Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[VIDEO] "Showreel" Nermine Mehić

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.06.2013. 20:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

!Klick je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kao što rećeš, sve je podložno komentiranju ili si sam skačeš u usta pa možda misliš da ja nisam imao pravo komentirati druge koji komentiraju treće! Možda moje nije komentar većeg prava nego tvoj moga!?!!

Ako nešto ne kužim ili ne želim ni pokušati skužiti bit toga, jednostavno preskočim to.

Ne želim biti bezobrazan ali baš ono krajnje debilni su vam komentari. Bezveze ti je, onda preskoči. Meni je super pogotovo jer sam baš slučajno prošao kada se snimalo kod konkatedrale a i volim amterske video uratke ovakovog tipa. Ne trudim se uvijek proniknuti u smisao jer sama umjetnost ponekada djeluje više nesmislena, onako sa skrivenom porukom.

Na kraju, volio bih vidjeti i tvoj neki uradak, no ne kužiš pa sumnjam da imaš što za reći barem onako s umjetničke strane.


pa daj nas onda prosvjetli ...

nije vazno sto je ona htjela reci svojim perofrmansom ... sto si ti vidio ? sto tebi taj video uradak porucuje ?

u meni izaziva samo osjecaj glupavosti, jer ga ne razumijem.

recimo, kad vidim parkur, onda se divim spretnosti i hrabrosti, kad vidim balet onda se divim gracioznosti pokreta

ovdje jedino sto vidim je pocetak epi napada.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.06.2013. 20:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

!Klick je napisao/la: ›


Nemam se namjeru prepucavati i ovo je moj posljednji komentar na ovom topicu.

"osnovna motivacija i cilj je bio taj da to bude promidžbeni video za projekt "


Znači promocija osobe, nekog proizvoda ili usluge, a ne kako se to u članku navodi da osoba pokaže što može.
E pa pokazala je. A i ti si pokazao svoju "umjetničku" stranu uljudne komunikacije .


Ubacio si komentar o komentiranju politike, ovdje gdje mu nije mjesto samo zato što se nekome ne nije svidjela prezentacija nečega što se naziva umjetnošću.
Gospodi koja su ovo napravila u svakom slučaju želim uspjeh u projektu.

Koristim priliku da još jednom podsjetim na jedan po meni pravi umjetnički uradak.

Croatia timelapse

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!Klick
Offline
Ukupno postova: 269
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.06.2013. 21:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A što sam to ja rekao da sam ispao bezobrazan osim što svakim novim postom potvrđuješ ono što sam na početku ustvrdio. Nije bitno dati svoj komentar gdje se stigne a pogotovo tamo gdje se nešto ne razumije ili ne sviđa. Pametan čovijek to zaobiđe.

Politika je bila samo usporedba no nikakva namjera da se ubaci u ovu temu nije mi bila.
Čisto samo da pokažem domet likova koji ovdje obitavaju u svakom topiku bilo ih to zanimalo ili ne.

Iza tog remek dijela (Croatia timelapse) stoje godine rada i bogatog iskustva. Ako ti je umjetnost samo ono vrhunsko onda si krajnje diskutabilna osoba. Kao i sve u životu, svako sazrijevanje ima početak koji je manje "cool" pa tako vjerujem i ovaj video uradak.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2013. 23:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažemo se da se ne slažemo Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gala_pia
Offline
Ukupno postova: 138
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.07.2013. 19:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Showreel je specifična forma gdje je osnovni cilj pokazati što sve dotična osoba "može"."
Nije bas da se kuzim u umjetnost, ali nije mi jasno sto ta osoba nesto posebno moze razliku za drugih. Mogu i puno vise pa se ne smatram umjetnikom. Al ajd dobro... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gost
Offline
Ukupno postova: 89
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.07.2013. 17:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Video ovakve vrste da bi uspio mora zadiviti gledatelje mastovitom idejom i/ili tehnickom savrsenoscu. Ovaj nazalost nije uspio nijedno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: