Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nogomet, Osijek, Dinamo, Kohorta, BBB, navijanje...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.12.2006. 18:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bo je napisao/la (Pogledaj post): › 11etica ti je Barišić. Pogledaj na snimci jer je on došao do baklje i bacio ju na stazu.


E a kako se to čita? Jedanajstetica ili jedanajstica ili jedanajestetica.

A osim toga stvarno si nodokazan pa nisu baklje bačene s terena nego s Istoka, zašto ne priznate da ste štetočne kojima je cilj uništiti sve što nije njihovo i na taj način ostaviti svoj potpis.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bo
Offline
Ukupno postova: 41
Lokacija: Osijek-Amsterdam
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2006. 19:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
Bo je napisao/la (Pogledaj post): › 11etica ti je Barišić. Pogledaj na snimci jer je on došao do baklje i bacio ju na stazu.


E a kako se to čita? Jedanajstetica ili jedanajstica ili jedanajestetica.

A osim toga stvarno si nodokazan pa nisu baklje bačene s terena nego s Istoka, zašto ne priznate da ste štetočne kojima je cilj uništiti sve što nije njihovo i na taj način ostaviti svoj potpis.


Zato što nikome nije cilj raditi tako šta. Gledaj ovako, prije nekog vremena baklje su bile dozvoljene na stadionima, a u nekim državama razvijenijim od Hrvatske su još dozvoljene i sve je bilo i krasno je. Baklje su se palile pravila se jebena koreografija izgledalo je sve divno i krasno oku ugodno i nisu baklje letile u teren. Ali šta se onda događa? Zapada država u sranja i trebaju nekog u koga će mediji uperiti kamere da budu u centru da se oči maknu sa važnijih stvari i proglašavaju razne zakone koji navijačima oduzimaju osnovna ljudska prava, neovisno o tome jesu došli samo gledat tekmu, navijat, provest se il potuć se. Zabranjuju se baklje i dolazi do toga da se u inat sada baklje bacaju u teren da se rade prekidi i da ljudi vide da je još gore ustvari nego kad su bile dozvoljene. Ali mediji i policija opet okrenu stvari tako i naprave od svih navijača huligane, propalice i ne znam ti ja što. Nije ti sve onako kako mediji prikazuju. Vidio bi da su baklje opet legalne na stadionima bilo bi predivno na utakmicama vidjeti tako lijepo navijanje i izgled tribine i baklje bi ostajale na tribini.

_________________
Worker's struggle that inspires men to stand up for their rights
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hrca_16
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.12.2006. 20:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ohohohoh ja sam ratko koji svira kratko

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.12.2006. 21:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobro Bo jel tebi stvarno neko treba reći da posjetiš defektologa ili ćeš to sam shvatiti.
Ako je nešto zabranjeno onda je to s razlogom zabranjeno. Zbog ponašanja tebe i tebi sličnih koji pronalaze ovakva jadna opravdanja za destrukciju javnog i privatnog dobra. Istinski navijači koji dolaze gledat ovu jadu od NK Osijeka i nadaju se čudu da će se na Gradskom vrtu ipak vidjeti 2-3 nogometne akcije, radije se sklanjaju na sjevernu stranu Istoka ili (bljak) Zapad, kako ih nekolicina delikvenata ne bi ozlijedila svojim nazovi navijanjem koje u većini zapadnih zemalja nije dozvoljeno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hrca_16
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.12.2006. 22:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la (Pogledaj post): › Dobro Bo jel tebi stvarno neko treba reći da posjetiš defektologa ili ćeš to sam shvatiti.
Ako je nešto zabranjeno onda je to s razlogom zabranjeno. Zbog ponašanja tebe i tebi sličnih koji pronalaze ovakva jadna opravdanja za destrukciju javnog i privatnog dobra. Istinski navijači koji dolaze gledat ovu jadu od NK Osijeka i nadaju se čudu da će se na Gradskom vrtu ipak vidjeti 2-3 nogometne akcije, radije se sklanjaju na sjevernu stranu Istoka ili (bljak) Zapad, kako ih nekolicina delikvenata ne bi ozlijedila svojim nazovi navijanjem koje u većini zapadnih zemalja nije dozvoljeno.

oh boze ma eo aplauz za tebe,sad ce te bo grdit kad procita

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bo
Offline
Ukupno postova: 41
Lokacija: Osijek-Amsterdam
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2006. 22:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
Dobro Bo jel tebi stvarno neko treba reći da posjetiš defektologa ili ćeš to sam shvatiti.
Ako je nešto zabranjeno onda je to s razlogom zabranjeno. Zbog ponašanja tebe i tebi sličnih koji pronalaze ovakva jadna opravdanja za destrukciju javnog i privatnog dobra. Istinski navijači koji dolaze gledat ovu jadu od NK Osijeka i nadaju se čudu da će se na Gradskom vrtu ipak vidjeti 2-3 nogometne akcije, radije se sklanjaju na sjevernu stranu Istoka ili (bljak) Zapad, kako ih nekolicina delikvenata ne bi ozlijedila svojim nazovi navijanjem koje u većini zapadnih zemalja nije dozvoljeno.

Ajde mi reci molim te taj razlog dragi pametni čovječe. Zašto su zabranjene? Jel neko ikad umro od toga? Joj joj. U većini zapadnih zemalja su dozvoljene inače. očito tebi treba defektolog jer ti samo tražiš neki razlog da možeš pljuvati. Da ti čovjek nešta nacrta i prezentira ti bi i dalje po svome. I to samo zato što si primitivan. Jbg koliko god ogorčen bio ne možeš toliko bit zadrt i pljuvat po meni jer imam drugačije interese u životu. Ja ne želim nikoga vrijeđati ali doveo si me do toga jer ne želim da mene drugi vrjeđaju na osnovu svoje totalne neupućenosti. I ja nijednom nisam spomenuo sebe u sudjelovanju u bacanju tih baklji u teren. Po ćemu si ti zaključio da sam bacao? Čisto si to silno htio da se možeš svađat i pljuvati?

_________________
Worker's struggle that inspires men to stand up for their rights
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tomo
Offline
Ukupno postova: 50
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.12.2006. 23:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako dolaziš na istoka svjestan si rizika!Nikada se nije ljude gađalo bakljama pa ne vidim razlog za tvoj strah!Staneš 15 metara lijevo i gledaš na miru!Eto nadam se da će kroz koju godinu ako se bude gradio novi stadion Kohorta dobiti svoju tribinu i da neće "maltretirati" ljude poput tebe pa ćete moći doći sa ženom i djecom i vikat DEFENCE DEFENCE dok budete uživali u ispijanju coca-cole i jedenju hamburgera iz MC donaldsa!
I kad se toliko kužiš reci mi 1 (JEDAN) primjer kada je netko nastradao na stadionu od baklje!Samo JEDAN!!!Zanimljivo kako baklje nisu nikom smetale godina a sad su problem No 1!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2006. 23:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koji će nam kurac još jedan stadion, šta će mančester igrat u osijeku? ova je bijeda od kluba za igrat s LIO-m i Elektrom, a to neće gledat dvajes-trijes iljada ljudi...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bo
Offline
Ukupno postova: 41
Lokacija: Osijek-Amsterdam
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2006. 23:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
koji će nam kurac još jedan stadion, šta će mančester igrat u osijeku? ova je bijeda od kluba za igrat s LIO-m i Elektrom, a to neće gledat dvajes-trijes iljada ljudi...


Stadion će se graditi samo u slučaju evra dvjeiljadedvanaeste. Ja sam za da se pare za stadion daju nekom pametnom ko ce dovest klub u red. Al ima li takvih?!

_________________
Worker's struggle that inspires men to stand up for their rights
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tomo
Offline
Ukupno postova: 50
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.12.2006. 23:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rekoh ako se bude gradilo, a to znači isključivo dobijanje EURA jer bez toga nema smisla!Ali kao što Bo kaže to je SF!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Prdonja
Offline
Ukupno postova: 12
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2006. 16:40 
Naslov:  Re: Nogomet, Osijek, Dinamo, Kohorta, BBB, navijanje...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prva baklja u Osijeku je zapaljena je negdje 1987. godine. Ne sjećam se da je netko u tih 20 godina ozlijeđen od baklje. Bakljada samo podigne atmosferu na stadionu što i ti "Debeli" znaš ali se praviš muto. Da je bakljada dozvoljena, ljudi bi se rasporedili na tribini, zapalili baklje i kad izgore bacili ih na beton. Ovako se pale bezveze, na brzinu, bacaju se što prije a sve to naravno donosi neusporedivo veći rizik nego da su baklje dozvoljene.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2006. 16:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hehe, nije istina prvi put mi je spaljeno tjeme od lege koji je vitlao bengalkom iznad mene, mislim da je to bilo negdje oko kupa 2000, a drugi put mi je jakna spaljena u Goritci u na kupu u Sloveniji. A i Bulya to može potvrditi. A da su piromani kulturni i da ne bacaju baklje u teren one ne bi bile ni zabranjene. A to da se ja moram micati sa Istoka da bi desetak budala moglo divljati to skoro nećeš vidjeti, jer da je tekma protiv Rijeke bila visokog rizika opet bi murja to rastjerala. A bakljada je slikovita kad se njome ne prekida utakmica što kod nas nije slučaj, tako da se ja nadam da će takvim pojedincima biti uskraćen posjet tribinama stadiona kako bi mi matori mogli uživati u tamanjenju špica i sunčanja uz pokoji uzvik
"IGRAJTE PEDERI"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Prdonja
Offline
Ukupno postova: 12
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2006. 18:01 
Naslov: Oh yes ! Re: Nogomet, Osijek, Dinamo, Kohorta, BBB, navijanje...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma da, spaljeno ti tjeme!!! A u p.m.! Laughing Bio sam u Gorici i ne sjećam se bakljade! Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2006. 21:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ko je reko da je bila bakljada?
Rekoh da mi je spaljena jakna

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tomo
Offline
Ukupno postova: 50
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2006. 21:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajde se sjeti prije zabrana kada su baklje letile u teren u Osijeku? Zadnjih par godina otkad sam aktivan ne sjećam se baš... Sad protiv Rijeke i još jedan put samo, ali to je sve od trena kad su uveli zabranu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: