Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nogomet, Osijek, Dinamo, Kohorta, BBB, navijanje...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.12.2006. 16:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
Kikach! Smile


Oh pa ti djelis kikiriki kohortasu Smile

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.12.2006. 16:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
Kikach! Smile


Oh pa ti djelis kikiriki kohortasu Smile


Molim?! KOhortaš?! Oću odma kikach nazad! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.12.2006. 16:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sale car je napisao/la: ›
Istina je da je kohorta bacala boce, stolice i stolove na policiju sto nije bilo u redu


Možda nevezano, ali ako ste gledali prosvjede iz Budimpešte... lik iščupao koš za smeće koji s betonskim postoljem teži koliko otprilike i malo veći stalak za suncobran... zamahne dva, tri puta oko sebe i zabaci na policiju... Nit' on misli da ovaj uniformirani ima djecu i da ako je on slomljen nemaju od čega živjeti, nit' misli da mu je to samo posao... on je svoj fiks ili svoju dozu uzeo i kud prođe tu trava ne raste.

Divim se policiji, jer da ja nosim pištolj i da na mene neki pijani usro i žvaljo bacaju stol, nastrijelio bih ih barem u koljena.

Policajac je pišljivo zanimanje dok god za plaću moraju trpjeti i izlagati život agresivnom izbojanju frustracija neobuzdne horde dviljaka kojima se za brojevno stanje u glavi nadmeću oči i zubi.
Ponekad priželjkujem disciplinu narodne milicije.

Ne znam postoji li zabilježen slučaj da je u nekoj normalnoj zemlji murija došla i iz čista mira isprebijala miroljubive nogometne / rukometne / košarkaške navijače koji su između sebe harno pjevali navijačke pjesme svoga kluba, nisu pozivali na ubijanje i gaženje te su međusobno dijelili letke o važnosti fer igre?

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.12.2006. 16:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma sve bi bilo ok da nema uvijek budala tj pojedinaca koji ce skuhat sranje..i td.Zelim rec da navijam za dinamo ,ali sam prestao ic na tekme onog trenutka kada sam shvatio da cu ostat bez glave jedan put i da u biti ja za to uopce necu biti krivi..odem u kavez navijam normalno..neglumim majmuna i td.Da se razumijemo ja volim Osijek kao grad jer u njemu i zivim i td ,pa onda moras imat i malo postenja i td prema tom gradu.I onda sam jedan put vidio da boysi koji su iz drugih mjesta "kuhaju" svaki put neko sranje i ko onda bjezi po stadionskom naselju poslje tekme nego mi Osjecani...,a njih ljepo prati murija do vlaka...druga stvar otkud tamo jedan osjecki navijac zna da recimo ja nisam nekom jebo mater i td.Pa sam rekao ljepo neces ti ostat bez glave...sto se tice noža - sramota...(boysi u zadnje vrijeme idu u poprilicnom broju na tekme ,a sto ih je vise ,vise je i budal - to se u biti odnosi na sve navijacke skupine) drugi problem je nas mentalitet i td. mI HRVATI cemo uvijek pravit sranja ili bar pojedinci i to ce uvijek bit tako...ocito da treba netko poginut pa da onda izbije rat izmedju navijackih skupina...pa ce nam na utkamicama bit samo policija i igraci.Kada bi se uveo zakon da se svakog navijaca osudi na 5 godina zatvora zato sto je sudjelovao u tucnjavi ili sl. onda bi bio mir.Zelim samo pozdravit sve apele za mirenje situacije...znam da mir u biti nece bit jer uvijek ima usijanih glava...to i je tuzno...svi navijaci bilo koje navijacke skupine neka se suzdrze od bilo kakvih sranja...

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tomo
Offline
Ukupno postova: 50
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.12.2006. 17:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanimljivo je kako svi jedva čekaju i žele navijače strpati u zatvor zbog jedne baklje i masnice na oku dok u isto vrijeme silovatelj dobija uvjetnu, pedofil bude osuđen na 1,5 godinu jer je uzoran građanin i voli svoje dijete, balavac od 17 godina ubije dvije cure autom i dobije za nagradu smještaj u švicarskom internatu jer mu je otac ugledan i pošten čovjek,...
Kao ljudi ne dolaze na stadion jer se boje za svoj život i takve fore!Dajte te priče za malu dijecu pričajte nekom drugom! Ljudi ne dolaze na stadion zbog lošeg nogometa i loših stadiona a ne zbog nas! Na svakom stadionu ima tribina za ljude koji žele gledati nogomet. Ako je uzrok što ljudi ne dolaze navijači i neredi s protivničkim skupinama gdje su ljudi kad se igra protiv slavena, kamena i sličnih kad a je rizika manje nego da ležiš kod kuće u krevetu!
Ljudi to je obično mazanje očiju od strane MUP-a koji svračanjem pozornosti na navijače želi odmaknuti oči javnosti od pravih problema kao i HNS koji želi imati pokriče kad ne dobijemo HNS. Uvjeram vas da se dopusti paljenje baklji na tribini da ni jedna ne bi letila u teren već ostala na tribini. Svi se pozivaju na Englesku famoznu, ali zašto ne bi bili kao talijani pa palili baklje prije početka utakmice, imali pravo unijeti zastave...al ne...oni se furaju na egleze koji imaju više problema sa navijačima nego i jedna zemlja u Europi!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.12.2006. 18:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa izmedju ostalog nedolaze i zbog loseg nogometa ,al nemoj pricat da je nekom svjedno kad zna da bi mogao dobit bocom u glavu i sl.Da su nasi gradovi npr "veci u ljudstvu" tj da jedna koprivnica ima stanovnika kao recimo Rijeka onda bi i tamo bila navijacka skupina koja bi pravila pizdarije kao i svi ostali...Ako su svi navijaci kako ti tvrdis dobrice zasto onda svaki put bude neko sranje?Pa druga je stvar kako je uredjeno sudstvo...sta mislis zasto su engleskoj stadioni puni...prva stvar dobar nogomet ,ali isto tako ljudi nerazmisljaju tamo o pravljenju sranja...a kod nas kad dolazi netko na gostovanje svi bruje hoce bit šore i nereda...

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tomo
Offline
Ukupno postova: 50
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.12.2006. 18:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Krivo si shvatio!Pitao sam zašto ljudi ne dolaze na stadion kad nam u goste dolazi slavne, kamen i ostali!Na gradskom vrtu postoji zapadna tribina gdje se nikome nikad nije ništa dogodilo, a tako je isto na ostalim stadionima!Parkiraš pod tribinom, pogledaš utakmicu i kući...
Što se tiče Engleza vidim da isto nisi upoznat sa situacijom! Kod njih su svaki vikend neke šore i slična sranja kad su utakmice ali se više ne događaju na stadionu već na periferiji.Kod nas su tuče među navijačima na stadionu mogu nabrojati na prste jedne ruke (iznimka su tuče sa ACABOVIM)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.12.2006. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bo je napisao/la (Pogledaj post): ›
debeli je napisao/la: ›
Ah seljačine koje se skrivate u Kohorti što vam je skrivio novi tartan i jedan od najkvalitetnijih travnjaka u europi, da ga spalite bengalkama. Stvarno ste gluplji od onih koji su vam to naredili, zar u ovom gradu ništa ne može potrajati duže od 7 dana?
Zbog vaših jadnih postupaka stidim se što moram dijeliti istočnu tribinu sa vama.


Tartan nije spaljen i molim te ubuduće se uputi u događaje prije nego što kreneš po svima srat. To je samo crna fleka koja se može sa cilit bengom skinuti u minuti.


vidiš kako se odmah nađe jedna od odgovornih štetočina, ajde molim te hoćeš li ti to uzet četku i ribati tartan ili tvoja mama.
Kako uvijek nađete opravdanje za vandalizam i destrukciju, kako bi bilo da se ja tebi iserem na tepih u dnevnoj i kažem ti malo cilit benga i to je to...
Po svojim postupcima se nimalo ne razlikujete od seljačina iz bbb i ajduka, ni oni kao ni vi niste shvatili bit navijanja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tomo
Offline
Ukupno postova: 50
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.12.2006. 21:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://rapidshare.com/files/5908216/os_ri_koreo_bakljada.DAT.html
pogledaj pa onda seri o tome tko je spalio stazu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.12.2006. 22:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
Može, može malko po ušima i da vidiš.
Pa malo tati i mami po novčaniku i da vidiš navijanja ali samo ušiju.
A to da je u Engleskoj gore nego prije Margarete griješiš, pitaj našu englesku ispostavu Kohorte kako se tamo ponaša na tekmi i oko stadiona.



U Engleskoj se nasilje samo maknulo sa stadiona i dalje od medija...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.12.2006. 22:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tomo je napisao/la: ›
Zanimljivo je kako svi jedva čekaju i žele navijače strpati u zatvor zbog jedne baklje i masnice na oku dok u isto vrijeme silovatelj dobija uvjetnu, pedofil bude osuđen na 1,5 godinu jer je uzoran građanin i voli svoje dijete, balavac od 17 godina ubije dvije cure autom i dobije za nagradu smještaj u švicarskom internatu jer mu je otac ugledan i pošten čovjek,...
Kao ljudi ne dolaze na stadion jer se boje za svoj život i takve fore!Dajte te priče za malu dijecu pričajte nekom drugom! Ljudi ne dolaze na stadion zbog lošeg nogometa i loših stadiona a ne zbog nas! Na svakom stadionu ima tribina za ljude koji žele gledati nogomet. Ako je uzrok što ljudi ne dolaze navijači i neredi s protivničkim skupinama gdje su ljudi kad se igra protiv slavena, kamena i sličnih kad a je rizika manje nego da ležiš kod kuće u krevetu!
Ljudi to je obično mazanje očiju od strane MUP-a koji svračanjem pozornosti na navijače želi odmaknuti oči javnosti od pravih problema kao i HNS koji želi imati pokriče kad ne dobijemo HNS. Uvjeram vas da se dopusti paljenje baklji na tribini da ni jedna ne bi letila u teren već ostala na tribini. Svi se pozivaju na Englesku famoznu, ali zašto ne bi bili kao talijani pa palili baklje prije početka utakmice, imali pravo unijeti zastave...al ne...oni se furaju na egleze koji imaju više problema sa navijačima nego i jedna zemlja u Europi!


Potpisujem. U potpunosti se slazem s tobom. Recimo ako si bio na tekmi Osijek - dinamo, kada je kohorta slavila 18. rođendan, zapaljeno je oko 80 baklji, ali nijedna nije uletila u teren. Atmosfera je bila odlična i sve je bilo super. Ali se uvijek nađe pojedinac koji će prvi baciti baklju na teren, a onda dolazi i druga i treca pa cijela lancana reakcija i eto ti teren pun baklji. Ja sam uvijek za bakljadu i dimne bombe i sve te fore, sto sam vec i rekao, ali za unistavanje travnjaka sam protiv...

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.12.2006. 22:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

darkmark je napisao/la: ›
pa izmedju ostalog nedolaze i zbog loseg nogometa ,al nemoj pricat da je nekom svjedno kad zna da bi mogao dobit bocom u glavu i sl.Da su nasi gradovi npr "veci u ljudstvu" tj da jedna koprivnica ima stanovnika kao recimo Rijeka onda bi i tamo bila navijacka skupina koja bi pravila pizdarije kao i svi ostali...Ako su svi navijaci kako ti tvrdis dobrice zasto onda svaki put bude neko sranje?Pa druga je stvar kako je uredjeno sudstvo...sta mislis zasto su engleskoj stadioni puni...prva stvar dobar nogomet ,ali isto tako ljudi nerazmisljaju tamo o pravljenju sranja...a kod nas kad dolazi netko na gostovanje svi bruje hoce bit šore i nereda...


Sora uvijek bude kod istoka ili kod kaveza. Ja otkad znam za sebe nisam cuo da je sora bila na zapadu... pa ko se boji da ne dovbije "bocom u glavu" slobodno moze otici na zapad... Ali ne, ljudi se zele predstaviti kao kohortasi, kao vjerni navijaci Osijeka, a boje se da ne dobiju bocom u glavu.... Ja sam na tekmi Osijek - dinamo prosle sezone skoro dobijo staklenom bocom u glavu, i to od strane kohorte, samo zato sto sam u krivo vrijeme bio na krivom mjestu i uopce se nisam zalio... svatko ko ide na istok mora biti svjestan rizika. Ja znam kada idem na tekmu da postoji mogucnost sore, nereda i sta ti ja znam ali to me uopce ne sprijecava da i dalje idem na istok. A to sto neko hoce biti "kohortas", a boji se da ne dobije po "lampi" onda je to vec druga stvar... Ja iskreno jos neznam zemlju u kojoj je nogomet popularan, a da nema pizdarija s navijacima, tako da mi nismo nista posebno... A policija uvijek za sve optuzuje navijace... Ljudi ne dolaze na tekme zbog navijackih nereda... ma dajte molim vas pa to je sranje... ljudi ne dolaze zbog loseg nogometa... i u toj famoznoj engleskoj su također sore ceste i ima svakakih pizdarija pa su im stadioni puni... kako to komentiras????

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bo
Offline
Ukupno postova: 41
Lokacija: Osijek-Amsterdam
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.12.2006. 23:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
Bo je napisao/la (Pogledaj post): ›
debeli je napisao/la: ›
Ah seljačine koje se skrivate u Kohorti što vam je skrivio novi tartan i jedan od najkvalitetnijih travnjaka u europi, da ga spalite bengalkama. Stvarno ste gluplji od onih koji su vam to naredili, zar u ovom gradu ništa ne može potrajati duže od 7 dana?
Zbog vaših jadnih postupaka stidim se što moram dijeliti istočnu tribinu sa vama.


Tartan nije spaljen i molim te ubuduće se uputi u događaje prije nego što kreneš po svima srat. To je samo crna fleka koja se može sa cilit bengom skinuti u minuti.


vidiš kako se odmah nađe jedna od odgovornih štetočina, ajde molim te hoćeš li ti to uzet četku i ribati tartan ili tvoja mama.
Kako uvijek nađete opravdanje za vandalizam i destrukciju, kako bi bilo da se ja tebi iserem na tepih u dnevnoj i kažem ti malo cilit benga i to je to...
Po svojim postupcima se nimalo ne razlikujete od seljačina iz bbb i ajduka, ni oni kao ni vi niste shvatili bit navijanja.


Aha a ti živiš na stadionu? A sorry nisam znao da ti je tako teško živit. I da idi 11etici jebat mater pošto ti je on bacio baklju na tepih u dnevnoj.

_________________
Worker's struggle that inspires men to stand up for their rights
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.12.2006. 0:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A kaj ti je to 11etici?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bo
Offline
Ukupno postova: 41
Lokacija: Osijek-Amsterdam
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2006. 16:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

11etica ti je Barišić. Pogledaj na snimci jer je on došao do baklje i bacio ju na stazu.

_________________
Worker's struggle that inspires men to stand up for their rights
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: