Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



top 5 muških osobina

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.12.2006. 10:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
Sve žene su sponzoruše onoliko koliko im izgled i okolnosti dozvole,ja imam 24god. i iznimku još nisam sreo.

mlad si, ima vremena. ili te muče neke druge otežavajuće okolnosti... kao što sam već napisala, kad te neka odjebe, najlakše se tješiti takvim i sličnim spikama.
ili si ti slučaj sa drugog kraja spektra - onaj koji ima para? u tom slučaju se krećeš u krivom društvu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.12.2006. 11:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › za razliku od većine žena koje bi prije crkle nego priznale da im je jedan od najbitnijih kriterija pri izboru muškarca novac.Kada to kažem ne mislim da će većina djevojki biti snekim samo zato što on ima novaca, nego da s nekim neće biti ako on ne zadovoljava ekonomske kriterije.To je u praksi vrlo lako dokaziva teza.


Meni je zapravo strašno glupavo ovo prepucavanje koje se svodi na to tko posjeduje koji spolni organ - da ne psujem sad tu Wink

Jedno je zajebancija, a drugo je tvrditi kako je nekakva glupost poput "Sve su žene sponzoruše" dokaziva teza Rolling Eyes

Znam to jednostavno po sebi - jedan moj glupi "kriterij" je taj da se ne mogu zamisliti u vezi s nekim tko sluša cajke i izlazi na mjesta gdje se one puštaju. Zvuči glupo i znam da je to zanosvano na predrasudama ili stereotipu - kako tko hoće. Ali, ta me činjenica potpuno odbija od nekog frajera.

Nasuprot tome, činjenica da netko je ili nije lovarni tatin sinčić me neće ni privući ni odbiti. Odbilo bi me jedino u slučaju da onaj lovarni tu činjenicu daje na sva zvona i razmeće se novcem koji čak nije ni sam zaradio.

To mi je potpuno svejedno jer sve ovisi o osobi o kojoj je riječ. Ja ionako od njegovih para ne bih imala nikakve koristi - nikad si ne bih dopustila da je on taj koji uvijek plaća cugu ili da mi kupuje skupe poklone. I to nije prazna priča.

Moj dečko i ja smo, otkad se poznajemo i još otkad smo bili samo prijatelji, "dijelili snove i ono malo što smo imali u džepu". I nikada mi ne bi palo na pamet pomisliti da mi s njim bilo što nedostaje u materijalnom smislu. Pa nije on taj koji je zaslužan za moju financijsku situaciju. Smatram da mi moj mozak ipak nečemu koristi i da sve što želim mogu postići SAMA ili zajedno s nekim.

I ne smatram da sam u ovakvom razmišljanju usamljena. U biti, znam tek nekoliko cura koje se lože na lovu. A sve one ostale dokazuju svoje stavove time što nisu s lovarnim frajerima, iako bi bez problema mogle biti. Zapravo se ovdje raspravlja o glupostima.

I potpuno se slažem s CatCloe - i u prvom i u drugom slučaju trebao bi razmisliti u kakvom se društvu krećeš.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.12.2006. 11:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
Možda prva i glavna muška osobina i počinje na k


riječ se ne odnosi na nikakve organe, već karakternu osobinu koja može biti i za ženski rod.......

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.12.2006. 11:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A kao nije lako dokaziva teza? Npr. uzmimo uzorak od 100 djevojki između 20 i 30 god. koje na nešto liče . Onda pogledajmo s kim su završile(ne mislim na kratkotrajne veze ,nego za ozbiljno).Bez pretjerivanja bar 90 od tih 100 će završiti najmanje s nekim situiranim(auto,stan,dobra plaća).Naravno po vama to je "slučajnost".

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.12.2006. 11:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
I ne smatram da sam u ovakvom razmišljanju usamljena. U biti, znam tek nekoliko cura koje se lože na lovu. A sve one ostale dokazuju svoje stavove time što nisu s lovarnim frajerima, iako bi bez problema mogle biti. Zapravo se ovdje raspravlja o glupostima.


Sve se lože na lovu. Odnosno svi se lože na lovu. Pitanje je samo koliko ti je to visoko na listi prioriteta.

A da ces me uvjeriti da nije 'simpaticno' da ti decko ima kuću,stan,kravatu,itd -- neces.

ps. mislim da sam negdje cuo da nije bogat onaj ko puno ima, nego onaj ko malo treba.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.12.2006. 11:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Bez pretjerivanja bar 90 od tih 100 će završiti najmanje s nekim situiranim(auto,stan,dobra plaća).Naravno po vama to je "slučajnost".


Hm, čini mi se da za ovu tvrdnju ne možeš reći "bez pretjerivanja". Wink

Uostalom, jedan dio tih slučajeva može biti slučajnost. Drugi, veći dio mogao bi se odnositi na sponzoruše, a treći na djevojke koje znaju što hoće.

Da objasnim... govorila sam o tatinim sinčićima koji su lovarni. Sasvim je druga stvar kada je tip pametan i snalažljiv te je sve novce koje ima zaradio svojim trudom. Od siromašnog studenta postao je muškarac koji radi i sposoban je osigurati si financije za život. Naravno da će malo koju curu privlačiti zgubidan koji po cijele dane pare troši u birtijama ili, još bolje, koji uopće ne radi. Mislim na starije frajere koji su srednju školu i/ili faks završili i od kojih se očekuje da se izbore za svoje mjesto pod suncem.

Ima djevojaka koje znaju što hoće... onih rariteta koje netko ovdje neprestano spominje Wink A takve cure žele se jednog dana udati za nekoga tko će im biti ravnopravan. Zašto bi značilo da djevojka koja je s frajerom koji ima auto, stan i dobru plaću, nema isto to?

Mislim da ne treba previše pameti kako bi se razlučilo tko je sponzoruša, a tko "normalna" cura

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.12.2006. 11:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la (Pogledaj post): › A da ces me uvjeriti da nije 'simpaticno' da ti decko ima kuću,stan,kravatu,itd -- neces..


Hmm, pa moj dečko nema. OK, živi u roditeljskoj kući, nije baš na ulici. Nema ni auto. A to mi uopće nije "ne simpatično". Zapravo, o tome ni ne razmišljam.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.12.2006. 11:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Wendy kaže da se ovdje raspravlja o glupostima.Ja se apsolutno neslažem s tim da su to gluposti,to su vrlo bitne stvari koje su u našem društvu skoro pa tabu tema.To samo govori o tome da su žene 10 puta veći licemjeri od muškaraca. Što sam stariji to više zavidim pederima .Zamislite da nemorate imati posla sa ženskim licemjerjem,materijalizmom i kukavičlukom .

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.12.2006. 11:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›

Hmm, pa moj dečko nema. OK, živi u roditeljskoj kući, nije baš na ulici. Nema ni auto. A to mi uopće nije "ne simpatično". Zapravo, o tome ni ne razmišljam.


Ma ok. Ti si vec zaglibila. Ali netko ti se svidi, raspitas se o njemu, i saznas ima dvajst pari kravata, kucu u svajcarskoj, rezervirano mjesto na mirogoju itd... samo hocu reci da ce to SVAKOJ (bez izuzetka) biti dodatni + za tog frajera.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.12.2006. 11:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
Ima djevojaka koje znaju što hoće... onih rariteta koje netko ovdje neprestano spominje Wink A takve cure žele se jednog dana udati za nekoga tko će im biti ravnopravan. Zašto bi značilo da djevojka koja je s frajerom koji ima auto, stan i dobru plaću, nema isto to?



Smile)))))))))))))))))))) znaju sto hoce.. Smile))))))))))

Ravnopravan ? Ne poznajem ni jednu takvu. Sve hoce zastitnika, da ih cuva od svih nedaca ovoga svijeta... tzv. princa na belom konju.

Ravnopravnost.. širok pojam. Pukla guma na auto. Ajd draga odi zamjeni, ja sam zadnji put. Daj molim te..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.12.2006. 11:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Što sam stariji to više zavidim pederima .Zamislite da nemorate imati posla sa ženskim licemjerjem,materijalizmom i kukavičlukom .


Pa navali onda na muškarce Wink Zapravo, pitam se zašto ste i dalje s ženama kad o njima imate mišljenje da su manje vrijedne, zlobne, sebične, materijalisti... naravno, takvih muškaraca nema, jel da? Wink

Hoću reći da me samo živcira generaliziranje. "Bolja sam od tebe jer imam vaginu" ili "Bolji sam od tebe jer nemam vaginu" Wink

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.12.2006. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E wendy vidiš upravo je problem u toj "ravnopravnosti" o kojoj ti govoriš.Tu je i po meni največa razlika između žena i muškaraca.jer če se većini muškaraca jednako svidjeti prodavačica u trgovini,sutkinja, managerica,konobarica itd,dok kod žena to nije tako.Puno, puno veće šanse ima onaj koji je potkožen bez obzira na sve druge njegove karakteristike.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.12.2006. 12:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la (Pogledaj post): › Ma ok. Ti si vec zaglibila. Ali netko ti se svidi, raspitas se o njemu, i saznas ima dvajst pari kravata, kucu u svajcarskoj, rezervirano mjesto na mirogoju itd... samo hocu reci da ce to SVAKOJ (bez izuzetka) biti dodatni + za tog frajera.


Hehe, možda i jesam zaglibila... Wink Ali, ova tvoja druga tvrdnja nema veze s istinom pa da ga jebeš Wink Ako će to SVAKOJ biti dodatni +, onda sam ja dvadeset godina živjela u uvjerenju da sam ženskog spola što ustvari nisam Smile

Jednog dana želim, npr. vikendicu na moru i lovu za putovanja. Ali želim znati da je to MOJE ili NAŠE, a ne da sam to dobila kao bonus uz muža ili dečka. Vjerovao ti ili ne, ima cura kojima je to ponižavajuće.

Što se tiče onoga da sve žele zaštitnika... to također nije pravilo. Ima onih koje baš žele biti dominantne. A i onih koje se trude biti ravnopravne.

Uostalom, zaštiti nekoga ne mora značiti materijalno Razz

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.12.2006. 12:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
Što sam stariji to više zavidim pederima .Zamislite da nemorate imati posla sa ženskim licemjerjem,materijalizmom i kukavičlukom .

to objašnjava mnoge stvari Very Happy
toni je napisao/la: ›
Ravnopravan ? Ne poznajem ni jednu takvu. Sve hoce zastitnika, da ih cuva od svih nedaca ovoga svijeta... tzv. princa na belom konju.

Ravnopravnost.. širok pojam. Pukla guma na auto. Ajd draga odi zamjeni, ja sam zadnji put. Daj molim te..

dragi, ajde molim te operi suđe, ja sam zadnji put.. daj molim te Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.12.2006. 12:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Muški materijalizam proizlazi iz ženskoga.Pa šta vi mislite zbog čega muškarci rade sve to što rade .Samo su dva razloga ,ili da bi došli do onoga što se nalazi ženama među nogama,ili da bi to zadržali ako to već imaju jer svjesno ili podsvjesno znaju da je novac za žene condicio sine qua non.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: