Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zauzete osobe (naj)poželjnije ??

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.10.2006. 22:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
Jedino što mi muškarci puno lakše time baratamo poslije... žene se više grizu od nas.


Ne bih se bas slozio. Ja bih rekao da uglavnom iz razlicitih pobuda varamo, no da mi ili one manje ili vise osjecaju griznju savjesti nije do spola vec do pojedinca. Cemu varanje ako se poslije toga osjecas kao govno?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.10.2006. 1:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
Jedino što mi muškarci puno lakše time baratamo poslije... žene se više grizu od nas.


Ne bih se bas slozio. Ja bih rekao da uglavnom iz razlicitih pobuda varamo, no da mi ili one manje ili vise osjecaju griznju savjesti nije do spola vec do pojedinca. Cemu varanje ako se poslije toga osjecas kao govno?


ima jedan pjesma od Robbie Williams koja kaže:

No regrets they don't work
No regrets they only hurt

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lesi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Lokacija: Višnjevac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.10.2006. 10:06 
Naslov:  Re: Zauzete osobe (naj)poželjnije ??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako je vama dobro u vezi, i uživate u njoj, netreba vam nikakva treća osoba.
A ako je vama super u vezi i vi opet varate, onda s vama nešto nije uredu...
Prevaru mogu razumiti samo ako vam se veza raspada ili je postala mrtva pa vas tako boli šta će biti kad će puknit kad tad...

_________________
Sex is like math: add the bed, subtract the clothes, divide the legs and pray you don't multiply.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.10.2006. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lesi je napisao/la: ›
Ti dakle tvrdiš da je uredu skočiti u nečiju postelju, eto tako, da si podigneš ego, i onda poslje se vratiti svojoj dragoj u postelju i govoriti joj koliko je voliš????
De malo... Pa nemoraš se praviti macho i na forumu... Tu te nitko nezna... Wink
Kako bi tebi bilo da tvoja cura spava s nekim a sutra želi ponovo tebe?? Nebi to napravio baš zato što znam kako bi se ja osječao da se meni tako šta dogodi..

Pokaži mi samo prstom gdje ja to tvrdim. I pokaži mi gdje se ja to kao još "pravim macho"... nemrem fakin bolivit...
Gledaj, ja ti govoim iz pozicije nekakvog ljubavnog veterana i čovjeka koji se naslušao tuđih priča za sve ove godine... svašta čovjek kaže da neće napraviti, a onda opet napravi i sam sebi smišlja ispriku zašto je to napravio. Mislim, nije u redu niti ukrasti novi album od Džibe ili Prljavaca, a opet to veliki dio ljudi čini i zaboli ih spolovilo što su to učinili. Nije u redu niti švercati se na ispitu, a opet će dio njih to raditi bez grižnje savjesti sutra.
Isto ti je i sa horizontalom.... povuci paralelu i apliciraj rezultate na ovu temu.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.10.2006. 11:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilke je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: ›
Jedino što mi muškarci puno lakše time baratamo poslije... žene se više grizu od nas.

Aha... To cijeniš po tome što se lakše rasplaču? Wink
Ne bih baš bio siguran u ovo...

Jok.. cijenim po tome što će žena prije prekinuti takav odnos nego što će to učiniti muškarac. Nama je lakše ševiti bez obaveze... ono, dođeš, zabiješ par golova u gostima i bude ti dobro. Žene su drukčije od nas... one gotovo uvijek teže nekakvom vezivanju, ma kakvo ono bilo.

Primjerice.... uleti nekom komadu navečer u diskaču, povedi je doma na kavu i ševu i ujutro je pošalji kući. 90% da će se ona svojoj prijateljici pohvaliti da ima novog dečka, a isto toliko % da ćeš ti legama nabaciti spiku da si uletio na prvu....

Jel tako? Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.10.2006. 11:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: ›
Jedino što mi muškarci puno lakše time baratamo poslije... žene se više grizu od nas.

Ne bih se bas slozio. Ja bih rekao da uglavnom iz razlicitih pobuda varamo, no da mi ili one manje ili vise osjecaju griznju savjesti nije do spola vec do pojedinca. Cemu varanje ako se poslije toga osjecas kao govno?

Čuj, strast nije stvar koju možeš opipati ili izvagati... kad te pukne, onda te pukne. Isto kao što ne možeš planirati kada ćeš se i u koga zaljubiti. Jel ti se kad dogodilo da se zaljubis u curu za koju nikad ne bi rekao da bi se mogao zaljubiti? Ja jesam. Jel si ikada ševio butru koja kao da je izašla iz Klika ili Playboya i onda ti je nakon par puta dosadilo? Meni je. Pitaj me zašto... jebiga, ne znam... neke stvari ne možeš mjeriti razumom.

OK, možda ti možeš.... Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.10.2006. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lesi je napisao/la: ›
Ako je vama dobro u vezi, i uživate u njoj, netreba vam nikakva treća osoba.
A ako je vama super u vezi i vi opet varate, onda s vama nešto nije uredu...
Prevaru mogu razumiti samo ako vam se veza raspada ili je postala mrtva pa vas tako boli šta će biti kad će puknit kad tad...

Sve to stoji što kažeš... no, ti si još premlad i nemaš životnog iskustva koje bi te natjeralo na razmšljanje. Vjeruj mi... sto puta ćeš reći da nešto nećeš napraviti, a onda opet to isto napraviš 101. put. Život je u biti puno zajebanija stvar nego što se to na prvi pogled čini. Pogotovo ako ti se dogodi da imaš vremena o tome puno razmišljati...

P.S. Mala digresija, vidim da nije tipfeler: nije u uredu ili kancelariji, već "u redu"... OK?

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.10.2006. 12:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
Čuj, strast nije stvar koju možeš opipati ili izvagati... kad te pukne, onda te pukne. Isto kao što ne možeš planirati kada ćeš se i u koga zaljubiti. Jel ti se kad dogodilo da se zaljubis u curu za koju nikad ne bi rekao da bi se mogao zaljubiti? Ja jesam. Jel si ikada ševio butru koja kao da je izašla iz Klika ili Playboya i onda ti je nakon par puta dosadilo? Meni je. Pitaj me zašto... jebiga, ne znam... neke stvari ne možeš mjeriti razumom.

OK, možda ti možeš.... Wink


Skreces sa teme. Ja sam se osvrnuo na griznju savjesti odnosno na tvoju izjavu da muskarci lakse varaju. Savjest je iskljucivo racionalna, nema tu emocija. Ti si mozda mislio, ali se nespretno izrazio, na razlicite porive za varanjem. Vecini muskaraca je dovoljna dobra sisa da dobije poriv dok zene vise traze neke emocije i neku povezanost. Naravno da to nije pravilo. Neke zene jednostavno vole cucnit na tvrdo sa strane. IMO ako te partner zadovoljava i ispunjava tvoje potrebe manje ces zvjerlati okolo. Ovo je presiroka tema za neko poopcavanje....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.10.2006. 18:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Skreces sa teme. Ja sam se osvrnuo na griznju savjesti odnosno na tvoju izjavu da muskarci lakse varaju. Savjest je iskljucivo racionalna, nema tu emocija. Ti si mozda mislio, ali se nespretno izrazio, na razlicite porive za varanjem. Vecini muskaraca je dovoljna dobra sisa da dobije poriv dok zene vise traze neke emocije i neku povezanost. Naravno da to nije pravilo. Neke zene jednostavno vole cucnit na tvrdo sa strane. IMO ako te partner zadovoljava i ispunjava tvoje potrebe manje ces zvjerlati okolo. Ovo je presiroka tema za neko poopcavanje....

Ovdje, sa dobrom sisom kod tipova ili povezanošću kod žena, se kužimo.... ali isto tako ima i potpuno obrnutih stvari.. bin der, dan det....
Naravno, kada si potpuno opsjednut drugom polovicom, onda ti ne pada na pamet šarati tatrane, ma koliko dobre sise/guze prolazile kraj tebe... ili ako ti cura prati forum kao Lesijeva, pa onda moraš šiljiti politički korektne fraze Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.10.2006. 18:35 
Naslov:  Re: Zauzete osobe (naj)poželjnije ??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LESIjeva_CURA je napisao/la (Pogledaj post): › Evil or Very Mad Što vi mislite o curama koje se nabacuju zauzetim dečkima? Ili o zauzetim dečkima koji pokušavaju zavesti zauzetu curu... Postoji toliko slobodnih osoba!Zašto su zauzete najpoželjnije ?? Što bi napravili da se vašem partneru nabacuje netko?


za sve je kriva Eva. zabranjeno voće je najvoće...

da nije tako, ja bih sad o ovoj temi pisao u Raju i pijuckao kavu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Janis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 417
Lokacija: M42
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.10.2006. 21:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Klasika... mislim da je u ljudskoj naravi da žele sve što je tuđe.... isto kao i ono što je nedostupno i neuhvatljivo... Ono što se samo nudi nije zanimljivo, pa su u skldadu s tim i zauzete osobe poželjnije... Tužno, ali istinito!

_________________
Of all the things I´ve lost, I miss my mind the most...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.10.2006. 21:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nekako mi se čini da zauzete osobe nisu poželjnije, nego upravo one žele malo švrljati........

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Janis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 417
Lokacija: M42
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.10.2006. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eh i tu ima nečega... još jedno ljudsko prokletstvo: uništiti sve što valja. Ono, čisto da ne bude dosadno!

_________________
Of all the things I´ve lost, I miss my mind the most...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BlackxXxDevil
Offline
Ukupno postova: 198
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.10.2006. 11:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja nikad nisam imao potrebu varati! Jer ne volim bas povrijediti neku osobu! Ako već mislim nesto okolo vjerojatno cu prvo prekinuti vezu u kojoj sam i onda okolo bariti i "uljetati"! Mene je dosad samo jedna cura prevarila i znam kako sam se ja osjećao... not nice! I ne želim to nikome! Iako u nekim slučajevima bi bilo lakše prekinuti s nekom curom da je prevariš! Jer tako će te brže zaboraviti jer mislit ce da si "glup,budala,svinja" i onda ce te lakše prestati "voljeti" iako kao sto sam vec rekao ne vjerujem bas u ljubav u mojim godinama! Jer ovo je samo nest prolazno! Tako da će ju vjerojatno brže proći ako je prevariš! I neznam sad jesu zauzete osobe (naj)poželjnije.. Mislim da to ne ovisi bas o tome! Ali ako vidiš da nekog nije briga za tebe vjerojatno ćeš se ti više truditi da dokažeš sebi da možeš! To je u ljudskoj prirodi! Moramo se dokazivati sebi, a i drugima! A većinom su zauzete osobe te koje nije briga baš za tebe jer misle da su sretne u vezi ili nisu bas sretne ali misle kao ostati vjerne! Imao sam par takvih dokazivanja, samo sto su se te osobe meni stvarno svidale!

Heh komplicirana tema

_________________

pridruzite se preko 700.000 igraca diljem cijelog svijeta...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.10.2006. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja nikada nebi prevatio curu ... to je jednostavno ispod časti ...

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: