Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ponosni Osijekom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2007. 0:28 
Naslov:  Re: Ponosni Osijekom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8, ne samo da se konstantno pravis najpametniji, nego sada pokazujes da nemas ni smisla za humor...

nego da se vratimo, ja ih ne mrzim niti sam ikada ikoga mrzio, ali uz ovo sto slijedi dalje u mom postu donekle shvacam ljude koji ih mrze...




mogao sam staviti i puno eksplicitnije slike, ali tome nije mjesto na ovom forumu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2007. 0:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ono što je 8 napisao to je njegovo mišljenje o ovom gradu, i smatram da ne treba se nikog zvati jadnikom i drugim nepotrebnim riječima.... I ja mislim da u ovom gradu nema neke blistave budučnosti, volim ovaj grad, sviđa mi se, ali teško je u njemu zaradit za kruh.....

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2007. 1:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › "...par godina nakon toga Židovi odjednom zamrziše Naciste..."


Priije ili kasnije, uvijek zavrsi na ovome...

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
i need space
Offline
Ukupno postova: 63
Lokacija: rawanda
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2007. 7:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 nisi mi odgovorio što bi ti konkretno napravio po pitanju recimo besplatnih ili jeftinijih karata za učenike? Ali bez patetike i rata i ostalih fora.KONKRETNO!Ili neki drugi primjer, ali bez okolišanja.I drago mi je da su ljudi napokon skužili da si ti samo jedan nepopravljivi pesimista i da ti je jedina misija kako i druge učiniti takvima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.01.2007. 7:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...predlažem da se onda svi koji kukaju da je Osijek grad bez budućnosti odsele nekamo gdje će im biti bolje...ovako samo peglate živce onima koji se trude da Osijek vrati stari sjaj...tako će se bar Osijek isprazniti, pa će ono malo Osječana u njemu moći doći do izražaja...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2007. 14:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jeff Murdock je napisao/la (Pogledaj post): ›
I za kraj, grad to su ljudi.
Kada vrijeđaš Osijek, vrijeđaš ljude koji u njemu žive.
Odakle ti pravo i za to?


S ovim se slažem, grad nisu samo zgrade i kuće, nego i ljudi koji u njima žive, te se zgrade nisu same napravile, nego je neko vlastitim rukama i znojem gradio sve ono što Osijek ima, istina je da u Osijeku nije ni malo lagan život, ali mi tu ne možemo ništa promijenit, ili se prilagodit takvom životu ili otići iz grada

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
i need space
Offline
Ukupno postova: 63
Lokacija: rawanda
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2007. 14:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne bi se složio da ne možemo promjeniti. To je najgore što možemo misliti!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.01.2007. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tema jeste malo teška, ali koliko god se ne slagali s Osmicom, čovjek ima pravo na svoje mišljenje i dosljedan je u tome (ne podnosim konvertite, osobito one iz koristi).
Poznato je da u našem društvu nije lako biti u manjini. Demokratsko društvo je ono koje manjinama (ne samo nacionalnim, već osobama različitim po mnogim drugim životnim pitanjima) daje zapravo veća prava, jer su manjina........

Obožavam ovaj grad, mnogi ljudi koji me znaju ne mogu se načuditi što nisam otišla na neko "perspektivnije" mjesto, državu, kontinent...... ali se ne ponosim baš ovim gradom kakav jeste sada.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
i need space
Offline
Ukupno postova: 63
Lokacija: rawanda
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2007. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nitko njemu ne osporava pravo na mišljenje, ali je ljudima dosta njegovog pesimizma.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.01.2007. 15:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ima primitivaca slazem se...Ali brate ima ih svuda...Ponavljam jos jednom, kod nas previse sto je je, ali ljudi su lakovjerni, ovdje je bio veliki val rata, do prije koju godinu 5 od 7 izlaza iz grada je bilo okupirano, ljude je bilo lako okrenuti na neku prodesnicarsku politiku i to je takodjer prolbem koji treba rijesiti...


15 godina (petnaest godina). Toliko je prošlo od kraja (kakvog - takvog) rata. To je bilo cca u doba dok si još srao u pelene. Ukoliko se ljudi u 15 godina sa ultra jadnog krivi_su_srbi_i_francuzi_i_englezi_i_masoni_i_svi_a_mi_smo_jadni_iako_smo_najbolji stava ne mogu okrenuti prema nečem produktivnijem, jebeš ih. Nije mi drago što ovim gradom drmaju figure ala Glavaš, što se debilima plješće i kliče, a reketaše gleda kao bogove. Ali možda je upravo to živad na ovim prostorima i zaslužila?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2007. 18:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): › 15 godina (petnaest godina). Toliko je prošlo od kraja (kakvog - takvog) rata. To je bilo cca u doba dok si još srao u pelene. Ukoliko se ljudi u 15 godina sa ultra jadnog krivi_su_srbi_i_francuzi_i_englezi_i_masoni_i_svi_a_mi_smo_jadni_iako_smo_najbolji stava ne mogu okrenuti prema nečem produktivnijem, jebeš ih. Nije mi drago što ovim gradom drmaju figure ala Glavaš, što se debilima plješće i kliče, a reketaše gleda kao bogove. Ali možda je upravo to živad na ovim prostorima i zaslužila?

Isto tako si mogao napisati:
"15 godina je prošlo od pretvorbe, odj****e više od toga!".

Vidiš, neke stvari je malo teže zaboraviti. Neke rane nikada ne zacijele.

A sa ovim "živad" si jasno dao do znanja što misliš o Osijeku i ljudima koji u njemu žive.

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.01.2007. 19:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jeff Murdock je napisao/la: ›
Vidiš, neke stvari je malo teže zaboraviti. Neke rane nikada ne zacijele.

A sa ovim "živad" si jasno dao do znanja što misliš o Osijeku i ljudima koji u njemu žive.


Treba pušit maricu. Na ljutu ranu - ljutu travu, pa da vidiš kako zacijele. Nemoj srat!

Pogrešno... 'Živad' se odnosi na nižu perad, kao i na ostale vrste koje intelektualno dosežu istu razinu. Osijek se ne može okarakterizirati kao živo biće, osim u Koppovim ganutljivim pričicama, ali to je kvazi proza i nije tema ove rasprave.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2007. 19:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Jeff Murdock je napisao/la: ›
Vidiš, neke stvari je malo teže zaboraviti. Neke rane nikada ne zacijele.

A sa ovim "živad" si jasno dao do znanja što misliš o Osijeku i ljudima koji u njemu žive.


Treba pušit maricu. Na ljutu ranu - ljutu travu, pa da vidiš kako zacijele. Nemoj srat!

Pogrešno... 'Živad' se odnosi na nižu perad, kao i na ostale vrste koje intelektualno dosežu istu razinu. Osijek se ne može okarakterizirati kao živo biće, osim u Koppovim ganutljivim pričicama, ali to je kvazi proza i nije tema ove rasprave.
Još jedan isfrustrirani pljuvač kojemu je krajnji domet argumentirane rasprave "Nemoj srat!" Shocked
Osijek su ljudi koji u njemu žive, dakle itekako je "živo biće". No ti i nisi spominjao Osijek već "živad na ovim prostorima".
Samo se ti zavali u svoju fotelju, puši maricu, čekaj da netko drugi nešto napravi za tebe i onda kukaj kako je sve u banani. Možeš si pozvati i osmicu da ti pravi društvo.

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2007. 19:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jebote svi ste puni pesimizma......

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2007. 19:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam ovu temu počeo s pričom kako će netko ove godine u vatru baciti 22 milijuna kuna.

A vi ste, redom optimisti i vizionari, lijepili prizore ratnih bespuća, pravdali svoje govnare, naglašavali svoju viktimiziranost i slično.

Drago mi je što sam vidio da je i prvi koji se sa mnom složio - prošao kao ja.

To nešto govori. Kad bih se ja ravnao prema onima koji me pokušavaju staviti u red i učiti mene bontonu, onda bi veća sramota bilo reći nepismenome da je nepismen, nego stvarno biti nepismen. Danas moda biti umjeren, uravnotežen i "što jednakiji"... Ako malo stršiš, najebo si.

Ako su neki od motiva izlaska iz Jugoslavije bili ljudska prava, sloboda građana, sloboda tiska, sloboda javnog djelovanja i okupljanja - onda je Osijek još uvijek u Jugoslaviji, ali ne u osadesetima nego u pedesetima.

Ne znam tko je jadnik koji me spakirao u PM, ali svaka ti čast.
Kad bi ti ja naravno leđa na sljedećem sastanku pred jedno deset ljudi, onda bih ja bio seljak... Ali eto. Vrijeđaj mene, a roditelje mi možeš ostaviti po strani.

Ovu temu i završavam s tim kako će GPP pojesti 22 mil kuna, a GLUPI LJUDI će to slaviti kao pobjedu ove vlasti.
Neka ovaj grad predstavlja jedan polu-leš koji od bježi od suda i jedan lažni magistar koji titule stječe u maniri konjokradice - ali mene neće.

Usput, nemojte se više slati u PM.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: