Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



TIME -- prvi GAY bar u OSIJEKU!! -Fashion incubator

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.10.2006. 7:24 
Naslov:  Re: TIME -- prvi GAY bar u OSIJEKU!! -Fashion incubator
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anita_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
sheila je napisao/la: ›
e kad smo već kod toga jel mislite da bi gay par trebao imati pravo na posvojenje djeteta?? Rolling Eyes


Ne, ne...... neeee Confused
Ok je sto su ljudi s vremenom smanjili malo predrasude i nekako su slobodnijeg viđenja oko svega, pa tako i gay parova, ali eto to je jedino sto ja nikako ne bih dozvolila.
Ipak su to djeca koja bi se trebala razvijati u nekoj zdravoj, prirodnoj sredini..a situacije s dvije, tri mame iliti tate bas i nije to.


danijel20 je napisao/la (Pogledaj post): ›
fatcat je napisao/la: ›
42 je napisao/la: ›
Oprosti, što nije omogućeno heteroseksualcima?
Na nasem godisnjem Mardi Gras vecina homoseksualaca sudjeluju goli, neki cak i izvode simulirani seks.
Dva mjeseca kasnije medicinske sestre su se skinule upola gole namjerom povecavanja svijesnosti o raku dojke. Nosile su plakate i namjera tog akta je bila jasna.

I jedan i drugi akt su protiv naseg zakona (public nudity and public exposure laws) ali u navedenim slucajevima prvi nije bio kaznjen, cak je bio podrzan. Drugi je bio kaznjen individualno novcanom kaznom.

Oprosti, mozda sam malo zaostao ali ja to ne razumijem.


ztato što je ljepše vidjeti lijepe, zgodne i uredne muškarce koji drže do sebe, nego neke medicinske sestre koje su vjerojatno bile stare i debele Wink

ok, po meni je uvijek bolje vidjeti gole muškarce nego žene, isto kao što je tebi obrnuto Very Happy

IDE MI NA KURAC, ŠTO ZA SVAKI KURAC IMATE PARADE I STALNO NEKE PROVOKACIJE ..., IZLAZITE PO NEKIM EMISIJAMA SA NEKIM KVAZI ARGUMENTIMA TIPA(da smo sada u Americi...) Zaboli me kako ljudi trtiraju vaše ponašanje vani (van države) tko kaže da su svi iz europe upravu ....!
Što se tiče izjave od: Anita_OS : Za to dajem aplauz!!!
Zamislite da se organizira parada HETEROSEKSUALACA u Zagrebu!!!
U HRVATSKOJ JE PRIRODNI PRIRAŠTAJ NEGATIVAN I OD NACIONALNOG INTERESA NAM JE DA SE LJUDI NE JEBU U GUZICE!!!
I dajte molim vas nemojte mi opet (kad nemate argumenata ili vam se moj tekst ne sviđa prebacivati POST u neke druge teme !!!
OTVORIŠ PAŠTETU KAD IZ NJE IZLETI PEDER!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.10.2006. 7:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

danijel20 je napisao/la: ›
ztato što je ljepše vidjeti lijepe, zgodne i uredne muškarce koji drže do sebe, nego neke medicinske sestre koje su vjerojatno bile stare i debele Wink

ok, po meni je uvijek bolje vidjeti gole muškarce nego žene, isto kao što je tebi obrnuto Very Happy
Stare i debele (po tvojoj procjeni) medicinske sestre su kaznjene a homoseksualci nisu i to si prihvatio kao salu. Predpostavimo da je u ovom slucaju bila suprotna strana kaznjena, tvoj odgovor bi bio sasvim drugaciji i naravno bez smajlica.

Zakljucio sam na temelju tvog odgovora dvije stvari. Pogrdni nazivi na bazi doba i tezine su prihvaceni medutim oni usmjereni seksualnoj orijentaciji nisu. Diskriminacija protiv sutljive vecine je prihvacena sve dok nije usmjerena tvojoj spolnoj manjini.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
danijel20
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.10.2006. 11:07 
Naslov:  Re: TIME -- prvi GAY bar u OSIJEKU!! -Fashion incubator
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la: ›
danijel20 je napisao/la: ›
ztato što je ljepše vidjeti lijepe, zgodne i uredne muškarce koji drže do sebe, nego neke medicinske sestre koje su vjerojatno bile stare i debele Wink

ok, po meni je uvijek bolje vidjeti gole muškarce nego žene, isto kao što je tebi obrnuto Very Happy
Stare i debele (po tvojoj procjeni) medicinske sestre su kaznjene a homoseksualci nisu i to si prihvatio kao salu. Predpostavimo da je u ovom slucaju bila suprotna strana kaznjena, tvoj odgovor bi bio sasvim drugaciji i naravno bez smajlica.

Zakljucio sam na temelju tvog odgovora dvije stvari. Pogrdni nazivi na bazi doba i tezine su prihvaceni medutim oni usmjereni seksualnoj orijentaciji nisu. Diskriminacija protiv sutljive vecine je prihvacena sve dok nije usmjerena tvojoj spolnoj manjini.


aha, eto vidiš da ne valjha diskriminirati nikoga.

a što se tiče parada, ako ćemo iskreno - ja sam PROTIV njih i to čak više nego vi svi zajedno. a protiv sam zato što te parade stvaraju sasvim suprotan učinak i organizira ih skupina frustriranih pederčića i debelih muškobanjastih lezbača.

naprosto mi se povrača kada ih vidim kako tamo paradiraju i jer nas homosexualce predstavlja ta skupina kao što sam rekao frustriranih tetkica i lezbi. vjeruj mi na riječ da su ti pederčići koji idu na te parade i tamo se pederišu samo jedan mali postotak homosexualaca. jer većina homića niti izgleda tako, niti se ponaša feminizirano i sl. zapravo usudio bih se reći da 90% homosexualaca uopće nije feminizirano već izgledaju i ponašaju se kao i svi vi. a zašto su onda ovi drugi na tim paradama i u medijima? zašto svi kada opisuju pedere odmah počnu davati stereotipni opis tipa feminiziran i sl.? zašto svi kuže da je peder u big brotheru onaj tomo, a nisu to kužili za zdravka lamota ili pak onog teologa željka iz prve sezone? ---odgovor je - zbog ove glasne manjine u pederskoj zajednici. dakle, zbog frustriranih tetaka koje paradiraju i zbog toga nas svi poistovjećuju sa njima. a i kad gledaš .. ti pederi nemaju drtugog izbora ... feminizirani su i svi kuže da su pederi pa naravno da će ići paradirati i biti frustrirani i tražiti "pravdu" a da ne spominjem njihove "prvokacije" sa komunističkim simbolima i sl. što je zbilja jadno i smiješno. napšomenuo bih da nisu svi pederi ko ti pederi na paradama. zapravo, velika većina nas nije takva i zbog njih nam je teško i autati se jer se baš zbog njih bojimo da nećemo biti prihvaćeni u društvu jer će svi misliti da smo frustrirani isprdci ko ovi s parada.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
42
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.10.2006. 14:41 
Naslov:  Re: TIME -- prvi GAY bar u OSIJEKU!! -Fashion incubator
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sheila je napisao/la: › e kad smo već kod toga jel mislite da bi gay par trebao imati pravo na posvojenje djeteta?? Rolling Eyes


E, oko ovog pitanja nisam baš načisto…

Kao prvo, nema dovoljno podataka da utvrdimo koliko djece koja su odgajana u homoseksualnoj zajednici zaista i sami postaju homoseksualci kad odrastu. Bez obzira na to kakve primjere si pokušamo predočiti - činjenica je da podataka nema, znači – ne znamo…

Ne možemo reći da odgoj ili roditeljska spolna orijentacija imaju presudnu ulogu u razvoju seksualnih preferencija jer otkud nam onda postojeći homoseksualci iz uobičajenih heteroseksualnih parova koji svakako nisu bili tako odgajani?

Stvarno ne znamo utječe li zaista život s dvije mame na sina na način da i on ima želju postati "mama" ili je to ipak više uvjetovano nečim drugim…

A onda pogledajmo to ovako – zamislite neki dom za nezbrinutu djecu i nedovoljan broj heteroseksualnih parova koji ih žele usvojiti. Je li za neko nezbrinuto dijete bolje da odrasta u takvom domu gdje mu se definitivno ne može pružiti dovoljna pažnja i neće imati sve mogućnosti kao i djeca odgajana unutar obitelji koja je temelj društva, ili bi mu bilo prihvatljivo omogućiti život kod nekog homoseksualnog para koji će mu vjerojatno pružiti dovoljno pažnje, ljubavi i, u krajnjoj liniji, veće mogućnosti za obrazovanje? Pa i pod cijenu mogućnosti da dijete u budućnosti "postane" homoseksualac (opet, takva mogućnost postoji i za djecu koja žive u heteroseksualnoj obitelji...)

Idemo probati jednim pitanjem pojednostavljenim do granice apsurda (takva često mogu potaknuti na razmišljanje)…

Što je bitnije za razvoj nekog društva - imati više visokoobrazovanih homoseksualaca ili više heteroseksualaca s nižim stupnjem obrazovanja? (u ovom slučaju pretpostavimo da baš sva djeca koja odrastu u homoseksualnoj zajednici i sami postanu homoseksualci, ali i da život u obitelji pruža veće mogućnosti za obrazovanje u odnosu na život u domu za nezbrinutu djecu)

_________________
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

-Douglas Adams, The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.10.2006. 15:07 
Naslov:  Re: TIME -- prvi GAY bar u OSIJEKU!! -Fashion incubator
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

danijel20 je napisao/la (Pogledaj post): › a što se tiče parada, ako ćemo iskreno - ja sam PROTIV njih i to čak više nego vi svi zajedno. a protiv sam zato što te parade stvaraju sasvim suprotan učinak i organizira ih skupina frustriranih pederčića i debelih muškobanjastih lezbača.


Eeeee, tu smo dakle. A ne cini li ti se da su i tvoji predetaljni prikazi odnosa, na ovom forumu, oblik paradiranja? Ne sjecam se da sam ovdje od strane heteroseksualca procitao ijedan toliko graficki opis seksa kao sto ih ti opisijes.

42 je napisao/la (Pogledaj post): › Pa i pod cijenu mogućnosti da dijete u budućnosti "postane" homoseksualac (opet, takva mogućnost postoji i za djecu koja žive u heteroseksualnoj obitelji...)


Polazis od pretpostavke da se homo postaje. Ja ipak mislim da se rađa.

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
42
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.10.2006. 15:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

steam je napisao/la: › Polazis od pretpostavke da se homo postaje. Ja ipak mislim da se rađa.


U tom slučaju nema argumenata protiv homoseksualnih parova koji žele usvojiti dijete... tj. nema opasnosti po društvo da će oni "postati" homo zbog života u homo obitelji...

A ovu sam pretpostavku upotrijebio upravo jer je to jedan od najjačih argumenata koje koriste zagovornici zabrane usvajanja...

_________________
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

-Douglas Adams, The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.10.2006. 19:23 
Naslov:  Re: TIME -- prvi GAY bar u OSIJEKU!! -Fashion incubator
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

42 je napisao/la: ›
steam je napisao/la: › Polazis od pretpostavke da se homo postaje. Ja ipak mislim da se rađa.


U tom slučaju nema argumenata protiv homoseksualnih parova koji žele usvojiti dijete... tj. nema opasnosti po društvo da će oni "postati" homo zbog života u homo obitelji...

A ovu sam pretpostavku upotrijebio upravo jer je to jedan od najjačih argumenata koje koriste zagovornici zabrane usvajanja...


ipak mislim da dijete koje odraste u okruženju dva muškaraca neće nikad moći dobiti ono što dobije od majke...ne znam rađaju žene a ne muškarci i mislim da je to dovoljno tako je kako je iz nekog razloga...ne znam kojeg...ali eto...dijete koje odraste u takvom okruženju...pogotovo u našoj zemlji biti će vrlo izolirano u društvu barem na početku...imat će drugačiji pogled na "normalno" ...ne znam nek probaju posvojit djete od 7,8,ili 9 godina kad dijete zna tko će mu biti roditelji pa nek dijete odluči želi li odrastati u toj okolini...u svakom slučaju ja mislim da se to ne bi trebalo dozvoliti...pođimo svi prvo od sebe...i postavimo se u tu situaciju...sigurna sam da nijedan roditelj nije presretan ako sazna da mu je dijete homoseksualac...ne bi ni ja bila...ali bi ga voljela i poštovala njegovu odluku ako je takva...šta ću ne mogu ništa promijenit...ali nismo stvoreni po principu da se muški spolni organ gura u muški analni otvor ili u usta...a bome isto vrijedi i za žene...ne podržavam ni taj oblik spolne orijentacije...to je sve na psihičkoj bazi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
danijel20
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.10.2006. 19:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja kao homić mogu samo potvrditi ono što znam iz osobnog iskustva i iz iskustva svojih prijatelja i prijateljica homosexualne orijentacije. a to je da smo se takvi rodili i većina nas od najranijeg djetinstva je već kužila da smo drugačiji tj. posebniji od drugih svojih vršnjaka istoga spola. dakle, za sebe znamo da smo gay otkako pamtimo za sebe.

što se tiče posvajanja djece molio bih vas sve da pogledate ovaj link:

http://www.youtube.com/watch?v=_qf0puHJ-KM

i naravno da je michelangelo bio hetero, sikstinska kapela bi bila obložena tapetama.

_________________
If you're afraid, well rise above
I only hurt the ones I love

Only the one that hurts you can make you feel better
Only the one that inflicts pain can take it away
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
42
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.10.2006. 20:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sheila je napisao/la: › ipak mislim da dijete koje odraste u okruženju dva muškaraca neće nikad moći dobiti ono što dobije od majke...

Ok, znači dvije majke ne bi bile problem nego bonus? Wink
A što ćemo sa samohranim očevima - ta su djeca u istom položaju...bez majke, mislim...

sheila je napisao/la: › pođimo svi prvo od sebe...i postavimo se u tu situaciju...sigurna sam da nijedan roditelj nije presretan ako sazna da mu je dijete homoseksualac...ne bi ni ja bila...ali bi ga voljela i poštovala njegovu odluku ako je takva...


Odlično, pođimo od sebe - voliš svoje homoseksualno dijete i poštuješ njegovu/njenu odluku... a nakon što odraste, počne živjeti u zajednici s partnerom/partnericom i kaže da želi imati dijete ti bi mu/joj rekla - nemoj, nije to dobro? Ili bi mu/joj pomogla da ostvari svoje želje?

Nemam još čvrsto mišljenje o ovome, dobro je poći od sebe kako si rekla, ali u tom slučaju većina do tada "čvrstih" stavova pada u vodu jer smo za svoje najmilije spremni podmititi, zaobići pravila, promijeniti mišljenje... i ne možemo svoj odnos prema stvarima postaviti kao pravilo kojeg bismo voljeli da se svi pridržavaju...
Nije jednostavno... osijek031.com smile

_________________
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

-Douglas Adams, The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
42
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.10.2006. 20:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

danijel20 je napisao/la: › i naravno da je michelangelo bio hetero, sikstinska kapela bi bila obložena tapetama.


E, stvarno ga pretjeruješ...

Kakve sad veze ima homoseksualizam s umjetnošću? Svi su homoseksualci po defaultu i umjetnici? Kakve su to gluposti? Michelangelu je vjerojatno dok je bio mali homo zubić vila ubacila po noći kist pod jastuk...

osijek031.com smile

_________________
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

-Douglas Adams, The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
danijel20
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.10.2006. 22:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

42 je napisao/la: ›
danijel20 je napisao/la: › i naravno da je michelangelo bio hetero, sikstinska kapela bi bila obložena tapetama.


E, stvarno ga pretjeruješ...

Kakve sad veze ima homoseksualizam s umjetnošću? Svi su homoseksualci po defaultu i umjetnici? Kakve su to gluposti? Michelangelu je vjerojatno dok je bio mali homo zubić vila ubacila po noći kist pod jastuk...

osijek031.com smile


naravno da nisu, no ipak pomalo mi je čudno da većina mojih gay prijatelja su umjetnici ili se bave slikanjem, filmom or glazbom. no naravno ne treba tu generalizirati, znam ja par pedera koji nemaju veze s umjetnošću..

no ipak dosta poznatih umjetnika su bili pederi od michelangela, da vincia, shakespearea, warhola, pedro almodovar itd..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marigold
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Lokacija: krevet
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.10.2006. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

danijel20 je napisao/la: ›
a što se tiče parada, ako ćemo iskreno - ja sam PROTIV njih i to čak više nego vi svi zajedno. a protiv sam zato što te parade stvaraju sasvim suprotan učinak i organizira ih skupina frustriranih pederčića i debelih muškobanjastih lezbača.


Jel se iskorak nije javno ogradio od tih takvih?

_________________
you know im gonna want some,want some
lets do this like a prison break,
I wanna see you scream and shake.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.10.2006. 15:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni, recimo, smeta što je većini muške populacije sasvim prihvatljivo i čak privlačno zamisliti/vidjeti dvije zgodne cure kako se ljube/maze. Kad se radi o ne baš privlačnim djevojkama već je to "fuj", a o dva lika da ne govorimo.

Ako već uzimaju kao glavni argument "neprirodnost" takvih parova, tu ne bi trebali vrijediti dvostruki standardi.

Osim toga, znanstvena istraživanja pokazala su da veeeeliku većinu žena više privlači slika dviju golih žena u vrućem zagrljaju nego slika golog muškarca. To su dokazali mjereći im fiziološke funkcije i reakcije koje pokazuju da smo uzbuđeni dok su im pokazivali različite fotke Very Happy

Za sebe bih mogla reći da nemam predrasuda prema homoseksualcima. Ne zato što je sada "in" biti "gej-frendli" nego zato što sam odgojena da nemam predrasuda prema nikome. No, ipak, ne mogu se oteti svom ustaljenom stavu da je velika većina homoseksualaca promiskuitetna. To se, u kliničkoj praksi, mnogo puta pokazalo točnim. Osima toga, većina gay ljudi to i sami priznaju objašnjavajući kako je u "njihovom svijetu" sve drukčije nego u "našem", kako kod njih vrijede drugačija mjerila, kako je njima važnija seksualnost od osjećaja jer si ne smiju dopustiti da osjećaju... To je priča koja, po mom mišljenju, ne drži vodu.

Ne smatram da je to nešto somatski ni da je stvar u mentalnom sklopu. Jednostavno je to možda navika koju stječu homoseksualni ljudi tijekom socijalizacije u vlastitom okruženju (mislim na gay okruženje). Danijel, što ti misliš o tome? Nemoj ovu moju tvrdnju shvatiti kao neki napad, ja samo govorim o statistici i činjenicama.

Inače, nemam ništa protiv. Ne dijelim ljude na taj način jer sam upoznala dosta homoseksualaca s kojima sam bila super prije nego što sam saznala i nakon toga moje se mišljenje o njima nije promijenilo. Čak me fascinira koliko su se spremni šaliti na svoj račun.

Ne znam zašto si ljudi uzimaju za pravo zavirivati u tuđe sobe i krevete. Većina mojih poznanika reći će za te određene osobe koje poznajemo i znamo da su homoseksualni nešto u stilu "On je baš Ok, ali samo dok ne zamislim kako se "trpa u guzicu"". Pa i meni se puno puta zgadio život kad su mi pojedine frendice pričale što su radile sa svojim dečkima u krevetu pa o tome ne razmišljam. Spolni život pojedinca je njegova osobna stvar. U redu je znati tko ima kakve sklonosti ako ste dobri, čisto radi iskrenosti u odnosu i da se zna tko ima kakve afinitete. Ne bih baš htjela da namještam svom "stidljivom" prijatelju curu za koju mislim da mu se sviđa, dok on čeznutljivo gleda onog tako zgodnog konobara za šankom Wink

Što god tko mislio, homoseksualcima je sigurno jako teško, osobito u okreženju kao što je naša zemlja. Počevši od nalaženja partnera pa sve do prihvaćanja u društvu. Seks je jednostavno fiziološka potreba. A kako da jedan muškarac spava sa ženom kada ga ista ne privlači?! Jednom će valjda većina prihvatiti tu činjenicu Rolling Eyes

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.10.2006. 15:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajoj, al sam se raspisala Laughing Ne mislim da se ikome da sve ovo čitati, ali nadam se da ćete mi oprostiti - nije me dugo bilo pa sam se zanijela Embarassed

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marigold
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Lokacija: krevet
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.10.2006. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›


Osim toga, znanstvena istraživanja pokazala su da veeeeliku većinu žena više privlači slika dviju golih žena u vrućem zagrljaju nego slika golog muškarca.

Da, istina, a ujedno i čudno...jesu objasnili zašto je to tako?

_________________
you know im gonna want some,want some
lets do this like a prison break,
I wanna see you scream and shake.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: