Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



top 5 muških osobina

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.12.2006. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › dragi, ajde molim te operi suđe, ja sam zadnji put.. daj molim te Wink


Aha, a još vjerojatnija rečenica "Draga, ja ću danas oprati suđe, ti si prošli put. " Daj, molim te... Smile

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.12.2006. 12:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›

Hehe, možda i jesam zaglibila... Wink Ali, ova tvoja druga tvrdnja nema veze s istinom pa da ga jebeš Wink Ako će to SVAKOJ biti dodatni +, onda sam ja dvadeset godina živjela u uvjerenju da sam ženskog spola što ustvari nisam Smile


ma sta ja uopce glumim donkihota.. pa jedan na forumu je dovoljan Smile

mislim da je zlusch vec postavio to pitanje.. 2 jednaka lika; jedan ima onaj plus sto sam spominjao, drugi nema...


Citat: ›
Jednog dana želim, npr. vikendicu na moru i lovu za putovanja. Ali želim znati da je to MOJE ili NAŠE, a ne da sam to dobila kao bonus uz muža ili dečka. Vjerovao ti ili ne, ima cura kojima je to ponižavajuće.


sto ce ti vikendica i lova za putovanje ? ako imas vikendicu -- putujes do nje i to ti je to. ako imas lovu za putovanje i volis putovati -- ko ce ti qrac vikendica ? Smile

pa znam. ima cura kojima je ponizavajuce da im momak svrshi na face. ima svakakvih ljudi.

Citat: ›
Što se tiče onoga da sve žele zaštitnika... to također nije pravilo. Ima onih koje baš žele biti dominantne. A i onih koje se trude biti ravnopravne.


..samo je pitanje sto je od toga realno ostvarivo.

Citat: ›
Uostalom, zaštiti nekoga ne mora značiti materijalno Razz


apsolutno. najmerno nisam materijalno (iako materijalno daje odredjenu sigurnost) nigdje spomenio u ulozi "zastite"..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.12.2006. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › jer če se većini muškaraca jednako svidjeti prodavačica u trgovini,sutkinja, managerica,konobarica itd,dok kod žena to nije tako.Puno, puno veće šanse ima onaj koji je potkožen bez obzira na sve druge njegove karakteristike.


Pa ne vrijedi se prepucavati kad vi kategorično tvrdite stvari koje uopće nisu istinite. Uostalom, SVAKOM muškarcu će se jednako svidjeti žena, bez obzira na to što radi? hmm, ne bih rekla.

Neki se boje žena koje su poslovno uspješnije od njih. Isto tako, ima i muških sponzoruša pa su sretni što ne moraju puno raditi dok im je žena uspješna. Također, ima i onih "normalnih" kojima je svejedno što im žena radi.

Isto tako je i kod žena. Samo, neke su od nas sposobne priznati svom muškarcu njegove vrijednosti i sagledati ga realno, kao osobu, a ne kao još jednog pripadnika pojedinoj grupi. Da je tako, ne bismo uopće trebali težiti za zajednicom s jednim određenim partnerom. Pa, ako su svi isti ili sve iste... zar nije svejedno?

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.12.2006. 12:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
dragi, ajde molim te operi suđe, ja sam zadnji put.. daj molim te Wink


O tome i govorim. Podjela poslova. Iako svaki lik moze oprat ebeno sudje, al neka krhka pripadnica lijepseh spola... tesko da ce sama promjeniti točak na autu..

ps. u danasnje doba strojnih perilica, mislim da sam ja jedini mulac koji sudove pere rucno. i nije mi nikakav problem. zene su napravile toliku famu oko tih kucnih poslova.. a to je u stvari "pičkin dim" sto se kaze Smile)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.12.2006. 12:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam napisao svakom nego većini , i to je apsolutna istina,naravno vama je to nepojmljivo.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.12.2006. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
Da je tako, ne bismo uopće trebali težiti za zajednicom s jednim određenim partnerom. Pa, ako su svi isti ili sve iste... zar nije svejedno?


Točno.. jedino ako susretnes nekoga s kime osjecas toliku povezanost da ti se cini da ste skupa vec proveli 100 zivota prije ovoga...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.12.2006. 12:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
Muški materijalizam proizlazi iz ženskoga.Pa šta vi mislite zbog čega muškarci rade sve to što rade .Samo su dva razloga ,ili da bi došli do onoga što se nalazi ženama među nogama,ili da bi to zadržali ako to već imaju jer svjesno ili podsvjesno znaju da je novac za žene condicio sine qua non.

da je to pravi razlog, ne znam tko bi bio patetičniji, muškarci ili žene. srećom pa je to opet samo izgovor mnogih za mnoge apsurdne stvari koje rade i isprazne živote koje žive.
nisu svi robovi materijalnoga. ako si toliko uvjeren da jesu, možda bi se trebao zamisliti nad svojim prioritetima... a možda ti baš to odgovara. u tom slučaju ne vidim zašto te to imalo dira.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.12.2006. 12:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la: ›
dragi, ajde molim te operi suđe, ja sam zadnji put.. daj molim te Wink


O tome i govorim. Podjela poslova. Iako svaki lik moze oprat ebeno sudje, al neka krhka pripadnica lijepseh spola... tesko da ce sama promjeniti točak na autu..

ps. u danasnje doba strojnih perilica, mislim da sam ja jedini mulac koji sudove pere rucno. i nije mi nikakav problem. zene su napravile toliku famu oko tih kucnih poslova.. a to je u stvari "pičkin dim" sto se kaze Smile)

sada si već zašao u neke fizičke različitosti, koje su vječne i koje (hvala bogu) postoje. ti mijenjaš kotač na autu, tvoja žena rađa djecu. ne vidim o čemu se tu ima raspravljati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.12.2006. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene prije svega dira licemjerje koje je prisutno kod ogromnog broja žena kada se potegne priča o novcu.Jer je većina vas deklarativno samo za bezuvjetnu,apsolutnu ljubav,a u praksi kad para zasja sve maske padaju.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.12.2006. 13:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
sada si već zašao u neke fizičke različitosti, koje su vječne i koje (hvala bogu) postoje. ti mijenjaš kotač na autu, tvoja žena rađa djecu. ne vidim o čemu se tu ima raspravljati.


O ravno pravnosti Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.12.2006. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fizička ravnopravnost ne postoji i to nitko nikada nije ni tvrdio. ako si viši, jači i imaš veći postotak mišićne mase u tijelu (a valjda imaš) od prosječne žene, to automatski određuje neke poslove kao "muške" a neke kao "ženske" i nema nikakve veze s emancipacijom i ravnopravnošću spolova u deklarativnom smislu u kojem se o tome najčešće raspravlja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.12.2006. 13:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
fizička ravnopravnost ne postoji i to nitko nikada nije ni tvrdio. ako si viši, jači i imaš veći postotak mišićne mase u tijelu (a valjda imaš) od prosječne žene, to automatski određuje neke poslove kao "muške" a neke kao "ženske" i nema nikakve veze s emancipacijom i ravnopravnošću spolova u deklarativnom smislu u kojem se o tome najčešće raspravlja.


Fizička ravnopravnost... to je kao nešto dano ? Ili nije, nego se može razvijati vježbom fitnesom itd ? Errr.. mentalna, psihicka, intelektualna ravnopravnost ? opet dana ? ili se moze razvijati ? Znači ti pristajes peglat moje gace, dok cu ja zamjeniti tocak na autu ? o kakvoj ravnopravnosti govoris ? nema ravnopravnosti... sve se sastoji od kompromisa...

kako 'automacki' određuje ? koja je to automatika !? Smile)) daj procitaj se... kontradiktorna si sama sebi.

emancipacija... Smile)))))) ja bih jaaako volio da ste emancipirane.. nazalost.. rijetke su (da ne kazem ste:))) takve...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.12.2006. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Problem je što je kod većine žena poimanje ravnopravnosti selektivno,tj ono što im se sviđa tu žele ravnopravnost, a kad glavu treba stavit na panj onda ih nema nigdje.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.12.2006. 14:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rekla bih da smo zreli za novi topic.......

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.12.2006. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

whatever.. imam i pametnijeg posla Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: