Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zauzete osobe (naj)poželjnije ??

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.10.2006. 23:19 
Naslov:  Re: Zauzete osobe (naj)poželjnije ??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e ja ne bih znala nisam nikad prevarila dečka Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.10.2006. 23:39 
Naslov:  Re: Zauzete osobe (naj)poželjnije ??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sheila je napisao/la (Pogledaj post): › e ja ne bih znala nisam nikad prevarila dečka Embarassed


"neka prvi baci kamen..." Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.10.2006. 0:40 
Naslov:  Re: Zauzete osobe (naj)poželjnije ??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e odsad ulijećem ribama sa spikom : Znaš mala ja ti imam curu i to već dugo smo zajedno...
kontam da ću zbarit više nego inače
Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.10.2006. 9:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilke je napisao/la: ›
Imam pitanje. Malo sad razmišljam o ovom rečenom.

U vezi ste, prevarite frajera jedanput, dvaput, milion puta kao što je rečeno. Ne zanimaju me razlozi, svatko ima svoje.

No zanima me što osjećate kad se nakon prevare nađete sa svojim frajerom? Što vam se vrti po glavi? Zašto u tom trenutku ne prekinete s njim već pravite od njega budalu?

Ajd iskreno...

ne ostanemo s njim. pukne prije ili kasnije. za one koji ostanu, nemam objašnjenje, jer ne znam. "milion puta" se ne mora odnositi na varanje istog frajera Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.10.2006. 10:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[Pisem opcenito]
Ne cini drugom ono sto ne zelis da drugi tebi rade. Kada si u vezi i varas nekoga taj netko je mozda zaljubljen u tebe do usiju, a ti shvacas vezu onako i saras okolo. To ce tu osobu sasvim sigurno povrijediti. Prije ili kasnije osobe koje to rade nadju se sa druge strane... Onda su zene kurve, muskarci svinje.

Mogu shvatiti da se nekad pod nekim okolnostima nesto zaleti, ali da to predje u naviku to mi nikako nije u redu. Zar je tesko reci...zelim samo seks i no hard feelings? Cemu uopce ulaziti u vezu sa nekim ako nista ne osjecas prema toj osobi? Ako netko zeli skakati okolo neka skace, nema potrebe da se nekog vuce za nos i pravi budalom

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lesi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Lokacija: Višnjevac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.10.2006. 12:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): › [Pisem opcenito]
Ne cini drugom ono sto ne zelis da drugi tebi rade. Kada si u vezi i varas nekoga taj netko je mozda zaljubljen u tebe do usiju, a ti shvacas vezu onako i saras okolo. To ce tu osobu sasvim sigurno povrijediti. Prije ili kasnije osobe koje to rade nadju se sa druge strane... Onda su zene kurve, muskarci svinje.

Mogu shvatiti da se nekad pod nekim okolnostima nesto zaleti, ali da to predje u naviku to mi nikako nije u redu. Zar je tesko reci...zelim samo seks i no hard feelings? Cemu uopce ulaziti u vezu sa nekim ako nista ne osjecas prema toj osobi? Ako netko zeli skakati okolo neka skace, nema potrebe da se nekog vuce za nos i pravi budalom

Ma čovječe evo ti dva kikirikija Very Happy

_________________
Sex is like math: add the bed, subtract the clothes, divide the legs and pray you don't multiply.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.10.2006. 14:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemojmo pretjerivati... ne prohodaš s nekim u namjeri da ga prevariš ili napraviš idiotom, to se jednostavno dogodi... nađeš se u situaciji koju nisi ni planirao ni očekivao.. nemoguće da se niste nikad u njoj našli! ne možeš baš uvijek djelovati mozgom, nekad i strast preuzme svoje Twisted Evil
Rajnus je napisao/la: ›
[Pisem opcenito]

Very Happy Very Happy hvala

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.10.2006. 17:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › nemojmo pretjerivati... ne prohodaš s nekim u namjeri da ga prevariš ili napraviš idiotom, to se jednostavno dogodi... nađeš se u situaciji koju nisi ni planirao ni očekivao.. nemoguće da se niste nikad u njoj našli! ne možeš baš uvijek djelovati mozgom, nekad i strast preuzme svoje :twisted:


Neki rade cak i to, no neki ne krenu sa tom namjerom ali zavrse sa tom pricom.
100 ljudi 100 cudi. Uglavnom se vise vara nego ne vara.

Citat: ›
:D :D hvala


Nikad javno ne pisem izricito o nekome. ;)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.10.2006. 17:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
meni nije baš neki gušt petljat se s nekim tko je u vezi... osim ako baš želim da ostane neobavezno. ali sam primijetila jednu zanimljivu zakonitost... puno mi je lakše petljat "sa strane" kad sam ja u vezi, nego kad sam sama. valjda su mi onda kriteriji puno niži, jer znam kako će ostati samo nešto "usputno"..

Ne samo to.... petljanje tatrane ti fino dođe kao lakmus. Ono, vidiš da li još prolaziš dobro na tržištu ili je došlo doba da se prepakiraš u drugu ambalažu Wink
Problem je ako ti dotična osoba zatitra pravu žicu... onda jebga, snalazi se druže.. Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.10.2006. 18:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
nemojmo pretjerivati... ne prohodaš s nekim u namjeri da ga prevariš ili napraviš idiotom, to se jednostavno dogodi... nađeš se u situaciji koju nisi ni planirao ni očekivao.. nemoguće da se niste nikad u njoj našli! ne možeš baš uvijek djelovati mozgom, nekad i strast preuzme svoje Twisted Evil

Čisto da konkretiziramo - dođeš u priliku i iskoristiš je ili je ne iskoristiš. Nema trećega. Problem je samo u tome kako ćeš se poslije s time nositi. Ako ti je to bila samo strast, onda je day after običan dičkin pim... ali ako te pogodi ispod štitnjače... jelte....

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.10.2006. 18:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
100 ljudi 100 cudi. Uglavnom se vise vara nego ne vara.

Eh, marinac moj.... nije li tako sa svim stvarima u životu? Gdje god se okreneš, samo netko gleda da te zajebe... i još te gleda u oči. Kad ga uhvatiš, još ima obraza da ti kaže "nisam ja to..."
Odgovorno tvrdim da je seksualna prijevara izvrsna pasta za poliranje ega u bilo kojem stupnju korozije. Jedino što mi muškarci puno lakše time baratamo poslije... žene se više grizu od nas.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lesi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Lokacija: Višnjevac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.10.2006. 18:43 
Naslov:  Re: Zauzete osobe (naj)poželjnije ??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@zlusch
Ti dakle tvrdiš da je uredu skočiti u nečiju postelju, eto tako, da si podigneš ego, i onda poslje se vratiti svojoj dragoj u postelju i govoriti joj koliko je voliš????
De malo... Pa nemoraš se praviti macho i na forumu... Tu te nitko nezna... Wink
Kako bi tebi bilo da tvoja cura spava s nekim a sutra želi ponovo tebe?? Nebi to napravio baš zato što znam kako bi se ja osječao da se meni tako šta dogodi..

_________________
Sex is like math: add the bed, subtract the clothes, divide the legs and pray you don't multiply.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.10.2006. 18:57 
Naslov:  Re: Zauzete osobe (naj)poželjnije ??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

so hard to remember,so hard to forget... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.10.2006. 21:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
Jedino što mi muškarci puno lakše time baratamo poslije... žene se više grizu od nas.


Aha... To cijeniš po tome što se lakše rasplaču? Wink
Ne bih baš bio siguran u ovo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.10.2006. 22:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilke je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: ›
Jedino što mi muškarci puno lakše time baratamo poslije... žene se više grizu od nas.


Aha... To cijeniš po tome što se lakše rasplaču? Wink
Ne bih baš bio siguran u ovo...


...mislim da je u pravu...osijek031.com smile...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: