Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[VIDEO] "Showreel" Nermine Mehić

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.06.2013. 15:24 
Naslov:  [VIDEO] "Showreel" Nermine Mehić
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na popularnom Youtube servisu uočili smo još jedan uradak nastao u suradnji GERILAFilm i CorpArta. Pogledajte kako izgleda Showreel u domaćoj izvedbi, u domaćem ambijetnu. Showreel je specifična forma gdje je osnovni cilj pokazati što sve dotična osoba "može". Predstavlja svojevrsni prikaz sposobnosti pojedine osobe.

"Zapravo smo sve skupa vrlo brzo odradili, jedno poslijepodne. Iako, sekvence korištene u videu su nastajale kroz duži period. Surađivala sam s Igorom Sambolecom (GERILAFilm) kao snimateljem i montažerom i Dunjom Pavlović, kolegicom iz CorpArta. Ona je bila svojevrstan moderator cijeloga snimanja. Samu ideju i koncept smo razdrađivali kroz tjedan dana, ali puno toga se dogodilo i spontano za vrijeme snimanja. Kao što sam rekla, osnovna motivacija i cilj je bio taj da to bude promidžbeni video za projekt na koji apliciram.", otkrila nam je Nermina.

Kako izgleda "showreel" pogledajte ovdje:




Skriveno: 
Nermina Mehić's Contemporary dance showreel 2013

Choreographed and performed by Nermina Mehić
Filmed and edited by Igor Sambolec, GERILAFilm Production

Music: Django Reinhardt and Stephane Grappelli - Minor Swing
This video is for creative purposes only, I do not own any rights to the music.

Osijek, Croatia
2013



Imate li vi zanimljivu fotografiju, priču ili video? Pišite nam na adresu elektroničke pošte redakcija[at]osijek031[dot]com ili na Osijek031.com Facebook stranici.


Pročitajte i:
[FOTO] Plesni studio CorpArt održao produkciju "Ples o plesu"
[VIDEO] CorpArt i GERILA Film donose "29"
[FOTO] Plesni studio CorpArt predstavio projekt "Camera-Set-Dance!"
[FOTO + VIDEO] U Portanovi održan CorpArt flashmob

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!Klick
Offline
Ukupno postova: 269
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.06.2013. 18:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odlično pogotovo kod šetača. Nadam se uskoro još kojem sličnom filmiću!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Od sutra prestajem
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.06.2013. 20:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemam pojam zašto, al imam filing da ja isto tako plešem nakon 5-6 piva. Malo se bacam nepovezano tamovamoamotamo, i tako to.
Bez ritma, zaletim se pa stanem, gazim po nogama (lako njojzi, ona je sama, nigdje nikog uokolo), trč trč pa stop, pa se klatim, uživim se naskroooz, i onda me odvedu kući.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2013. 23:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šta reći? Koju posluku porati?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oftopik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.06.2013. 8:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šta će joj roditelji reč na to što je snimaju pijanu u sred bijelog dana?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.06.2013. 9:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dakle ... ja ovo ne razumijem Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
borod
Offline
Avatar

Ukupno postova: 282
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2013. 10:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Boost je napisao/la: ›
Šta reći? Koju posluku porati?


Pa poruka je " pizdožvak" bez veze.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
borod
Offline
Avatar

Ukupno postova: 282
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2013. 10:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda bi showreel bio više realističan da je izveden bez gačica. Tada bi se možda vidio i "pizdozijev".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!Klick
Offline
Ukupno postova: 269
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.06.2013. 10:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
dakle ... ja ovo ne razumijem Sad


Kao i večinu stvari što ne razumijete no za poltiku ste svi "pozvani"! Nemislim sad osobno na tebe već općenito na ovom portalu.

Mislim da bi jednostavno trebali izbaciti sve u vezi kuture i umjetnosti jer niti to netko prati (izgleda da sam u tome usamljen) niti možete ostaviti suvisli komentar.

Politika i tko je koga i gdje, to je za večinu ovdje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2013. 12:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zašto se ne snimi neki šouril o branju šparoga npr..o košnji žita, oranju?? Toliko tema ima..u izobilju..u državi sa 400 000 nezaposlenih !!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2013. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavonija je napisao/la: ›
Zašto se ne snimi neki šouril o branju šparoga npr..o košnji žita, oranju?? Toliko tema ima..u izobilju..u državi sa 400 000 nezaposlenih !!

Koga zanima oranje i branje šparoga, to će ti slabo skupiti lajkove. Ali neki "pizdozjev" Very Happy već ima šanse

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rodaroda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 177
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.06.2013. 15:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

!Klick je napisao/la (Pogledaj post): › Odlično pogotovo kod šetača. Nadam se uskoro još kojem sličnom filmiću!
I meni je "koketiranje" s Cesarcem najbolji dio, dok mi ovo impromptu skakutanje ne izgleda baš kao najbolji prikaz onog što ona zna.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.06.2013. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

!Klick je napisao/la: ›

Kao i večinu stvari što ne razumijete no za poltiku ste svi "pozvani"! Nemislim sad osobno na tebe već općenito na ovom portalu.

Mislim da bi jednostavno trebali izbaciti sve u vezi kuture i umjetnosti jer niti to netko prati (izgleda da sam u tome usamljen) niti možete ostaviti suvisli komentar.

Politika i tko je koga i gdje, to je za večinu ovdje.


ni ja ne razumijem ovu vrstu umjetnosti, totalno mi je bezveze ovaj uradak

sve što je postavljeno na portal podliježe komentiranju bilo to pohvala ili kritika, ne vidim razloga da se uzbuđuješ

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!Klick
Offline
Ukupno postova: 269
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.06.2013. 17:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

silence je napisao/la: ›
!Klick je napisao/la: ›

Kao i večinu stvari što ne razumijete no za poltiku ste svi "pozvani"! Nemislim sad osobno na tebe već općenito na ovom portalu.

Mislim da bi jednostavno trebali izbaciti sve u vezi kuture i umjetnosti jer niti to netko prati (izgleda da sam u tome usamljen) niti možete ostaviti suvisli komentar.

Politika i tko je koga i gdje, to je za večinu ovdje.


ni ja ne razumijem ovu vrstu umjetnosti, totalno mi je bezveze ovaj uradak

sve što je postavljeno na portal podliježe komentiranju bilo to pohvala ili kritika, ne vidim razloga da se uzbuđuješ


Kao što rećeš, sve je podložno komentiranju ili si sam skačeš u usta pa možda misliš da ja nisam imao pravo komentirati druge koji komentiraju treće! Možda moje nije komentar većeg prava nego tvoj moga!?!!

Ako nešto ne kužim ili ne želim ni pokušati skužiti bit toga, jednostavno preskočim to.

Ne želim biti bezobrazan ali baš ono krajnje debilni su vam komentari. Bezveze ti je, onda preskoči. Meni je super pogotovo jer sam baš slučajno prošao kada se snimalo kod konkatedrale a i volim amterske video uratke ovakovog tipa. Ne trudim se uvijek proniknuti u smisao jer sama umjetnost ponekada djeluje više nesmislena, onako sa skrivenom porukom.

Na kraju, volio bih vidjeti i tvoj neki uradak, no ne kužiš pa sumnjam da imaš što za reći barem onako s umjetničke strane.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2013. 20:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja priznajem da sam "zaostao" u pogledu razumjevanja ove vrste "umjenosti"...pokušavao sam više puta i prije razumjeti to skakutanje, izvijanje, savijanje i previjanje...nit je ples, nit je balet..kao ona nam nešto pokušava dočarati i kao mi nešto trebamo shvatit...zbunjen sam kao onaj JNA vojnik u Sloveniji kad je reko "Oni se kao otcjepljuju a mi im kao ne damo". Uglavnom..uzrok mog nerazumjevanja je možda u tome što sam odgajan u vrijeme kada su ovakve djevojčice išle sa nama muškima u trganje korova iz repe, berbu grožđa i druge društveno korisne aktivnosti a rad je bio nešto što se glorificiralo na sve strane..od novčanice dinara do reklame na kašeti jabuka!! Nisam Jugonostalgičar ..ali tvrdim da je današnja generacija stasala na nekim sasvim drugim "vrijednostim"..a vrijeme će pokazat da li su to dobre ili loše osobine!!! Žao mi je što medijski prostor nikada ne daju malo prostora npr. nekim dečkima i curama sa sela koji oru, kopaju, sade, grade!! Zašto se ne snimi emisija o navodnjavanju poljoprivrednih površina, o vatrogascima, o drvosječama-emisija o RADU u zemlji sa 400 000 nezaposlenih! Ne podcjenjujem ja ove umjetničke izražaje..ali to se na kruha ne maže!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: