Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[VIDEO] Anketa: Kako komentirate rezultate referenduma i slab odaziv?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.12.2013. 15:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kada već laprdate o pljački imate sliku svoga grada Osijeka napravite si sami reda u vašem gradu . Organizirajte si referendum i pohvatajte si te veledomoljube ili jugoslavenčine kako ih nazivate. Dobro su poznati i tekako građani dobro poznaju pljačkaše gospodarstva u gradu. Kada lopovi počnu da brane ono što su stekli neće biti Ijući boraca za poštenje,a protiv lopova..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.12.2013. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tudjman je vrlo dobro znao sa kim suradjuje, opravdavao je to "pomirbom" i smatrao je obracun sa njima izgubljena bitka, pogotovo usred srpske agresije
smatram da je pogrjesio, smatao bi vjerovatno i on da je ziv

izostanak lustracije doveo je do pljacke koja se desava i danas

i btw moze svatko za sebe tvrditi da je domoljub , pa cak i oni , ali to se dokazuje djelima , neznam po kojoj to definiciji navedene lopove smatrate domoljubima ?

jos je smjesnije sto samo domoljublje poistovjecujete sa njima, neznam sto da vam preporucim, mozda rjecnik ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.12.2013. 15:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako narod kaže najprije se smeće čisti u svojoj kući , dakle potrebno je imati donekle zdravo društvo. Smiješno je baviti se još uvijek ratom probleme treba riješavati očito je problem što je u gradu glib i kaljuža..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.12.2013. 15:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kakve ti gluposti pišeš, pa to je strašno..Tuđman je to opravdavao "pomirbom"..ne, trebali su mu takvi ljudi u sustavu..zašto? razmisli...tko zna koliko je tih udbaša odjednom promijenilo dres..spominje se samo Perković, Manolić..uostalom, jel nije HDZ bio na vlasti 2009. kad je Njemačka za Perkovićem raspisala tjeralicu i uhidbeni nalog? ili su i 2009. komunjare i "lepi Zoki" bili na vlasti? nije izostanak lustracije doveo do pljačke..ne pričaj gluposti..pljačka je bila dobro osmišljena i temeljito provedena 90-tih godina a zna se tko je onda bio na vlasti...ili hoćeš reći da su jedan Gojko Šušak i Franjo Tuđman bili sporedni likovi tih godina.. ekipa se bogatila dok su drugi ginuli na bojištu...opljačkali su sve što se dalo opljačkati..a ti dalje pričaj o udbi i slične gluposti..stvarno mi te žao..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.12.2013. 15:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tranquilize je napisao/la (Pogledaj post): ›
Gradjanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
tranquilize je napisao/la (Pogledaj post): › ocito je da imamo totalno suprotne poglede na stvarnost, brak vec je zajednica muskarca i zene i ovo je samo potvrda naroda da taj termin zeli i u buducnosti, po meni je to pitanje logike i zdravog razuma, a u ustav taj termin ne bi nikada ni usao da narod ne osjeca totalnu distancu od vladajucih, koji svoj mandat svode na ideoloski rat sa vecinom , ne prezuci cak ni zadiranja u prava njihove djece (spolni odgoj)

isto tako ja na ulicama ne vidim mlacenja i ubijanja pedera, unatoc silnim provokacijama od vlade financiranih "nevladinih" udruga


Četvrtina glasova birača je narod?! Daj se zbroji malo...

Većina ljudi nisu budale koji će svjesno trošiti vrijeme i novac na gluposti.

Nisu hrabri i pametni da budalama jasno kažu gdje im je mjesto, ali doći će to s vremenom.


i opet ponavljam i ponavljati cu sve dok ignorirate tu cinjenicu, SDP tj kukuriku koalicija na vlast je dosla istim brojem glasova, dakle oni imaju legitimitet donositi tisuce odluka (na temelju 950k biraca) dok 950k biraca nije meritorno za donjeti jednu odluku ?

sve to mozes primijeniti i na svoju zadnju recenicu te izbore kojima je kukuriku koalicija dosla na vlast

ovo je vec elemenentarna logika sa kojom ocito imas tezih problema


Bez legitimnog Ustava nema legitimne vlasti.
Nemam ja nikakve simpatije za kukuriku vlast, kao ni za tu tvoju narodnu, ni onu "partijsko-tuđinsku", a ni onu klerofašističko-koljačku prije nje.

Sve su to lopovska posla i zločinačko određivanje drugima kako će živjeti!

Nemaš indentitet, obraz, stav i osnovne principe, a lupetaš u ime nekog naroda.

O kojem ti narodu uopće pišeš i što su ovi koji su jasno rekli NE na referendumu? Duhovi? Oni nisu narod?

Pola milijuna ljudi! Jel trebaju uzeti oružje za obranu svog stava i interesa?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.12.2013. 15:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › kakve ti gluposti pišeš, pa to je strašno..Tuđman je to opravdavao "pomirbom"..ne, trebali su mu takvi ljudi u sustavu..zašto? razmisli...tko zna koliko je tih udbaša odjednom promijenilo dres..spominje se samo Perković, Manolić..uostalom, jel nije HDZ bio na vlasti 2009. kad je Njemačka za Perkovićem raspisala tjeralicu i uhidbeni nalog? ili su i 2009. komunjare i "lepi Zoki" bili na vlasti? nije izostanak lustracije doveo do pljačke..ne pričaj gluposti..pljačka je bila dobro osmišljena i temeljito provedena 90-tih godina a zna se tko je onda bio na vlasti...ili hoćeš reći da su jedan Gojko Šušak i Franjo Tuđman bili sporedni likovi tih godina.. ekipa se bogatila dok su drugi ginuli na bojištu...opljačkali su sve što se dalo opljačkati..a ti dalje pričaj o udbi i slične gluposti..stvarno mi te žao..

a sto da ti covjek kaze, diskusija sa tobom nema apsolutno nikakvoga smisla, prvo se pozabavi citanjem sa razumijevanjem (ti izgleda vidis ono sto zelis vidjeti) pa onda prijedji na vjezbe logike , zatim pronadji objektivne izvore na kojima ces temeljiti vlastito misljenje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.12.2013. 15:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gradjanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
tranquilize je napisao/la (Pogledaj post): ›
Gradjanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
tranquilize je napisao/la (Pogledaj post): › ocito je da imamo totalno suprotne poglede na stvarnost, brak vec je zajednica muskarca i zene i ovo je samo potvrda naroda da taj termin zeli i u buducnosti, po meni je to pitanje logike i zdravog razuma, a u ustav taj termin ne bi nikada ni usao da narod ne osjeca totalnu distancu od vladajucih, koji svoj mandat svode na ideoloski rat sa vecinom , ne prezuci cak ni zadiranja u prava njihove djece (spolni odgoj)

isto tako ja na ulicama ne vidim mlacenja i ubijanja pedera, unatoc silnim provokacijama od vlade financiranih "nevladinih" udruga


Četvrtina glasova birača je narod?! Daj se zbroji malo...

Većina ljudi nisu budale koji će svjesno trošiti vrijeme i novac na gluposti.

Nisu hrabri i pametni da budalama jasno kažu gdje im je mjesto, ali doći će to s vremenom.


i opet ponavljam i ponavljati cu sve dok ignorirate tu cinjenicu, SDP tj kukuriku koalicija na vlast je dosla istim brojem glasova, dakle oni imaju legitimitet donositi tisuce odluka (na temelju 950k biraca) dok 950k biraca nije meritorno za donjeti jednu odluku ?

sve to mozes primijeniti i na svoju zadnju recenicu te izbore kojima je kukuriku koalicija dosla na vlast

ovo je vec elemenentarna logika sa kojom ocito imas tezih problema


Bez legitimnog Ustava nema legitimne vlasti.
Nemam ja nikakve simpatije za kukuriku vlast, kao ni za tu tvoju narodnu, ni onu "partijsko-tuđinsku", a ni onu klerofašističko-koljačku prije nje.

Sve su to lopovska posla i zločinačko određivanje drugima kako će živjeti!

Nemaš indentitet, obraz, stav i osnovne principe, a lupetaš u ime nekog naroda.

O kojem ti narodu uopće pišeš i što su ovi koji su jasno rekli NE na referendumu? Duhovi? Oni nisu narod?

Pola milijuna ljudi! Jel trebaju uzeti oružje za obranu svog stava i interesa?


oruzje za obranu od cega to ? demokracije ? , odluka je legitimna, zakonska i ne krsi nicija prava (po svim meritornim sudovima kako domacim tako i onom za ljudska prava)

upravo si ti savrsen primjerak osobe koja svojim primitivizmom steti onome za kojega se "zalaze" , jadan onaj cijeg odvjetnika ti izigravas

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.12.2013. 15:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aha, proživio sam sve te godine, vidio što se događa, čitao svjedočanstva svih..i ne sjećam se da je itko do dana današnjeg rekao kako je Hrvatsku opljačkala Udba dok se nisi ti pametan javio s tom pričom...i tu svaka priča s moje strane završava..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.12.2013. 16:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da malčice dodamo ponešto dobro vaše građanstvo plaća cijenu pljačke vašega grada . Imali ste u gradu Osijeku najsnažnije gospodarstvo u državi, problem je što niste imali mozgove ponešto i zadržati.Sami ste se opljačkali i sada u tišini odlazite preko granice . Dakle raseljavate se pomalo zahvaljujući upravo vašim lokalnim veledomoljubima koji su vas pokrali.Najprije referendum pod nazivom Pljačka nepokorenog grada..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.12.2013. 16:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tranquilize je napisao/la (Pogledaj post): ›
Gradjanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
tranquilize je napisao/la (Pogledaj post): ›
Gradjanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
tranquilize je napisao/la (Pogledaj post): › ocito je da imamo totalno suprotne poglede na stvarnost, brak vec je zajednica muskarca i zene i ovo je samo potvrda naroda da taj termin zeli i u buducnosti, po meni je to pitanje logike i zdravog razuma, a u ustav taj termin ne bi nikada ni usao da narod ne osjeca totalnu distancu od vladajucih, koji svoj mandat svode na ideoloski rat sa vecinom , ne prezuci cak ni zadiranja u prava njihove djece (spolni odgoj)

isto tako ja na ulicama ne vidim mlacenja i ubijanja pedera, unatoc silnim provokacijama od vlade financiranih "nevladinih" udruga


Četvrtina glasova birača je narod?! Daj se zbroji malo...

Većina ljudi nisu budale koji će svjesno trošiti vrijeme i novac na gluposti.

Nisu hrabri i pametni da budalama jasno kažu gdje im je mjesto, ali doći će to s vremenom.


i opet ponavljam i ponavljati cu sve dok ignorirate tu cinjenicu, SDP tj kukuriku koalicija na vlast je dosla istim brojem glasova, dakle oni imaju legitimitet donositi tisuce odluka (na temelju 950k biraca) dok 950k biraca nije meritorno za donjeti jednu odluku ?

sve to mozes primijeniti i na svoju zadnju recenicu te izbore kojima je kukuriku koalicija dosla na vlast

ovo je vec elemenentarna logika sa kojom ocito imas tezih problema


Bez legitimnog Ustava nema legitimne vlasti.
Nemam ja nikakve simpatije za kukuriku vlast, kao ni za tu tvoju narodnu, ni onu "partijsko-tuđinsku", a ni onu klerofašističko-koljačku prije nje.

Sve su to lopovska posla i zločinačko određivanje drugima kako će živjeti!

Nemaš indentitet, obraz, stav i osnovne principe, a lupetaš u ime nekog naroda.

O kojem ti narodu uopće pišeš i što su ovi koji su jasno rekli NE na referendumu? Duhovi? Oni nisu narod?

Pola milijuna ljudi! Jel trebaju uzeti oružje za obranu svog stava i interesa?


oruzje za obranu od cega to ? demokracije ? , odluka je legitimna, zakonska i ne krsi nicija prava (po svim meritornim sudovima kako domacim tako i onom za ljudska prava)

upravo si ti savrsen primjerak osobe koja svojim primitivizmom steti onome za kojega se "zalaze" , jadan onaj cijeg odvjetnika ti izigravas


Jeza me hvata od pomisli tko je tebe i kako učio demokraciji i pravu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
ushiurac
Offline
Ukupno postova: 61
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.12.2013. 20:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel nitko ovdje nema pametnijeg posla,da su ljudi ignorirali udruge iskorak, i sve ostale ne znam ni ja kako se već zovu do svega ovoga ne bi ni došlo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.12.2013. 22:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@tranquilize, svaka čast, ali kako i sam vjerojatno već znaš, nema smisla. Ne na ovom forumu i ovom portalu. Trošiš tipkovnicu i živce za bezveze. Nažalost.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
 



 Skoči u forum: