Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Đapić otkriva novi kip 23. svibnja, na Starčevićev rođendan

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.01.2007. 17:55 
Naslov:  Re: Đapić otkriva novi kip 23. svibnja, na Starčevićev rođen
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Katastrofa, bacanje novca i unakažavanje centra grada!Najbolje bi bilo da svaka stranka koja dođe na vlast digne što veći i što skuplji spomenik, u centru naravno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.01.2007. 18:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...i eto novog brenda po kojemu ćemo biti poznati: ogromni željezni spomenici u svim oblicima...što groteskniji - to bolji...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lydi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.01.2007. 16:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

. Struka i gradjani su protiv takvog rjesenja. Mrzim politicke floskule, ali ovo se zaista moze smatrati "nametnutim".
[/quote]
pričaš gluposti kakva struka je protiv spomenika,pa ta je struka sudjelovala u idejnom rješenju ovog što je prošlo i konačno ne vidim da demonstriraju protiv ovog,zadovoljili su se isa drugim i trećim mjestom na natječaju kako bi uboli neku kunicu da poplaćaju grbe po birtijama.....

_________________
Tko tu koga ....?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2007. 0:55 
Naslov:  Re: Đapić otkriva novi kip 23. svibnja, na Starčevićev rođen
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel to ona struka koja nam je postavila onaj ogromni radijator u centar grada?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.01.2007. 7:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...zar sumnjaš u to?

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2007. 10:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm, mozda sam ja nesto prespavao, mozda nisam citao s razumijevanjem, mozda su u sumi, a mozda ste vi iskocili iz nekog paralelnog univerzuma...

Ako se ne varam, kronologija dogadjaja oko ovog spomenika ide ovako:
- raspisan natjecaj
- na natjecaju pobjeduju "stepenice" (odluka struke)
- Djapic ponistava natjecaj
- Djapic samovoljno narucuje kip

Zaista ne znam odakle vama da je "struka" odlucila da se napravi statua Ante Starcevica...

Tko je u ovoj prici jeo lude gljive?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2007. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lydi je napisao/la: › pričaš gluposti kakva struka je protiv spomenika,pa ta je struka sudjelovala u idejnom rješenju ovog što je prošlo ...


Draga damo britka jezika, imas li argument gdje se moze vidjeti da je "struka" odlucila da se postavi statua, ili se samo koprcas u juhi?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lydi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.01.2007. 16:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
lydi je napisao/la: › pričaš gluposti kakva struka je protiv spomenika,pa ta je struka sudjelovala u idejnom rješenju ovog što je prošlo ...


Draga damo britka jezika, imas li argument gdje se moze vidjeti da je "struka" odlucila da se postavi statua, ili se samo koprcas u juhi?

argument je to da struka sudjeluje na natječaju koji nema smisla osim za ubost neku kunicu koja i nije tako loša kad imaš grbe po birtijama,struka je alkoholičarsko,tabletomansko udruženje(HDLU) koje učestvuje u ovom projektu od početka i odobrava sve poteze debelog Đapčića u protivno bi nekakvim projektom ili izložbom,peticijom probali to da zaustave,to što po birtijama pričaju da to nije u redu to ti je isto ovo što ja tebi pišem a ti meni.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2007. 17:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lydi je napisao/la: › Đapčića u protivno bi nekakvim projektom ili izložbom,peticijom probali to da zaustave,to što po birtijama pričaju da to nije u redu to ti je isto ovo što ja tebi pišem a ti meni.....


Struka, a ne zelim sada ulaziti o tome kakva je, je odlucila da su najbolje rjesenje stepenice. Kao sto znas, Djapic je to odbio i stepenice se nece graditi. Ne znam kako si mogla napisati (mislim, znam, rukicama si tipkala) : "ta je struka sudjelovala u idejnom rješenju ovog što je prošlo i konačno ne vidim da demonstriraju protiv ovog"? Kontam da imas nesto protiv HDLU-a i ok, tvoje pravo, ali ne dozvoli da ti bijes pomuti ratio. Ti kao da nisi gledala Karate-kida i Americku nindzu kad si bila mala...

P.S. Jos su stare nindze govorile da se sa zenom u PMSu moze razgovarati jedino ako joj je glava ustima nabijena na katanu. Aiii u to ime!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lydi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.01.2007. 19:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ti si jedan od onih koji im se uvlači u guzicu,sigurno im i rundu zavrneš pa ti je super što ih poznaš...,hahha

_________________
Tko tu koga ....?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.01.2007. 16:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lydi je napisao/la: › ti si jedan od onih koji im se uvlači u guzicu,sigurno im i rundu zavrneš pa ti je super što ih poznaš...,hahha


Kome? HDLU-ovcima?! ;-) E, dakle, svasta... odsustvo ratia... nema veze...

Nego, daj neki prijedlog, nemoj samo neutemeljeno kritizirati... IMHO, "Skupa gradjana" je najbolji moguci izbor za spomenik.

Koji je tvoj izbor, Anonymous?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: