Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[FOTO] Starčević, Krleža i ekipa za Povorku ponosa

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2013. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muvifrik je napisao/la: ›
...nije li papa nedavno objavio da u toj istoj instituciji postoji jak gay lobi?


Potvrdio postojanje gay lobija, i osudio tu činjenicu.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2013. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehe, moram se nasmijati svome vlastitom retoričkom pitanju...Smile

dakle: Ako je ova Povorka ponosa stavljala vrpce, Povorka INATA bi stavljala...što? Naravno uz bjesomučnu dernjavu inati se Slavonijo...Smile

Smile

_________________
...jebala ga općina...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.06.2013. 14:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lega imaš kunu je napisao/la: ›
--dakle: Ako je ova Povorka ponosa stavljala vrpce, Povorka INATA bi stavljala...što?


Ništa. Ne bi unakazivali spomenike (barem se nadam tome).

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oftopik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.06.2013. 14:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

za mene je ovo mobbing pedera nad spomenicima i njihovim obiteljima (nasljednicima, praunucima) tih ljudi koji su ovjekovječeni te bi oni trebali tužit te zlikovce radi nagrđivanja njihovih predaka, a grad bi ih trebao tužiti zbog nagrđivanja gradske imovine.

ima tu i nekih savjeta: http://mobbing.hr/savjeti/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 2  
nevidljiva175
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.06.2013. 16:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lega imaš kunu je napisao/la: ›
jedan obični Pečuh, da ne pričam o Beču, Parizu i drugim metropolama bi ovu gestu sa šalovima doživjeli sa simpatijama, vicom na vlastiti račun, kao odraz npr. umjetničkog izražavanja (brojne su mogućnosti i impresije vezano za takovu rabotu)...takva reagiranja su naime urbana, svjetska...no, očito da smo mi još duboko, duboko u glibu jer takav postupak osuđujemo i ne razumijemo...

_________________

Info: http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=45454&start=45#ixzz2WJ5jkOTp



potpisujem! Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 2  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2013. 16:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fascinantno koliko mrznje prema grupaciji koja vam nije nista skrivila

a da ne govorim o nivou licemjerstva, jer barem 80% svih koji sad napadaju homosexulce bi promjenili ili ublazili svoja misljenje kad bi im netko iz obitelji bio gey

poanta je da homosexualci ne cini nikome nista nazao, i da dobivanjam prava, ja kao heterosexualac necu nista izgubiti - i s toga nek im se daju prava

ne samo njima, svim manjinama, cijim zahtjevima ce moja sloboda ostat jednaka, se trebaju dati prava sto traze

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 2  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2013. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zašto fokus Vlade i medija nije na nezaposlenima, invalidima, bolesnoj djeci kojima se ne želi financirati liječenje ? Javnost se zabavlja šarenim paradama, besmislenim pričama, kvaziliberali hodaju ponosno povorkom, dok vođe istih udruga, uvjeren sam, jako dobro zarađuju i žive od raznih novčanih i inih donacija.
Većina homoseksualaca govori kako se ugodno osjećaju u svojoj koži, no zašto onda stalno traže da budu prihvaćeni i izjednačeni sa heterosexualnim parovima u svakom pogledu kada i sami znaju da je u ovoj konzervativnoj sredini u kojoj živimo to gotovo nemoguće.
Neka se trenutno zadovolje Zakonom o istospolnim zajednicama koji po meni dobro uređuje njihov položaj, a za nešto više morat će jako dugo čekati.
I za kraj jedva čekam Vesnu Pusić kako predvodi paradu nezaposlenih, prevarenih i siromašnih građana, no takvi nisu predmet zanimanja liberalnih snobova a la gđe Pusić.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.06.2013. 17:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mariox je napisao/la: ›
Zašto fokus Vlade i medija nije na nezaposlenima, invalidima, bolesnoj djeci kojima se ne želi financirati liječenje ? Javnost se zabavlja šarenim paradama, besmislenim pričama, kvaziliberali hodaju ponosno povorkom, dok vođe istih udruga, uvjeren sam, jako dobro zarađuju i žive od raznih novčanih i inih donacija.
Većina homoseksualaca govori kako se ugodno osjećaju u svojoj koži, no zašto onda stalno traže da budu prihvaćeni i izjednačeni sa heterosexualnim parovima u svakom pogledu kada i sami znaju da je u ovoj konzervativnoj sredini u kojoj živimo to gotovo nemoguće.
Neka se trenutno zadovolje Zakonom o istospolnim zajednicama koji po meni dobro uređuje njihov položaj, a za nešto više morat će jako dugo čekati.
I za kraj jedva čekam Vesnu Pusić kako predvodi paradu nezaposlenih, prevarenih i siromašnih građana, no takvi nisu predmet zanimanja liberalnih snobova a la gđe Pusić.

Zavadi pa (lakše) vladaj Sad
Dok nam mediji glave pune bezvezarijama, vlada nas lakše guli Sad

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
freedom.fighter
Offline
Ukupno postova: 199
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2013. 23:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
freedom.fighter je napisao/la (Pogledaj post): › uvijek sam za dobru guerillu...a ovo to jest...bravo!


a na onu kolobaricevu instalaciju ... na onaj falusni simbol Smile hahahahahah


Vrh bi bio ofarbat fiću u rozi

_________________
Sudba kleta jednaka je, bio gospodin ili drug!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Defiant
Offline
Ukupno postova: 89
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.06.2013. 23:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo Tuđmanovom unuku je sigurno neugodno zbog ovakvog skrnavljenja spomenika. Sada ne može pogledati u lice ekipi iz ćelije. Ok, nije baš unuk od The Tuđmana već od njegovog brata al' je svejedno zabavno Smile
http://www.index.hr/black/clanak/tudjmanov-unuk-dobio-dvije-godine-i-dva-mjeseca-zatvora-jer-je-prevario-covjeka-kojem-je-obecao-seks-u-troje/677759.aspx

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.06.2013. 23:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Defiant je napisao/la (Pogledaj post): › Evo Tuđmanovom unuku je sigurno neugodno zbog ovakvog skrnavljenja spomenika. Sada ne može pogledati u lice ekipi iz ćelije. Ok, nije baš unuk od The Tuđmana već od njegovog brata al' je svejedno zabavno Smile
http://www.index.hr/black/clanak/tudjmanov-unuk-dobio-dvije-godine-i-dva-mjeseca-zatvora-jer-je-prevario-covjeka-kojem-je-obecao-seks-u-troje/677759.aspx


Pa on je i jedini normalan od krivoustih Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.06.2013. 0:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa što bi falilo i da je tenk u roza boji kao npr ovaj
http://thehoundinyourpocket.files.wordpress.com/2010/09/pink-tank.jpg
ili ovaj u Pragu
http://www.abcprague.com/images/249.jpg

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: