Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Trener prve momčadi NK Osijeka Tomislav Steinbrückner dao ostavku!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2013. 11:18 
Naslov:  Re: Trener prve momčadi NK Osijeka Tomislav Steinbrückner dao ostavku!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Duminske Trake je napisao/la (Pogledaj post): › Može vas neke biti sram,mene i nakon 12-13 godina nakon uspješnih euro utakmica frendovi iz nizozemske pitaju za nk osijek...a vi kao da se NASLAĐUJETE tim što propada...sram vas može bit,a štaco je odličan trener i zna trenirati pogotovo mlade igrače ali kombinacija nesreće i neuigranosti je dovela do ovoga i to ne bi ni dragi bog ni ćiro blažević ni niko promijenio. Ja sam znao da će malci biti impresionirani svime a svakim danom sam čitao kako se drugi klubovi gadno pojačavaju i nisam mogao vjerovati. Jedan split,lokomotiva i rijeka su nam mogli čistit kopačke prije par godina a sad imaju hrpu doduše bivših ali i sadašnjih reprezentativaca koji su za hnl tate-mate,i to se sad i osjeti. Najlakše je odma antiglavaš kampanju provesti i proglasiti sve stokom sitnog zuba skupa s navijačima. Klub su sjebali apsolutno svi koji su bili u upravi i ne bježi se od toga ali problem je puno dublji i treba dečke podržati koliko god loše bilo,a vama kojima se to ne sviđa eno idite navijajte za svoju cibaliju u drugoj ligi ko vam jebe mater.


To je taj nastup pravog (stereotipnog) navijača.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.08.2013. 15:47 
Naslov:  Re: Trener prve momčadi NK Osijeka Tomislav Steinbrückner dao ostavku!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Boost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Duminske Trake je napisao/la (Pogledaj post): › Može vas neke biti sram,mene i nakon 12-13 godina nakon uspješnih euro utakmica frendovi iz nizozemske pitaju za nk osijek...a vi kao da se NASLAĐUJETE tim što propada...sram vas može bit,a štaco je odličan trener i zna trenirati pogotovo mlade igrače ali kombinacija nesreće i neuigranosti je dovela do ovoga i to ne bi ni dragi bog ni ćiro blažević ni niko promijenio. Ja sam znao da će malci biti impresionirani svime a svakim danom sam čitao kako se drugi klubovi gadno pojačavaju i nisam mogao vjerovati. Jedan split,lokomotiva i rijeka su nam mogli čistit kopačke prije par godina a sad imaju hrpu doduše bivših ali i sadašnjih reprezentativaca koji su za hnl tate-mate,i to se sad i osjeti. Najlakše je odma antiglavaš kampanju provesti i proglasiti sve stokom sitnog zuba skupa s navijačima. Klub su sjebali apsolutno svi koji su bili u upravi i ne bježi se od toga ali problem je puno dublji i treba dečke podržati koliko god loše bilo,a vama kojima se to ne sviđa eno idite navijajte za svoju cibaliju u drugoj ligi ko vam jebe mater.


To je taj nastup pravog (stereotipnog) navijača.


To sam reko u afektu jer nisam kreten koji se drži antiglavaševske propagande ko pijan plota što većina radi na ovom forumu. Znam da je krimos al goni više tu priču. Sramota je kako se mnogi odnose prema nk osijeku u ovom gradu,da ja sam pravi navijač i bio sam uz njih i kad je bilo najteže i kad smo za vrijeme rata imali domaćinstva po slavoniji ali i kad je bilo najljepše krajem devedesetih. Uvijek ću biti uz klub jer je moj klub i to je jedina stvar do koje držim kao lokal patriot za ostalo me čisto zaboli. Sramota je kako mnogi kao da jedva čekaju da klub propadne pa da kažu eno propali su jadnici. A i priče o isisavanju novca iz gradskog proračuna su glupe,nk osijek je bio jedini ambasador osijeka u europi kad je bilo love i kad se igralo,naš cijenjeni šuker nas nije spomenio nikad čak nas se i srami. Šta reći za mamića koji je zgrnuo stotine milijuna i redovno dobiva 60 milijuna kuna od grada zagreba a realno mu ne trebaju? Ne vidim da tamo iko kuka za vrtiće,škole i ceste,u proračunu sigurno ima novca i za sportske klubove i sve javne potrebe ali to što mnogo toga ode u privatne džepove i biznise to nitko ne mari. Grad osijek svejedno ne može pomoći klubu da ga uzdigne kao rijeku,split i dr. nego nam treba privatni investitor i to je to. Šuker levatina mogao je kupiti 10 nk osijeka ali ga boli briga,pitat ću ja njega šta misli kad klub koji ga je stvorio propadne u drugu ligu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 2  
 



 Skoči u forum: