Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[VIDEO] Anketa: Hoćete li izaći na referendum o braku i kako ćete se izjasniti?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Jošava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 482
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2013. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
Jošava je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
Jošava je napisao/la (Pogledaj post): › ... ali baš zato trebamo izbjegavati stvaranje umjetnih homoseksualaca.


Shocked

zbilja ?

reci da se salis ? reci molim te da je ovo neuspjeli sarkazam ... jer ne zelim vjerovati da postoje tako glupi ljudi koji mogu izreci ovakvu tvrdnju.


Što hoćeš time reći da sam samo ja glup ili da su glupi svi znanstvenici koji se bave ovom problematikom u grani koja se inače naziva psihologijom?

Oni koji proučavaju pojavu homoseksualnosti medju zatvorenicima, medju vojnicima i mnogim drugim situacijama složni su da okruženje u kojem se osobe nađu može dovesti do promjene seksualne orjentacije. Homoseksualnost po mnogima nije samo stvar izbora kako se inače želi prikazati, niti su svi homoseksualni rođeni s tom anomalijom (tzv. transeksualnost), već naprotiv je većinom rezultat utjecaja raznih vanjskih faktora.

Evo psychology+of+homosexuality obrazuj se prije nego kreneš s dijeljenjem epiteta.

Sasvim je jasno da takvo protuprirodno ponašanje ne treba poticati, već tim osobama treba na druge načine pomoći.


dakle, treba zabraniti sjemenista ?


Ne, već ukinuti celibat u katoličkoj crkvi pa će takvih pojavnosti sigurno biti manje.

Ovim potezom bi i sama Crkva stekla puno jače uporište u borbi protiv homoseksualizma jer bi svojim primjerom promicali normalno prirodno ponašanje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2013. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jošava je napisao/la (Pogledaj post): ›
aardvark je napisao/la (Pogledaj post): ›
Rošava je napisao/la: ›
..trebamo izbjegavati stvaranje umjetnih homoseksualaca.

Jer to je znanstveno dokazano kao moguće. Na primjer, nakon što su izjednačili prava crnaca i bijelaca u Americi, u bijelim obiteljima su se spontano počela rađat crna djeca.


Kao što su se u bivšoj dravi u miješanim brakovima počeli rađati mali yugosloveni.

zanimljivo da su baš oni danas najglasniji zagovornici i promicatelji prava istospolnih zajednica.
Razlozi mogu biti dvojaki, ali ne ću dalje širit raspravu. Mr. Green

Zbogom!

Ti isti u bivšoj nam državi nisu bili tako hrabri jer bi ih drug Tito poslao na Goli otok da malo tucaju kamen.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.11.2013. 15:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jošava je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
Jošava je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
Jošava je napisao/la (Pogledaj post): › ... ali baš zato trebamo izbjegavati stvaranje umjetnih homoseksualaca.


Shocked

zbilja ?

reci da se salis ? reci molim te da je ovo neuspjeli sarkazam ... jer ne zelim vjerovati da postoje tako glupi ljudi koji mogu izreci ovakvu tvrdnju.


Što hoćeš time reći da sam samo ja glup ili da su glupi svi znanstvenici koji se bave ovom problematikom u grani koja se inače naziva psihologijom?

Oni koji proučavaju pojavu homoseksualnosti medju zatvorenicima, medju vojnicima i mnogim drugim situacijama složni su da okruženje u kojem se osobe nađu može dovesti do promjene seksualne orjentacije. Homoseksualnost po mnogima nije samo stvar izbora kako se inače želi prikazati, niti su svi homoseksualni rođeni s tom anomalijom (tzv. transeksualnost), već naprotiv je većinom rezultat utjecaja raznih vanjskih faktora.

Evo psychology+of+homosexuality obrazuj se prije nego kreneš s dijeljenjem epiteta.

Sasvim je jasno da takvo protuprirodno ponašanje ne treba poticati, već tim osobama treba na druge načine pomoći.


dakle, treba zabraniti sjemenista ?


Ne, već ukinuti celibat u katoličkoj crkvi pa će takvih pojavnosti sigurno biti manje.

Ovim potezom bi i sama Crkva stekla puno jače uporište u borbi protiv homoseksualizma jer bi svojim primjerom promicali normalno prirodno ponašanje.


Borba protiv homoseksualizma? Pričaš kao da se radi o kriminalcima ili nacistima?
Koje je to normalno prirodno ponašanje? Čije ti ponašanje smatraš normalnim i kako znaš da baš ti nisi nenormalan u toj cijeloj priči?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.11.2013. 16:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...izaći ću na referendum i izjasniti se protiv...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jošava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 482
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2013. 17:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RoadToNowhere je napisao/la (Pogledaj post): ›

Borba protiv homoseksualizma? Pričaš kao da se radi o kriminalcima ili nacistima?
Koje je to normalno prirodno ponašanje? Čije ti ponašanje smatraš normalnim i kako znaš da baš ti nisi nenormalan u toj cijeloj priči?


Sasvim je nebitno što o svemu misli moja malenkost. Struka ima glavnu riječ pa ako ona kaže da je homoseksualizam anomalija od uobičajenog ponašanja kojemu razlozi mogu biti različiti, tko si ti da tvrdiš suprotno?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2013. 18:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Oni koji proučavaju pojavu homoseksualnosti medju zatvorenicima, medju vojnicima i mnogim drugim situacijama složni su da okruženje u kojem se osobe nađu može dovesti do promjene seksualne orjentacije."
isto tako se veli da je to samo privremena devijacija u ponašanju.po izlasku iz zadate sredine opet postaju heterosexualne osobe ako nisu homosexualni po prirodi.
isto tako veliš da struka ima glavnu riječ a i medju njima ima neslaganja, zavisi koliko je tk okonzervativan ili što već, pa kome onda od struke vjerovati?
a forum je ovdje da se iznese vlastiti stav tako da je tvoje mišljenje bitno...skrivanjem iza tudjeg mišljena skrivamo svoju nemogućnost donošenja vlastitih zaključaka?

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.11.2013. 18:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jošava je napisao/la (Pogledaj post): ›
RoadToNowhere je napisao/la (Pogledaj post): ›

Borba protiv homoseksualizma? Pričaš kao da se radi o kriminalcima ili nacistima?
Koje je to normalno prirodno ponašanje? Čije ti ponašanje smatraš normalnim i kako znaš da baš ti nisi nenormalan u toj cijeloj priči?


Sasvim je nebitno što o svemu misli moja malenkost. Struka ima glavnu riječ pa ako ona kaže da je homoseksualizam anomalija od uobičajenog ponašanja kojemu razlozi mogu biti različiti, tko si ti da tvrdiš suprotno?


Koja struka? Svako tko je proučavao homoseksualnost je iznio o tome svoju teoriju.. i čija je onda teorija istinitija i čija je 'najistinitija'? Uostalom vidi, homoseksualnost postoji kod svih životinjskih vrsta, kod kojih ne postoje društveni utjecaji niti gay okolina i išta tome slično. Iz toga proizlazi da to nije društvena devijacija, već da je jednostavno nastalo to tako, i da nije nikakav poremećaj pošto se očituje samo kroz seksualnu orijentaciju. Isto tako, nije pojava 21. stoljeća, jer postoji od antike (Sapfina ženska škola), onda jedan od najpoznatijih osvajača Aleksandar Veliki...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jošava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 482
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2013. 19:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la (Pogledaj post): › "Oni koji proučavaju pojavu homoseksualnosti medju zatvorenicima, medju vojnicima i mnogim drugim situacijama složni su da okruženje u kojem se osobe nađu može dovesti do promjene seksualne orjentacije."
isto tako se veli da je to samo privremena devijacija u ponašanju.po izlasku iz zadate sredine opet postaju heterosexualne osobe ako nisu homosexualni po prirodi.
isto tako veliš da struka ima glavnu riječ a i medju njima ima neslaganja, zavisi koliko je tk okonzervativan ili što već, pa kome onda od struke vjerovati?
a forum je ovdje da se iznese vlastiti stav tako da je tvoje mišljenje bitno...skrivanjem iza tudjeg mišljena skrivamo svoju nemogućnost donošenja vlastitih zaključaka?


S obzirom da je ovdje dijeljenje raznih epiteta i etiketa ustaljena praksa, i s obzirom da se osobe suprotnog mišljenja od orijentacije ovog portala ekspresno kažnjava, morao sam se ograditi.
Inače nemam ništa protiv takvih osoba ukoliko svoje seksualne sklonosti upražnjavaju u svoja četiri zida, ali imam kad isti svoje ponašanje pokušavaju nametati drugima kao prirodno, normalno ( ma što to značilo). No njih još i mogu razumjeti, ali ne i normalne heteroseksualne osobe koje u tome ne vide ništa problematično čak ni kada dva muška žele odgajati vlastito dijete.
Ovaj referendum je upravo stoga da spriječi ovakve situacije i zato sam ZA.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jošava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 482
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2013. 20:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RoadToNowhere je napisao/la (Pogledaj post): ›
Jošava je napisao/la (Pogledaj post): ›
RoadToNowhere je napisao/la (Pogledaj post): ›

Borba protiv homoseksualizma? Pričaš kao da se radi o kriminalcima ili nacistima?
Koje je to normalno prirodno ponašanje? Čije ti ponašanje smatraš normalnim i kako znaš da baš ti nisi nenormalan u toj cijeloj priči?


Sasvim je nebitno što o svemu misli moja malenkost. Struka ima glavnu riječ pa ako ona kaže da je homoseksualizam anomalija od uobičajenog ponašanja kojemu razlozi mogu biti različiti, tko si ti da tvrdiš suprotno?


Koja struka? Svako tko je proučavao homoseksualnost je iznio o tome svoju teoriju.. i čija je onda teorija istinitija i čija je 'najistinitija'? Uostalom vidi, homoseksualnost postoji kod svih životinjskih vrsta, kod kojih ne postoje društveni utjecaji niti gay okolina i išta tome slično. Iz toga proizlazi da to nije društvena devijacija, već da je jednostavno nastalo to tako, i da nije nikakav poremećaj pošto se očituje samo kroz seksualnu orijentaciju. Isto tako, nije pojava 21. stoljeća, jer postoji od antike (Sapfina ženska škola), onda jedan od najpoznatijih osvajača Aleksandar Veliki...


Kako nije poremećaj odn. anomalija kad je prema istraživanjima zastupljenost homoseksualnih u ljudskoj populaciji izmedju 2 - 13%. Da je to normalna pojava tada bi broj homoseksualnih bio približno jednak broju heteroseksualnih.
Zamisli što bi bilo da je majka prioroda odnos muškorođenih i ženskorođenih stavila u taj omjer pa da je na svijetu tek svaka deseta osoba rođena kao žena, odnosno muškarac?
Zagovornici homoseksualnosti koji taj poremećaj žele opravdati postojanjem od pamtivijeka ili da postoji i kod brojnih životinjskih vrsta zaboravljaju na te "sitne" statističke detalje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aardvark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2013. 21:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dumbass je napisao/la (Pogledaj post): › Kako nije poremećaj odn. anomalija kad je prema istraživanjima zastupljenost homoseksualnih u ljudskoj populaciji izmedju 2 - 13%. Da je to normalna pojava tada bi broj homoseksualnih bio približno jednak broju heteroseksualnih.

Podjela crno-bijelo ne funkcionira u prirodi, pa ni u slučaju spolnosti. Kužiš, to ko da ja sad moram tebe svrstat u 'pametne' ili 'glupe'.. Takve podjele su proizvoljne.
E viš, tako nisu ni svi samodeklarirani homoseksualci potpuno nesposobni za seks sa suprotnim spolom, pa su mogli prenijet svoje gene dalje. Postoje i druge teorije o mogućoj koristi za zajednicu jedinki, ali čemu sve to kad si ti odlučio ostat zadrt.
Pa ostani.
Možda Hrvatska za ovaj tip jednakosti još nije spremna.. Nema veze, to je neumitno. Čisti fer plej.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ushiurac
Offline
Ukupno postova: 61
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.11.2013. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zašto misliš da bi mi oni mogli pomoći?
mariox je napisao/la: ›
ushiurac je napisao/la: ›
Imam psa kujicu već dvije godine i jako se volimo i htio bi stupiti s njom u bračnu zajednicu i ne mogu zamislite!!!Nijedan matičar nas neće vjenčati,probao sam već na sve strane ne vidim šta je tu nenormalno.Imam podršku od svih ljudi do kojih mi je stalo,i neću odustati žalit ću se ja svima vidjet ćete vi zlobnici..

Kontaktiraj Vesnu Pusić i njenog brata Zorana također Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2013. 23:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

" S obzirom da je ovdje dijeljenje raznih epiteta i etiketa ustaljena praksa, i s obzirom da se osobe suprotnog mišljenja od orijentacije ovog portala ekspresno kažnjava,.."
navikneš se na to Smile
i portal nema neku orijentaciju....bar ju ja nisam dokučio.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2013. 8:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Izaći ću, i glasovat ću da se umirovljenici i socijala mogu hraniti na X-sicu.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.11.2013. 16:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
Izaći ću, i glasovat ću da se umirovljenici i socijala mogu hraniti na X-sicu.

Organiziraj referendum i ja ti odmah potpisujem ZA.

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2013. 16:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
Izaći ću, i glasovat ću da se umirovljenici i socijala mogu hraniti na X-sicu.

što, ti nisi vidio da je prehrana i preko x-ice poskupila

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: