Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



TIME -- prvi GAY bar u OSIJEKU!! -Fashion incubator

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.10.2006. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gay is okay! Reče netko jednom negdje.. Crying or Very sad

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.10.2006. 15:37 
Naslov:  Re: TIME -- prvi GAY bar u OSIJEKU!! -Fashion incubator
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ok nemam ništ protiv a i da imam nemogu ništ promijenit tak da...saamo jedna stvar nije mi jasno...recimo homoseksualci traže da ih se gleda jednakima kao ostale da imaju ista prava i da se ne izdvajaju od drugih...a u isto to vrijeme žele biti zapaženi praveći gay parade po gradovima...moolimm?? ako si gay ne moraš to širiti na sve strane kao što se ni oni manje gay ne nameću sa svojim seksualnim činovima...pa eto ako već hoće biti jednaki...neka... ne treba im nikakva medijska potpora ni popularnost...ljudima ima pravo smetati no nemaju ih pravo zlostavljati...svatko može raditi što želi...istina kod nas je to manje zastupljeno ali u njemačkoj npr. gay parovi su sasvim normalna pojava...jooj ma ne znam samo želim reći mislim da oni traže pozornost i tako sami sebi stvaraju probleme...

e kad smo već kod toga jel mislite da bi gay par trebao imati pravo na posvojenje djeteta?? Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anita_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.10.2006. 22:16 
Naslov:  Re: TIME -- prvi GAY bar u OSIJEKU!! -Fashion incubator
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sheila je napisao/la: ›
e kad smo već kod toga jel mislite da bi gay par trebao imati pravo na posvojenje djeteta?? Rolling Eyes


Ne, ne...... neeee Confused
Ok je sto su ljudi s vremenom smanjili malo predrasude i nekako su slobodnijeg viđenja oko svega, pa tako i gay parova, ali eto to je jedino sto ja nikako ne bih dozvolila.
Ipak su to djeca koja bi se trebala razvijati u nekoj zdravoj, prirodnoj sredini..a situacije s dvije, tri mame iliti tate bas i nije to.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.10.2006. 22:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Može kvisko jel to Gay jel to neki pederlook ili?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
42
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.10.2006. 22:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sheila je napisao/la: › jooj ma ne znam samo želim reći mislim da oni traže pozornost i tako sami sebi stvaraju probleme...

Ima jedan stari vic na ovu temu...

Došao Srbin u Zagreb, šeta Trgom bana Jelačića i i viče "Ja sam Srbin! Ja sam Srbin!".... prolazi jedna starica pored njega i kaže: "A tko ti je kriv?"

Na koji je način traženje pozornosti izgovor (ili povod) za agresiju?

Boli me briga hoće li skakati na nekom organiziranom skupu polugoli, goli, obučeni u maćuhice ili krizanteme (prigodno, za Sve svete) ako ne ugrožavaju ničiju sigurnost...

Ako budu urlali u tri ujutro pod mojim prozorom zovem policiju da ih rastjera zbog remećenja javnog reda i mira... kao i bilo koga drugog.

Ako dijete urla i traži pozornost treba ga što - prisloniti uza zid laganim volejem?!?!

Nema izgovora za nasilje i problem je UVIJEK u nasilnicima!!! osijek031.com smile

_________________
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

-Douglas Adams, The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.10.2006. 1:23 
Naslov:  Re: TIME -- prvi GAY bar u OSIJEKU!! -Fashion incubator
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

42 je napisao/la: ›
sheila je napisao/la: › jooj ma ne znam samo želim reći mislim da oni traže pozornost i tako sami sebi stvaraju probleme...

Ima jedan stari vic na ovu temu...

Došao Srbin u Zagreb, šeta Trgom bana Jelačića i i viče "Ja sam Srbin! Ja sam Srbin!".... prolazi jedna starica pored njega i kaže: "A tko ti je kriv?"

Na koji je način traženje pozornosti izgovor (ili povod) za agresiju?

Boli me briga hoće li skakati na nekom organiziranom skupu polugoli, goli, obučeni u maćuhice ili krizanteme (prigodno, za Sve svete) ako ne ugrožavaju ničiju sigurnost...

Ako budu urlali u tri ujutro pod mojim prozorom zovem policiju da ih rastjera zbog remećenja javnog reda i mira... kao i bilo koga drugog.

Ako dijete urla i traži pozornost treba ga što - prisloniti uza zid laganim volejem?!?!

Nema izgovora za nasilje i problem je UVIJEK u nasilnicima!!! osijek031.com smile


nema sumnje potpuno se slažem s tobom...nema izgovora za nasilje i problem je u nasilniku...no mislim da nije isto uspoređivati djete koje je u razvoju i ne razlikuje još potpuno neke stvari i ne shvaća neke stvari te nije još seksualno opredjeljeno... sa osobom koja je dovoljno stara da razlikuje i shvaća neke situacije koje su malo složenije...istina problem je u nasilniku....i da slažem se urlao mi pod prozorom stari djedica ili neki gay par...zovem policiju svakako bez obzira "šta su"...ali hodati ulicom sa nekim ciljem...a u većini slučajeva njihov cilj je privući pozornost i napravit prirodno od nečega što nije (a činjenica je da nije prirodno)...e to je meni već nešto drugo... Wink Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.10.2006. 6:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

42 je napisao/la: ›
Boli me briga hoće li skakati na nekom organiziranom skupu polugoli, goli, obučeni u maćuhice ili krizanteme (prigodno, za Sve svete) ako ne ugrožavaju ničiju sigurnost...
Slazem se, ali ako se vratimo na temu diskriminacije (reverse discrimination) zasto onda to nije omoguceno i heteroseksualcima? Prije nego dodje koment "ja to ne radim", poanta je u ravnporavnosti. Ravnopravnosti koju ta ista manjina zahtjeva.
sheila je napisao/la: ›
e kad smo već kod toga jel mislite da bi gay par trebao imati pravo na posvojenje djeteta?? Rolling Eyes
Yes and no... Sa moralne perspektive NO, sa pravne YES.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.10.2006. 8:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sheila je napisao/la: ›
[a u većini slučajeva njihov cilj je privući pozornost i napravit prirodno od nečega što nije (a činjenica je da nije prirodno)...

to nije čnjenica. činjenica je da to nije normalno (ako pod normalno uzmeno prosječno, odnosno najčešće ponašanje), ali je prirodno jer se primjeri seksualnog ponašanja usmjerenog prema jedninkama istog spola mogu naći i među životinjama, dakle u prirodi. također nije često i uobičajeno, ali postoji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
42
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.10.2006. 9:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la: › Slazem se, ali ako se vratimo na temu diskriminacije (reverse discrimination) zasto onda to nije omoguceno i heteroseksualcima?

Oprosti, što nije omogućeno heteroseksualcima?

Napraviti skup na kojem će urlati, trubiti, oblačiti se kako žele i promiskuitetno ponašati?

Maškare, ča mogu maškare... a karneval? osijek031.com smile

Pusti čak i to, tko meni, tebi, nama heteroseksualcima brani napraviti takav skup? Kako nije omogućeno? Koji zakon propisuje da homoseksualci imaju pravo napraviti paradu, a heteroseksualci nemaju?

_________________
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

-Douglas Adams, The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.10.2006. 9:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nitko vam ništa ne natura na nos, ljudi se vole kao i svi drugi! pa šta onda što se vole trpat u guzu, to je njihov izbor i odakle nam uopće pravo da razglabamo o tome?!

.... a mungos je bog!!! Very Happy Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.10.2006. 14:43 
Naslov:  Re: TIME -- prvi GAY bar u OSIJEKU!! -Fashion incubator
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

heh ok može i tako... Wink
DonQuijote je napisao/la: ›
sheila je napisao/la: ›
[a u većini slučajeva njihov cilj je privući pozornost i napravit prirodno od nečega što nije (a činjenica je da nije prirodno)...

to nije čnjenica. činjenica je da to nije normalno (ako pod normalno uzmeno prosječno, odnosno najčešće ponašanje), ali je prirodno jer se primjeri seksualnog ponašanja usmjerenog prema jedninkama istog spola mogu naći i među životinjama, dakle u prirodi. također nije često i uobičajeno, ali postoji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
danijel20
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.10.2006. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la (Pogledaj post): › Gay is okay! Reče netko jednom negdje.. Crying or Very sad


ajd još mogu zhvatiti da muškarci mogu biti zatucani i homofobni, ali mi nema ničeg smiješnijeg kada je neka ženska zadrta i homofobna. joj kako glupo

anyway, kako piše u naslovu to je "gay bar" ... dakle, onaj tko ne želi gledati dva tipa ili dvije cure kako se drže za ruke ili izmjenjuju nježnosti, ne mora tamo doći. namjenjen je prvenstveno gay gostima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.10.2006. 21:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

danijel20 je napisao/la: ›
ajd još mogu zhvatiti da muškarci mogu biti zatucani i homofobni, ali mi nema ničeg smiješnijeg kada je neka ženska zadrta i homofobna.

Okej, sad si ti zatucani seksist. Žene imaju pravo na homofobnost i zatucanost isto kao i muškarci. Cool

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.10.2006. 22:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

42 je napisao/la: ›
Oprosti, što nije omogućeno heteroseksualcima?
Na nasem godisnjem Mardi Gras vecina homoseksualaca sudjeluju goli, neki cak i izvode simulirani seks.
Dva mjeseca kasnije medicinske sestre su se skinule upola gole namjerom povecavanja svijesnosti o raku dojke. Nosile su plakate i namjera tog akta je bila jasna.

I jedan i drugi akt su protiv naseg zakona (public nudity and public exposure laws) ali u navedenim slucajevima prvi nije bio kaznjen, cak je bio podrzan. Drugi je bio kaznjen individualno novcanom kaznom.

Oprosti, mozda sam malo zaostao ali ja to ne razumijem.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
danijel20
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.10.2006. 23:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la: ›
42 je napisao/la: ›
Oprosti, što nije omogućeno heteroseksualcima?
Na nasem godisnjem Mardi Gras vecina homoseksualaca sudjeluju goli, neki cak i izvode simulirani seks.
Dva mjeseca kasnije medicinske sestre su se skinule upola gole namjerom povecavanja svijesnosti o raku dojke. Nosile su plakate i namjera tog akta je bila jasna.

I jedan i drugi akt su protiv naseg zakona (public nudity and public exposure laws) ali u navedenim slucajevima prvi nije bio kaznjen, cak je bio podrzan. Drugi je bio kaznjen individualno novcanom kaznom.

Oprosti, mozda sam malo zaostao ali ja to ne razumijem.


ztato što je ljepše vidjeti lijepe, zgodne i uredne muškarce koji drže do sebe, nego neke medicinske sestre koje su vjerojatno bile stare i debele Wink

ok, po meni je uvijek bolje vidjeti gole muškarce nego žene, isto kao što je tebi obrnuto Very Happy

_________________
If you're afraid, well rise above
I only hurt the ones I love

Only the one that hurts you can make you feel better
Only the one that inflicts pain can take it away
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: