Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Referendum o braku 2013. [rezultati]: ZA - 65,75% , PROTIV 33,63% ; na izbore izašla tek trećina birača!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2013. 12:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mariox je napisao/la: ›
A evo i što je njihov furher Matija Kim Jong Il Babić napisao na svom fb profilu. Citat : " Kažu mi "gubi se" iz Hrvatske. Jao, ne pada mi na pamet. Ja planiram vama zagorčati život u Hrvatskoj. Znam da mislite da je to nemoguće. Vas govana je par milijuna, a ja sam samo jedan. Ali ja sam Matija Babić. Pripremite se na pakao. Ja sam tu da vas uništim."
Eto, i ako je riječ o sarkazmu, stvarno je previše.

Egoizam zna biti zajebana stvar. Ponekad i toliko da od nekada normalnog čovjeka stvori idiota.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.12.2013. 12:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iz kakvog braka su proizišli mozgovi veledomoljubi koji su opljačkali svoj grad svoje građane svoju domovinu..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2013. 13:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...

     Danas smo malo deficitni sa živcima...
Udahni, izdahni, udahni, izdahni, udahni, izdahni... Smile


...ne, apsolutno sam u skladu sa stanjem na dnevno-političko-društvenoj sceni......i da me živciraju ljudi ograničenog uma, živciraju me....i to nametanjem svojih srednjovjekovnih stavova........i gotovo pa se bojim, jer je vrlo velika mogućnost da me takvi spale na lomači u skoroj budućnosti.....

Proglasiti nekoga ograničenog uma, a da ga ne znaš , je u najmanju ruku ograničeno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2013. 13:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
lega imaš kunu je napisao/la: ›
... kada se je Crkva d.o.o direktno involvirala dajući pastvi naputke kako da glasaju...

     Jednako kao i političari, pjevači, glumci, javne osobe, i svi oni koji misle da to jesu.

za ove koje si naveo potpuno je jasno da su ofucana moralna kategorija...sada postaje jasno da je i Crkva d.o.o isto to

_________________
...jebala ga općina...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2013. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Crkva se treba furati na jednakost svih...jel?? bla, bla,,,

_________________
...jebala ga općina...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2013. 13:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lega imaš kunu je napisao/la: ›
Crkva se treba furati na jednakost svih...jel?? bla, bla,,,

Ne zašto?

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2013. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa samo zato što je to Kristov nauk

_________________
...jebala ga općina...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
freedom.fighter
Offline
Ukupno postova: 199
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2013. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bože čuvaj Hrvatsku, odoh ja u Istru

_________________
Sudba kleta jednaka je, bio gospodin ili drug!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
partwish
Offline
Ukupno postova: 516
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2013. 13:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mariox je napisao/la: ›
lega imaš kunu je napisao/la: ›
kako da ne govorim o katolibanima kada se je Crkva d.o.o direktno involvirala dajući pastvi naputke kako da glasaju...

partwish je napisao/la: ›
tranquilize je napisao/la: ›
meni za razliku od tebe i tebi slicnih u zivotu nikakvu ulogu ne igra sto novinske agencije misle o referendumskom pitanju, u kakve copore nas neki novinar svrstava niti sto zagovaraju nasi vec toliko puta dokazani politicari, misljenje kreiram sam po vlastitoj savjesti i ne bojim se toga da me glasni pijuni svrstavaju u "zatucane, homofobe, klerofasiste, katolibane" i ostale sada popularne izraze "Internet aktivista"

ja tvrdim da je brak iskljucivo zajednica muskarca i zene te da istospolnim zajednicama posvajanja djece ne treba dozvoliti , sad prosipajte zuc i slavite svoju posebnost,pljujte po katolibanima i uljepsavajte nam dan Smile


U Hrvatskom obiteljskom zakonu stoji da je brak zajednica muškarca i žene i sada je potrošeno 50 milijuna kuna da bi napravili copy/paste toga u ustav. I opet nije napravljeno ništa, jer praktički je stavljen copyrights na riječ brak, jer i dalje nitko ne može zabraniti vladi da donese zakon o nekakvom istospolnom partnerstvu i da imaju sva prava kao i brak ili čak i veća. To je sav apsurd ovog referenduma.

Čemu onda cijela halabuka i medijska agresija od strane protivnika referenduma(koja je samo proizvela kontraefekat) ? Ne, njihov cilj nije nekakvo registrirani partnerstvo već brak i posvajanje djece.

Ok , oni donesu zakon o partnerstvu i dođe nova vlast za dvije godine i taj zakon jednostavno promijeni. Dok Ustav nije tako lako mijenjati. Tu treba 2/3 većina što će teško netko dobiti kada se radi o ovakvom pitanju.


Ali gle, s ovim referendumom nitko ne brani vladi da donese zakon o životnom partnerstvu koje dopušta istospolnim parovima posvajanje djece ukoliko sklope takvo partnerstvo. To nije brak, ali se može dati pravo i njima da posvajaju djecu ili bilo što drugo. Da je referendum bio zabrana partnerstva istospolnih i posvajanja djece, onda bi imalo smisla, ovako je po meni plačeno 50 milijuna kuna, a napravilo se nije ništa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2013. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naravno da ne brani. Samo ti hoću reći da se zakon da veoma jednostavno promijeniti. Ono što je ustavna kategorija se puno teže mijenja.

Pa Zakon o istospolnim zajednicama već da je veoma široka prava homeoseksualcima( to je pogodinija riječ, jer homo je skraćenica od grčke riječi homeo koja znači isti), ali oni su jednostavno nezadovolnji s tim.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.12.2013. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la (Pogledaj post): › Iz kakvog braka su proizišli mozgovi veledomoljubi koji su opljačkali svoj grad svoje građane svoju domovinu..


Da, dobro pitanje.

Od ukupnih birača:
21% je bilo ZA
16% je bilo PROTIV
a 63% uopće nije izašlo na izbore, jer ih se ne tiče i smatraju ovaj referendum besmislenim kao što to on i je, ali kada je već došlo do njega i kada se znalo da ne mora izaći 50% glasača trebalo je pokazati više osjećaja za slabije. Manje od četvrtine glasača je odlučilo o promjeni Ustava, toga ima samo kod nas i za nekih 50 godina sramit će nas se naši unuci i praunuci, jer dok mene ne diraju dobro je, imam za kiflu i paštetu, mene je već sada sramota...

Hvala ovoj Vladi što je nastavila cirkus svojih prethodnika i omogućila sve ovo te pridonijela još većem iseljavanju Hrvatske, jer ovo nije zemlja u kojoj želim živjeti.


Zadnja promjena: markonato; 02.12.2013. 14:04; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.12.2013. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

markonato je napisao/la (Pogledaj post): ›
lehi je napisao/la (Pogledaj post): › Iz kakvog braka su proizišli mozgovi veledomoljubi koji su opljačkali svoj grad svoje građane svoju domovinu..


Da, dobro pitanje.

Od ukupnih birača:
21% je bilo ZA
16% je bilo PROTIV
a 63% uopće nije izašlo na izbore, jer ih se ne tiče i smatraju ovaj referendum besmislenim kao što to on, ali kada je već došlo do njega i kada se znalo da ne mora izaći 50% glasača trebalo je pokazati više osjećaja za slabije. Manje od četvrtine glasača je odlučilo o promjeni Ustava, toga ima samo kod nas i za nekih 50 godina sramit će nas se naši unuci i praunuci, jer dok mene ne diraju dobro je, imam za kiflu i paštetu, mene je već sada sramota...

Hvala ovoj Vladi što je nastavila cirkus svojih prethodnika i omogućila sve ovo te pridonijela još većem iseljavanju Hrvatske, jer ovo nije zemlja u kojoj želim živjeti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2013. 14:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

markonato je napisao/la (Pogledaj post): ›
Da, dobro pitanje.

Od ukupnih birača:
21% je bilo ZA
16% je bilo PROTIV
a 63% uopće nije izašlo na izbore, jer ih se ne tiče i smatraju ovaj referendum besmislenim kao što to on i je, ali kada je već došlo do njega i kada se znalo da ne mora izaći 50% glasača trebalo je pokazati više osjećaja za slabije. Manje od četvrtine glasača je odlučilo o promjeni Ustava, toga ima samo kod nas i za nekih 50 godina sramit će nas se naši unuci i praunuci, jer dok mene ne diraju dobro je, imam za kiflu i paštetu, mene je već sada sramota...

Slažem se da je izlaznost sramota, ali tko nije izašao, svjesno je odlučio da netko drugi odluči u njegovo ime i kraj priče. Isto kao što je svjesno odlučio na zadnjih nekoliko izbora ne dići svoju guzicu iz fotelje i komodnosti nedjeljnog dana i prošetati do birališta.
Sramotno je što na temelju 956 000 (dakle, samo nekih desetak tisuća ljudi više, nego za opciju ZA) glasova, koliko je skupila kompletno cijela kukuriku koalicija, oni su danas na čelu RH i vladaju u ime svih nas. I?
Sramotno je i to što je 1 300 000 ljudi (29%) odlučilo, u ime svih nas, o ulasku Hrvatske u Europsku Uniju, sramotno je još jako puno stvari, a vezano za građansku nekulturu i obaveze i odgovornosti.

P.S. negdje se uzima 4 500 000 ljudi s pravom glasa, a negdje 3 800 000. Iskreno, ne znam što je ispravno, ali nije toliko ni bitno za ovaj kontekst.

markonato je napisao/la (Pogledaj post): ›
Hvala ovoj Vladi što je nastavila cirkus svojih prethodnika i omogućila sve ovo te pridonijela još većem iseljavanju Hrvatske, jer ovo nije zemlja u kojoj želim živjeti.
Sretan ti put, takvi koji razmišljaju kao ti nam sigurno neće nedostajati. Možeš recimo sreću potražiti u Francuskoj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2013. 14:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i opet se barata sa famoznim rezultatima izlaznosti, pa cu opet ponoviti, Kukuriku kualicija je na vlast dosla sa 950 000 glasaca i ima legitimitet donositi odluke svaki dan , jucer je "ZA" glasalo takodjer 950 000 glasaca, prema tome kako to da je u jednom slucaju 950 000 glasaca daje za pravo vlasti provoditi svoje ideje (govorim o ideoloskim , a i sami mjenjaju ustav i stite ubojice) a u drugom slucaju 950 000 ljudi postaje mali i po vama beznacajan postotak ...

odgovorit cu vam zasto, jer ste zatucani fasisti koji bi opet narodu oduzimali i ono malo prava sto imaju , e pa nece ici Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2013. 15:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: