Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prijevara, koliko često varate, da li varate....

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Da li ste ikada prevarili neku osobu??

DA
52%
 52%  [ 64 ]
NE
45%
 45%  [ 55 ]
Da, bila/bio sam pijan/a!
1%
 1%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 121


Autor Poruka
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2008. 8:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije mi svemu ovome samo jasno kako neko moze bit s nekim tko mu neodgovara ili što već ,kakav kriterij ta osoba ima pri odabiru ????????, sve se to vidi od samog starta ili 100% valja ili ništa nevalja , život u svojem realnom,racionalnom i stavarnom obliku je ili crn ili bijel a nažalost većina ljudi 95% živi u nekoj sivoj varijanti i ponašaju se kao da im se ilgla od kompasa pokvarila ,plove kroz život bez kursa cilja i smisla a zato dožive u životu nekoliko pljuski pa ako se uspiju trgnit iz tog sna ok a ako ne osuđeni su na propast . Žvivotna istina je da čovjek koji nepoštuje drugog nepoštuje ni sebe tako bolje srezat u korjenu nego gubit vrijeme ,JER ŽIVOT PREKRATAK I NEPRAŠTA ....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.02.2008. 14:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....nikad prevario...........ali bio prevaren..............

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.02.2008. 14:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="MNOWAR";p="147824"]Nije mi svemu ovome samo jasno kako neko moze bit s nekim tko mu neodgovara ili što već ,kakav kriterij ta osoba ima pri odabiru ????????, sve se to vidi od samog starta ili 100% valja ili ništa nevalja , život u svojem realnom,racionalnom i stavarnom obliku je ili crn ili bijel a nažalost većina ljudi 95% živi u nekoj sivoj varijanti i ponašaju se kao da im se ilgla od kompasa pokvarila ,plove kroz život bez kursa cilja i smisla a zato dožive u životu nekoliko pljuski pa ako se uspiju trgnit iz tog sna ok a ako ne osuđeni su na propast .
Citat: ›

Možda je offtopic, ali,moram se ubaciti...
NIŠTA u životu NIJE crno ili bijelo...Sve je puno različitih nijansi i, ovisno o životnim okolnostima, postoji velik broj kombinacija i "rješenja" životnih situacija.No, možda ima i onih kojima je sve jednostavno - crno ili bijelo pa se samo moraju odlučiti između dvije varijante.Blago njima! Nažalost, ja nisam jedna od njih...

[quote="MNOWAR"]
Žvivotna istina je da čovjek koji nepoštuje drugog nepoštuje ni sebe tako bolje srezat u korjenu nego gubit vrijeme ,JER ŽIVOT PREKRATAK I NEPRAŠTA ....


No, u ovome se 100% slažem s tobom.
Treba se naučiti nositi s posljedicama onoga što činimo, bilo to dobro ili loše - jer život je samo jedan i nitko ne zna hoće li doći "sutra", kada bismo možda nešto htjeli ispraviti i bla,bla...

Ontopic:
prijevara je posljedica, a ne uzrok

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.02.2008. 14:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[QUOTE="MacaPapucharica"][quote="MNOWAR";p="147824"]Nije mi svemu ovome samo jasno kako neko moze bit s nekim tko mu neodgovara ili što već ,kakav kriterij ta osoba ima pri odabiru ????????, sve se to vidi od samog starta ili 100% valja ili ništa nevalja , život u svojem realnom,racionalnom i stavarnom obliku je ili crn ili bijel a nažalost većina ljudi 95% živi u nekoj sivoj varijanti i ponašaju se kao da im se ilgla od kompasa pokvarila ,plove kroz život bez kursa cilja i smisla a zato dožive u životu nekoliko pljuski pa ako se uspiju trgnit iz tog sna ok a ako ne osuđeni su na propast .
Citat: ›

Možda je offtopic, ali,moram se ubaciti...
NIŠTA u životu NIJE crno ili bijelo...Sve je puno različitih nijansi i, ovisno o životnim okolnostima, postoji velik broj kombinacija i "rješenja" životnih situacija.No, možda ima i onih kojima je sve jednostavno - crno ili bijelo pa se samo moraju odlučiti između dvije varijante.Blago njima! Nažalost, ja nisam jedna od njih...

MNOWAR je napisao/la: ›
Žvivotna istina je da čovjek koji nepoštuje drugog nepoštuje ni sebe tako bolje srezat u korjenu nego gubit vrijeme ,JER ŽIVOT PREKRATAK I NEPRAŠTA ....


No, u ovome se 100% slažem s tobom.
Treba se naučiti nositi s posljedicama onoga što činimo, bilo to dobro ili loše - jer život je samo jedan i nitko ne zna hoće li doći "sutra", kada bismo možda nešto htjeli ispraviti i bla,bla...

Ontopic:
prijevara je posljedica, a ne uzrok
E život je zapravo uvjek ili crn ili bijel a da ima više načina za riješavanje određenih situacija to je isto istina ali sve se svodi jesi uspio ili nisi ,jel imas ili nemas, jesi ispod ili iznad crte , jel igraš ili neigraš ,,,nažalost to je život binarni sustav ali kod nas ljudi vole jako relativizirat i ispuštat onaj crni mulj kao hobotnica , hrvat vidi srbina kao četnika , srbin hrvata kao ustašu , njemce gledaju kao naciste , antifašiste kao komuniste ,,,,,itd ,,, vrlo lako igrom riječi pretvoriš 100 puta izgovorenu laž u isinu . U životu je samo pitanje koLiko ste daleko spremni ići i koliko vam je stalo do nećega AKO NISTE SPREMNI IZGINUT ZA OSTVARENJE SVOGA CILJA MALO JE VJEROJETNO DA ĆETE GA POSTIĆI ili ste zadovoljni sa nekim mediokritetskim rješenjem s kojim pokušavate uvjeriti samog sebe da ste to tražili u životu ,,što je laž ,kao kod alokoholičara najteže je priznat samom sebi , ili što kažu eng ALL MEN PLAY ON 10 ....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.02.2008. 15:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@MNOWAR,
OK, svatko ima pravo na svoje mišljenje - tebe je možda život uvjerio u to da je sve crno ili bijelo, mene je uvjerio upravo u suprotno...
Sretno!

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.09.2008. 23:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako imaš potrebu nekoga prevarit, onda ga ne voliš.. ako ga ne voliš, šta radiš s njim?

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
empetri
Offline
Avatar

Ukupno postova: 656
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.09.2008. 1:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa da, to ti se inače sve tak deducira. Lol.

_________________
--
Finding beauty in the dissonance.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.09.2008. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šta toliko dramite oko te prevare!! Svi ste ajme posesivni, ljubomorni i sl.
Ja sam varala, bila sam prevarena, oprastala sam prevare,voljela iskreno i mrzila....pa to je zivot!
Ne znam kako bi covjek uopce mogao rasti i razvijati se a da ne prodje sve okolnosti u zivotu. Iskreno receno za mene osoba koja kaze da nikad ne bi prevarila, da nikad ne bi ovo nikad ono.. je veca kukavica od ostalih koji su otvorenija uma. Ta osoba zivi po sabloni koje drustvo namece ako slucajno nesto napravi sto se ne uklapa u tu sablonu onda je olicenje zla.
Ne, ja ovdje ne drzim stranu osobama koje varaju s namjerom da ispadnu face, da se hvale s kim su bili ili oni sto skupljaju trofeje...ja drzim stranu zivotu i onome sto nam on nudi, mogucnosti, uspone, padove, milijun izbora.
Jebes takav zivot ako umrem a da nisam probala "zabranjene" stvari, da zivim kako se ocekuje od mene, da me se stavlja u okvire i statistiku, da nisam i svetica i kurva........
Ja zelim zivjeti a ne biti zivuci mrtvac!!!!
sretno svima...

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.09.2008. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Prevarila" jesam,,,pa iskreno nisam brojala koliko puta. Međutim nisam tip osobe koja to radi iz zabave ili ne znam ti ja čega, niti mi je to stil života, zapravo mislim da takve osobe nikada nisu voljele.

Upuštala sam se u takve akcije kada bi veza bila pri kraju i kada je bilo više ružnih trenutaka, trebala mi je pažnja, možda nekakvo samodokazivanje,,,ma nemam pojma,,,

Ipak vjerujem nitko nikada nije švrljao sa strane dok je bio zaljubljen,,,to je po meni nemoguće,,,

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.09.2008. 13:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la (Pogledaj post): › "Prevarila" jesam,,,pa iskreno nisam brojala koliko puta. Međutim nisam tip osobe koja to radi iz zabave ili ne znam ti ja čega

Nego nužde? Posla? Wink Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.09.2008. 14:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la (Pogledaj post): › "Prevarila" jesam,,,pa iskreno nisam brojala koliko puta. Međutim nisam tip osobe koja to radi iz zabave ili ne znam ti ja čega

Nego nužde? Posla? Wink Laughing


Ne volim se ponavljati,,,sve ti piše gore u postu,,,posao nikako, a čak ni nužda,,,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.09.2008. 16:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la (Pogledaj post): › "Prevarila" jesam,,,pa iskreno nisam brojala koliko puta. Međutim nisam tip osobe koja to radi iz zabave ili ne znam ti ja čega

Nego nužde? Posla? Wink Laughing


Ne volim se ponavljati,,,sve ti piše gore u postu,,,posao nikako, a čak ni nužda,,,


preljubnica Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
axe
Offline
Ukupno postova: 326
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.09.2008. 22:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja prevarim,ali uvijek se dogodi neplanirano i spontano.ebemu.ebemu,nekad sam sebi kažem 'neš više',šta ti to treba,al opet....dogodi se i nema pomoći. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2008. 10:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima ih koji stvarno nemaju sreće u varanju osijek031.com smile
http://www.index.hr/video/film.aspx?id=3979

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2008. 10:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): › Ima ih koji stvarno nemaju sreće u varanju osijek031.com smile
http://www.index.hr/video/film.aspx?id=3979

O, janje malo umorno.. naivno lice anđelčića..a ono odozada, ni manje ni više nego crnac Laughing osijek031.com smile

da se vratim na ontopic..niti sam prevarila, niti mi to pada na pamet.. ako sam u vezi ( a u nju ulazim samo zbog osjećaja prema suprotnoj strani ) za mene postoji samo on.. čim se ti osjećaji krenu gubiti ( ne lagano splašnjavati ) , prekidam vezu jer ne želim sebe i njega zavaravati..
bila sam u prilici prevariti i biti 3. osoba s kojom bi prevarili partnerice, ali se nikada nisam upustila u to..

Što se oprosta tiče.. ne mogu oprostiti prevaru...grube riječi, sitne laži - da, ali prevaru - nikako !!!

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: