Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Anto Đapić obećao tramvaj do Brijesta do kraja mandata nove vlasti

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.08.2013. 20:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Đapić i 9 % sve za****ao.

Ajmo bacit okladu kome će od koalicije prvima puknuti film. Ja stavljam na GOGO i laburiste.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!Klick
Offline
Ukupno postova: 269
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.08.2013. 0:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la: ›
Đapić i 9 % sve za****ao.

Ajmo bacit okladu kome će od koalicije prvima puknuti film. Ja stavljam na GOGO i laburiste.


GOGO sigurno ne oni su dokazali svoju "vjerodostojnost" a laburisti kao i na državnoj razini, dok ne omaste brk urlaju na sva zvona!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.08.2013. 9:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la (Pogledaj post): › Đapić i 9 % sve za****ao.

Ajmo bacit okladu kome će od koalicije prvima puknuti film. Ja stavljam na GOGO i laburiste.


...nikome od njih neće pukniti film, jer svi maste brke na ovom.....sori, ali previše si optimističan......
...evo, meni puca film, ima nas sigurno još takvih u gradu, ali nas nitko ne pita ništa....
...i još nešto: Vrkić i njegova banda izabrana je većinom na izborima, što je većina tražila - to je i dobila....a ovakve stvari bilo je i za očekivati, ne vidim razloga za čuđenje....
...tražili ste - gledajte....a promjene?????....a-ha, sad će - samo što nisu....
...o lažnom magistru neću trošiti riječi, jer odavno sam istrošila sve negativne pridjeve koje sam imala u vokabularu....
...sve ove godine provedene van Osijeka samo sam planirala kako što prije se vratiti....sada, s ovim gradskim vrhuškama mogu samo reći da mi se počinje gaditi....a najgore od svega je što ne mogu ništa, nego gledati kako se nekadašnji mali Beč pretvara u male Ćaprazlije.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.08.2013. 9:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Potpuno suluda ideja. Zbog 1000 ljudi i nesto mrtvaca ulagati 25 milijuna kuna u prugu koaj ce u buducnosti stvarati asmo gubitke - to moze samo netko tko u tom poslu misle napuniti dzepove.

Molim sektase da se na nasladjuju, posljedice 20 godina vladanja njihovih jahaca apokalipse se vide u broju zaposlenih i masovnom odseljavanju stanovnistva u zupaniji i gradu. Uostalom, da nije stranke ratnog zlocinca, Djapic nikada ni ne bi postao gradonacelnik Osijeka, niti bi uopce orbitirao na osjeckoj politickoj sceni.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.08.2013. 9:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...nisam sektaš, i prošla je vlast imala gadnih propusta i ona prije nje.....sori, ali bez obzira tko je lažnog magistra stavio na vlast, on mi je definitivno najveći primjer licemjerja, foteljaštva i svega onoga najgoreg....
...ali zar se sve onda mora svoditi na to da smo do sad jeli go***na drvenom žlicom, a sada je jedina promjena da jedemo isto to zlatnom žlicom???

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.08.2013. 15:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Obzirom na brojnost stanovnika Brijesta, gust promet i zagušene ceste prema Osijeku (prepunom industrijskih pogona), predlažem da nam gospodin magistar izgradi onu zračnu jednotračnu prugu kakvu imaju Japanci. U vagonima molim da bude kafić, igrače konzole, barem 1 stol za biljar, a obzirom na duljinu putovanja - ni mini golf ne bi bio na odmet.



a evo i vozača


_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: