Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prijevara, koliko često varate, da li varate....

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Da li ste ikada prevarili neku osobu??

DA
52%
 52%  [ 64 ]
NE
45%
 45%  [ 55 ]
Da, bila/bio sam pijan/a!
1%
 1%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 121


Autor Poruka
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.10.2008. 8:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MikeLowrey je napisao/la (Pogledaj post): › Meni se opet čini da ljudi previše miješaju ljubav i sex... Što ako, recimo, ja volim svoju partnericu, ali me ona ne zadovoljava savim u seksualnom smislu??? Ja još uvijek volim dotičnu i ne smatram za prijevaru ako odem gimnastiku raditi u drugu teretanu... Ma koliko ljudi moralizirali i filozofirali ljubav i sex nisu jedna stvar i ne treba ih tako ni uzimati...


Ima nešto i u tome. Iako je meni nezamislivo da volim partnera,a radim mu nešto iza leđa tj. varam ga i provodim intimne trenutke s drugom osobom.Ako nekog volim, onda to ni ne mogu jer nikoga drugog osim te osobe ni ne doživljavam.
što se tiče ovog ak te partnerica ne zadovoljava sasvim u sexualnom smislu, nije li jednostavnije i poštenije razgovarati s njom i poraditi na tome da sex bude bolji, nego tu energiju ulagati u odnos sa strane?!Vjerujem da bi u kratkom roku kvaliteta sexa porasla i ne bi više bilo potrebe za nevjerom,zar ne?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MikeLowrey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 27
Lokacija: Philadelphia
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.10.2008. 8:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bondgirl je napisao/la: ›
nije li jednostavnije i poštenije razgovarati s njom i poraditi na tome da sex bude bolji, nego tu energiju ulagati u odnos sa strane?!Vjerujem da bi u kratkom roku kvaliteta sexa porasla i ne bi više bilo potrebe za nevjerom,zar ne?!
Možda i je ako to doživljavaš nevjerom... Ako na to gledaš samo kao zadovoljavanje nekih nagona, onda drugačije gledaš na to... Smatrao bih nevjerom kada bih uzdisao za nekom drugom i uhvatio se da razmišljam o njoj stalno... Ovako - to je samo SEX...

_________________
My shit always works sometimes!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.10.2008. 8:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[/quote] Možda i je ako to doživljavaš nevjerom... Ako na to gledaš samo kao zadovoljavanje nekih nagona, onda drugačije gledaš na to... Smatrao bih nevjerom kada bih uzdisao za nekom drugom i uhvatio se da razmišljam o njoj stalno... Ovako - to je samo SEX...[/quote]

A kad bi toj nekoj dolazio na posao, sdrkao na njezine poruke i uspoređivao ju u krevetu sa svojom partnericom? Kad te te otpušila,a ti nakon 5 mjeseci neviđanja jedva dočekao da ju povališ? A hvališ se da možeš imati dobar sex kad god poželiš? jel bi to opisao kao nevjeru ili samo kao bolestan um?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MikeLowrey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 27
Lokacija: Philadelphia
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.10.2008. 17:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bondgirl je napisao/la: ›
A kad bi toj nekoj dolazio na posao, sdrkao na njezine poruke i uspoređivao ju u krevetu sa svojom partnericom? Kad te te otpušila,a ti nakon 5 mjeseci neviđanja jedva dočekao da ju povališ? A hvališ se da možeš imati dobar sex kad god poželiš? jel bi to opisao kao nevjeru ili samo kao bolestan um?
Da znam detalje rekao bih ti... Ovako ne bih htio klasificirati ;-)

_________________
My shit always works sometimes!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.10.2008. 17:52 
Naslov:  Re: Prijevara, koliko često varate, da li varate....
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Preksinoć sam se u snovima povalila sa Davidom Moralesom. Stalno varam u mislima.
Did I say it out loud?

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.10.2008. 11:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MikeLowrey je napisao/la (Pogledaj post): › Meni se opet čini da ljudi previše miješaju ljubav i sex... Što ako, recimo, ja volim svoju partnericu, ali me ona ne zadovoljava savim u seksualnom smislu??? Ja još uvijek volim dotičnu i ne smatram za prijevaru ako odem gimnastiku raditi u drugu teretanu... Ma koliko ljudi moralizirali i filozofirali ljubav i sex nisu jedna stvar i ne treba ih tako ni uzimati...


Uvijek mi je nedokučiv bio takav način razmišljanja, ali pretpostavljam da su ljudi takvog mentalnog sklopa jednostavno takvi, i ne znaju drugačije, jer ne vide dalje od svoje sebične guzice. To je ok, ako si nađu partnera koji razmišlja jednako, pa se oboje zabavljaju sa strane, i to im odgovara. Ali, problem nastaje kada takva osoba ostaje u vezi s nekim tko tako ne razmišlja. Ako stvarno voliš svoju partnericu, ne bi to radio sa strane, ako ne zbog sebe, onda zbog nje, jer bi ti zadnje na svijetu bila namjera da je povrijediš zbog nekog usputnog pražnjenja s nekom koja ti ionako ništa u životu ne znači. Osoba koju voliš i koja voli tebe - s kojom dijeliš sve, i dobro i loše, s kojom jedeš, spavaš, dišeš, koja te poznaje na način na koji to ne zna nitko drugi, i dobro ti je s njom, predragocjena je da bi se čovjek igrao s njenim osjećanjima iz čiste obijesti.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MikeLowrey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 27
Lokacija: Philadelphia
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.10.2008. 22:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la: ›
Uvijek mi je nedokučiv bio takav način razmišljanja, ali pretpostavljam da su ljudi takvog mentalnog sklopa jednostavno takvi, i ne znaju drugačije, jer ne vide dalje od svoje sebične guzice. To je ok, ako si nađu partnera koji razmišlja jednako, pa se oboje zabavljaju sa strane, i to im odgovara. Ali, problem nastaje kada takva osoba ostaje u vezi s nekim tko tako ne razmišlja. Ako stvarno voliš svoju partnericu, ne bi to radio sa strane, ako ne zbog sebe, onda zbog nje, jer bi ti zadnje na svijetu bila namjera da je povrijediš zbog nekog usputnog pražnjenja s nekom koja ti ionako ništa u životu ne znači. Osoba koju voliš i koja voli tebe - s kojom dijeliš sve, i dobro i loše, s kojom jedeš, spavaš, dišeš, koja te poznaje na način na koji to ne zna nitko drugi, i dobro ti je s njom, predragocjena je da bi se čovjek igrao s njenim osjećanjima iz čiste obijesti.
Kao što sam već i napisao prije. Tebi je to nepojmljivo, a nekima ljubav i sex nisu ista stvar i ne trpaju je u isti koš. Možeš ti o takvim ljudima misliti da su sebični, možeš ih prezirati do sutra, ali promijeniti ne. Tako da uzalud svako moraliziranje.

Razumijem ja i tebe i tvoje stavove, divim se ljudima kao što si ti i nadasve vas poštujem, ali moraš dozvoliti i da ima drugih načina života i mišljenja. I oni to možda ne rade iz obijesti, kao si to napisala u svom postu. ;-)

_________________
My shit always works sometimes!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.10.2008. 18:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[/quote] Kao što sam već i napisao prije. Tebi je to nepojmljivo, a nekima ljubav i sex nisu ista stvar i ne trpaju je u isti koš. Možeš ti o takvim ljudima misliti da su sebični, možeš ih prezirati do sutra, ali promijeniti ne. Tako da uzalud svako moraliziranje.

Razumijem ja i tebe i tvoje stavove, divim se ljudima kao što si ti i nadasve vas poštujem, ali moraš dozvoliti i da ima drugih načina života i mišljenja. I oni to možda ne rade iz obijesti, kao si to napisala u svom postu. ;-)
[/quote]

Moram priznati da sam i ja fascinirana načinom razmišljanja ljudi kakave spominje pumpkin,tj. potpuno mi je neshvatljivo takvo razmišljanje i takav način života.Ali isto tako, i ovo što ti kažeš uvelike ima smisla,jer neki su ljudi doista takvi ne vrijedi moralizirati jer se takvi neće prmojeniti,bez obzira na sve. najveći je problem kod takvih što oni imaju iskrivljenu percepciju stvarnosti pa takvo svoje ponašanje ni ne doživljavaju sebičnim ili pak bezobraznim prema osobi koju varaju.Jer, zašto je on npr. sebičan ako uživa?! Tako mi je nedavno pričao jedan takav švrljiša, to je njemu skroz normalno i ne vidi učemu je frka,kad u životu ionako treba uživati. Slažem se s time,ali pod koju cijenu?!

_________________
What doesn't kill you, makes you stronger
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
*miss-infernaLia*
Offline
Avatar

Ukupno postova: 55
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.04.2009. 20:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jesam jednom. i to onog kojeg najvise VOLIM. <<'
ali vise mi to ne pada na pamet ;D
nikakve koristi od toga.
ak ces varat - ostavi, pa budi s kim god os.

_________________
i'm not trying to be difficult. it just comes naturally. ;]
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
am
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.04.2009. 3:15 
Naslov:  Re: Prijevara, koliko često varate, da li varate....
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e,da...pitanje je kako bi reagirali kad bi bili prevareni? dali bi i onda vrijedilo ljubav i sex su razlicite stvari? Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.04.2009. 9:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eldiablo je napisao/la (Pogledaj post): ›
Normalna (zdrava) osoba ne vara partnera vec prekine vezu, pa jebem mu sto ce ti decko/cura ak se jebes s drugim?

vidiš apsolutno se slažem, nikad mi nije bila jasna činjenica, imam dečka/curu i super mi je s njom/njim, ali nema ljubavi pa ono nastavit ću dalje i naći si fak legu

po meni je to nešto najljigavije. ako ti nije dobro s nekom osobom, jednostavno ne štima i en ide dalje, prekini, a ne zavlačiti mjesecima.

am je napisao/la (Pogledaj post): › e,da...pitanje je kako bi reagirali kad bi bili prevareni? dali bi i onda vrijedilo ljubav i sex su razlicite stvari? Rolling Eyes

da me netko prevari ne bih to mogola tolerirati. zašto? pa zato jer ako si s nekim znači da ga voliš i naravno da je seks iz ljubavi, ovo tipa fak legosi to je čist "životinjski seks" tipa ajmo se pariti jer je sezona parenja, jebeš osjećaje, samo fizičko zadovoljstvo

ako netko to voli, supika budite si legosi, ali nemojte onda imati stalne partnere

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.04.2009. 11:03 
Naslov:  Re: Prijevara, koliko često varate, da li varate....
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

am je napisao/la (Pogledaj post): › e,da...pitanje je kako bi reagirali kad bi bili prevareni? dali bi i onda vrijedilo ljubav i sex su razlicite stvari? Rolling Eyes


Najvece DA koje si ikada vidio/la. Wink

jesu.

Razumijevanje situacije u kojoj je ta prevara nastala takodjer nam onemogucuje taj siroti ego kojim se svi odreda razbacujete. Jer da ste dovoljno jak covjek ne bi plakali ko picke vec bi pogledali covjeka i rijesili problem. Misljenja sam da su za prevaru kakva god ona bila krivi oboje u vezi, s toga zasto kriviti samo jedno ili zasto kriviti uopce.
Sjest i razgovarat. Wink

Prevario jesam i bio sam prevaren. Razlozi uopce nisu bitni. Jesam li se dobro osjecao? Nisam, a to nisam napravio zato sto sam se necega bojao. Dakle odmah da naglasim, ne zanimaju me propovjedi kako sam ja prazan covjek i kako sam prevario zbog bojazni da cu tu osobu izgubiti. To je kretenizam. Dakle u koje kakvim stanjima i manifestacijama u glavi nije za cudit se sto postajemo slabog morala. Neki uspiju odolit, vecina ne. Wink Ako sam varao, jasno sam dao do znanja sto sam napravio. Razgovorm se sve rijesi. Ili kraj ili veza jaca neg ikad. Ha da...
Ne opravdavam da se razumijemo, no i ja sam govorio nikad. Nikad ne znas sto te ceka, a vjerujem da u pola noci, nakon boce tekile i nije ti bas 1. stvar na pameti da zoves partnera i objasnjavas kak vama vise ne ide.
Btw u pravilu ne varam, tj nisam se planirano nasao u takvoj situaciji. Dogodilo se i volio bih da u buducnosti vise ne bude takvih situacija. Opet kazem, UVIJEK se ne zna. Smile

Moralisti :think:

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.04.2009. 11:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prevara je slatka ... jer je zabranjeno voce

afere i avanture su odnosi oslobodjeni svakodnevnih problema, krpanja kucnog budzeta, djece, krmeljivih ociju i loseg zadaha ujutro.

to je cesto bjeg od stvarnosti u neku iluziju, neopisiv sexualni naboj i eroticnost.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.04.2009. 16:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la: ›
Btw u pravilu ne varam, tj nisam se planirano nasao u takvoj situaciji. Dogodilo se

prilika čini lopova,kažu...

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.04.2009. 16:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la (Pogledaj post): ›
avantgarde je napisao/la: ›
Btw u pravilu ne varam, tj nisam se planirano nasao u takvoj situaciji. Dogodilo se

prilika čini lopova,kažu...


Ne vjeruj svemu sto cujes Wink
Svasta kazu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: