Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Studentski restorani ne odgovaraju kriterijima

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
femmx
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.01.2007. 5:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda misle da ste na dijeti! Smile

U zagrebačkim menzama je hrana previše masna, a u Osijeku sam jedino u Bendeku bila - hrana, ambijent, konobari...sve jedan UŽAS!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-Cruela-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 10
Lokacija: Slap
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.01.2007. 21:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la: ›
Lesi je napisao/la: ›
Iskreno, niti jednom mi se još nije dogoilo da sam bio na navodnim mjestima i da se nisam najeo za tih 5 kuna (tko god plačao ostatak). A idem dosta često i mogu pojesti poprilićno, pa zato nerazumijem u čemu je problem...
A i zašto bi se studenti žalili?? Još će se i ti restorani zatvoriti zbog takvih gluposti pa onda više štete nego koristi...

ne znam da li si bio ikad u ZG u studentskoj kantini na ekonomskom faksu? tamo je klopa bolja nego u većini osječkih restorana. i kad vidiš šta oni dobiju za 5 kuna kako se ne bi žalio. nije u redu. recimo bio sam u bendeku neki dan. pomfrit je bio prepečen užasno mastan, a osječki odrezak je bio izvana zagoren a iznutra krvav. znam da ne možeš puno očekivat ali ne može se baš više ni tako. a konobari da i ne pričam. bezobrazni, uvijek nadrkani i šta ja znam šta još. ak im se ne radi s studentima jer nema bakše nek nađu negdje drugdje posao. u svakom slučaju ove kontrole mogu samo doprinijet poboljšanju a nikako pogoršanju. jer tu su u pitanju veliki novci i siguran sam da ima jako puno zainteresiranih ugostitelja, koji bi vrlo rado uletili u posao s ministarstvom u slučaju da dosadašnji restorani izgube ugovor.


skuzila sam tebe da non stop govoris i raspravljas o nekoj kvaliteti, mogu se kladiti u 100 eura da je kvaliteta tebe 0 bodova

_________________
osijek031.com smile I MENE KAO TO ZANIMA osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2007. 20:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

femmx je napisao/la: › Možda misle da ste na dijeti! Smile
U zagrebačkim menzama je hrana previše masna, a u Osijeku sam jedino u Bendeku bila - hrana, ambijent, konobari...sve jedan UŽAS!


Hm, imao sam prilike jesti i u ZG i u OS menzama/restoranima i tvrdnja o masnoci mi je malo cudnovata.

Bendek je pomalo u banani, ali u Gaudeamusu je hrana cist' ok (gledano iz studentske perspektive). Doduse, nema se osjecaj da se sjedi u restoranu - ali, to i jest poanta studentskog zivota!

Svatko ima svoj preferencija, ali kad se prica o studentskoj prehrani - bitno da je hrana ok i bitno da je ima dovoljno. Uredjenost prostora i ugladjenost osoblja mi je zadnja rupa na svirali. Naravno, prihvacam da postoje ljudi koji listu prioriteta imaju ponesto drgacije poslozenu. ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.09.2007. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako sam upoznat sa situacijom u tim studenskim restoranima (mislim na osijek) moram im malo stati i u obranu, svi pljuju i blate na velika usta kako su od prije nekog vremena porcije male a recimo da nemaju pojma kako je upravo ministarstvo smanjilo normative jer im je bilo puno plaćati postojeće!!!!

_________________
Evo ti ga...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.09.2007. 13:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nekidan bio u Bendeku. Ne znam kako al klopa im se popravila za 50%!Porcije ostale iste.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.09.2007. 22:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bendek je prije bio katastrofa...sada predobro.
Dupla piletina na zaru je bas dupla... Povoljno i za novac.
Priprema, ni na moru nisam bolje jeo...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.09.2007. 23:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je super kako su prije uvijek ajvar naplatili bez obzira jesi ga narucio ili ne...imaju jako losu ventilaciju po zimi tamo bas smdi po kuhinji i onda mi taj miris udje u kaput fuj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2007. 20:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako negdje u osijeku jedem(studentski restorani) onda je to bendek, uspoređujući ga sa ostalima je broj 1. trebamo biti realni jer jedemo za par kuna i ne treba onda cjepidlačiti, svagdje ima nekih propusta ali mislim da su to sve zanemarive stvari. za ventilaciju u bendeku su po meni krivi konobari jer kad im je gužva (a oko ručka je to porilično), primjetio sam da ostave vrata od kuhinje otvorena da ih ne otvaruju stalno pa je vjerovatno to uzrok a vidio sam da su sada stavili klime po cijelom restoranu što je pohvalno u odnosu na ostale, najviše volim kad rade gazdarica ili kčerka jer su me više puta počastile kada mi je falilo love što je također pohvalno!!!

_________________
Evo ti ga...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2007. 21:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tayllor je napisao/la (Pogledaj post): › ako negdje u osijeku jedem(studentski restorani) onda je to bendek, uspoređujući ga sa ostalima je broj 1. trebamo biti realni jer jedemo za par kuna

ako ti daš par kuna, ne znači da taj ručak košta par kuna.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2007. 22:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zapravo ne plaćaš par kuna nego malo više... ti daš nešto, ostalo država... dakle plaćena je puna cijena, a usluga često kaska za cijenom. psmtr

:madevilface

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2007. 12:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e pa zato su nam studentski restorani i losi jer svi misle da su to par kuna platili, a ti isti restorani su jako dobro placeni za to.
nesto se pricalo da ce se u bivsem "stopu" u radicevoj napraviti veliki studentski restoran,trgovina i slasta, ali ocito nista iako je to super lokacija jer je blizu pravnom, ekonomskom i filozofskom faksu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
honey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.09.2007. 15:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cijene su ok...ali restorano..užas! Osim onaj u okviru "STUC-a!...najgore mi je kad dođem jesti i vidim preprljave stolnjake...fuj...

_________________
nije bogat čovjek koji puno ima, nego onaj koji malo treba Vjestica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2007. 17:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za prljave stoljnake ne krivim konobare nego stoku od ljudi koja jede! Kad dođeš u neki restoran paziš malo a kad jedeš u studentskim menzama ponašaš ko svinja!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2007. 19:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to što govorite da su dobro plačeni grdno se varate; prijatelj mi radi kao konobar u jednom od restorana pa sam upoznat na neki način sa njihovim poslovanjem, događa se da ne dobiju plaću po par mjeseci jer ministarstvo ne plaće te svoje obaveze mjesecima a i kad plate uvijek nešto fali.
kako često jedem po tim studentskim restoranima potpuno se slažem sa komentarom od faktora-x da se u njima budući akademski građani(čast iznimkama) ponašaju kao svinje a očekuju da se o njima ophodi kao u hotelu-budimo malo realni

_________________
Evo ti ga...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2007. 21:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja jesam realan. platio sam i neću da me se zajebava. a
hoću dobru i poštenu klopu, a ne da čekam na uslugu pun q vrmena i još dobijem prljave čaše.
fuj.

ako im se ne sviđa država kao platiša neka ne posluju sa njome nego sa nekim tko ima para. gost je kralj, car i Bog na zemlji i problemi u poslovanju nisu njegovi. točka. Razz

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: