Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječani sve više u automobile ugrađuju plazma televizore

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 15.02.2007. 15:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Te aute koji si tamo vidio kupuju samo "masni" tatice svojoj dragoj djecici i to cim poloze vozacki ispit, sto je totalna glupost, jer je vjerovatnost da ce se tako sta dogoditi 99.99% (cast iznimkama ). Ali nijedan tatica, da ne znam koliko je "mastan" sinu nece kupiti nabrijan auto nego upravo takve serijske jurilice... taj auto sin ne moze cijeniti zato sto nije osjetio na svojoj kozi koliko to kosta, pa mu se jebe oce ostati citav ili nece, kad ce mu tatica uzeti novi ( u slucaju da prezivi )... kot tunera je drugacije... sami sebi krpaju za dijelove, sami rade to i ide iz njihovih glava kako ce to izgledati... u tome i jest car tuninga... rijetko ces vidjeti dva ista tunirana vozila, svaki je poseban na svoj nacin... i normalno onda da ces paziti na njega ko na oko u glavi...

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.02.2007. 15:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sale car je napisao/la: ›
kot tunera je drugacije... sami sebi krpaju za dijelove, sami rade to i ide iz njihovih glava kako ce to izgledati... u tome i jest car tuninga... rijetko ces vidjeti dva ista tunirana vozila, svaki je poseban na svoj nacin...


Ne bih sad o 'sinovima masnih tatica' kako ih nazivaš, ali činjenica je da dosta tateka svojim sinčićima kupuje tunirane aute iz neke od bezbroj tuning radionica...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ilija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 389
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2007. 18:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa dobro ali ono da ne znaju cijeniti taj auto još stoji ...

_________________
“as you get older, you lose interest in sex, your children want nothing to do with you and your friends drift away. There are other advantages, but these are the main ones.”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 15.02.2007. 20:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ilija je napisao/la: ›
Pa dobro ali ono da ne znaju cijeniti taj auto još stoji ...


Tako je.... covjek nista ne zna cijeniti sve dok si to sam ne prijustio i dok ne osjeti na svojoj kozi koliko mora raditi za to... osobno znam kako je to... npr. starci su mi stalno kupovali raznorazne bicikle al ne bi izdrzali pola godine vec bi bili zdrkani... cak i bicikl koji sam si sam kupio od dobivenih para nisam cuvao kao ovaj koji sam kupio od para sto sam sam zaradio...

To je samo jedan od primjera... a da sada ne pricam koliko sam si stvari pokupovo otkad sam poceo raditi... pazim na sve ko na oko u glavi....

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2007. 21:43 
Naslov:  Re: Osječani sve više u automobile ugrađuju plazma televizor
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije baš tako, ovisi to i od osobe, neki stvari (ne) cijene bez obzira na način na koji su došli do njih.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 15.02.2007. 21:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
nije baš tako, ovisi to i od osobe, neki stvari (ne) cijene bez obzira na način na koji su došli do njih.


Čast iznimkama.... ali takvih je jaaako malo.... na sto ljudi ako ih je dvoje onda stvarno svaka cast...

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2007. 21:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[email protected] je napisao/la: ›
stvarno ste ograničeni.
Ivan je napisao/la: ›
naslov je komotno mogao biti "Osječanima sve više opada iq"
- ti sa svojim iq-om nemožeš shvatiti niti 5% formula koje se koriste pri izračunavanju raznoraznih frekvencija kod ozvučavanja automobila. odi malo na google pa se educiraj. ja imam u autu 1600W, i kada sam to radio sa prijateljima, skinuo sam 6 programa koji su mi računali oblik i dimenzije kutije, s obzirom na tehničke karakteristike woofera!
zašto ljudi sređuju mjuzu u autima, i izgled automobila, i još se pri tome natječu? - a zašto ti sređuješ svoju kuću, zašto kupuješ odjeću, ideš kod frizera, a žene se šminkaju? iz istog razloga se radi i mjuza u autima - iz ljubavi prema tome, zadovoljstvo koje ti pruža i da te izdvoji od ostalih...običnih.
razmisli malo prije nego doneseš neki sud

ajd, pustite brunu legosa...svi znamo da je on daleko inteligentniji od nas svih skupa sa svojom velikom masom - onoga u glavi, naravno Smile

Sale car je napisao/la: ›
game je napisao/la (Pogledaj post): › a, pusti lude nek se vesele : "imam ono što nitko drugi nema!"
jupiiiiiii....

e bas vam hvala... usrecili ste zaljubljenike u automobile ( i mene isto ) s tim primitivnim izjavama...


a zašto sam te ja uvrijedila sa svojom izjavom???
iskreno, ne volim pretjerivanje ni u čemu - snobizmu u odjeći, teškoj šminci....da ne nabrajam...a tako ni u ovakvim akcijama...
to je moje mišljenje i nisam time nikoga vrijađala...svi mi imamo svoje izvore radosti, ali mislim da to uvelike prelazi granica normalnog ponašanja jer znam mnogo ljudi koji će zadnju lovu baciti na ovakve stvari, samo da ih drugi primjete...
ok, to mi je razumljivo (recimo Exclamation ) za zvijezde koje ne znaju što bi s novcem, ali ne i za razmažene sinove koji starcima uzimaju zadnju lovu,a sve što eventualno zarade bace na ovako nešto...
to mi je nerealno i neshvatljivo...
ali, svatko bira....
tako da nikoga time ne vrijeđam...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 17.02.2007. 21:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Primitivna izjava je odgovor na prvo pitanje... a da pojasnim jos par stvari....

Meni stara vec par mjeseci ne DAJE ni jednu kunu, vec ako mi nesto zatreba, ako ne dođe plača na vijeme, onda mi POSUDI sto ja uredno i vratim, tako da ne spada u grupaciju ljudi koji dobijaju od staraca para a svoje utrosim u auto...

Ja to volim i ja cu to i napraviti... Ok... to je tebi nenormalno i glupo i jos pri tome se ti ni s cime ne volis razbacivati, kao sto si navela... ne volim ni ja... kupujem patike, jakne i sve ostalo u peking shopu zato sto ne ginem za skupim stvarima... sto se tice automobila, u tome se nasao, zelim sve nauciti o njima... Naravno da zelim imati automobil koji drugi nemaju, i da se svi osvrcu za mnom gledajuci nesto u sto sam ulozio toliko novaca, truda i znoja, ali opet to mi nije prioritet... prioritet mi je napraviti auto u kojem cu uzivati... Ok ti to ne razumijes, ali svaki puta kada odem na street race ili kada u gradu vidim nabrijani auto i cujem zvuk auspuha, ozvucenja u automobilu ja se najezim... zato sto to volim... A sta ce drugi reci, jel to bacanje novaca, glupost ili fora to me nije briga....

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2007. 21:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sale car je napisao/la: ›
Primitivna izjava je odgovor na prvo pitanje... a da pojasnim jos par stvari....

Meni stara vec par mjeseci ne DAJE ni jednu kunu, vec ako mi nesto zatreba, ako ne dođe plača na vijeme, onda mi POSUDI sto ja uredno i vratim, tako da ne spada u grupaciju ljudi koji dobijaju od staraca para a svoje utrosim u auto...

Ja to volim i ja cu to i napraviti... Ok... to je tebi nenormalno i glupo i jos pri tome se ti ni s cime ne volis razbacivati, kao sto si navela... ne volim ni ja... kupujem patike, jakne i sve ostalo u peking shopu zato sto ne ginem za skupim stvarima... sto se tice automobila, u tome se nasao, zelim sve nauciti o njima... Naravno da zelim imati automobil koji drugi nemaju, i da se svi osvrcu za mnom gledajuci nesto u sto sam ulozio toliko novaca, truda i znoja, ali opet to mi nije prioritet... prioritet mi je napraviti auto u kojem cu uzivati... Ok ti to ne razumijes, ali svaki puta kada odem na street race ili kada u gradu vidim nabrijani auto i cujem zvuk auspuha, ozvucenja u automobilu ja se najezim... zato sto to volim... A sta ce drugi reci, jel to bacanje novaca, glupost ili fora to me nije briga....

nisam ja ni rekla da ti spadaš u tu grupaciju ljudi...jer to ne znam i ne mogu znati...
ja sam rekla da su mi neshvatljivi ljudi koji nemaju mogućnosti za to, a i dalje bacaju lovu...na bilo što, ne nužno na aute..to ti je kao kad netko mora imati najskuplji i najnoviji mob, a ne udostoji se mjesec dana oprati...naravno, ni promijeniti odjeću..
a da svatko troši višak svoje love na stvari koje ga vesele, to mi je sasvim prirodno i normalno...
nisam ni ja baš osoba koja se ne voli razbacivati novcem...svi mi to volimo, naravno , ako smo u mogućnosti. i svi to i radimo, svjesno ili nesvjesno...cigarete, odjeća, alkohol, mobiteli, auti, uređenje interijera..........
ali svaka neumjerenost je loša...
to je ono što sam htjela reći...
i pri tome stojim

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.02.2007. 21:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa hajd bar covjeku ne treba cura pored uzbudjujuceg auta Smile

_________________
"Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does."
Tony Wilson, R.I.P.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2007. 21:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ivan je napisao/la: ›
pa hajd bar covjeku ne treba cura pored uzbudjujuceg auta Smile

osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: