Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gay pride: Može li Osijek to progutati?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
partwish
Offline
Ukupno postova: 516
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2014. 10:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

esseker81 je napisao/la: ›
milo_moje je napisao/la: ›
al da se jebeno nitko ne pita kako zaraditi na toj povorki i onda se još pitamo zašto smo propali

ja cu prodavati kuhani kukuruz i langosice..ja ovdje vidim zaradu..zivili gejevi,parade i povorke


Možda i koji vibrator, lubrikant ne bi bilo loše ubaciti u ponudu. Very Happy Nek se djeca vole! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.07.2014. 10:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni samo nije jasno zasto ljudi misle da je potrebna hrpetina para za organizaciju takvog događaja... da se gejevi mogu prosetati gradom sa svojim natpisima i zastavama i da nema ljudi koji bi ih pritom fizicki napali, ne bi bilo potrebe ni za policijskom zaštitom, odnosno potrošnjom novca na policiju...

a cini mi se da oni te zastave i natpise financiraju iz vlastitih dzepova.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marac35
Offline
Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.07.2014. 14:13 
Naslov:  Re: Gay pride: Može li Osijek to progutati?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bravo Osijek!! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Crni Tetrijeb
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.07.2014. 14:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cuvajte se i prepoznajte laznu multikulti spiku licemjernih osječana. Iskreniji su splićani koji kad imaju issue s necim, kazu to drito u facu ili bace kamen. Osječanin ce ti na finjaka stisnuti ruku, a pola sata kasnije olajati pred cijelim gradom i okolicom. Kao svetica i kurva koja nit vjeruje u ista niti ima ideal.

Moj stav je da me gejevi nikako ne ugorzavaju. U ranim dvadesetima nisam to bas mogao progutati, no kako sam upoznavao sve vise ljudi i gradova, zemalja jednostavno sam uvidio da smo to mi, ljudi svaki sa svojom nesavršenosti, zbog kojih i ovo je jedno zanimljivo i bogato mjesto za živjeti. Jer iza svake devijacije s druge strane krije se jedan ogromni talent, bas kao jing i jang.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
six
Offline
Ukupno postova: 94
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.07.2014. 15:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e sad će pasti nezaposlenost........

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.07.2014. 9:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
Boost je napisao/la (Pogledaj post): › Nemo'š vjerovat da se skupina ljudi koji nikog ne ugrožavaju ne mogu slobodno prošetati gradom, strašno.


šeću se svaki dan i niko ih ne dira, ne gleda, ne viče na njih, iskreno boli ih ona stvar tko i kako se šeće itd. ... al onda imaju poriv nakitit se zviždaljkama i zastavama i izbit iz džepa poreznih obveznika ne znam ni sam kolku sumu novaca zbog policijskog osiguranja jer NEK SE ZNA DA SAM GEJ I DA PODRŽAVAM !!! ... iskreno jel čuješ kako puca ... jel čuješ ... e to mi kurac puca tko i kako će se šetat i gdje Confused

Ne.
Na njih se viče, katkad ih se tuče, katkad ne mogu dobiti posao ako se zna da su gay..itd..itd..
Ta šetnja košta zbog "nas", a ne zbog njih.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.07.2014. 15:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa koliko znam onda postoje i pravne institucije koje mogu sankcionirati spolnu diskriminaciju ... ako se tvrdi da je "pravna država" i da "smo svi jednaki" ; vrijeđanje, omalovažavanje, zlostavljanje fizičko i psihičko je kažnjivo i za to postoje također ustanove koje trebaju to riješiti ... naravno po prijavi takvog vida diskiminacije ... i ja podržavam svako sankcioniranje bilo kakvog vida diskriminacije, ali ne podržavam trošenje mojih novaca kao poreznog obveznika ni na referendume o ćirilici, ni na utakmice s pojačanom policijom, a ni na osiguravanje gey prajdova ... druga je stvar što nam je država u kurcu pa to sve prolazi kako prolazi ali smatram da mi nemamo para za to sve

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.07.2014. 21:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › pa koliko znam onda postoje i pravne institucije koje mogu sankcionirati spolnu diskriminaciju ... ako se tvrdi da je "pravna država" i da "smo svi jednaki" ; vrijeđanje, omalovažavanje, zlostavljanje fizičko i psihičko je kažnjivo i za to postoje također ustanove koje trebaju to riješiti ... naravno po prijavi takvog vida diskiminacije ... i ja podržavam svako sankcioniranje bilo kakvog vida diskriminacije, ali ne podržavam trošenje mojih novaca kao poreznog obveznika ni na referendume o ćirilici, ni na utakmice s pojačanom policijom, a ni na osiguravanje gey prajdova ... druga je stvar što nam je država u kurcu pa to sve prolazi kako prolazi ali smatram da mi nemamo para za to sve


Pa upravo si sam sebi uskočio u usta! Upravo si spomenuo pravne institucije i pravnu državu, a pri tome si spomenuo da tebe košta nečije hodanje po gradu.
Prije svega, ne košta tebe ništa više nego jednog homoseksualca tvoja zaštita kad je trebaš. Zar zaboravljamo da su i homoseksualci porezni obveznici baš kao i svi mi ostali i da imaju apsolutno jednako pravo na zaštitu koliko i mi ostali? Dakle, nema moj, tvoj, njihov novac, već novac svih poreznih obveznika.
Pravne institucije i "pravna država" košta, a policija je jedan dio pravnih institucija i tu je da štiti građane od potencijalnih opasnosti, a za homoseksualce su to homofobi, očito.. i oni malo manje obrazovani pa ih smeta tuđa ljubav i tuđi prosvjed, parada kako god.
Da smo pametni, kao neke druge zemlje,debelo bi zarađivali na tome, no već se 20 godina uvjeravamo da ovdje i tako pomaka nema, i da je pamet davno odlepršala.
Da ne postoje nadobudni homofobični ljudi plus prikriveni homoseksuaci koji napadaju te ljude, ne bi bila ni potrebna zaštita, prema tome... Sve što si rekao, pada u vodu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.07.2014. 6:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čitanje s razumjevanjem se uči u osnovnoj školi ... ali ajde da ti nacrtam "što je pisac s time htjeo reći"
1. apsolutno me ne zanima tko je šta po spolnoj opredjeljenosti i briga me ko će koga u svoja 4 zida ... da smo normalno društvo sve bi to bilo pod normalno i ne bi bilo potrebe za isticanjem nečijeg spolnog opredjeljenja
2. država nam je kurac od ovce gdje ne funkcioniraju pravne i ostale državne službe
3. samim tim što nam je država kurac od ovce i ne funkcionira i nemamo para, zaštita ovakvih i sličnih manifestacija (čitaj nogometnih utakmica i referenduma o ćirilici) mi je apsolutno nepotrebna jer smo debilni i zatucani

bolje da su sve te pare ... ;
- koje će potrošiti na muriju da osigurava stotinjak podržavatelja homoseksualaca, onih koji će imati muda biti na ulici
- muriji koja osigurava tisuću agresivaca na tekmi
- poi, soi i ostalim udbašima koji štite milanovića, juče sanadera i šeksa i slične kretene
- pare koje su dali našim vrlim nogometašima koji ne znaju loptu šutnit
- debilni referendum "što će biti zajednica braka"
- još debilniji referendum "neću ćirilicu"
- lizing stotina automobila i mobitela za vladujuće kretene
- milijone koje svake godine daju jebenoj crkvi
- .......ubaci kretenizam koji se dogodio i događa u rh u zadnjih 20god ........

... da su sve te pare dali onim jadnicima u gunji ili popravili dječja igrališta u rh ili uložili u navodnjavanja poljoprivrednih površina ili razminiravanje ili kupnju knjiga za osnovno i srednjoškolce ili kupnju knjiga za knjižnice ili gradnju škole ili ulaganje u kliniku za matične stanice ili pomoć oboljelma od raka ili sređivanje rodilišta ili zapošljavanje medicinskih sestara po bolnicama ili pošumljavanje ili gradnju nasipa koji neće pucat ko himen djevice ili bilo koji drugi kurac koji imalo ima prizvuka zdravog razuma ... evo samo nekoliko primjera šta se sve može odraditi s novcem poreznog obveznika, mene, tebe, mojih i tvojih roditelja ... ali ne mi smo balkanoidni kretenoidi koji imamo poriv flašom gađat svakog ko je drugačiji, druge boje kože, vjere, nacionalnosti, spolnog opredjeljenja i baš zbog toga mi to sve ide na kurac i kad znamo kakvi smo, a svi znamo kakvi smo, ne trebaju nam lijepe stvari, kao ni djetetu koje se ne zna igrat igračkama nego svaku igračku razjebe ... evropa ... pa mi smo kurac, a ne evropa, treba nas sve zatrt, poravnat velebit i napravit veliku plažu ... a vi svi moralisti i lokalni dušebrižnici o tuđim pravima, pravima manjina, homoseksualaca, kurca palca jeste izašli na sve izbore do sada ?, a za koga glasat kad su svi ista gova ... ništ nam ne treba, svi u brda čuvat ovce, ugasit struju, šargiju i komad slanine ... utero materi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.07.2014. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja se slažem apsolutno u svemu što si rekao o trošenju novaca za nebitne stvari. Ali kao što si i sam rekao, mi niti smo normalna država, niti pravna, a još manje Europa. No, do toga svega treba doći, ha? Ništa se neće promijeniti dok se sjedi na stolici i kuka po tipkovnici.
Ja podržavam apsolutno svaki prosvjed,paradu, ma bilo što za neke dobre ciljeve i razvitak. Razumiješ?
Nemam ništa od kukanja kako nam je teško, i kako smo svi sk*rčeni i kako nam nema naprijed.
Parada homoseksualaca je samo možda jedan korak ka nekim drugim stvarima, zašto biti samo prema tome loše nastrojen. Ne pričam sad konkretno o tebi, već o drugim ljudima, lažnim moralistima, katolibanima (ako se razumije što pod tim pojmom smatram) koji pljucaju apsolutno na sve što je različito od njih.
Ako u ovoj državi se ne počne nešto mjenjati, pa makar i kroz ovakve stvari, uskoro će doći na vlast jedna Markička koja će spaliti sve nas sa drugačijim svjetonadzorima od nje.
Ako se ima za debilne referendume, zaštite utakmica, marševe katoličkih pobornika, zašto se ne bi imalo para i za ovo.
Plus ovo nas apsolutno ne bi trebalo ništa koštati, dapače trebali bi zaraditi.. Ali, naravno da ne možemo jer nam je zemlja krcata zatucanih debila kojima je jedini cilj u životu "ubit,zaklat,natuč pedera"

_________________
Budi to što jesi i uvijek kaži ono što misliš, jer oni kojima to smeta nisu bitni, oni koji su bitni njima to ne smeta.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.07.2014. 17:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Boost je napisao/la (Pogledaj post): › Ne.
Na njih se viče, katkad ih se tuče, katkad ne mogu dobiti posao ako se zna da su gay..itd..itd..
Ta šetnja košta zbog "nas", a ne zbog njih.
Nemoj se ljutit, ali ipak košta zbog njih jer ako su obični i normalni što se onda prave toliko posebni.
Ako netko cijelo vrijeme priča kako nije bolestan, što se onda svoje ponašanje trpa u predmet zdravstveni odgoj.
Pazi neke stvari tipa tolerancija i slično su predmet etike, a ne zdravstva.
NISAM BOLESTAN AL TREBAM CIJEPIVO?! Helouuu

AL ONO NAJBITNIJE: Što se postiže paradom? Određena udruga će dignut lovu na račun svojih probičlanova koji će pravit majmune od sebe po gradu i poslije toga će u sedam emisija otvoreno dolazit glavešine homića koje će držat litanije kako ih nerazumiju i to je to... Mislim WTF?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.07.2014. 18:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Normalni i obični"- to jesu, jer su ljudi od krvi i mesa kao i mi ostali, ali nemaju apsolutno sva prava kao i mi ostali, barem ne u segmentu njihove zajednice. Doduše ajde sad je izglasan Zakon o životnom patnerstvu pa im se omogućio brak, eto vidiš dakle ipak su se izborili za nešto. Smile
A za zdravstveni odgoj, njega nisu radili homoseksualci, niti se zdravstveni odgoj temelji na homoseksualnosti. No, ljude smeta što se uopće spominje homoseksualnost u par rečenica. Eh, ...

_________________
Budi to što jesi i uvijek kaži ono što misliš, jer oni kojima to smeta nisu bitni, oni koji su bitni njima to ne smeta.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bavaria
Offline
Ukupno postova: 262
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.07.2014. 23:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prestrašno koji rezoni, ajmo redom:

1. zašto se LGBT uvijek mora očešati o vjeru?
2. zašto bi bilo tko od javnih osoba morao sudjelovati u toj povorci?
3. baš me zanima koliko će Osječana sudjelovati u povorci, a koliko vikend LGBTaša?
4. podržavam prava LGBTa, al se serem svima koji ih koriste za dnevno političke obračune, poglavito s lijevice, a dobrim dijelom i desnice ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.07.2014. 13:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gdje su hetero parade....? zar mi nemamo svoja prava...ali danas too koo nije zanimljivo...štaš gledati obitelji sa djecom..pa dobili su besple udžbenike....ljude srednje i starije dobi koji do ulaska u EU gotovo nisu ni znali za gej parade..što nam se to nameće...a što zameće? Neka traže svoja prava...neka prdeći skidaju kondome..koga briga...
Upravo ovakvim paradama još više nameću netrpeljivost kod određenih ljudi.... meni se ne gleda njihovo javno duparenje...neka odabiru što hoće..ali nek svojim agresivnim nastupom ne ugrožavaju obiteljsku hetero tradiciju življenja...Ako nisi gej..nisi IN....a nisu bome svi ni rođeni gejevi...Sve vlade..tako i naša žele i podstiču haos....jer se tako i manipulira
masom ...Izgubljeni u svemiru....pa sad se vrati kući....kojoj kući....? joooj žalosti življenja....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
 



 Skoči u forum: