Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Referendum o braku 2013. [rezultati]: ZA - 65,75% , PROTIV 33,63% ; na izbore izašla tek trećina birača!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.12.2013. 11:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sa ovakovim odazivom glasovanja -glasača izaberemo vlast u gradu i županiji kao npr. slavni HDSSB koji je napravio za kratko vrijeme veliki uspon u gospodarstvu i uopće kvaliteti življenja ..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2013. 11:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...

     Danas smo malo deficitni sa živcima...
Udahni, izdahni, udahni, izdahni, udahni, izdahni... Smile

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2013. 11:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lega imaš kunu je napisao/la (Pogledaj post): › Otvoreno se kreće sa fašizacijom, a inteligencija šuti, masa je indolentnih kojima je teško dići dupe i otići glasovati..letargija je uzela maha pa nije ni čudo što nam je tako kako je! Katolibani mudima zaprašuju cestu i dovode do toga da smo ruglo u očima svijeta (ne samo vezano za spomenuti referendum i njegove rezultate, nego za svu općenitu klimu u državi)


slazem se u vezi "fasizacije" , evo imamo na vlasti fasiste koji sa narodom (njegovom ogromnom vecinom) i njegovom voljom nemaju nikakve poveznice, isto tako odlicno poentiras sa time da mnogi "indolentni" nisu izasli na izbore, pogotovo nakon 20 dana medijskog zastrasivanja, da je medijska kampanja bila barem donekle neutralna izlaznost bi bila puno veca a Za bi pobjedilo jos uvjerljivije ma da je i 950 000 ljudi bilo vise nego dovoljno

"katolibani" i to sto svijet misli je tvoja ogranicena percepcija , isto kao sto je samo tvoja percepcija da spadas u elitnu avangardu ovoga drustva, to sto ste grlati i sto nemate manira ne znaci apsolutno nista, ljudi vas trpe i pustaju da zivite u iluzijama vlastite vaznosti, drustvu su potrebni i cirkusanti ako za nista drugo onda za zabavu, ali sve ima svoje granice...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 2  
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2013. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"katolibani" i to sto svijet misli je tvoja ogranicena percepcija , isto kao sto je samo tvoja percepcija da spadas u elitnu avangardu ovoga drustva

Info: http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=48271&start=45#ixzz2mPCdIwbU

toliko o manirima koje navodiš...



konkretan referendum nas smješta u slijedeće društvo..:


Reuters: 'Hrvatska sada dijeli ustavnu definiciju braka sa zemljama poput Bjelorusije, Poljske, Moldavije, Bugarske, Crne Gore i Srbije gdje je netolerancija protiv istospolnih zajednica raširena.'

_________________
...jebala ga općina...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.12.2013. 11:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...

     Danas smo malo deficitni sa živcima...
Udahni, izdahni, udahni, izdahni, udahni, izdahni... Smile


...ne, apsolutno sam u skladu sa stanjem na dnevno-političko-društvenoj sceni......i da me živciraju ljudi ograničenog uma, živciraju me....i to nametanjem svojih srednjovjekovnih stavova........i gotovo pa se bojim, jer je vrlo velika mogućnost da me takvi spale na lomači u skoroj budućnosti.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2013. 11:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo nešto o avangardi (kada sam već tako prozvan)


Zoran Šprajc
Jucer je premocno pobijedila domobranska Hrvatska.2.336.000 guzicara svojim ostankom doma pokazalo je da su najveca snaga ovog drustva.

_________________
...jebala ga općina...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2013. 11:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...da, zavide nam, kako ne....pogotovo recimo jedna Švicarska, npr. u kojoj je referendum uobičajen, kada se narod nešto pita.......
...kakva crna demokracija, kakav crni narod.....narod su ovce koje ne znaju kud idu i jedva čekaju da naiđe nekakav pastir poput babetine Ž.M. i povede svoje ovce na šišanje.....
toliko o narodu

Švicarska je iznimka u mnogo čemu pa tako i u referendumima i svaka im čast na tome. Evo i oni će uskoro imati isti ovakav referendum, tj. o istom pitanju Wink

Ovaj drugi dio posta nije vrijedan komentara.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2013. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni za razliku od tebe i tebi slicnih u zivotu nikakvu ulogu ne igra sto novinske agencije misle o referendumskom pitanju, u kakve copore nas neki novinar svrstava niti sto zagovaraju nasi vec toliko puta dokazani politicari, misljenje kreiram sam po vlastitoj savjesti i ne bojim se toga da me glasni pijuni svrstavaju u "zatucane, homofobe, klerofasiste, katolibane" i ostale sada popularne izraze "Internet aktivista"

ja tvrdim da je brak iskljucivo zajednica muskarca i zene te da istospolnim zajednicama posvajanja djece ne treba dozvoliti , sad prosipajte zuc i slavite svoju posebnost,pljujte po katolibanima i uljepsavajte nam dan Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.12.2013. 11:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tražimo referendum jesmo li za građansko ili crkveno društvo..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nevidljiva175
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.12.2013. 12:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
partwish
Offline
Ukupno postova: 516
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2013. 12:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tranquilize je napisao/la: ›
meni za razliku od tebe i tebi slicnih u zivotu nikakvu ulogu ne igra sto novinske agencije misle o referendumskom pitanju, u kakve copore nas neki novinar svrstava niti sto zagovaraju nasi vec toliko puta dokazani politicari, misljenje kreiram sam po vlastitoj savjesti i ne bojim se toga da me glasni pijuni svrstavaju u "zatucane, homofobe, klerofasiste, katolibane" i ostale sada popularne izraze "Internet aktivista"

ja tvrdim da je brak iskljucivo zajednica muskarca i zene te da istospolnim zajednicama posvajanja djece ne treba dozvoliti , sad prosipajte zuc i slavite svoju posebnost,pljujte po katolibanima i uljepsavajte nam dan Smile


U Hrvatskom obiteljskom zakonu stoji da je brak zajednica muškarca i žene i sada je potrošeno 50 milijuna kuna da bi napravili copy/paste toga u ustav. I opet nije napravljeno ništa, jer praktički je stavljen copyrights na riječ brak, jer i dalje nitko ne može zabraniti vladi da donese zakon o nekakvom istospolnom partnerstvu i da imaju sva prava kao i brak ili čak i veća. To je sav apsurd ovog referenduma.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2013. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako da ne govorim o katolibanima kada se je Crkva d.o.o direktno involvirala dajući pastvi naputke kako da glasaju...

_________________
...jebala ga općina...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2013. 12:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lega imaš kunu je napisao/la: ›
... kada se je Crkva d.o.o direktno involvirala dajući pastvi naputke kako da glasaju...

     Jednako kao i političari, pjevači, glumci, javne osobe, i svi oni koji misle da to jesu.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 2  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2013. 12:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

partwish je napisao/la: ›
mariox je napisao/la: ›


A to što je index sramotno stavi svastiku na hrvatsku zastavu( ili bilo koju) je kazneno djelo draga gospodo.


Pa zapravo nije! To uopće nije Hrvatska zastava jer fali ključan element, grb... Ovako je to trobojnica koja je kao i naša. Šahovnica u kukastom križu opet nije oskvrnjavanje državnih obilježja jer šahovnica nije službeno obilježje nego je grb. Ovi u indexu nisu glupavi kao što misliš... A svastiku ne koristi radi promicanja nacizma, nego da bi ukazao na njega i njegovu negativnost i osudio to, tako da zakonski oni nisu napravili ništa za što bi mogli odgovarati.

Ok, onda ću se ja ogrnuti nekakvom zastavom na kojoj je svastika i reći da želim upozoriti na opasnost nacizma koji je službeno poražen 1945.Prvi fotograf na ulici bi me uslikao, poslao nekom mediju i policija bi me privela na obavijesni razgovor veoma brzo.

Ako i ne mogu odgovarati, njihova poruka je veoma opasna jer proglasiti gotovo milijun ljudi nacistima jer imaju drugačije poimanje od braku od njih je u najmanju ruku zlonamjerno i graniči sa zdravim razumom.
Mislim da je jučer Index.hr izgubio tisuće i tisuće posjetitelja.

A evo i što je njihov furher Matija Kim Jong Il Babić napisao na svom fb profilu. Citat : " Kažu mi "gubi se" iz Hrvatske. Jao, ne pada mi na pamet. Ja planiram vama zagorčati život u Hrvatskoj. Znam da mislite da je to nemoguće. Vas govana je par milijuna, a ja sam samo jedan. Ali ja sam Matija Babić. Pripremite se na pakao. Ja sam tu da vas uništim."

Eto, i ako je riječ o sarkazmu, stvarno je previše.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2013. 12:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lega imaš kunu je napisao/la: ›
kako da ne govorim o katolibanima kada se je Crkva d.o.o direktno involvirala dajući pastvi naputke kako da glasaju...

partwish je napisao/la: ›
tranquilize je napisao/la: ›
meni za razliku od tebe i tebi slicnih u zivotu nikakvu ulogu ne igra sto novinske agencije misle o referendumskom pitanju, u kakve copore nas neki novinar svrstava niti sto zagovaraju nasi vec toliko puta dokazani politicari, misljenje kreiram sam po vlastitoj savjesti i ne bojim se toga da me glasni pijuni svrstavaju u "zatucane, homofobe, klerofasiste, katolibane" i ostale sada popularne izraze "Internet aktivista"

ja tvrdim da je brak iskljucivo zajednica muskarca i zene te da istospolnim zajednicama posvajanja djece ne treba dozvoliti , sad prosipajte zuc i slavite svoju posebnost,pljujte po katolibanima i uljepsavajte nam dan Smile


U Hrvatskom obiteljskom zakonu stoji da je brak zajednica muškarca i žene i sada je potrošeno 50 milijuna kuna da bi napravili copy/paste toga u ustav. I opet nije napravljeno ništa, jer praktički je stavljen copyrights na riječ brak, jer i dalje nitko ne može zabraniti vladi da donese zakon o nekakvom istospolnom partnerstvu i da imaju sva prava kao i brak ili čak i veća. To je sav apsurd ovog referenduma.

Čemu onda cijela halabuka i medijska agresija od strane protivnika referenduma(koja je samo proizvela kontraefekat) ? Ne, njihov cilj nije nekakvo registrirani partnerstvo već brak i posvajanje djece.

Ok , oni donesu zakon o partnerstvu i dođe nova vlast za dvije godine i taj zakon jednostavno promijeni. Dok Ustav nije tako lako mijenjati. Tu treba 2/3 većina što će teško netko dobiti kada se radi o ovakvom pitanju.


Zadnja promjena: mariox; 02.12.2013. 13:02; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: