Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gdje u Osijeku pojesti finu klopu? (restorani)

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.12.2011. 17:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
Bio u Novom Saloonu u ŠD Gradski vrt. Interijer ugodan, konobari brzi i uslužni, hrana sasvim OK, tako da ako netko želi, neka baci oko/uho/želudac Very Happy


bome...slažem se sa ovom konstantacijom, provjereno nekoliko puta i svaki put je bilo izvrsno...

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.12.2011. 8:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pohvale za Millenium u Portanovi.....za hranu i uslugu sve pohvale...a i dosta brzo bude gotovo....

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.12.2011. 9:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se. Pizza millenium je predobra, usluga na visokoj razini.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.12.2011. 15:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da, mogu se samo pridružiti pohvalama za milenuim, nadam se da ih neću ureć Mr. Green

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.12.2011. 14:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

andjusticeforall je napisao/la (Pogledaj post): ›
karaka...

Lijepo sam ti rekao da ne ideš tamo. K tome sam ti još spomenuo kako je šogi prošao, došavši kući, nakon večere u Karaci mu je pozlilo, otišao je na toalet, u istom pao i glavom ispogađo sve što se pogoditi moglo. Jedva ostao živ, sa trajnim posljedicama... Mimo toga, jednom drugom prilikom im je vraćeno jelo, u istom tom re


Interesentan je taj feomen Karake. Meni je naprosto neobjašniva posvemašnja fascinacija pečenjarnicom na benzinskoj pumpi. Pri tome uopće nije problem što se restoran nalazi u sklopu benzinske pumpe, obzirom da je njegov interijer više nego pristojan, nego je problem u lošoj kvaliteti hrane i usluge. Ta lokacija je zapravo i najveća Karakina prednost. Nebrojeno puta sam izjavio 'ovo mi je zadnji puta da dolazim u Karaku' i svejedno opet dolazim. Zašto. Na primjer zato što me nazovu poslovni partneri i kažu ' bit ću za 10 minuta u Karaki, ajd' naleti na ručak'. To se posebice odnosi na kolege koje nisu iz Osijeka, a za Karaku su hvala bogu svi čuli, blizu im je obilaznica i za čas mogu šmugnuti bez pretjeranog maltretiranja s osječkim semaforima.
No vratimo se na ono najvažnije, a to je hrana. Moram primjeriti da mi je prije godinu, dvije hrana u Karaki bila kudikamo bolja.
Ovih predblagdanskih dana sam imao prigodu čak tri puta objedovati u Karaki i bio sam nemalo razočaran. Moram naglasiti da je sva tri puta Karaka bila doslovno krcata tako da smo jednom čak i morali pričekati stol nekoliko minuta. Prvi puta sam jeo iskoštenu piletinu s roštilja koja je bila za moj ukus presuha i predrvenasta da bi dobila prolaznu ocjenu. Drugi puta sam naručio tjesteninu s curry piletinom koja je bila korektna, jedino je umak bio mrvicu premastan i pretežak, no to ne umanjuje solidnu ocjenu. Treći puta je bila prava katastrofa. Za predjelo sam pojeo dnevnu juhu od brokule koja je, na moje i na zaprepaštenje mojih kolega, bila napravljena iz vrećice. Dobro znam razliku između juhe od brokule iz vrećice i one domaće obzirom da ju nerijetko i sam spravljam kod kuće. Za glavno jelo sam naručio biftek u umaku od zelenog papra. Umak je bio jedina svijetla točka cijelog objeda obzirom da je biftek bio pripravljen totalno amaterski. Iznutra jest bio sočan, no ne i adekvatno začinjen, a izvana je bio toliko prepečen da se stvorila pokorica. Vjerojatno je pečen na prejakoj vatri (temperaturi). K tome je pokorica je imala okus po svim mogućim ostacima s roštilja. Definitivno ću svoje buduće gurmanske doživljaje u Karaki (ako ih uopće bude i bilo) ograničiti isključivo na tjestenine što najtoplije preporučam i ostalima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.12.2011. 14:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Very Happy osijek031.com smile


Zadnja promjena: PEGY; 29.12.2011. 15:01; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.12.2011. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

karaka je bila ok dok je bila stalna ekipa (konobari kuhari)......e onda se ta ekipa razišla i sve je otišlo u penis.....

no dobro....ako se vec bira restoran po pristupacnosti....onda svakako treba spomenuti novi saloon....u dvorani gradski vrt....jer osim pristupacnosti....stvarno imaju odlicnu klopu...iz vlastitog iskustva mogu reći da nikad nisam naišao niti na jednu primjedbu....od klope...koja je bogata, ukusna...pa sve do ljubaznog osoblja i ugodnog ambijenta.....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.12.2011. 15:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Restoran Green (prenočište Fitea) u Srijemskoj kod kružnog toka na Divaltovoj.
Ne treba ti ni auto, tramvajska stanica 30 m dalje....
tel. 508-508
http://www.fitea.hr/restoran.php

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
keka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 183
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.12.2011. 15:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lumier ^^

_________________
“There is no harm in doubt and skepticism, for it is through these that new discoveries are made.”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
66SAN
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.01.2012. 15:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jako sam se iznenadio kad mi je gospodin iz dnevne ponude jela predložio perket od piletine u Catering Osijek...
Obzirom da mi je već dosta jela tipa pizza, hamburger, ... fino i ima okus po domaćem samo što(oprosti mama i oprosti ženo)je puno ukusnije. Mmmmm mora se probati

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
66SAN
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.01.2012. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

66SAN je napisao/la: ›
Jako sam se iznenadio kad mi je gospodin iz dnevne ponude jela predložio perket od piletine u Catering Osijek...
Obzirom da mi je već dosta jela tipa pizza, hamburger, ... fino i ima okus po domaćem samo što(oprosti mama i oprosti ženo)je puno ukusnije. Mmmmm mora se probati
Catering Osijek

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ana031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 46
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.01.2012. 15:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Preporučujem Karaku.

_________________
Carpe Diem - Seize the Day!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.01.2012. 20:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zna li netko radi li još restoran Muller u tvrđi ? Zovem ih već danima na telefon nitko se ne javlja, prolazila danas tamo svijetla ugašena iako nigdje ne piše da je zatvoren... osijek031.com smile

_________________
Um caruje, a Dundo Maroje! Mr. Green
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2012. 6:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trauma_os je napisao/la (Pogledaj post): › Zna li netko radi li još restoran Muller u tvrđi ? Zovem ih već danima na telefon nitko se ne javlja, prolazila danas tamo svijetla ugašena iako nigdje ne piše da je zatvoren... osijek031.com smile

Ne radi. Ako je točno ono što sam čuo, problem je u nekoj papirologiji oko vlasništva te u cijeni najma. Navodno namjeravaju ponovo otvoriti restoran, ali kad će to biti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mrki_co
Offline
Ukupno postova: 27
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.03.2012. 16:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poštovanje!

Trebao bi informaciju gdje se može dobro najesti a da ne košta puno, i da nije restoran za direktore.
Imam u planu doći u nedjelju na sajam koji je na pampasu. Gledam restoran Bendek nije loš, što se tiće cijene ali je na drugoj strani grada.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: