Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[FOTO] Starčević, Krleža i ekipa za Povorku ponosa

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.06.2013. 0:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
kamo sreće da živimo u društvu u kojem je gay parada prilika za zabavu, druženje, sklapanje prijateljstava, kao što je to u civiliziranim zemljama. većina europskih zemalja je po pitanju ljudskih prava otprilike pola stoljeća ispred nas. sve dok je "u hrvata" homoseksualnost bolest, izopačenost i predmet prijezira maksimalno podržavam svaku gay paradu. čak štoviše, sa svojom djevojkom ću se pridružiti jednoj takvoj ako bude organizirana u osijeku. ne zato što pedere volim, a mrzitelje pedera mrzim. ne mrzim nikoga, ali mrzim sustav koji LGBT osobama ne jamči jednaka prava kao heteroseksualnim osobama. sve dok dvije osobe koje se istinski vole ne mogu uživati jednaka prava kao i većina potreba za gay paradama postoji. Homo sapiens je navodno najinteligentije biće koje je ikada hodalo zemljom. opravdajmo tu teoriju


Na zalost gay nikad nece biti ok i nikad nece biti prihvaceno kao normalno ponasanje pogotovo ovakim paradiranjima po ulicama, kao mi se nikoga ne bojima a poslje parade svi se zavuku u svoje ormare.. nitko ne zeli da njegovo djete bude gay barem oni roditelji koji su ga donjeti na svijet prirodnim putem musko+zensko.. djete se ne radja kao gay osoba nego na to ima utjecaj drustvo i odgoj.. a to sto ti spominjes da vecina eu zemalja da su oni ispred nas mislim stvarno.. oni su te skupove samo malo bolje prilagodili tako da svi ljudi raznih orjentacija se ne osjecaju ugrozeno tako da kad i dodjes na takav skup nemas osjecaj da je to gay parada i imaju program popracen glazbom i ostalim sadrzajem .. da oni organiziraju takve skupove ko ovi nasi kod nas dobili bi isto jezikovu juhu i pljuvacinu na svakom cosku stvar je samo pristupa vecini.. ali eto uz toliko bolesnu djecu koja prakticki zica na ulici da im se pomogne mi trosimo novce na parade gay populacije .. da sam gay nebi nikad dosao na tu paradu a pogotovo da sam nezaposlen i nemam kruha na stolu prvenstveno me nebi bilo briga tko sta misli o meni i mojoj seksualnoj orjentaciji kad imam prazan stomak..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.06.2013. 0:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Coca Cola je napisao/la: ›
Mladjo je napisao/la: ›
kamo sreće da živimo u društvu u kojem je gay parada prilika za zabavu, druženje, sklapanje prijateljstava, kao što je to u civiliziranim zemljama. većina europskih zemalja je po pitanju ljudskih prava otprilike pola stoljeća ispred nas. sve dok je "u hrvata" homoseksualnost bolest, izopačenost i predmet prijezira maksimalno podržavam svaku gay paradu. čak štoviše, sa svojom djevojkom ću se pridružiti jednoj takvoj ako bude organizirana u osijeku. ne zato što pedere volim, a mrzitelje pedera mrzim. ne mrzim nikoga, ali mrzim sustav koji LGBT osobama ne jamči jednaka prava kao heteroseksualnim osobama. sve dok dvije osobe koje se istinski vole ne mogu uživati jednaka prava kao i većina potreba za gay paradama postoji. Homo sapiens je navodno najinteligentije biće koje je ikada hodalo zemljom. opravdajmo tu teoriju


Na zalost gay nikad nece biti ok i nikad nece biti prihvaceno kao normalno ponasanje pogotovo ovakim paradiranjima po ulicama, kao mi se nikoga ne bojima a poslje parade svi se zavuku u svoje ormare.. nitko ne zeli da njegovo djete bude gay barem oni roditelji koji su ga donjeti na svijet prirodnim putem musko+zensko.. djete se ne radja kao gay osoba nego na to ima utjecaj drustvo i odgoj.. a to sto ti spominjes da vecina eu zemalja da su oni ispred nas mislim stvarno.. oni su te skupove samo malo bolje prilagodili tako da svi ljudi raznih orjentacija se ne osjecaju ugrozeno tako da kad i dodjes na takav skup nemas osjecaj da je to gay parada i imaju program popracen glazbom i ostalim sadrzajem .. da oni organiziraju takve skupove ko ovi nasi kod nas dobili bi isto jezikovu juhu i pljuvacinu na svakom cosku stvar je samo pristupa vecini.. ali eto uz toliko bolesnu djecu koja prakticki zica na ulici da im se pomogne mi trosimo novce na parade gay populacije .. da sam gay nebi nikad dosao na tu paradu a pogotovo da sam nezaposlen i nemam kruha na stolu prvenstveno me nebi bilo briga tko sta misli o meni i mojoj seksualnoj orjentaciji kad imam prazan stomak..
Bravo Bravo Bravo Bravo

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2013. 0:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Coca Cola je napisao/la (Pogledaj post): ›
djete se ne radja kao gay osoba nego na to ima utjecaj drustvo i odgoj..
da, doista, sa 7 godina i 32 dana dijete odluči da mu se sviđaju curice/dečki
Coca Cola je napisao/la (Pogledaj post): › ali eto uz toliko bolesnu djecu koja prakticki zica na ulici da im se pomogne mi trosimo novce na parade gay populacije ..
imaš pravo, trebali bi utrošiti par milijuna kuna za referendum o braku kao zajednici muškarca i žene Wink

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
Od sutra prestajem
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.06.2013. 1:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pismo podrške tralalala koje nitko nije potpisao.

Kad skupe 700.000 osoba koje će tiskanim slovima, s oibom i potpisom zahtijevati da je sve normalno što punoljetan čovjek voli, dobit će mogućnost zasnovati ono što najviše mrze - obitelj.

A sve koje razmišljaju drugačije od njih, u ime tolerancije, nazvat će *fobima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
aardvark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.06.2013. 1:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Coca Cola je napisao/la: ›
djete se ne radja kao gay osoba nego na to ima utjecaj drustvo i odgoj..

Slično kao kod pingvina, koala ili žirafa:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_animals_displaying_homosexual_behavior

Coca Cola je napisao/la: ›
imam prazan stomak..

i ne samo to.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.06.2013. 2:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aardvark je napisao/la (Pogledaj post): ›
Coca Cola je napisao/la: ›
djete se ne radja kao gay osoba nego na to ima utjecaj drustvo i odgoj..

Slično kao kod pingvina, koala ili žirafa:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_animals_displaying_homosexual_behavior

Coca Cola je napisao/la: ›
imam prazan stomak..

i ne samo to.


Još jedna česta izlika homoseksualnih aktivista je da se homoseksualnost može naći među životinjama i da je homoseksualnost prema tome prirodna. Ovo je miješanje pojmova. Nije prirodno sve što je u prirodi ‘uobičajeno’. Inače bi trebali jesti sirovo meso trgajući ga sa životinja. Tako se, naime, hrane zvijeri. Ali niti u prirodi homoseksualni odnos nije uobičajen, samo je defektnost prirode. Inače bi odavno i sama priroda nestala. U stvari, kada majmun siluje drugog majmuna tu se ni ne radi o homoseksualnosti, već o iskazivanju dominacije. Istu pojavu možemo uočiti i kod pasa i nekih drugih životinja. Očito se pokušava dokazati nedokazivo. Čovjek nije životinja, te se ne može pozivati na životinjske obrasce ponašanja.

Nije moj tekst al dobio si odgovor..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 2  
aardvark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.06.2013. 8:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma naravno.. Kao što se pozivate samo na ono što vam odgovara iz Biblije, tako i s biologijom. Izvrni, zanemari činjenice ili besramno laži kao citirani autor.

I zanimljivo je kako obično ljudske jedinke koje druge pripadnike svoje vrste smatraju manje vrijednim, istovremeno sebe vide iznad prirode.. Nije li to zapravo vrlo slično majmunskom obrascu ponašanja u smislu iskazivanja dominacije?
Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
oftopik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.06.2013. 9:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa ti pederi se ne usude na nikog živog stavit te pizdarije, pa onda stavljaju na one za koje znaju da im se ne mogu usprotivit i to još rade anonimno. šta drugo i očekivat od tetkica

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Od sutra prestajem
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.06.2013. 9:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aardvark je napisao/la (Pogledaj post): ›
Coca Cola je napisao/la: ›
djete se ne radja kao gay osoba nego na to ima utjecaj drustvo i odgoj..

Slično kao kod pingvina, koala ili žirafa:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_animals_displaying_homosexual_behavior

Fantastično!
Budimo onda kao životinje. I eto ti civilizacijskog napretka!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2013. 9:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Netko je već rekao: "Zato što nešto stane u dupe, na znači da mu je tamo i mjesto". Za mene je time je sve rečeno.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sideshow
Offline
Avatar

Ukupno postova: 40
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2013. 9:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tko je vidio stavljati to na spomenike.Ovdje je običaj spomenike dizati u zrak.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.06.2013. 10:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Coca Cola je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la: ›
kamo sreće da živimo u društvu u kojem je gay parada prilika za zabavu, druženje, sklapanje prijateljstava, kao što je to u civiliziranim zemljama. većina europskih zemalja je po pitanju ljudskih prava otprilike pola stoljeća ispred nas. sve dok je "u hrvata" homoseksualnost bolest, izopačenost i predmet prijezira maksimalno podržavam svaku gay paradu. čak štoviše, sa svojom djevojkom ću se pridružiti jednoj takvoj ako bude organizirana u osijeku. ne zato što pedere volim, a mrzitelje pedera mrzim. ne mrzim nikoga, ali mrzim sustav koji LGBT osobama ne jamči jednaka prava kao heteroseksualnim osobama. sve dok dvije osobe koje se istinski vole ne mogu uživati jednaka prava kao i većina potreba za gay paradama postoji. Homo sapiens je navodno najinteligentije biće koje je ikada hodalo zemljom. opravdajmo tu teoriju


Na zalost gay nikad nece biti ok i nikad nece biti prihvaceno kao normalno ponasanje pogotovo ovakim paradiranjima po ulicama, kao mi se nikoga ne bojima a poslje parade svi se zavuku u svoje ormare.. nitko ne zeli da njegovo djete bude gay barem oni roditelji koji su ga donjeti na svijet prirodnim putem musko+zensko.. djete se ne radja kao gay osoba nego na to ima utjecaj drustvo i odgoj.. a to sto ti spominjes da vecina eu zemalja da su oni ispred nas mislim stvarno.. oni su te skupove samo malo bolje prilagodili tako da svi ljudi raznih orjentacija se ne osjecaju ugrozeno tako da kad i dodjes na takav skup nemas osjecaj da je to gay parada i imaju program popracen glazbom i ostalim sadrzajem .. da oni organiziraju takve skupove ko ovi nasi kod nas dobili bi isto jezikovu juhu i pljuvacinu na svakom cosku stvar je samo pristupa vecini.. ali eto uz toliko bolesnu djecu koja prakticki zica na ulici da im se pomogne mi trosimo novce na parade gay populacije .. da sam gay nebi nikad dosao na tu paradu a pogotovo da sam nezaposlen i nemam kruha na stolu prvenstveno me nebi bilo briga tko sta misli o meni i mojoj seksualnoj orjentaciji kad imam prazan stomak..


Notorna, notorna glupost.

Inače, količina mrženje u potpisanim, facebook komentarima me je doslovce zaprepastila.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.06.2013. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baudolino je napisao/la (Pogledaj post): ›
Notorna, notorna glupost.

Inače, količina mrženje u potpisanim, facebook komentarima me je doslovce zaprepastila.


ne samo glupost ... nego identicne floskule koje se povlace vec godinama ... od adama i steve, prirodnosti, da je bog htio, nestanka covjecanstva, 4 zida itd.

kao da svaki puta rade copy-paste

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.06.2013. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Coca Cola je napisao/la (Pogledaj post): ›
...djete se ne radja kao gay osoba nego na to ima utjecaj drustvo i odgoj..


Upravo to - notorna glupost.

Ako na to ima utjecaj odgoj, onda znači da heteroseksulani roditelji svojim odgojom utiču da im dijete postane gay?

Ili ako na to ima utjecaj društvo, a u hrvata su katolici većina društva, znači li to onda da katolici tj. Crkva odgajaju gay populaciju?

Crkva...ček, ček...hmmmm...nije li papa nedavno objavio da u toj istoj instituciji postoji jak gay lobi?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2013. 12:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›

ne samo glupost ... nego identicne floskule koje se povlace vec godinama ...

kao da svaki puta rade copy-paste


Od obje strane godinama slušamo iste argumente. Problem bi bio, da je drugačije.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: