Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gdje u Osijeku pojesti finu klopu? (restorani)

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
empetri
Offline
Avatar

Ukupno postova: 656
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2011. 21:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cijene nisu ništa značajnije drugačije od ostalih restorana te kategorije, ali kvaliteta i usluga su, po meni, fantastične :O

Klopa je genijana, od juha, preko pizze do mesine i ribe.

_________________
--
Finding beauty in the dissonance.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zec965
Offline
Avatar

Ukupno postova: 70
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.01.2011. 16:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Crazy Man je napisao/la (Pogledaj post): ›
lady_di je napisao/la: ›
Kakve su cijene u Bischoffu?


mene isto zanima... ako je netko voljan odgovorit... npr, večera za dvije osobe cca..



ovisi što želiš jesti.

žena i ja smo tamo jeli mesnu platu za dvije osobe=149,00kn

svatko dobije kotlet, pljeskavicu, kobasicu, čevape, ražnjiće, bečki odrezak,

komad slanine, pommes frites, đuveč riža, luk i ajvar.

vrhunski spremljeno, nismo mogli ni pojesti sve.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2011. 10:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

karaka...

kako sam ih nahvalio prije dosta vremena, red je da ih sada i pokudim. nazovem u subotu i rezerviram stol za jučer. u trenutku kad smo stigli, karaka je još gotovo prazna, a oni nas pokušavaju smjestiti za stol gdje je odmah iza jedne stolice ona peć i ima milijun stupnjeva, a u drugu stolicu se uopće ne može sjesti jer nema dovoljno mjesta. uspjevamo dobiti drugi stol. na stolu stoji "valentinovo menu". ok, preletimo menu, jela su interesanta, ali normalno zamolim konobaricu da nam da standardni menu. u to ulijeće konobar koji se dere pred nama (!?) kako ona to nama ne smije davati i nama totalno neljubazno pojašnjava kako imaju milijun rezervacija i kako mogu poslužiti sao jedan od tri ponuđena menija. mislim si dobro, ali mogli ste to reći prilikom rezervacije! klopa načelno pristojna, iako pothlađena, zbog čega je jedan par do nas ustao od stola i otišao. uz jelo naručujemo ponuđeno vino s menija. na kraju u računu stoji da pola litre vina košta 40 kuna, a ne 30 koliko piše na meniju. zovem konobara i ukažem mu na to, a on meni kao objašnjava kako mi je poslužio kutjevačku, a ne feričanačku graševinu. na moju opasku kako je moguće da mi je vino poslužio mimo menija na svoju ruku, a nismo mogli uzeti jelo po narudžbi, već samo ponuđeno, ostao sam bez odgovora. da ne govorim kako su se vrli konobar i njegov pajdo cijelo vrijeme nešto šegečili, zajebavali i galimili odmah do našeg stola. to je bilo toliko neugodno da sam s curom za cijelu večeru progovorio svega par rečenica. na izlazu vidim da smo još imali i sreće, karaka se u međuvremenu napunila i izgledala ko jebena vojna kantina. unutr sedam milijuna ljudi, sjede svi gotovo jedni na drugima, od bilo kakve intime i privatnosti ni slova. gospodo draga, vidjeli ste me sada i nikad više! volio bih samo da se javi još netko tko je jučer imao slična iskustva, da ne ispadne kako neutemeljeno serem.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Prometnik
Offline
Ukupno postova: 20
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.02.2011. 11:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uključujem se u raspravu ali sa kontra dojmovima.
Na preporuku kolege sa posla išao sam sa svojom gospođom u Bendek gdje su također imali Valentinovske menije koji su bili odlični - dva menija, boca vina i boca mineralne - 200 kn.
Oko 18h bilo je nekih 20-30 ljudi, sasvim OK.

Kćerka kaže da je sa dečkom bila u hotelu Osijek, ali da baš nije bila zadovoljna sa ponudom - dobra hrana, ali loš odabir menija i loša živa glazba.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
andjusticeforall
Offline
Avatar

Ukupno postova: 214
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2011. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
karaka...

kako sam ih nahvalio prije dosta vremena, red je da ih sada i pokudim. nazovem u subotu i rezerviram stol za jučer. u trenutku kad smo stigli, karaka je još gotovo prazna, a oni nas pokušavaju smjestiti za stol gdje je odmah iza jedne stolice ona peć i ima milijun stupnjeva, a u drugu stolicu se uopće ne može sjesti jer nema dovoljno mjesta. uspjevamo dobiti drugi stol. na stolu stoji "valentinovo menu". ok, preletimo menu, jela su interesanta, ali normalno zamolim konobaricu da nam da standardni menu. u to ulijeće konobar koji se dere pred nama (!?) kako ona to nama ne smije davati i nama totalno neljubazno pojašnjava kako imaju milijun rezervacija i kako mogu poslužiti sao jedan od tri ponuđena menija. mislim si dobro, ali mogli ste to reći prilikom rezervacije! klopa načelno pristojna, iako pothlađena, zbog čega je jedan par do nas ustao od stola i otišao. uz jelo naručujemo ponuđeno vino s menija. na kraju u računu stoji da pola litre vina košta 40 kuna, a ne 30 koliko piše na meniju. zovem konobara i ukažem mu na to, a on meni kao objašnjava kako mi je poslužio kutjevačku, a ne feričanačku graševinu. na moju opasku kako je moguće da mi je vino poslužio mimo menija na svoju ruku, a nismo mogli uzeti jelo po narudžbi, već samo ponuđeno, ostao sam bez odgovora. da ne govorim kako su se vrli konobar i njegov pajdo cijelo vrijeme nešto šegečili, zajebavali i galimili odmah do našeg stola. to je bilo toliko neugodno da sam s curom za cijelu večeru progovorio svega par rečenica. na izlazu vidim da smo još imali i sreće, karaka se u međuvremenu napunila i izgledala ko jebena vojna kantina. unutr sedam milijuna ljudi, sjede svi gotovo jedni na drugima, od bilo kakve intime i privatnosti ni slova. gospodo draga, vidjeli ste me sada i nikad više! volio bih samo da se javi još netko tko je jučer imao slična iskustva, da ne ispadne kako neutemeljeno serem.


Lijepo sam ti rekao da ne ideš tamo. K tome sam ti još spomenuo kako je šogi prošao, došavši kući, nakon večere u Karaci mu je pozlilo, otišao je na toalet, u istom pao i glavom ispogađo sve što se pogoditi moglo. Jedva ostao živ, sa trajnim posljedicama... Mimo toga, jednom drugom prilikom im je vraćeno jelo, u istom tom restoranu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beziljy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 367
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.02.2011. 13:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo, a šta ti očekuješ od "restorana" u benzinskoj stanici? Wink
Meni neshvatljivo da ljudi tam idu i na poslovne ručkove. Strava!!!

_________________
Ignorance is bliss!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.02.2011. 14:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gdje je karaka?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.02.2011. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
gdje je karaka?


Zadnji puta kad sam bila je bila prekoputa OMV benze na sjenjaku.

_________________
Um caruje, a Dundo Maroje! Mr. Green
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.02.2011. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la: ›
onaj restorančić u mađarskoj retfali... sa štrosike desno kod one male benzinske i onda 200-tinjak metara dalje s desne strane... ne izgleda ekskluzivno, ali je klopa odlična.


Kod Varge.


Zna li netko radi li ovo još ?

_________________
Um caruje, a Dundo Maroje! Mr. Green
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.08.2011. 18:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čula sam za indijski fast food restoran Himalaya (DG). Ima li netko iskustva (izbor hrane i cijene)?

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonjara
Offline
Avatar

Ukupno postova: 161
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.08.2011. 18:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trauma_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
8 je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la: ›
onaj restorančić u mađarskoj retfali... sa štrosike desno kod one male benzinske i onda 200-tinjak metara dalje s desne strane... ne izgleda ekskluzivno, ali je klopa odlična.


Kod Varge.


Zna li netko radi li ovo još ?


Naravno, meni su tamo zakon pileći batkovi i zapečeni grah!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catering Osijek
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2011. 11:57 
Naslov:  Re: Gdje u Osijeku pojesti finu klopu? (restorani)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljep pozdrav svima,

pozivam Vas da isprobate novu pizzu u Osijeku, kao i najveći hamburger u gradu. Nudimo Vam i grill na uglju te domaća kuhana jela. Mi smo Catering Osijek, telefon 359-555, a možete nas naći i na facebooku (gdje možete vidjeti i jelovnik) pod imenom Cat Ering Osijek. Probajte nećemo Vas razočarati. Very Happy

Catering Osijek

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
d_grassa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 239
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2011. 17:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Plavi Podrum.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.12.2011. 15:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

.. I tako, unatoč jednom lošem iskustvu u Bonusu i zahvaljujući gužvi u dva restorana, odlučih prijateljicu odvesti u najbliži restoran koji nam je bio na putu - Bonus. U nadi da me Bonus neće obrukati pred legicom koja nije iz Osijeka, odlučile smo sjesti za jedini prazan stol koji je bio, odmah uz šank. Pregledala jelovnik i obje naručile isto - pileći ražnjići (prilog somun i krumpir) i miješana salata. Jelo je stiglo brzo unatoč velikoj gužvi - odmah mi je bilo lakše. Prva stiže salata, pa smo se odlučile začiniti ju dok jelo ne dođe. Taman kad sam se opustila - eto nepozvanih gostiju u obliku mrava! Doza sa octom u kojemu plivaju mravi! U tom trenutku donosi konobar ostatak klope, a ja se odlučih pravit grbava barem neko vrijeme jer nisam mogla vjerovat da su to stvarno mravi. Napola site, bacile smo se na jelo. Somun apsolutno bez boje, okusa i mirisa. Potpuno bijela i žilava pojava na tanjuru! Piletina je vatru vidjela kao što sam i ja vidjela Jetija. Rezime - nikad, al nikad više u Bonus.

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.12.2011. 16:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bio u Novom Saloonu u ŠD Gradski vrt. Interijer ugodan, konobari brzi i uslužni, hrana sasvim OK, tako da ako netko želi, neka baci oko/uho/želudac Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: