Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nailazak vozila pali zeleno na “pametnom” semaforu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.06.2007. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

duje je napisao/la (Pogledaj post): › ak je tako kako kazes tamni onda je to kurac
a u puli je postavljeno 20ak semafora koji imaju u podu senzore i cijelo vrijeme je crveno svijetlo dok ne dodje neki auto iz bilo kojeg smjera i onda se pali zeleno....ak ima vise automobila onda komp pamti redosljed dolaska i pravo prvenstva ulice i tako pali odredenu stranu ili smjer.
malo je jedino smjesno kad vidis da lik stoji na semaforu sam i ti dolazis pali ti se zeleno i odlazis kroz raskrizje a on bleji u tebe zas mu je jos crveno.....nije prisao dovoljno senzoru....inace funkcionira bezprijekorno i odusevljen sam time.


A ne spominjes da isti senzori vec dosta dugo postoje i u OS i to na izlazu iz Istarske i Zagrebacke na Europsku aveniju.

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.06.2007. 20:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

steam je napisao/la (Pogledaj post): ›
duje je napisao/la (Pogledaj post): › ak je tako kako kazes tamni onda je to kurac
a u puli je postavljeno 20ak semafora koji imaju u podu senzore i cijelo vrijeme je crveno svijetlo dok ne dodje neki auto iz bilo kojeg smjera i onda se pali zeleno....ak ima vise automobila onda komp pamti redosljed dolaska i pravo prvenstva ulice i tako pali odredenu stranu ili smjer.
malo je jedino smjesno kad vidis da lik stoji na semaforu sam i ti dolazis pali ti se zeleno i odlazis kroz raskrizje a on bleji u tebe zas mu je jos crveno.....nije prisao dovoljno senzoru....inace funkcionira bezprijekorno i odusevljen sam time.


A ne spominjes da isti senzori vec dosta dugo postoje i u OS i to na izlazu iz Istarske i Zagrebacke na Europsku aveniju.


ideeeš steam pa nije to u Puli osijek031.com smile

e taj iz Zagrebačke na Europsku aveniju kad stanu baš ispred senzora,pa trubiš a mamlaz pokazuje srednji prst,onda izlazak van i "Molim vas pomaknite se na senzor!" jer naravno iza takvog mulca baš mene zapadne da budem za skretnje

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mont
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: pariz
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.06.2007. 21:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ela je napisao/la: ›
steam je napisao/la (Pogledaj post): ›
duje je napisao/la (Pogledaj post): › ak je tako kako kazes tamni onda je to kurac
a u puli je postavljeno 20ak semafora koji imaju u podu senzore i cijelo vrijeme je crveno svijetlo dok ne dodje neki auto iz bilo kojeg smjera i onda se pali zeleno....ak ima vise automobila onda komp pamti redosljed dolaska i pravo prvenstva ulice i tako pali odredenu stranu ili smjer.
malo je jedino smjesno kad vidis da lik stoji na semaforu sam i ti dolazis pali ti se zeleno i odlazis kroz raskrizje a on bleji u tebe zas mu je jos crveno.....nije prisao dovoljno senzoru....inace funkcionira bezprijekorno i odusevljen sam time.


A ne spominjes da isti senzori vec dosta dugo postoje i u OS i to na izlazu iz Istarske i Zagrebacke na Europsku aveniju.


ideeeš steam pa nije to u Puli osijek031.com smile

e taj iz Zagrebačke na Europsku aveniju kad stanu baš ispred senzora,pa trubiš a mamlaz pokazuje srednji prst,onda izlazak van i "Molim vas pomaknite se na senzor!" jer naravno iza takvog mulca baš mene zapadne da budem za skretnje
i dalje tvrdim da sonsori nisu postavljeni kako treba

_________________
ne zamjeram ljudima sto nemaju moje,vec svoje misljenje
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mont
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: pariz
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.06.2007. 21:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

postavljao sam te sonsore u podzemnim parkinzima na vise katova ,i to je jedna od mojih specijalnosti ,najbolji system aktuelno je "Michat éléctrinique" moze zicana ili radio veza,koristi se i za raskrsca,a sonsora mora biti dva ,jedan ispred drugog,prvi detektuje ,drugi isto ali i potvrdjuje dolazak vozila.Ma to je macji kasalj za nas francuze

_________________
ne zamjeram ljudima sto nemaju moje,vec svoje misljenje
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.06.2007. 19:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako funkcionira dobro, i smanji gužvu.
Samo naprijed.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: