Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



I osječka Hitna po uzoru na neke druge hitne službe počinje naplaćivati usluge?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.06.2013. 22:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Najprije morate ukloniti pučke kuhinje tek onda se naplaćuje hitna..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.06.2013. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la (Pogledaj post): › Najprije morate ukloniti pučke kuhinje u gradu Osijeku tek onda se naplaćuje ta hitna služba.. Dakle moji balkanci nekako vam se žuri u EU tamo gdje vam još nije mjesto..

lehi je napisao/la: ›
Najprije morate ukloniti pučke kuhinje tek onda se naplaćuje hitna..


     „Stožer za obranu i zaštitu od gluposti“ portala Osijek031 bi definitivno trebao reagirati...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.06.2013. 23:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la: ›
Najprije morate ukloniti pučke kuhinje u gradu Osijeku tek onda se naplaćuje ta hitna služba.. Dakle moji balkanci nekako vam se žuri u EU tamo gdje vam još nije mjesto..



Don't be evil! (Nemojte biti zli!)

_________________
...jebala ga općina...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.06.2013. 23:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›

     „Stožer za obranu i zaštitu od gluposti“ portala Osijek031 bi definitivno trebao reagirati...


Postoji opcija ignore, a vidjeli smo da je znaš koristiti pa se pitam zašto je ne upotrijebiš ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.06.2013. 0:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
lehi je napisao/la (Pogledaj post): › Najprije morate ukloniti pučke kuhinje u gradu Osijeku tek onda se naplaćuje ta hitna služba.. Dakle moji balkanci nekako vam se žuri u EU tamo gdje vam još nije mjesto..

lehi je napisao/la: ›
Najprije morate ukloniti pučke kuhinje tek onda se naplaćuje hitna..


     „Stožer za obranu i zaštitu od gluposti“ portala Osijek031 bi definitivno trebao reagirati...

Wink

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.06.2013. 7:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

silence je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›

     „Stožer za obranu i zaštitu od gluposti“ portala Osijek031 bi definitivno trebao reagirati...


Postoji opcija ignore, a vidjeli smo da je znaš koristiti pa se pitam zašto je ne upotrijebiš ?

     Zato što mi još nisi do_izdila. Možda sam mazohista? Tko zna? Smile
Šalu na stranu... Ovako je zanimljivije, osim toga nemam nikoga na ignore listi, i ne želim to mijenjati, jer nije u skladu sa mojim moralnim načelima ignorirati nekoga. Svatko zaslužuje drugu šansu, barem kad se radi o sraćkanju po forumu.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.06.2013. 8:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hitna će i dalje raditi kako je radila i prije, reanijmacije se ne naplačuju bez obzira što je u cijeniku. Dakle svi koji dođu u hitnu će biti zbrinuti i pregledani od strane doktora i tada ćete biti upozoreni ako slučaj nije hitan i da morate platiti neke usluge. Dakle ostaje sve isto kao i prije, ako nemate dopunsko plaćate specijalističke preglede,laboratorijske pretrage itd. Dakle nema nikakvog straha i ovo širenje panike oko hitne je totalno deblizam, cijenik je i prije postojao samo se nije o njemu pričalo..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
bartolomey
Offline
Ukupno postova: 60
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.06.2013. 14:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moje usporedbe s drugim djelatnostima su vezane uz onaj dio što bolesna osoba (kontam u većini slučajeva ne može znati šta mu je i kakve je prirode napad - slučaj). jednom sam morao hitnu zvati zbog covjeka koji je imao strašne bolove u stomaku, mi svi kontamo da je slijepo crijevo, na kraju bubrežni kamenac. došla hitna, dali inekcije i javite se ujutro svom... a šta da je obrnuto? zato sam povukao paralelu s ostalim. naravno da električar naplati, ali zato sam i naglasio ogromnu cifru jer te kažnjava što ne znaš sam o čemu je riječ. sto se tiče vatrogasaca spomenio sam samo slučaj s vatrom. slažem se da za zivotinje treba biti naplatna intervencija.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.06.2013. 8:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bartolomey je napisao/la (Pogledaj post): › jednom sam morao hitnu zvati zbog covjeka koji je imao strašne bolove u stomaku, mi svi kontamo da je slijepo crijevo, na kraju bubrežni kamenac. došla hitna, dali inekcije i javite se ujutro svom... a šta da je obrnuto?


što da je obrnuto? pa onda bi ga hitna odvezla u bolnicu! međutim, ja mislim da neki miješaju između intervencija kad hitna može pomoći na licu mjesta i kad mora pacijenta voziti u bolnicu! To što oni čovjeka nisu pokupili sa sobom ne znači da intervencija nije bila hitna, barem ja tako mislim.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: