprodaju i maloprodaju auto-lakova. Ako si član Kohorte, imaš popust 80% na njihov široki asortiman! osijek031.com smile

Fenomenalno! To bi izdržalo moj poslovično klimavi džeparac Rolling Eyes

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.02.2007. 10:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
Šta ti je to hsdshb? Nekakva služba bezbednosti?

To ti je firma koja ima veleprodaju i maloprodaju auto-lakova. Ako si član Kohorte, imaš popust 80% na njihov široki asortiman! osijek031.com smile

Fenomenalno! To bi izdržalo moj poslovično klimavi džeparac Rolling Eyes


Eto vidiš! Odi samo tamo i kaži da te poslao Osječanin iz Kohorte! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
petrusijan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.02.2007. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stvarno ništa bez Kohorte... zaista da vas nema bilo bi dosadno i nama koji studiramo u Zagrebu i povremeno idemo na utakmice omiljenog kluba... daj mi objasni vaše ponašanje, mislim na kohortu, na utakmici jesenskog dijela prvenstva u Kranjčevićevoj? Što je ono bilo? da ja moram trpiti uvrede još daljnjih mjesec dana na račun vas i toga što smo sugrađani... stvarno ništa bez kohorte... Sad

_________________
Ja sam samo sanjar
Nedosanjanog sna
Dopusti mi da uđem
I ne odem nikada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.02.2007. 12:34 
Naslov:  Re: Ništa bez Kohorte
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kakve si ti to traume preživio u zagrebu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
petrusijan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.02.2007. 19:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
kakve si ti to traume preživio u zagrebu?

pa svi živi nas sprdaju zbog toga po zagrebu...
od toga pa sve do naziva Osijeka legograd i još puno toga... ja nikada nisam bio lega, i meni je to iskreno uvreda...

_________________
Ja sam samo sanjar
Nedosanjanog sna
Dopusti mi da uđem
I ne odem nikada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.02.2007. 19:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

petrusijan je napisao/la (Pogledaj post): ›
lufus je napisao/la: ›
kakve si ti to traume preživio u zagrebu?

pa svi živi nas sprdaju zbog toga po zagrebu...
od toga pa sve do naziva Osijeka legograd i još puno toga... ja nikada nisam bio lega, i meni je to iskreno uvreda...


pa jebote zbog čega te sprdaju? osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2007. 2:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da tebi više odgovara de te dozivaju sa "Stari" i "Kaj ima Lima".
Pa "Lega" je unique za cijelu Europu, bar svi znaju da postoji Legograd

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.02.2007. 8:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@petrusijan, po čemu je tebi "lega" uvreda, demit?

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2007. 9:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

petrusijan je napisao/la: ›
pa svi živi nas sprdaju zbog toga po zagrebu...
od toga pa sve do naziva Osijeka legograd i još puno toga... ja nikada nisam bio lega, i meni je to iskreno uvreda...

Odakle si se ti dotepo prijatelju...? Kao "lega" si prepoznat kao pravi Osječanin bilo gdje da odeš, na bilo koji kontinent.

Sjećam se kad je jedna cura iz Rijeke koja je došla studirati kod nas tvrdila da je "butra" pogrdan naziv za curu, otprilike isto kao i "pička". Ja pomračio od užasa... kad te netko tko se dotepe u Osijek uči kako se govori ovdje... brrrr Shocked

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.02.2007. 10:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...to su ti, dragi moj Zlusch - oni koji se srame vlastitog identiteta...kad skinu blatne čizme nakon što izađu iz traktora, misle da su gospoda...pa tako i ti lege koji misle da su uhvatili Boga za bradu dolaskom u metropolu...
...lega Petrusijan, i ja sam u Zg već 8 godina i nikad me nitko nije sprdao što sam iz Osijeka i što mi riječ "lega" i dandanas čini redovnu poštapalicu...dapače, većini je to simpatično, a ja bez obzira što sam vrlo uvredljiva, nikada to nisam smatrala napadom...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.02.2007. 12:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
Sjećam se kad je jedna cura iz Rijeke koja je došla studirati kod nas tvrdila da je "butra" pogrdan naziv za curu, otprilike isto kao i "pička". Ja pomračio od užasa... kad te netko tko se dotepe u Osijek uči kako se govori ovdje... brrrr Shocked


a šta da si ju nazvao riba?

doživjela sam od prijateljice koja više ne živi u Osijeku, da me pita zašto ju predstavljam kao kolegicu, ili kad govorim o nekome što koristim riječ kolega...
svaki kraj ima nešto svoje.

nas se bar razumije, kad Zagrepčani tj. dotepenci u Zagreb počnu pričati ili po mogućnosti kajkati, kao da sam u drugoj državi.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: